Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

Merginos blink.gif

Aa maniau, kad cia tema baigta, vis favorites nemet kad kazkas naujo temoj. Naujos ieskpt vis laiko neturejau. Sen nutariau rast.. O cia pasirodo tyla..

Mano kiku dar miega, tai istaikiau proga prasinest per foruma ;-)

Mes po truputi krutam judam savo namuke, ukininkaut pradejom (lyg maza darbo aplink namus) biggrin.gif

Kiskutis labai kalbus pasidares. Tiesa, kalba daugiausia kinietiskai, tai mum tenka nemenkai sukt smegenis bandant sifruoti jo kalbas biggrin.gif

Laukiam ejimo i darzeli labai. Net dreba, akytes spindi lelia pamaciu atsibodo jam jau mama :-D
O as laaaabai laukiu grizimo i darba. Na nedaug ir laukt beliko :-)
Atsakyti
4u.gif smagu Lemona, kad jums gerai, svarbu kad daržely būt viskas čiki


o mes virusą pasigavom (tiksliau visas draugių burys susirgo) bet ačiū D kol kas be ligoninės išisuksim, tikiuosi, nes mums sloga baigiasi baisuliniais dusimais, pradėjom gerti ten tokius hemeopatinius tai matyt sustiprinom imunitetą aš ir laukiu kada į darželį wub.gif mat mes jau iš lopšio leksimės į daržleį, šiandien buvom susipažinti su auklėtoja, grupę apžiūrėjom apsižaidėm truputį, tikiuos bus gerai viskas
Atsakyti
Labas,mamkos 4u.gif
Seniai matytos,girdėtos ax.gif
Įnešu naujienų - sausio 31 laukiam sūnelio atėjimo į šį pasaulį wub.gif Pagaliau nestuke.gif cool.gif
Atsakyti
thumbup.gif wub.gif super nuostabu! Seveikinimai dideliausi! Su susiaukele 4u.gif

P.S. bet mūsų temoj yra taip kad dažniausiai nestuke.gif būna trys vienu metu g.gif kas sekanti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lutė: 07 rugsėjo 2013 - 08:41
Nagla, puikios naujienos!!! Sveikinu, lengvo nesiojimo :-*
Atsakyti
Kiek maciau Mamycių klube, tai ir Anileve antro laukiasi ax.gif
tai jau dvi, kas trecia?
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 08 06, 10:59)
Linutas - kaip aš tave suprantu, manoji tokia, laksto duodas, randą turim kol kas tik vieną tą kur prieš pirmą gimtadienį akį prasikalė, bet šeip mėlynės mūsų kasdienybė, tik va labai sergam pastoviai ligoninės, o či pas mus kaime nelabai kas gilinasi biški temp tuoj antibai tai db nedurna po tiekos sirgimų, neleidžiu kol nėra reikalo antibų, bet mums asmą norį įpaišyti, o man atrodo kad jau nuo tų antibiotikų viskas gaunasi, na bet dabar  geriam tokius hemeopatinius vaistukus imunitetui stiprinti tikiuosi pasveiksim, nes jau pavargau labiau nei su kūdiniu kai buvau  doh.gif

oi, mergyt unsure.gif laikykites 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nagla-nachale @ 2013 09 06, 14:46)
Labas,mamkos  4u.gif
Seniai matytos,girdėtos  ax.gif
Įnešu naujienų - sausio 31 laukiam sūnelio atėjimo į šį pasaulį  wub.gif Pagaliau  nestuke.gif  cool.gif

jeeee! sveikinimai!!! drinks_cheers.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(LINUTE24 @ 2013 09 17, 15:43)
Kiek maciau Mamycių klube, tai ir Anileve antro laukiasi ax.gif 
tai jau dvi, kas trecia?

as jau visai irgi noreciau blush2.gif jau nepraleidziu pro akis maziuku rolleyes.gif bet dar noriu padirbt metelius ir tada jau nestuke.gif
Papildyta:
Linute24- kaip tavo mergina? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2013 09 06, 13:46)
Labas,mamkos  4u.gif
Seniai matytos,girdėtos  ax.gif
Įnešu naujienų - sausio 31 laukiam sūnelio atėjimo į šį pasaulį  wub.gif Pagaliau  nestuke.gif  cool.gif

super zinios!!!!!!dziaugiuos uz jusu seima 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif

LINUTE as FB paziurejau pasirode ir ji man nescia...bet nenorejau tenai rasyt...o ka per mamyciu kluba ten rode blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTE24 @ 2013 09 17, 14:43)
Kiek maciau Mamycių klube, tai ir Anileve antro laukiasi ax.gif 
tai jau dvi, kas trecia?

Trecia pas mus zylute wub.gif
O as turbut atidarau nauja trejetuka thumbup.gif , jei dar visiskai neisibegiojusios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2014 04 30, 15:46)
Trecia pas mus zylute  wub.gif
O as turbut atidarau nauja trejetuka  thumbup.gif , jei dar visiskai neisibegiojusios  doh.gif

Dideliausi sveikinimai!!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2014 04 30, 17:46)
Trecia pas mus zylute  wub.gif
O as turbut atidarau nauja trejetuka  thumbup.gif , jei dar visiskai neisibegiojusios  doh.gif



Wow kaip sveikinuuu, tyliai, bet užtikrintai smile.gif

Planavot, ar kaip ir rašoma pas tave "Netyčia sučiupta"? biggrin.gif

ir visai ne atidarai naują trejetuką, o papildai. Anileve pagimdė praeitų metų gruodį kiek mačiau reportažą mamyčių klube smile.gif Tai likom mes su Zylute smile.gif


Tikriausiai atpažinsit koks mano pavadinimas anksčiau buvo smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sriubytė: 02 gegužės 2014 - 10:25
Wau merginos kaip smagu! Labai sveikinu wink.gif gal temutė atgis po truputį biggrin.gif

Sriubyte - į FB prisipažink kas tu tokia biggrin.gif, nors pasiskaitysiu ir prisiminsiu, nes gi ti visos sužymėtos
Atsakyti