Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

QUOTE(Lutė @ 2012 10 22, 10:17)
kai pribaigsiu paskutinį projektą parodysiu FB, o šeip pagrinde db visokie kepuriukai šalikiukai ir kiti š...deliukai, o šiuo metu baiginėju suknutę nerti

Smagu kad direktorė pavaduotojus myli ir kalbina

O dėl buto  4u.gif  gal netyčia kokią nuomos sutartį pasirašėt, nors ir netvirtintą notaro? Tada lengviau būtų visus pridirbimus sutvarkyti. Jergutėliau lb nesijaudink, viskas bus gerai juk negalima  nestuke.gif erzinti, blogai baigiasi
manoji naktį užkarčiavo, bet db sveika, tai nežinau koks čia veiksmas nutiko  g.gif

pamenu tavo nerinukai grazus rodei kazkada krikstynu wub.gif galetum daugiau daugiau parodyt wub.gif del uzkarsciavimo tai gal ne visus dantis turit? wub.gif g.gif kad nesirgtu linkiu 4u.gif maniske nuo manes sloga uzsikretus aciui dievui lyg i pabaiga tik nakti prabunda ir kosti jauciu erzina tenai tie brudai dar doh.gif
turim sutarti ir uzstata tik taip pikta kad negaliu gyvenom patys 5metus nieko nepadarem o cia per 2men sugebejo doh.gif tik pabando gincytis pacais ziurkemis apleisiu biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Žiūriu, gyvybės ženklai atsirado smile.gif

QUOTE(Lutė @ 2012 10 21, 20:47)
NEA AŠ NEMIEGU PIETŲ, AŠ TUO METU RANKDARBIAUJU KIEK GALIU

mano draugė drinks_cheers.gif tik jau antra diena visi planai pabaigti vaikui šaliką žlugo, nes pietų nemiegojo ?!?!?!?!?!?!? doh.gif


QUOTE(dendule @ 2012 10 22, 11:08)
Mes tai prisidarem bedu isnuomavom buta tai pridirbo nuomininkai tai man nervai bereikalingi doh.gif

oi, dendule blink.gif ką sugebėjo pridirbti? Nuomininkai pažįstami iš seniau, ar svetimus įleidot? unsure.gif

Pas mus tai gyvenimas po senovei.. Nors yra ir labai džiuginančių naujienų, bet parašysiu kada nors FB, kad čia slaptos akys nenužiūrėtų lotuliukas.gif
Beje, jau net ant vienos rankos pirštų galiu suskaičiuoti, kiek kartų pastarosiomis dienomis pupa pasiprašė ant puodo mažo reikalo thumbup.gif bigsmile.gif tai jau ir dėl kartais padarytų balų nebepykstu, nes pagaliau (tikiuosi) atėjo supratimas smile.gif
Jau porą savaičių nebemaitinu thumbup.gif kažkaip lengvai pasisekė atsisakyti šio reikalo, nors pradžioje kelias naktis vis dar prašydavo.. tai jau ir taurelę vyno, ir alaus bokalą galima thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautuke21: 22 spalio 2012 - 20:27
QUOTE(dendule @ 2012 10 22, 14:37)
pamenu tavo nerinukai grazus rodei kazkada krikstynu wub.gif galetum daugiau daugiau parodyt  wub.gif del uzkarsciavimo tai gal ne visus dantis turit? wub.gif  g.gif kad nesirgtu linkiu 4u.gif maniske nuo manes sloga uzsikretus aciui dievui lyg i pabaiga tik nakti prabunda ir kosti jauciu erzina tenai tie brudai dar doh.gif
turim sutarti ir uzstata tik taip pikta kad negaliu gyvenom patys 5metus nieko nepadarem o cia per 2men sugebejo doh.gif tik pabando gincytis pacais ziurkemis apleisiu biggrin.gif lotuliukas.gif

sveikatytės jums

o aš žinok mezginukus dažniausiai atiduodu nespėjus nufotkinti doh.gif tai neperseniausiai susgribau kad neturiu vaizdų doh.gif

beje mažąjai paskutiniai priklausantys tam amžiuj dantys lenda, šiandi apčiuopiau vienoj pusėj aiškiai viršunėles, kitoj tuoj bus apčiuopiamos viršunėlės, o apačioj išburkę, tai nedyvai ko ji čia užkaito

QUOTE(jautuke21 @ 2012 10 22, 21:26)
Sveikos  4u.gif
Beje, jau net ant vienos rankos pirštų galiu suskaičiuoti, kiek kartų pastarosiomis dienomis pupa pasiprašė ant puodo mažo reikalo  thumbup.gif  bigsmile.gif tai jau ir dėl kartais padarytų balų nebepykstu, nes pagaliau (tikiuosi) atėjo supratimas smile.gif
Jau porą savaičių nebemaitinu  thumbup.gif kažkaip lengvai pasisekė atsisakyti šio reikalo, nors pradžioje kelias naktis vis dar prašydavo.. tai jau ir taurelę vyno, ir alaus bokalą galima  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

kaip faina, mums tai sunkiai su tais papais doh.gif
Atsakyti
JAUTUKE lauksim tavo ziniu 4u.gif smagu del papu 4u.gif

LUTE et reik gal ka uzsisakyt pas tave grazaus lotuliukas.gif turi savo temute ar tiesiog visiems is eiles blush2.gif as irgi bandau megzti megztuka bet dar lygiagreciai fotkinu redaguoju o su tokiu pilvu tai sunku susiriesti jau fotkint doh.gif laukiu dabar vienos mergytes sveciuos noriu pafotkyt doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vis įlendu, paskaitau, bet rašyt nesirašo blush2.gif

Ir aš rankdarbiais užsiimu, kai galiu blush2.gif Mano mažoji visai nemiegalė (dieną miega kelis kartus po max 45 min), tai dabar kol MB atostogauja, tai naudojuos proga blush2.gif Mezgiau vaikui liemenę, tai didooooka gavos biggrin.gif reiks kitą megzt ax.gif Mezgiau šaliką, siūlo per mažai turėjau (iš likučio mezgiau), tai per trumpas išėjo doh.gif Tai grįžau prie siuvinėjimo kol kas biggrin.gif

Jautuke - laukiu naujienų biggrin.gif

Dendule - labai smagu skaityt apie tave, tavo pilvinuką (-es) ir direktorę biggrin.gif Tai merginos jūsų namus (ir tėtį) valdys? biggrin.gif

Lute - laukiu pasirodant su rankdarbiais mirksiukas.gif

Gintare - kaip Dovydui daržely einas? Tobulėja vaikas valandom spėju. O kaip tau darbo sekas ieškot?

Man, gali būti, kad nebus kur grįžti po atostogų, tai vis įlenda sunkios mintys, bet kol kas stengiuos jų neįsileist mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluzeeele: 22 spalio 2012 - 22:55
Ej, panelytes, FB turit grupe ar siaip viena su kita draugaujat? Ir as noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 10 22, 22:46)
LUTE et reik gal ka uzsisakyt pas tave grazaus lotuliukas.gif turi savo temute ar tiesiog visiems is eiles blush2.gif as irgi bandau megzti megztuka bet dar lygiagreciai fotkinu redaguoju o su tokiu pilvu tai sunku susiriesti  jau fotkint doh.gif laukiu dabar vienos mergytes sveciuos noriu pafotkyt doh.gif

neturiu savos temos ir man dar toli iki josis, nes dar neesu tokia gera mezgėja, na man kitam kažkaip ilgai mezgasi doh.gif o šeip tai visiems iš eilės draugams rankdarbiauju, o tave su pilvuku suprantu, nes pati savo paskutinius mėnesius pamenu tik puškavimą lotuliukas.gif kažką spaudža, kažką tempia

QUOTE(egluzeeele @ 2012 10 22, 23:54)
Ir aš rankdarbiais užsiimu, kai galiu  blush2.gif Mano mažoji visai nemiegalė (dieną miega kelis kartus po max 45 min), tai dabar kol MB atostogauja, tai naudojuos proga blush2.gif Mezgiau vaikui liemenę, tai didooooka gavos  biggrin.gif reiks kitą megzt  ax.gif Mezgiau šaliką, siūlo per mažai turėjau (iš likučio mezgiau), tai per trumpas išėjo doh.gif Tai grįžau prie siuvinėjimo kol kas  biggrin.gif

Lute - laukiu pasirodant su rankdarbiais  mirksiukas.gif
Man, gali būti, kad nebus kur grįžti po atostogų, tai vis įlenda sunkios mintys, bet kol kas stengiuos jų neįsileist mirksiukas.gif

man dar dabar tokiai fintai būna, tep kad nepergyvenk, čia vadinas gerai viskas mirksiukas.gif 4u.gif o aš ką turiu db namie pafotkinsiu kiek galima gržiau ir sukelsiu FB visiems prieinamam albume mirksiukas.gif

Eglute - mano situacija ir gi gruodis ir aš laisva kaip paukštis, būt gerai pasižiūrinėti kur ko nors, ale manoji be daržiuko, mat aš pas mamą deklaruota, tai man priklauso darželis už 30km, nei miestas priima (t.y. savivaldibė nesutinka prisirašyti) nei rajonas krepšiuką kelia tai dabar ieškom arba buto pirkti arba kažkur prisirašyti, bet norinčių nelabai, o ir pačiai nesmagu,bet žinokite aš kol kas nesijaudinu, net nejauku man dėl to g.gif ta prasme ar man viskas gerai ar umn.gif


maniškei lenda paskutiniai 4 dantys vienas paskui kitą, vieno viršūnikės, kito kalniukai, trečio jau matau dalis, o ketvirtas ir gi iškilęs, vakar Fėjai 38,4 ir patrydaliojo, db girdžiu ir gi be pastangų prikrovė doh.gif
Atsakyti
Eglut, eina sau blink.gif Išvis tavo darbo vietą naikina? Pagal įstatymą privalo gi pasiūlyti lygiavertę alternatyvą g.gif bet žinau, kaip pas mus su tomis alternatyvomis kai kurioms prieš kelis metus "pasisekė".. doh.gif

Lute, bet kaip džiaugsimės, kai pagaliau jie visai išlįs 4u.gif Mums apatiniai jau visai išlindę, tik paaugti iki reikiamo dydžio reikia, o viršutiniai kažkaip ilgiau, bet jau po antrą kampą lenda..
O jūs dabar nuomojatės butą, kad prisiregistruoti neina? g.gif Kaip tik norėjau klausti, kaip tau su darbu..

nagla, aha, grupę turim wink.gif Parašyk man až savo kontaktus FB, pakviesim 4u.gif

Dendule, tai bus abi panos? bigsmile.gif
Atsakyti
LUTE tvirtybes greit baigsis dantu kancios 4u.gif ir mazei netemperaturos 4u.gif

JAUTUKE dar neaisku 100% blush2.gif

Sedziu prie kompo ir uz nugaros Ugne kalba o as zvengiu pasakoja kad mama moka vairuot masina kad ten viska daro pati spaudo jungineja ir snekas kokia 15min su savim taip juokinga, na jinai tokia idomu dabar kad kasdien ziauriai stebina savo sakiniais ir ismislais wub.gif
Atsakyti
maniskis tai mazai normaliu zodeliu sneka, daugiau burbuliuoja savo klabele, nors stengiames sakyti aiskiai, bet ne i ta puse nenori sneketi....
Atsakyti
QUOTE(Inesa22 @ 2012 10 23, 17:04)
maniskis tai mazai normaliu zodeliu sneka, daugiau burbuliuoja savo klabele, nors stengiames sakyti aiskiai, bet ne i ta puse nenori sneketi....

ateis laikas ir atsiris liezuvis tikrais zodziais svarbu stengtis ignoruot savo sugalvotus pavadinimus blush2.gif
musu Ugne tai sneka jau seniai ir visiems suprantamai ta prasme svetimi zmones supranta blush2.gif aisku neistariamu zodziu dar turi tikrai, bet sneka tai non stop. Jeigu neatsakai klausimo penkis kartus kartoja kartoja tada garsiai rekia ta klausima doh.gif telefonu negaliu kartais visai passneket nes turiu i jos klausimus atsakinet. Kad ir siand padaviau citrina, kalbejau su mama tuo metu sako cia citrina, linktelejau bet jai to neuzteko ir vis klausia klausia patvirtinau tada rugsti gi citrna..ir pyksta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jautuke21 @ 2012 10 23, 15:09)

O jūs dabar nuomojatės butą, kad prisiregistruoti neina?  g.gif Kaip tik norėjau klausti, kaip tau su darbu..

nuomuojamės, bet nenori leist prisideklaruot, nes gi kompensacijos dings, nors dzin jai tos kompensacijos
Atsakyti