Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

labarytis, pas mus koks nuostabus rytas, lietus lijo beveik visą naktį, tik va db saulutė išlindo, tai griebsiu viršininkę savo ir lėksim iki kalakutų pardės papirksim mesas (pagal tarmę aš čia lotuliukas.gif ) ir eisim tatukui pietučių ruošt, gal Fėja bus valgesnė ir pakabliuois į kompaniją g.gif
db ant kompo stalo atsisėdus per mano gėrį ranką paleidus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jautuke21 @ 2012 07 31, 21:25)
Eglute, kad lengvai ir greitai, kasas paleidžiam ir stalčius atidarom  4u.gif Ech.. jau greit  wub.gif

dendule, koks jausmas sugrįžus į darbuką, kai žinai, kad vėl ne už kalnų išeisi?  blush2.gif na, ir ne veltui  nestuke.gif matosi, gi ne vienas ten tupi, o visa chebra  biggrin.gif Beje, kada terminas?  smile.gif


jausmas geras wub.gif man darbas hobis taip..kad wub.gif
QUOTE(Lutė @ 2012 08 01, 09:03)
labarytis, pas mus koks nuostabus rytas, lietus lijo beveik visą naktį, tik va db saulutė išlindo, tai griebsiu viršininkę savo ir lėksim iki kalakutų pardės papirksim mesas (pagal tarmę aš čia  lotuliukas.gif ) ir eisim tatukui pietučių ruošt, gal Fėja bus valgesnė ir pakabliuois į kompaniją  g.gif
db ant kompo stalo atsisėdus per mano gėrį ranką paleidus  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tu savam stiliuke....mano virsininke irgi kazko paskutiniu metu nenoriai valgo doh.gif ale nesuku galvos uzkisa kazkuo pomidorus ryja istisai uogas tai yr kaip yr lotuliukas.gif

LEMONA neparasiau jauciu tau nieko bet man rods as tavo vietoj labai panasiai elgciaus ir pasiusciau, jauciu liepciau rinktis tarp mamos ir manes, ta prasme pasakyciau jeigu jam svarbiau pirma mamytes sijonas o ne zmona ir vaikas tegu eina jis velniop blush2.gif
Atsakyti
Dendule -man regis nuo karščio taip nevalgūs mažiai g.gif , o Lemonos vietoj db pagalvojau kad jei tai ne pirmas sykis, tai išmesčiau lauk, o smulkius daiktus jo atsiųsčiau mamai paštu, bet įtariu čia ne taip lengvai nes turi namiuką g.gif o ir db į kaulus duot negali, juk įstatymas yra saugi aplinka doh.gif Lemona - stiprybės tau 4u.gif
Atsakyti
Laba vakareli,
va suprastejes orelis parilipde dar mamyciu i pokalbi lotuliukas.gif ir visos dabar laikom kumscius suspaustus ir plaukus paleistus uz egluzele wub.gif thumbup.gif
Mamytes nurodymus jau dave, dar prideciau,kad nieko bijoti, o stenkis kiek imanoma atsipalaiduoti ir isnaudoti tuos tarpelius tarp saremiu. mirksiukas.gif

Oi kaip prisimenu savo mazylio kelione wub.gif tokia nostalgija ir is tiesu tai joks ne skausmas, tai savotiska transo busena, lyg tu pati gimsti, lyg subrendes viksrelis neriesi is kokono, kad taptum jau kitu kuriniu, kitokiu zmogum... wub.gif Nuo tos akimirkos jau tu visam gyvenimui tampi MAMA. Nezinau kokia laime patirti tikra naturalu gimdyma, nesuprantu tu, kurios bijo gimdyti vien is visokiu nepagristu pasakojimu ir prasosi buti perreziamos CP pagalba. Idant neiveritna kad po operacijos toli grazu skausmas nesibaigia unsure.gif

Na, gana samprotavimu, zodziu EGLUZELE linkiu greitai, svelniai ir dziaugsmingai, kad ir tau, kaip ir man liktu tik grazus prisiminimas isliekantis visam gyvenimui! 4u.gif

Dendule, kaip tavo zirniukai??? Darbstuole tu musu, as maniau, kad mus pamirsai unsure.gif
Atsakyti
LINUTAS apie gimdyma toks vaizdas kad mano mintis surasei, neturejau niekada jokios baimes laukiau kaip isprotejus to gimdymo nes esu beproto smalsi buvo idomu kaip kas tenai bus. Baime tik buvo nezinomybei tikrai ne skausmui, visad prisimenu su graziausiai ir mieliausiais jausmais gimdyma nors skaudejo, bet nuskausminamuju tai visai nesinorejo nezinau manau tai visai naturalu blush2.gif Jo as dirbu dirbu dirbu maze keliasi vel l.anksti tai darbe sedziu kartais tranze lotuliukas.gif dvynukai auga gerai vienodas svoris apie 20gr skiriasi beveik savaite didesni tai pakolkas ramiai nusiteikus. Dabar vel po 2sav eisiu tikrina labai labai daznai kas 2sav nes identiski blush2.gif
LUTE tikrai suprantu bet zinai ne turtai laime nesa blush2.gif tiesiog galiu palinket dideles tvirtybes ir sugebejimo pastovet uz save 4u.gif

NAGLA norejau praeita kart parasyt ale pamirsau kaip tavo reikaliuka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 08 02, 06:50)
LINUTAS apie gimdyma toks vaizdas kad mano mintis surasei, neturejau niekada jokios baimes laukiau kaip isprotejus to gimdymo nes esu beproto smalsi buvo idomu kaip kas tenai bus. Baime tik buvo nezinomybei tikrai ne skausmui, visad prisimenu su graziausiai ir mieliausiais jausmais gimdyma nors skaudejo, bet nuskausminamuju tai visai nesinorejo nezinau manau tai visai naturalu  blush2.gif Jo as dirbu dirbu dirbu maze keliasi vel l.anksti tai darbe sedziu kartais tranze lotuliukas.gif dvynukai auga gerai vienodas svoris apie 20gr skiriasi beveik savaite didesni tai pakolkas ramiai nusiteikus. Dabar vel po 2sav eisiu tikrina labai labai daznai kas 2sav nes identiski blush2.gif
LUTE tikrai suprantu bet zinai ne turtai laime nesa blush2.gif tiesiog galiu palinket dideles tvirtybes ir sugebejimo pastovet uz save 4u.gif

NAGLA norejau praeita kart parasyt ale pamirsau kaip tavo reikaliuka? blush2.gif


Dendule, o as kazkaip neuzfiksavau, kad du bus pas tave, tai dabar pamaciau ir taaaaaaip dziaugiuos uz tave thumbup.gif Ar zinai lyti?
Pas mane viskas taip pat, tik jau nelabai planuoju, gal rudeni reikes eit pajudint daktarus, o dabar kazkaip plaukiam pasroviui, ta tema nelabai snekames, nors va vyras buvo lietuvoj, tai siunte man nuotraukas su astuoniais gandrais ant tevu namo stogo ir keistai sypsojosi biggrin.gif Bet siaip nieko negeriu, nieko neskaiciuoju ir isvis mazai nd uziimam blush2.gif
O siaip tai dirbu, namie kovoju su sliuzais, kurie vis taikosi mano geles suesti, bandau pomidorus augint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2012 08 02, 09:07)
Dendule, o as kazkaip neuzfiksavau, kad du bus pas tave, tai dabar pamaciau ir taaaaaaip dziaugiuos uz tave  thumbup.gif Ar zinai lyti?
Pas mane viskas taip pat, tik jau nelabai planuoju, gal rudeni reikes eit pajudint daktarus, o dabar kazkaip plaukiam pasroviui, ta tema nelabai snekames, nors va vyras buvo lietuvoj, tai siunte man nuotraukas su astuoniais gandrais ant tevu namo stogo ir keistai sypsojosi  biggrin.gif Bet siaip nieko negeriu, nieko neskaiciuoju ir isvis mazai nd uziimam  blush2.gif
O siaip tai dirbu, namie kovoju su sliuzais, kurie vis taikosi mano geles suesti, bandau pomidorus augint  ax.gif

o gal nieko neplanuojant negalvojat ir pavyks 4u.gif dazniausiai taip buna... wub.gif
del lyties tai didele tikybe kad bus seses
Atsakyti
dendule wub.gif - net gera skaityti tokį smagų postą, nes aš jau nebegalvoju apie kitą lelių doh.gif man jau vienos kažkaip per daug, atrodo kad mano motiniškieji inkstinktai kažkur užblokuoti sėdi ir nelenda iš baimės lauk doh.gif g.gif man jau susidarė nuomonė kad aš nesutverta motinystei, tai stengiuos būt kiek įmanoma normali motina saviškei doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 08 02, 11:17)
dendule  wub.gif - net gera skaityti tokį smagų postą, nes aš jau nebegalvoju apie kitą lelių  doh.gif man jau vienos kažkaip per daug, atrodo kad mano motiniškieji inkstinktai kažkur užblokuoti sėdi ir nelenda iš baimės lauk doh.gif  g.gif man jau susidarė nuomonė kad aš nesutverta motinystei, tai stengiuos būt kiek įmanoma normali motina saviškei  doh.gif  blush2.gif

kol neturejau Ugnes nesupratau to jausmo dabar man tai narkotikas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 08 02, 13:02)
kol neturejau Ugnes nesupratau to jausmo dabar man tai narkotikas wub.gif

doh.gif man po teisybe atvirkščiai doh.gif na gal tik db kol pas mus extrymai namie, matyt tas įtakos daro g.gif gal kai paaugs, biški bus mažiau valdinga bosė tada pagalvosim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 08 02, 12:11)
doh.gif man po teisybe atvirkščiai doh.gif na gal tik db kol pas mus extrymai namie, matyt tas įtakos daro g.gif gal kai paaugs, biški bus mažiau valdinga bosė tada pagalvosim  bigsmile.gif

kas gi ten vyksta? g.gif maniske irgi patikek toks malunas isdykes tiesiog as gal atsipalaidavau ijungiau relax ir maziau kreipiu demesi i kiekviena smulkmena blush2.gif
Gal duoda tas kad Ugne gali visa diena sedet kieme o ten veiklos per akis jai. Aisku as jai neleidziu daryt visko ko tik nori baru poto pati verkiu kad baru doh.gif atsiprasau as jos pasakau kad mama myli tave blush2.gif Taviske 1.7 dar tai skirtumas zinok yra..Su kiekvienu menesiu protingesne paklusnesne. Pas mus jei neklauso ir daro savaip bite kanda i subiniuka smile.gif Bijo ji tos bites smile.gif O siaip pasiutus kaip reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 08 02, 17:50)
dvynukai auga gerai vienodas svoris apie 20gr skiriasi beveik savaite didesni tai pakolkas ramiai nusiteikus. Dabar vel po 2sav eisiu tikrina labai labai daznai kas 2sav nes identiski


Vaje, dendule, ir as tik dabar uzmaciau, kad tu vel nestuke.gif ir net su dvynukais thumbup.gif Sveikinu 4u.gif wub.gif Naturaliai taip pavyko, gal giminej turit dvynuku? bigsmile.gif Smagumelis smile.gif As vat atostogauju be vyro jau trecia savaite, as i darbeli ir vyras tada gris... Na, bet nuobodziauti nera kada, tai namuos generaline tvarka daraus, meetus organizuoju (nuotaku planuotoju 2007 metu ax.gif ), keliauju po LT, prie juros nuvaziuoju smile.gif Juros sventes renginiai jau prasideje, tad prasom link pajurio mirksiukas.gif Pati ryt nuo 17 val. iki 3 val. ryto eisiu per renginius thumbup.gif
Atsakyti