Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

Sveikutes,
buvau pas gine siandien, nuliudino truputi verysad.gif Nepatiko mano puslytes "suspaustas" vaizdas, pailga tokia... Gal kam taip buvo? Nors taip anksti gal nesityret, nezinot? Paieskojau info, tai taip buna, kitos gines nekreipia demesio, pagimdo vis vien, susitvarko viskas. Liepe ilsetis, tai ir guliu lovoj jau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Lutė @ 2012 10 23, 11:20)
Eglute - mano situacija ir gi gruodis ir aš laisva kaip paukštis, būt gerai pasižiūrinėti kur ko nors, ale manoji be daržiuko, mat aš pas mamą deklaruota, tai man priklauso darželis už 30km, nei miestas priima (t.y. savivaldibė nesutinka prisirašyti) nei rajonas krepšiuką kelia  tai dabar ieškom arba buto pirkti arba kažkur prisirašyti, bet norinčių nelabai, o ir pačiai nesmagu,bet žinokite aš kol kas nesijaudinu, net nejauku man dėl to  g.gif ta prasme ar man viskas gerai ar  umn.gif


O tai kodėl čia tau taip dėl darbo? Panaikino vietą?
O pas kokius draugus neina prisiregistruot? Ar kažkokie mokesčiai dėl to padidėja? Mano vieni draugai Vln taip prisiregistravo pas draugus, kad mergytė galėtų eit į norimą darželį.

QUOTE(jautuke21 @ 2012 10 23, 15:09)
Eglut, eina sau  blink.gif Išvis tavo darbo vietą naikina? Pagal įstatymą privalo gi pasiūlyti lygiavertę alternatyvą  g.gif bet žinau, kaip pas mus su tomis alternatyvomis kai kurioms prieš kelis metus "pasisekė"..  doh.gif


Nėra dar aišku, kaip ten bus su ta darbo vieta. Bet jei klientų nepadaugės, tai darbų visiems neužteks ir teks kažką atleist... Bus matyt. O su tavo darbo vieta viskas ok?

QUOTE(dendule @ 2012 10 23, 17:14)
Sedziu prie kompo ir uz nugaros Ugne kalba o as zvengiu pasakoja kad mama moka vairuot masina kad ten viska daro pati spaudo jungineja ir snekas kokia 15min su savim taip juokinga, na jinai tokia idomu dabar kad kasdien ziauriai stebina savo sakiniais ir ismislais wub.gif


wub.gif

QUOTE(Amour @ 2012 10 23, 20:44)
Sveikutes,
buvau pas gine siandien, nuliudino truputi  verysad.gif Nepatiko mano puslytes "suspaustas" vaizdas, pailga tokia... Gal kam taip buvo? Nors taip anksti gal nesityret, nezinot? Paieskojau info, tai taip buna, kitos gines nekreipia demesio, pagimdo vis vien, susitvarko viskas. Liepe ilsetis, tai ir guliu lovoj jau  doh.gif  lotuliukas.gif


Man taip buvo. Susitvarkė mirksiukas.gif Ilsėkis ir saugok save ir žirniuką
Atsakyti
QUOTE(egluzeeele @ 2012 10 24, 06:55)
Man taip buvo. Susitvarkė  mirksiukas.gif Ilsėkis ir saugok save ir žirniuką


bigsmile.gif Gal pameni, kiek laiko tau buvo? Gal ka ypatingo darei, ar tiesiog gulinejai? Vaiksciojai su batais be kulnu turbut? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2012 10 23, 22:15)
bigsmile.gif Gal pameni, kiek laiko tau buvo? Gal ka ypatingo darei, ar tiesiog gulinejai? Vaiksciojai su batais be kulnu turbut?  blush2.gif


Kiek pamenu pradžioj, panašiu metu kaip tau dabar. Stengiaus kuo daugiau gulinėt, nenešiot nieko sunkaus, saugot save kaip kiaušinį biggrin.gif O batų su kulnais aš ir šiaip nenešioju biggrin.gif Ir lyg magnį gėriau ax.gif

Atsakyti
Amour, viskas turi būti gerai 4u.gif saugok save ir žirniuką 4u.gif

QUOTE(egluzeeele @ 2012 10 23, 21:55)
Nėra dar aišku, kaip ten bus su ta darbo vieta. Bet jei klientų nepadaugės, tai darbų visiems neužteks ir teks kažką atleist... Bus matyt. O su tavo darbo vieta viskas ok?

Praeitą savaitę buvau pasikalbėti, tai su direktorium sutarėm po naujų metų jau viską galutinai aptarti ir vasarį-kovą (dar tiksliai neapsisprendžiau, kada noriu) grįžtu. Laukiu nesulaukiu. Lėkčiau į darbą kad ir rytoj lotuliukas.gif Kad ir kiek viršvalandžių sėdėdavau, laaabai visų pasiilgau blush2.gif taip smagu buvo visus kolegas pamatyti.. Nors kolegė (su kuria dviese dirbam tą patį) minėjo, kad viršvalandių jau seniai nebetenka sėdėti bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif As siandiena gyva nuo5 ryto, subludijo mano maziukas, o dabar jau jau vel miega....
Atsakyti
QUOTE(egluzeeele @ 2012 10 23, 21:55)
Sveikos 4u.gif
O tai kodėl čia tau taip dėl darbo? Panaikino vietą?
O pas kokius draugus neina prisiregistruot? Ar kažkokie mokesčiai dėl to padidėja? Mano vieni draugai Vln taip prisiregistravo pas draugus, kad mergytė galėtų eit į norimą darželį.


vietos nepanaikino, bet mano vieton priėmė labiau patinkantį ir dar aš nebeatitinku reikalavimų dirbti tokio darbo, o vėl mokytis, kad po 2 metų n-tąjį kartą pakeistų reikalavimus nebenoriu, geriau susirasti kitą darbą ir nebekišti pinigų mokslam

dėl darželio, na galėčiau jei užsibizinčiau priimtų draugai, bet aš noriu savo jau kampo, juoba kad db toks variantas galimas, o jei draugai prisideklaruoja MB net nebesuka galvos dėl nuosavo būsto doh.gif tai man geriau savas nei tam nuomuojamam, juoba kad čia 1 kamarys

QUOTE(Inesa22 @ 2012 10 24, 07:07)
Labas rytas smile.gif As siandiena gyva nuo5 ryto, subludijo mano maziukas, o dabar jau jau vel miega....

o jūs į darželį neinate?
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 10 24, 11:01)

o jūs į darželį neinate?



ne, mes prisirase nuo 3m
Atsakyti
laba diena rolleyes.gif su pirmu sniegeliu rolleyes.gif

as tai va sniegelio proga atsikeliau su skaudancia gerkle ir sloga doh.gif

buvom TA tai mano maza sveria 10,6kg ir 76cm rolleyes.gif

kazkaip ziuriu ir netikiu kad jai jau 9 mensiai kad tiek jau daug moka o vakar mociutei ir ate ate parode wub.gif pati mociute ismokino rolleyes.gif bet kaip juokingai mikno pries veidrodi tai ti ten ir rodo lotuliukas.gif

gavom siuntima pas alergologa abi gazuoles cuosim nes man nuo nervu kad jai alergija labai uzumejo tai va tik po kiek metu pagalaiu nueisiu pas reikiama gyditoja kogero unsure.gif nupirkau jai vakar ta HA misinuka kartuji tai suzaveta neliko bet per vargus ant galo dar fruktozes iberiau suvakge doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zylute81: 26 spalio 2012 - 10:24
Egluzeeeele, jau turiu darba!2 savkaip dirbu! kaifuoju thumbup.gif

Dendule, faina tavo pana, kad tieks sneka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Inesa22 @ 2012 10 23, 18:04)
maniskis tai mazai normaliu zodeliu sneka, daugiau burbuliuoja savo klabele, nors stengiames sakyti aiskiai, bet ne i ta puse nenori sneketi....


maniskis irgi ,,marsietiskai" varo lotuliukas.gif moka pavieniu zodziu, bet sunkiai istaria.. o dar maisosi lietuviski su svediskais doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Amour @ 2012 10 23, 20:44)
Sveikutes,
buvau pas gine siandien, nuliudino truputi  verysad.gif Nepatiko mano puslytes "suspaustas" vaizdas, pailga tokia... Gal kam taip buvo? Nors taip anksti gal nesityret, nezinot? Paieskojau info, tai taip buna, kitos gines nekreipia demesio, pagimdo vis vien, susitvarko viskas. Liepe ilsetis, tai ir guliu lovoj jau  doh.gif  lotuliukas.gif


neliudek 4u.gif man atrodo, kad ziauriai per anksti kazka pasakyt 4u.gif nekreipk demesio, gyvenk savo gyvenima, ir ismesk is galvos tuos gines zodzius drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesa22 @ 2012 10 24, 07:07)
Labas rytas smile.gif As siandiena gyva nuo5 ryto, subludijo mano maziukas, o dabar jau jau vel miega....

maniskis irgi bludija kelias dienas, vakar 5 atsikele, siandien 6... tikiuosi cia laikinai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos!
Sulaukem paskutinio rudens menesio, ir Kaledos jau arteja, oij laukiu.. wub.gif
kaip spejau si karta permesti akim, kokios naujienos, kaip gyvenat ax.gif

Amuor, nezinau ar sveikinau, su tokia grazia naujiena, matau, kad augat graziai -bus viskas gerai. 4u.gif

nagla - dabar tavo su skine eile stoti i nestuke.gif gretas wub.gif namucius remontuojates, netruks ir gandras ant stogo atskris.

dendules paskutines dieneles bega, uij kaip greit, atrodo cia tik viskas pries gera men wub.gif

zylutes spokiuke talentas biggrin.gif
lemonos vyras alpinistas 100 proc bus lotuliukas.gif

na ko dar nepaminejau.. turiu skubinti rasyti kol mazas arba neistryne visko pribeges, nes moka kompu naudotis, arba uz ranku nenusivede kazka su juo pazaisti lotuliukas.gif

beje, o kodel manes i fb grupe niekas nekviecia? g.gif


Atsakyti