Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

QUOTE(Marmaledas @ 2012 07 16, 14:34)

ačiūi 4u.gif  šduosiu paslaptį- jai nepatinka saulė.

blink.gif O tai kodėl aš galvojau,kad joms saulės reikia?Einu skaityti apie priežiūrą,nes maniskės prie tvoros saulėje kepinasi doh.gif Pernai bandžiau kobėją išsaugoti,bet nepavyko.Šaknys buvo didžiulės,apkarpiau sodindama į vazoną ir numiro po kiek laiko...
Atsakyti
aš nieko apie tunbergiją nebuvau skaičius, tik paklausiau keleto patarimų ir jas auginusių žmonių ( ne pardavėjų), tai visi sutartinai kartojo- juodo pavėsio jai reikia, po stogu netgi, šiaurinė pusė- idealu, arba šiaurė rytai, rytai- jei tai ne atvira saulei vieta. Ir trąšas biski mėgsta ši gražuolė (pas mane 2 kartus tik tręšta, bet nesiskundžia). Šiemet daiginau iš sėklų- sudygo greitai ir gražiai, tik reiktų anksti sėti, kad žiedais džiaugtis ne rudenį..Po kokio mėnesio vaizdas pas mane bus visai kitas, tikiuosi, pasimaivysiu vėl blush2.gif
Atsakyti
Žydim retai, todėl giriamės smile.gif
Atsakyti
vaje, koks groooožis wub.gif wub.gif wub.gif verta ir palaukt tokio žiedo
Atsakyti
levandos vėjy siūruoja

user posted image

vingiorykštė

user posted image

mylima lanksva Genpei - ant to paties krūmo balti ir rožiniai žiedai, o kai kurie žiedai dvispalviai thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 07 17, 15:59)
mylima lanksva Genpei - ant to paties krūmo balti ir rožiniai žiedai, o kai kurie žiedai dvispalviai thumbup.gif


įspūdinga lanksva wub.gif
Atsakyti
Kokie nuostabus ziedai visu mergaiciu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 07 17, 15:59)

vingiorykštė


levandų net pavydžiu biski blush2.gif
klausimas apie vingiorykštę- ar gali būti kad ji laisvėj auga dideliais plotais, ar kaip čia yr? pas mane gale sklypo toks kibižynas laukinių augalų gan fainų, ir būtent tokių kaip jūsų foto laabai daug- gal verta pasikst pora daigų ir pasisodint kur naudingiau, kur akys mato bent kada g.gif ir ar gali būti kad aš turiu tokią, tik ružavą?ar jau kitaip vadinasi jos? (atleiskit už kvailus klausimus, ale įdomu labai)
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2012 07 18, 00:30)
klausimas apie vingiorykštę- ar gali būti kad ji laisvėj auga dideliais plotais, ar kaip čia yr? pas mane gale sklypo toks kibižynas laukinių augalų gan fainų, ir būtent tokių kaip jūsų foto laabai daug- gal verta pasikst pora daigų ir pasisodint kur naudingiau, kur akys mato bent kada  g.gif  ir ar gali būti kad aš turiu tokią, tik ružavą?ar jau kitaip vadinasi jos? (atleiskit už kvailus klausimus, ale įdomu labai)


laukinės, rūšinės auga ir pas mus pievose kaip ir daug rūšinių augalų, o gėlių darželiuose dažniausiai auginami gražesni hibridai (kalbu apie įvairias gėles, ne tik vingiorykštes). Rūšiniai augalai dažnai pasižymi ne tokiais įspūdingais žiedynais ir dažnai nevaldomu plitimu, t.y. labai greit plinta atžalomis, o sukultūrintų natūra būna "kuklesnė" biggrin.gif

Ar rožinė vingiorykštė būna net nežinau - panašiais "pūkeliais" žydi astilbės, sinevadalapiai vingiriai, bet jų jau lapija kitokia g.gif
Atsakyti
prie gausaus žiedų būrio.....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 07 18, 07:15)
prie gausaus žiedų būrio.....

nuostabios vaškuolės thumbup.gif
Atsakyti
statybvietės maskuotė biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti