Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

QUOTE(Linutas @ 2013 02 10, 19:48)
Sveikos, kazkokia uosle turiu naujienoms smile.gif
Pirmiausia sveikinam DENDULE su tokiu graziu seimos pagausejimu!
Valio!
vat ir pagalvok, kada dare LP ir rado problemu, o baigiasi taip netiketai kad turi tokia gausia graziai seimyna  wub.gif


Nagla, nuojauta mane ir verte ilisti paskaityti, mazu JAU!  bigsmile.gif Tyliai tyliai, bet dziugiai gziuviai - valio!  thumbup.gif

Na, o mes uoliai augam, ir ragelius auginam  doh.gif O laikas bega, kazkaip jo pasiekimu net fiksuoti nespeju. Dabar labai kantriai mokau ant puodo arba i klozeta reikaliukus daryti, bet sunkiai sekasi, kai as iseinui darba, o tevelis tuo nelabai apsiima. esam tokiam etaope, kai sedames noriai ant puodo, bet kelniu numaiti neleidziam  lotuliukas.gif

aciu 4u.gif tikrai kad buciau zinojus tiek nebuciau zliumbus po diagnozes lotuliukas.gif
smagus etapas pas jumi o dirbi seniai?

Nagla prisiduok kaip tu?
Atsakyti
Sveikutes rolleyes.gif

Sniai cia buvau rolleyes.gif

DENDULE isivaizduoju kaip sunku visom trim padalinti po vienaodai meiles 4u.gif

LUTE gerai kad mazoji jau pasveiko o tu isikapstysi 4u.gif kaip sakei mes mamos stiprios 4u.gif

O maniske tai namu viesulas sakau jai butu i kaisikbt tai ir iki lubu uzliptu doh.gif bardaka daro totalai viska tempia lipa griuna guzu netruksta pajuodzarga kaip reikals megdzioja mus jau kaip bezdzioniuke rolleyes.gif kruva dantu vienu ketu auginas ir to pasekoje mus sokdina kaip reikals doh.gif zodziu nebespeju gyventi paskui ja lotuliukas.gif
Atsakyti
Miro temute unsure.gif
Mamkos paskui vaikus lekioja kompas paskutinej vietoj g.gif
nugi brukstelkit kas kaip gyvenat..
As parasysiu trumpa liudna istorija kas man nutiko: daviaumaziui zaisti skaitmeninitermometra. atrodo kas cia tokio nevpavojinga, viena ranka laikiau ji, o kita viraiu jam kose ir tik jauciu sast man i ausi! Taigi pradure viriokas man bugneli daba esu kurcia viena ausim, greiciausia klausa neatistatys... schmoll.gif Va taip vat buna, kai mamkos nepagalvoja ka vaikas gali sugalvoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2013 03 06, 21:52)
Miro temute  unsure.gif
Mamkos paskui vaikus lekioja kompas paskutinej vietoj  g.gif
nugi brukstelkit kas kaip gyvenat..
As parasysiu trumpa liudna istorija kas man nutiko: daviaumaziui zaisti skaitmeninitermometra. atrodo kas cia tokio nevpavojinga, viena ranka laikiau ji, o kita viraiu jam kose ir tik jauciu sast man i ausi! Taigi pradure viriokas man bugneli daba esu kurcia viena ausim, greiciausia klausa neatistatys...  schmoll.gif Va taip vat buna, kai mamkos nepagalvoja ka vaikas gali sugalvoti  verysad.gif


Vajej,kaip tik nebūna.. Niu dar tikėsimės, kad gal vis dėlto pasitaisys tavo ausytė 4u.gif
Uždekit mergaitės po žvakutę,kad mano angelėliui danguje gerai būtų...
Atsakyti

QUOTE(nagla-nachale @ 2013 03 07, 19:27)
Uždekit mergaitės po žvakutę,kad mano angelėliui danguje gerai būtų...

verysad.gif jam tikrai gera ten 4u.gif 4u.gif O tau uždegsiu žvakutę, kad atsigautum ir greit vėl praneštum apie naujieną nestuke.gif juk jau pavyko vieną syk, tai bus staigmena ir antrą, labai labai linkiu


O mes su savo Fėja grįžom iš ligoninės vakar, bronchitą pasigavom, bet su dusuliu buvo, gerai kad nelaukėm vėl plaučių užsidegimas būtų buvęs doh.gif nebeįsivaizdinu ką suduot kad mums imunitetas grįžtų, nes dabar net namie ausų uždegimas išsivysto, totalus košmaras doh.gif vienas pliusas kad pavasaris thumbup.gif


Visoms mūsų dienos proga linkiu kad išsipildytų vienas noras, kuris yra pats stipriausias, pats gražiausias ir reikalingiausias, kodėl vienas? kai per daug nebevertinam stebuklų wub.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Linutas @ 2013 03 06, 22:52)
As parasysiu trumpa liudna istorija kas man nutiko:


Oj... Linkiu, kad viskas baigtųsi kuo geriau 4u.gif

QUOTE(nagla-nachale @ 2013 03 07, 19:27)

Uždekit mergaitės po žvakutę,kad mano angelėliui danguje gerai būtų...


verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Jei jau taip nutiko, vadinas, jam ten gerai 4u.gif Gal dabar sėdi ant debesėlio ir plepa su mano žvaigždele 4u.gif

Laikykis 4u.gif

QUOTE(Lutė @ 2013 03 08, 09:47)
O mes su savo Fėja grįžom iš ligoninės vakar,


4u.gif 4u.gif 4u.gif Nebesirkit taip...

Mano spinduliukas auga ir gudrėja, jau eina palei sofą arba stalą. Užtat nenori draugaut su košėm ir svorio augimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzeeele @ 2013 03 08, 13:48)
Sveikos  4u.gif

Mano spinduliukas auga ir gudrėja, jau eina palei sofą arba stalą. Užtat nenori draugaut su košėm ir svorio augimu  biggrin.gif

oi mūsų draugės, mes db 2,2m sveriam 11,25kg bet sakė jei aktyvi neimt labai į galvą, o jei šeip nevalgi aš duodu niam niam sirupiuką - manniškei pramuša ant valgymo mirksiukas.gif
Atsakyti
labas visoms!! oi, kaip seniai cia buvau uzsukus.. blush2.gif dirbu jau 6 men, tai po darbo visai kompo nesinori...

kokios naujienos pas jus?

as tai va vel pradejau i SM uzsukt paskaitinet, nes jauciu man 30- mecio krize doh.gif uzsimaniau pasidaryt lupu permanentini makijaza cool.gif gal kuri esat darius? rolleyes.gif
Atsakyti
labukas,

senokai ir aš buvau užsukus, na to makiažo nesidariau, nes ir be jo lūpos mano šviečia iš tolo doh.gif nereik nė dažytis.
Šeip gyvuojam neblogai, eina manoji į daržiuką, kol kas neblogai, noriu visai dienai palikti, ir ieškotis darbuko, tai dabar pratinamės prie pietų miego, bet kažkaip sunkokai, nes mes visada su papuku užmigdavome, o dabar jau 3 savaitės kaip be jo tai namie visokių čiūdų būna, o darželį niekas labai taip nesicirkina, nors auklėtojos labai geros ir kantrios, tačiau be maniškės yra dar 14 kleckų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 04 16, 10:03)
labukas,

senokai ir aš buvau užsukus, na to makiažo nesidariau, nes ir be jo lūpos mano šviečia iš tolo  doh.gif nereik nė dažytis.
Šeip gyvuojam neblogai, eina manoji į daržiuką, kol kas neblogai, noriu visai dienai palikti, ir ieškotis darbuko, tai dabar pratinamės prie pietų miego, bet kažkaip sunkokai, nes mes visada su papuku užmigdavome, o dabar jau 3 savaitės kaip be jo tai namie visokių čiūdų būna, o darželį niekas labai taip nesicirkina, nors auklėtojos labai geros ir kantrios, tačiau be maniškės yra dar 14 kleckų rolleyes.gif


maniskiui tai dabar kazkokia darzelio krize prasidejo doh.gif anksciau nebuvo jokiu problemu paliekant. dabar vis apsikabina ir nenori paleist schmoll.gif verkia, saukia mama doh.gif tai man sirdi skauda paliekant... tiek kad kai lipu i masina, tai matau kaip aukletoja laiko ant ranku prie lango, tai jau ramus buna ax.gif tai va, paverkia 1 min ir gerai.. bet galetu ir to nebut rolleyes.gif

Lute, kai paliksi maziuke viena darze, tai ir miegos ir viska darys ka kiti vaikuciai mirksiukas.gif viska megdzios ir viskas ok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2013 04 16, 21:37)
maniskiui tai dabar kazkokia darzelio krize prasidejo  doh.gif  anksciau nebuvo jokiu problemu paliekant. dabar vis apsikabina ir nenori paleist  schmoll.gif  verkia, saukia mama  doh.gif  tai man sirdi skauda paliekant... tiek kad kai lipu i masina, tai matau kaip aukletoja laiko ant ranku prie lango, tai jau ramus buna  ax.gif  tai va, paverkia 1 min ir gerai.. bet galetu ir to nebut  rolleyes.gif 

Lute, kai paliksi maziuke viena darze, tai ir miegos ir viska darys ka kiti vaikuciai  mirksiukas.gif  viska megdzios ir viskas ok  thumbup.gif

g.gif manoji individualistė, jai kai užeina bizas įtakos nieks nepadarys, nors vakar pietučių jau miegojo, o šalia verkė kitas vaikas pirmą syk pietų miegojęs, tai ta užmigo prie ano lopšinių, po to tam atsibodo ir tas užmigo, auklėtoja sakė jog bijojusi kad abu neįsiverktų, o tai būtų kapiec, dabar ir gi sėdžiu laukiu jei paskambinsiu eisiu pasiimti, bet jau 15 min pietų miego pasiruošimo mažum viskas ok, labai to norėčiau thumbup.gif

o krizė gi 3-čių metų, arba šeip pasiilgsta mamos, juk būna mirksiukas.gif svarbiausia tu išlik rami 4u.gif
Atsakyti
Sveikos rolleyes.gif

Na va ir mes uzsukom nes irgi prie kompo praktiskai neprisedu

Buvom po ilgo lako pas daktarus tai mano pana jau 84cm ir12,7 kg truputi islaksto jau svori

Duodasi kaip pasiutus laksto lipa namus graiuna ir viska turiu atlakyt viena nes mb daug dirba ir velai labai gryzta oo kaip laisvesnis vaiuoja i kaima be vistu dar ir avis augint pradejom tai smagumelis unsure.gif

Truputi turi maza bedu del kojyciu reikes ortopediniu batuku butinai ir sonkauliukai rieciasi na ir ta alergija nervus gadina nes mano apzoriuke labai jau valgyt nori o nelabai daug ir duot galiu tai tenka ta pati vis duot bet kolkas iseina labai nepyksta tik i musu lekstes jau labai verziasi doh.gif
Atsakyti