Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

QUOTE(dendule @ 2012 08 28, 09:29)
o ar suvalgot? blush2.gif




pirma karta misraines dariau, tai net negaliu pasakyti, bet marinuoti agurkai ir burokeliai tai susivalgo
Atsakyti
QUOTE(Inesa22 @ 2012 08 28, 08:32)
pirma karta misraines dariau, tai net negaliu pasakyti, bet marinuoti agurkai ir burokeliai tai susivalgo

o kokias darei sakiau kitais metais pabandysiu daryt adzikos nes siemet nei jegu nieko ner blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 08 28, 10:16)
o kokias darei sakiau kitais metais pabandysiu daryt adzikos nes siemet nei jegu nieko ner blush2.gif

dariau cukiniju misraine dvieju rusiu, moliugu misraine, dar galvoju daryti moliugu dzema. Visi receptai is interneto.
Atsakyti
QUOTE(Inesa22 @ 2012 08 28, 10:48)
dariau cukiniju misraine dvieju rusiu, moliugu misraine, dar galvoju daryti moliugu dzema. Visi receptai is interneto.

ghm idomiai skamba moliugu dzemas..mano mama privire alyviniu obuoliu obuolienes nereali kokia reiketu uzvakuot wub.gif
Atsakyti
sveikutes rolleyes.gif

na jau maniske viskas jokios barikados nebegalioja kaip buldozeris varo kur tik isikimba stpjas tik paimk uz rankyciu jau iskart stovi doh.gif o naktim ypas sita per miegus sukas sedas stojas sliauzia inkscia nesuprantu ka ji ten organizuoja bet nakti vis einu po lovute vaiko ir tiutes ieskoti doh.gif tai siaip taip imontuoju tai kuri laika nieko buna rolleyes.gif

o ziuriu ne pasmane viena vakavomo metas thumbup.gif

bet jau ka vasarele ate dabar vos 5 laipsniai lauke doh.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Aš tai neturiu ką vakuot, pomidorai mano į lapus išėjo lotuliukas.gif
Vakar pagaliau gavau kvietimą i vaisingumo kliniką lapkričio mėnesiui, kartu atsiuntė ir popierius visokiems tyrimams ax.gif Išgriovėm sieną namie tarp virtuvės ir svetainės, važiuojam šiandien baldų ieškot, kuom užpildyt thumbup.gif O sekmadienį sulauksiu mamos svečiuose cool.gif Tai tiek iš manęs žinių..
Bučkis visoms ir jūsų mažyliams wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2012 08 29, 09:16)
Labukas 4u.gif
Aš tai neturiu ką vakuot, pomidorai mano į lapus išėjo  lotuliukas.gif
Vakar pagaliau gavau kvietimą i vaisingumo kliniką lapkričio mėnesiui, kartu atsiuntė ir popierius visokiems tyrimams  ax.gif Išgriovėm sieną namie tarp virtuvės ir svetainės, važiuojam šiandien baldų ieškot, kuom užpildyt  thumbup.gif O sekmadienį sulauksiu mamos svečiuose  cool.gif Tai tiek iš manęs žinių..
Bučkis visoms ir jūsų mažyliams  wub.gif

wub.gif kokių gerų žinių atnešei thumbup.gif

Zylute - 4u.gif mirksiukas.gif jo db pats linksmumas lotuliukas.gif

Pasion auuuuuuuuuuu! Kaip tau?
Atsakyti
Dendule, prajuokinai biggrin.gif o kai pradejo kalbet gal ramesne pasidare? blush2.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(nagla-nachale @ 2012 08 29, 09:16)
Labukas 4u.gif
Aš tai neturiu ką vakuot, pomidorai mano į lapus išėjo  lotuliukas.gif
Vakar pagaliau gavau kvietimą i vaisingumo kliniką lapkričio mėnesiui, kartu atsiuntė ir popierius visokiems tyrimams  ax.gif Išgriovėm sieną namie tarp virtuvės ir svetainės, važiuojam šiandien baldų ieškot, kuom užpildyt  thumbup.gif O sekmadienį sulauksiu mamos svečiuose  cool.gif Tai tiek iš manęs žinių..
Bučkis visoms ir jūsų mažyliams  wub.gif


nu va kaip faina thumbup.gif
remontais uzsiimat? smagu pirkt baldus cool.gif ir as jau turiu planuose prikiniu sarasa, kad atnaujint namus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Inesa22 @ 2012 08 28, 11:48)
dariau cukiniju misraine dvieju rusiu, moliugu misraine, dar galvoju daryti moliugu dzema. Visi receptai is interneto.


oho, as tai net nezinociau nuo ko pradet blush2.gif is mamos pasiimu visokiu uogieniu, misrainiu ax.gif
Papildyta:
Nu bet dabar pamislijau, kad jus merginos saunuoles 4u.gif as galvojau kad siuolaikinis jaunimas jau seniai nededa misrainiu ir nevakuoja ir pomidoru neaugina doh.gif pasirodo klyydau blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2012 08 29, 11:37)


ramesne lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pabandyk tu nedaryt taip kaip ji liepia tai isaiskins gyvenima tau lotuliukas.gif
as tai kartais uogas sutrinu su cukrum ir idedu i kamera va blush2.gif skanias misraines valgyciau bet daryt tai ner tikrai laiko doh.gif
Baldu pirkimas ir interjeras dabar manija..ai dar Ugnes rubam manija lotuliukas.gif
Neseniai atveze Ugnei lova tai gyvena jau savo kambary ir neleliukiskoj lovoj va tokioj..
user posted image

DIRBTINAA smagu pagaliau pajudejo ledai 4u.gif
Atsakyti
Dendule, oho, faina kad jau savo kambary miega. as kol kas su Dovyduku miegu smile.gif o apie tokia lova tai tik pasvajot, nes pirma nakti iskristu lotuliukas.gif nes vartosi nerealiai, ryte pabudus n ezinau kuriam gale lovos rasiu rolleyes.gif as tai ziurineju tokiu su kantais aukstais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2012 08 29, 16:37)
Dendule, oho, faina kad jau savo kambary miega. as kol kas su Dovyduku miegu smile.gif o apie tokia lova tai tik pasvajot, nes pirma nakti iskristu  lotuliukas.gif  nes vartosi nerealiai, ryte pabudus n ezinau kuriam gale lovos rasiu  rolleyes.gif  as tai ziurineju tokiu su kantais aukstais  smile.gif

sita lova reguliuoja ilgis ir tarpas yr l.mazas musiske irgi malas bet neiskrenta... cool.gif
oho taip ilgai kartu bigsmile.gif
Atsakyti