Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

QUOTE(nagla-nachale @ 2013 02 01, 16:05)
O kaip vyresnėlė reaguoja? Niu bet tu ir šaunuolė  thumbup.gif
O aš.. aš  per Kalėdas labai sirgau, gėriau antibiotikus, paskui vynelį kas vakarą visu švenčių laikotarpiu, o vasario 4 turėjau važiuoti pagaliau pradėti IVF procedūras, bet.. tyliai tyliai.. eina septinta savaitėlė jau.. Kalėdos- stebuklų metas  wub.gif


tyliai tyliai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nagla - prisidedu prie tylių tylių 4u.gif

O mums kaip ir gerai kaip ir nežinau kaip.. Pirma savaitė darželyje buvo superinė, kol iki pietų miego pasiimdavau. Džiaugsmo vaikui per akis, verkiančią išsinešdavau, taip nenorėdavo eiti namo. Mamai buvo sunkiau negu vaikui. O dabar su ašarom palieku sad.gif
Turbūt eilinį kartą Merfio dėsnis - tik visiems pasigiriu, kaip gerai sekasi ir še tau kad nori - viskas aukštyn kojom unsure.gif reikia turbūt tylėt užsičiaupus ir niekam nieko gero nepasakot apie gerus dalykus doh.gif
Oficialiai nuo penktadienio pradedu dirbti, o realiai nuo trečiadienio.. Taip greitai jau..
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2013 02 01, 16:05)
O kaip vyresnėlė reaguoja? Niu bet tu ir šaunuolė  thumbup.gif
O aš.. aš  per Kalėdas labai sirgau, gėriau antibiotikus, paskui vynelį kas vakarą visu švenčių laikotarpiu, o vasario 4 turėjau važiuoti pagaliau pradėti IVF procedūras, bet.. tyliai tyliai.. eina septinta savaitėlė jau.. Kalėdos- stebuklų metas  wub.gif

jetus apsiverkiau is laimes linkiu pacios geriausios pabaigos maloniu rupesciu tyliai tyliai laikom visa kruva kumstuku wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū kol kas nesakau, bet paskaičius tokius šiltus žodelius vos neverkiau ir aš wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikutes rolleyes.gif

NAGLA kaip as tyliai dziaugiuos ir nesulaikau asaru wub.gif pagalaiu ir tavo eile atejo prie dievulio leliuku arduotuveles wub.gif uo dabar viskas bus tik gerai mirksiukas.gif

na taip mes atventem jau prma gimtadieni rolleyes.gif gavom atidet savaitele ssirgo su maze bet nieko i dar nesprato kad atidet teko rolleyes.gif

o pie kompo pisest visai nebeleidzia mazoji pipa ant galvos begioja viska griauna ir dar susimate kad ir isterijas galima kelt doh.gif tai zodziu neliudim linksminames doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2013 02 04, 12:58)
Ačiū kol kas nesakau, bet paskaičius tokius šiltus žodelius vos neverkiau ir aš  wub.gif  wub.gif  wub.gif

o kaip pykinimai prasideda blush2.gif ?jetus vat ir reik islaukti vadinasi 4u.gif

ZYLUTE ot smagu doh.gif 4u.gif but vasara geriau kieme ant pievos paleidai ir viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2013 02 04, 17:37)
o kaip pykinimai prasideda blush2.gif ?jetus vat ir reik islaukti vadinasi 4u.gif

ZYLUTE ot smagu doh.gif  4u.gif but vasara geriau kieme ant pievos paleidai ir viskas doh.gif

Tai as jau kaip laukiu tos vasaros nes lauke prirengta vaikscioti apsoliuciai nenori doh.gif

Isivaizduoju kaip tau bus smagu kaip dvynykes bus metinukes 4u.gif bet kaip tu sakai viskas atsiperka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2013 02 01, 16:05)

wub.gif laikom kukmštukus ir mes wub.gif

QUOTE(egluzeeele @ 2013 02 01, 16:09)

Na o kaip jums sekasi panos?


----------
Mes šiandien grįžom iš ligoninės - tūrėjom ausyčių uždegimą + plaučių uždegimą vėlei, tai ištyrė mus kad tūrėjom kažkokią zarazą kuri vis mums sukeldavo tuos sirgimus ir kosulius, mažoji pasveiko, daba matka perkrito doh.gif bet nieko - išgyvensiu, ir ko tik mamos neišgyvena g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 02 05, 19:30)
wub.gif laikom kukmštukus ir mes  wub.gif
Na o kaip jums sekasi panos?
----------
Mes šiandien grįžom iš ligoninės - tūrėjom ausyčių uždegimą + plaučių uždegimą vėlei, tai ištyrė mus kad tūrėjom kažkokią zarazą kuri vis mums sukeldavo tuos sirgimus ir kosulius, mažoji pasveiko, daba matka perkrito  doh.gif bet nieko - išgyvensiu, ir ko tik mamos neišgyvena  g.gif

oijejjjjjjjjjjjjjj laikykis mamuk bukit sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2013 02 04, 14:37)
o kaip pykinimai prasideda blush2.gif ?jetus vat ir reik islaukti vadinasi 4u.gif

ZYLUTE ot smagu doh.gif  4u.gif but vasara geriau kieme ant pievos paleidai ir viskas doh.gif

Nea, neprasideda, ir tikiuosi neprasidės blush2.gif Tik labai skauda krūtinę, visos liemenėles spaudžia, tai gavau paprastą be jokių lankelių be nieko nusipirkt, plius pavargstu greitai ir blogai miegu naktį doh.gif
Lute, sveikatytės 4u.gif
Zylute, jus su praėjusiu pirmuoju happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2013 02 07, 08:15)
Nea, neprasideda, ir tikiuosi neprasidės  blush2.gif Tik labai skauda krūtinę, visos liemenėles spaudžia, tai gavau paprastą be jokių lankelių be nieko nusipirkt, plius pavargstu greitai ir blogai miegu naktį  doh.gif
Lute, sveikatytės  4u.gif
Zylute, jus su praėjusiu pirmuoju  happybday.gif

smagu kad pozymiu yra tai vadinasi kleckuciukas auga 4u.gif jau laukiu kada pasakysi kad 12sav 4u.gif

as pervargau paskutines dienas doh.gif dvynes sokdint pradejo nenori pacios uzmigti tai leidziu parekaut o dar Ugnytei stresas nes vistiek mociutes ner o svetimas zmogus aisku gerai jos sutaria zaidzia bet vistiek manes labai reik mano demesio apsikabinimu doh.gif tai vakare kartais tenka seses padet ir su ja apsikabinus pasedet panesiot..man paciai sirdele plysta kad negaliu tiek laiko su ja but doh.gif
Atsakyti
Sveikos, kazkokia uosle turiu naujienoms smile.gif
Pirmiausia sveikinam DENDULE su tokiu graziu seimos pagausejimu!
Valio!
vat ir pagalvok, kada dare LP ir rado problemu, o baigiasi taip netiketai kad turi tokia gausia graziai seimyna wub.gif


Nagla, nuojauta mane ir verte ilisti paskaityti, mazu JAU! bigsmile.gif Tyliai tyliai, bet dziugiai gziuviai - valio! thumbup.gif

Na, o mes uoliai augam, ir ragelius auginam doh.gif O laikas bega, kazkaip jo pasiekimu net fiksuoti nespeju. Dabar labai kantriai mokau ant puodo arba i klozeta reikaliukus daryti, bet sunkiai sekasi, kai as iseinui darba, o tevelis tuo nelabai apsiima. esam tokiam etaope, kai sedames noriai ant puodo, bet kelniu numaiti neleidziam lotuliukas.gif
Atsakyti