Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

QUOTE(zylute81 @ 2013 04 18, 12:45)
Sveikos rolleyes.gif

Na va ir mes uzsukom nes irgi prie kompo praktiskai neprisedu

Buvom po ilgo lako pas daktarus tai mano pana jau 84cm ir12,7 kg truputi islaksto jau svori

Duodasi kaip pasiutus laksto lipa namus graiuna ir viska turiu atlakyt viena nes mb daug dirba ir velai labai gryzta oo kaip laisvesnis vaiuoja i kaima be vistu dar ir avis augint pradejom tai smagumelis unsure.gif

Truputi turi maza bedu del kojyciu reikes ortopediniu batuku butinai ir sonkauliukai rieciasi na ir ta alergija nervus gadina nes mano apzoriuke labai jau valgyt nori o nelabai daug ir duot galiu tai tenka ta pati vis duot bet kolkas iseina  labai nepyksta tik i musu lekstes jau labai verziasi doh.gif

laikykites 4u.gif
man jau ramu, atidarau balkona- tai puse dienos ten sedi, zaidzia su masinom, tai man ramybe biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinu visas mamytes su musu svente drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pavėluotai, bet taip pat prisidedu prie sveikinimų 4u.gif 4u.gif 4u.gif



Nagis, merginos, kaip sekasi? Kuo gyvent?
mes neblogai, tūrėjom gerą slogą, nes vasarą vaidinom doh.gif dabar viskas čiki, ale į darželį neleidžia, na tikiuosi jau išleis, nes namie su valdžia užpakaliais trintis jau kaista viskas lotuliukas.gif
Atsakyti
Lute, ziuriu mes cia dviese su tavim vis dar pasivaidenam biggrin.gif visos issibarste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2013 05 10, 23:21)
Lute, ziuriu mes cia dviese su tavim vis dar pasivaidenam  biggrin.gif  visos issibarste smile.gif

mirksiukas.gif dar tokios ištvermingiausios, taip pavadinkim.

Kaip vaikinas auga? Daug kalba? manoji dabar pradeda žmonių kalba kalbėt nebe savo, bet visi žodžiai tokie perdirbti ir gaunas ne kokie pvz.: vietoj šitas, šita ir šito gaunas šika doh.gif kieme babytės tuoj sureagavo, bet aš gražiai joms atreagavau tai visos iš syk supratingos (mano kad vaikai gimsta su lietuvių filologo daktaro laipsniu doh.gif ) ir vietoj S būna T lotuliukas.gif tai prisijuokiu.

Beje pagaliau žalia šviesa puodukui, namie lakstom su triusikiukais, tik į lauką einam ir darželin vesiu kol kas g.gif na žėsim kaip ten eisis toliau nes lyg nuo birželio eisim į kitą grupę iš lopšio į darželinukų rolleyes.gif dar laukia pokyčių
Atsakyti
Laba mergaites,
taip, su braejusia mamyciu dienele. nuostabu buti mama!
Kaip ir beprotiskai sunku...
O kaip kitos laikosi, labai uzsieme motinyste, dabar jau nera laiko plepseti kaip seniau..

Mes ir augam neblogai, tik oij kartais kokie nevalgus bunam. Tik dabar iltinukai kalasi. sako kad po ju isdygimo turetu buti jau geriau. Ir vis dar papinukas. L:abai noriu baigti su naktiniu maitinimu, isproteti kartais galima, dar kartais keliasi kas 2 val blink.gif doh.gif
O diena papulio galetu ir nebuti, bet va kartais judruma stabdau iduodama papa, arba ramindama, kai ko neduodu kai nori. O siaip toks labai intelektualas auga, knygutes isvartyti ,,isssakityti: gali ciela valanda. sakau, kam jau iki blogumo ta pati per ta pati vartyti, o vaikis demesi islaiko ir vis baksnoja pirtuku, mazdaug pasakoks kas cia, o kas ten doh.gif Tai sukandi dantis, susirenki visa dar likusia kantrybe, nors zinai, kad ir puodai virtuveje neplauti laukia, ir skalbiniu kruva, darbu eile jau stovi, bet turi sedeti su tuo mazu skaitytoju ir vartyt kartu knygtess. Net teletabus ir baby einstein filmukus vienas neziuri. ateina, ciumpa uz rankos man tempia prie PC rodo seks salia ir tipo ziurim kartu, aiskink, ka ten rodo.
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 05 11, 08:46)
mirksiukas.gif dar tokios ištvermingiausios, taip pavadinkim.

Kaip vaikinas auga? Daug kalba? manoji dabar pradeda žmonių kalba kalbėt nebe savo, bet visi žodžiai tokie perdirbti ir gaunas ne kokie pvz.: vietoj šitas, šita ir šito gaunas šika  doh.gif kieme babytės tuoj sureagavo, bet aš gražiai joms atreagavau tai visos iš syk supratingos (mano kad vaikai gimsta su lietuvių filologo daktaro laipsniu  doh.gif ) ir vietoj S būna T  lotuliukas.gif tai prisijuokiu.

Beje pagaliau žalia šviesa puodukui, namie lakstom su triusikiukais, tik į lauką einam ir darželin vesiu kol kas  g.gif  na žėsim kaip ten eisis toliau nes lyg nuo birželio eisim į kitą grupę iš lopšio į darželinukų  rolleyes.gif dar laukia pokyčių

oi, su ta kalba doh.gif kokiu as zodziu prisiklausau lotuliukas.gif jis dar sunkokai kalba, tai sako kaip gaunasi, tai ko tik nepasako biggrin.gif kazkada su sese per skypa kalbejau, o Dovydas atsinese masina sako BIYBI doh.gif as, aisku, supratau kad jis sako BMW, bet sese is karto sako- tai jau kur tokiu zodziu ismoko? doh.gif dabar dar iterpia ir svedisku zodziu, tai vienu zodziu misraine tokia gaunasi su ta kalba lotuliukas.gif bet uztai skaiciuoja iki 20 ir abecele visa zino ax.gif
o su puoduku jau irgi bendraujam nuo ziemos. tik miega ir i lauka eina su pampersu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Linutas @ 2013 05 12, 19:39)
Laba mergaites,
taip, su braejusia mamyciu dienele. nuostabu buti mama!
Kaip ir beprotiskai sunku...
O kaip kitos laikosi, labai uzsieme motinyste, dabar jau nera laiko plepseti kaip seniau..

Mes ir augam neblogai, tik oij kartais kokie nevalgus bunam. Tik dabar iltinukai kalasi. sako kad po ju isdygimo turetu buti jau geriau. Ir vis dar papinukas. L:abai noriu baigti su naktiniu maitinimu, isproteti kartais galima, dar kartais keliasi kas 2 val blink.gif doh.gif
O diena papulio galetu ir nebuti, bet va kartais judruma stabdau iduodama papa, arba ramindama, kai ko neduodu kai nori. O siaip toks labai intelektualas auga, knygutes isvartyti ,,isssakityti: gali ciela valanda. sakau, kam jau iki blogumo ta pati per ta pati vartyti, o vaikis demesi islaiko ir vis baksnoja pirtuku, mazdaug pasakoks kas cia, o kas ten  doh.gif Tai sukandi dantis, susirenki visa dar likusia kantrybe, nors zinai, kad ir puodai virtuveje neplauti laukia, ir skalbiniu kruva, darbu eile jau stovi, bet turi sedeti su tuo mazu skaitytoju ir vartyt kartu knygtess. Net teletabus ir baby einstein filmukus vienas neziuri. ateina, ciumpa uz rankos man tempia prie PC rodo seks salia ir tipo ziurim kartu, aiskink, ka ten rodo.

faina, mazylis auga taip greitai smile.gif bet del maitinimo tai jeigu nori baigt, tai negerai darai kad duodi kaip nusiraminimui blush2.gif geriau sudomink kokia knygute jeigu jam patinka ax.gif
o jeigu nori naktim baigt maitint, tai as dariau taip- pasiemiau savo pagalve ir isejau miegot i kita kambari, maziu palikau su MB blush2.gif pirma nakti puse nakties verke, antra verke valanda, trecia visa ismiegojo ax.gif ir daugiau nebuvo jokiu problemu. su teviu pamiegojo dar 3 men, kol visiskai pamirso pienuka ir man nustojo gamintis, kad neuzuostu. ir viskas cool.gif

o jau kantrybes tai reikia doh.gif maniskis jau pradeda vienas uzsizaist cool.gif kartais uzsidaro savo kambari ir sedi ten 30min. tai einu paziuret ka veikia biggrin.gif tai jau zymiai lengviau rolleyes.gif pakentek dar truputi ir tau bus tuoj lengviau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos rolleyes.gif

Stai ir mes augam gerai jau didele kažka sneka jokiu kliuciu nebera is lavyciu maniežu islipa oziu pilna na žodžiu asmenybe su charakteriu doh.gif


Beje atejau su klausimu pas mus jau užaugo namines vistytes gal bus norinciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2013 06 28, 12:13)
Sveikos rolleyes.gif

Stai ir mes augam gerai jau didele kažka sneka jokiu kliuciu nebera is lavyciu maniežu islipa oziu pilna na žodžiu asmenybe su charakteriu doh.gif
Beje atejau su klausimu pas mus jau užaugo namines vistytes gal bus norinciu  biggrin.gif

oi noreciau rolleyes.gif bet per toli gyvenu..
Atsakyti
Laba diena smile.gif kazkaip cia retai parasau... Augam gerai, pagrindinis klausimas pas mazyli tai "kas cia?" jau pradeda ikyreti vis kartoti, bet jau nieko nepadarysi, maziukas vis aiskiau pasako ka nori, bet dar snekam savo kalbele.
Atsakyti
Sveiki,
ir mes labai laukiam kol ims sneketi. atrodo, kad jokio progreso, nors ir svetimi supranta ko vaikas praso. tie maziai ir nekalbedami savo moka issiprasyti biggrin.gif nors tiesa, skaiciuojam iki triju:d
bet jau judrus ir pasiute esam labai. gal ir mes cia is tu hiperaktyvih... net parduotuvej sake, kad vaikis kaip uzsuktas, nes karta lakstem su tevu tarp stelazu, o vaikis pabeginejo nuo musu. aij ir dar su visokiais nuotykiai, kaip antai megoj paspruko ir per 30 sek vos nenusiverte nuo megos laiptu is antro auksto, po to dar ta pacia diena toj pacioj megoj ikiso galva ir uztrigo tarp tu automatiniu duru kur sukasi...
o melynes ir randai tapo musu kasdieninis pasipuosimas.. nes per viena neatsarguma vaikui vos nagu su el oblium nenupjovem. dabar turesim gilius randelius ir deformuotus nagelius sad.gif
Atsakyti
Linutas - kaip aš tave suprantu, manoji tokia, laksto duodas, randą turim kol kas tik vieną tą kur prieš pirmą gimtadienį akį prasikalė, bet šeip mėlynės mūsų kasdienybė, tik va labai sergam pastoviai ligoninės, o či pas mus kaime nelabai kas gilinasi biški temp tuoj antibai tai db nedurna po tiekos sirgimų, neleidžiu kol nėra reikalo antibų, bet mums asmą norį įpaišyti, o man atrodo kad jau nuo tų antibiotikų viskas gaunasi, na bet dabar geriam tokius hemeopatinius vaistukus imunitetui stiprinti tikiuosi pasveiksim, nes jau pavargau labiau nei su kūdiniu kai buvau doh.gif
Atsakyti