Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

]vaškuolė- nerealaus grožio wub.gif

nugi nufotkinau savo nekultūrines vingiorykštes, palyginkit, ir pasakykit, ar labai skiriasi:
pievinė (iš toli tik pritraukiau, šlapia ten, neina prieit ax.gif )
[attachmentid=223442]
ir mano ružavoji
[attachmentid=223443]
dar pievos gražuolė (ir gėlių kliombe tokia auga, tik nuo pievinės skiriasi ūgiu- kur laisvėje- virš 2m aukščio krūmas, o gėlyne apie 1m wub.gif )


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 18 liepos 2012 - 15:20
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2012 07 18, 01:30)
levandų net pavydžiu biski  blush2.gif
klausimas apie vingiorykštę- ar gali būti kad ji laisvėj auga dideliais plotais, ar kaip čia yr? pas mane gale sklypo toks kibižynas laukinių augalų gan fainų, ir būtent tokių kaip jūsų foto laabai daug- gal verta pasikst pora daigų ir pasisodint kur naudingiau, kur akys mato bent kada  g.gif

Ar žinot, kad šito augalo arbata skani ir labai medum kvepia smile.gif Turbūt reiks užsiprašyti iš jūsų kelis laukinio augalo daigus biggrin.gif pas mane apylinkėse jos nematyti arba nepažįstu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2012 07 18, 16:14)

tai tik greitai prašykit- per siuntas24 pasiūsiu nemokamai cool.gif o arbatai ką naudoja?lapus, žiedus, šaknis? čia to baltai žydinčio , arne? Jis auga eglių šešėlyje, gan šlapioj vietoj pas mane, bet esu mačius ir normaliose pievose, bet ne prie manęs, kitur visai, pamiškėse. Pas mane tą teritoriją upelis vis apsemia pavasariop, ten klampynė ilgai būna, gal tas joms patinka. Reikės ir man kelias išsodint kur arčiau matomų vietų, matysim kaip augs, tikiuosi ir ružava pasidaugins, nes tik 1 daigas dabar ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 18 liepos 2012 - 23:16
Labai graži vaškuolė ir rožine vingiorykštė - baltų laukinių ir pas mus pilnos pievos, o rožinės kažkaip neužmačiau g.gif O jos lapai žali ar margi?

Lelijėlės - Fata Morgana

user posted image

ir nežiniukė

user posted image

Kampelis gėlynėlio, kurį rudeniop didinsiu ir platinsiu - prie rožių noriu ir levandas įkurdint

user posted image

user posted image

user posted image

kitas kampukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 07 18, 23:26)

<..>


labai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veidax: 19 liepos 2012 - 00:28
Sveikutės,štai tokia pas mus vasara,
URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL]

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2012 07 18, 23:11)
o arbatai ką naudoja?lapus, žiedus, šaknis?


Vingiorykštės žiedai naudojami arbatoms. Auga jos šlapesnėse vietose ir labai gausiai. Žiedai ir išdžiūvę labai kvapnūs. Čia aš apie laukines, kultūrinių nebandžiau.
Merginos, visgi tai vaistažolė, ne kompotas, tai nepadauginkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linaslinelis @ 2012 07 19, 08:08)
Vingiorykštės žiedai naudojami arbatoms. Auga jos šlapesnėse vietose ir labai gausiai. Žiedai ir išdžiūvę labai kvapnūs. Čia aš apie laukines, kultūrinių nebandžiau.
Merginos, visgi tai vaistažolė, ne kompotas, tai nepadauginkit smile.gif


ir gana stipri. ją net vietoj aspirino galima vartoti, ypač vaikams. ir nuo skausmo. O vadinasi ji pelkinė vingiorykštė, tai apie augimo vietą ir pasako viską... pas mane ji irgi auga, pridygsta visuose pašaliuose - nes vieta šlapia, bet labai jau graži, ir kvepia labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠMAMA @ 2012 07 19, 00:37)
Sveikutės,štai tokia pas mus vasara,
    user posted image

Gražu 4u.gif Kas paskutinėje nuotraukoje taip mėlynuoja?
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 07 18, 23:26)
O jos lapai žali ar margi?

Kampelis ir kitas kampukas


lapai žali žali, kaip laukinės
gražūs kampukai pas jus wub.gif

QUOTE(AŠMAMA @ 2012 07 19, 00:37)


man tas joninių žydras debesėlis labai akį traukia- šalia keturkojo pūkuotuko- kas per žiedeliai mėlynuoja??? wub.gif ir tos gėlytės- raudona ir mėlyna- kas? vienmetės? wub.gif
QUOTE(linaslinelis @ 2012 07 19, 06:08)
tai vaistažolė, ne kompotas, tai nepadauginkit smile.gif

pagooglinau jau apie šį augalą, verta vaistinėlėj turėt kelis žiedus ir lapelius. yra pievinė ir pelkinė vingiorykštė, bet išvaizda beveik identiška, kaip ne botanikas- neatskirčiau schmoll.gif vaistingos abi, lygtais g.gif
Atsakyti
QUOTE(veidax @ 2012 07 19, 01:27)
labai labai grazu  thumbup.gif


dėkui wub.gif

QUOTE(Marmaledas @ 2012 07 19, 10:49)
gražūs kampukai pas jus  wub.gif
man tas joninių  žydras debesėlis labai akį traukia- šalia keturkojo pūkuotuko- kas per žiedeliai mėlynuoja??? wub.gif  ir tos gėlytės- raudona ir mėlyna- kas? vienmetės?  wub.gif


ačiū 4u.gif

tas mėlynas "kilimėlis" mano akim žiūrint bus karpatiniai katilėliai, o raudona ir mėlyna gėlytės plukės, ar suklydau?
Atsakyti