Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

nu pagaliau kazkas atsirado biggrin.gif kur dinge?
Atsakyti
saulę gaudom kol gražus oras, nors man vakar tarpšonkaulinis radikulitas prasidėjo ar kaip ten tas, siaubas net nusičiaudėt be skausmo negaliu apie pasilankstymus nėra nei kalbos
Atsakyti
Vargšiukė Lutė 4u.gif Nuo ko čia tau dabar taip?
Gintare, gražus akvariumas, ir aš noriu... ax.gif
Kaip kitom sekasi? Linutas, Amour, Passion, zylute, auuuuu!
Jau rudenėlis įsibėgėjo, laikas rinktis prie pc lotuliukas.gif
Mes su MB tai niekaip neįsibėgėjam remontuose - sienas tai griaunam tai vėl statom, jau šiandien lyg tai tapetus plėš, tai uoj bus dulkių namuose. O man darbukai į pabaigą, dar gera savaitė ir finish, o tada pas daktarėlius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 10 20, 11:46)
saulę gaudom kol gražus oras, nors man vakar tarpšonkaulinis radikulitas prasidėjo ar kaip ten tas, siaubas net nusičiaudėt be skausmo negaliu apie pasilankstymus nėra nei kalbos


gerai kad pas jus saules yra doh.gif pas mus lyja visa savaite unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(nagla-nachale @ 2012 10 20, 11:59)
Vargšiukė Lutė  4u.gif  Nuo ko čia tau dabar taip?
Gintare, gražus akvariumas, ir aš noriu...  ax.gif 
Kaip kitom sekasi? Linutas, Amour, Passion, zylute, auuuuu!
Jau rudenėlis įsibėgėjo, laikas rinktis prie pc  lotuliukas.gif
Mes su MB tai niekaip neįsibėgėjam remontuose - sienas tai griaunam tai vėl statom, jau šiandien lyg tai tapetus plėš, tai uoj bus dulkių namuose. O man darbukai į pabaigą, dar gera savaitė ir finish, o tada pas daktarėlius  ax.gif


pasidarysit remontus- tada laikas akvariumui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2012 10 20, 11:59)
Vargšiukė Lutė  4u.gif  Nuo ko čia tau dabar taip?
Gintare, gražus akvariumas, ir aš noriu...  ax.gif 
Kaip kitom sekasi? Linutas, Amour, Passion, zylute, auuuuu!
Jau rudenėlis įsibėgėjo, laikas rinktis prie pc  lotuliukas.gif
Mes su MB tai niekaip neįsibėgėjam remontuose - sienas tai griaunam tai vėl statom, jau šiandien lyg tai tapetus plėš, tai uoj bus dulkių namuose. O man darbukai į pabaigą, dar gera savaitė ir finish, o tada pas daktarėlius  ax.gif

Ai užvakar galvą skaudėjo ir ėjau pamiegoti su savo Fėja buvau su megztiniu, pasidarė karšta ir nusirengiau tai matyt per staigiai atvėsau doh.gif

oi kaip laukiu gerų naujienų iš tavęs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2012 10 20, 10:59)
Vargšiukė Lutė  4u.gif  Nuo ko čia tau dabar taip?
Gintare, gražus akvariumas, ir aš noriu...  ax.gif 
Kaip kitom sekasi? Linutas, Amour, Passion, zylute, auuuuu!
Jau rudenėlis įsibėgėjo, laikas rinktis prie pc  lotuliukas.gif
Mes su MB tai niekaip neįsibėgėjam remontuose - sienas tai griaunam tai vėl statom, jau šiandien lyg tai tapetus plėš, tai uoj bus dulkių namuose. O man darbukai į pabaigą, dar gera savaitė ir finish, o tada pas daktarėlius  ax.gif

laikom kumscius uz geras naujienas 4u.gif ir greitas 4u.gif kad storetum nestuke.gif nestuke.gif

LUTE laikykis 4u.gif bjaurus reikalas o tu irgi pietu miegi kartu as tai kaip katinas luztu doh.gif pilvas jau nelengvas oioio... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2012 10 20, 20:59)
Kaip kitom sekasi? Linutas, Amour, Passion, zylute, auuuuu!


As cia biggrin.gif Jauciuosi puikiai, gyvenu taip pat nestuke.gif Valgau daug, nepykina thumbup.gif Tik spuogeliais buvo isbere veida ir krutine, nuovargis tai istisai, siandien pietu ejau pamiegoti. Vakarais irgi jau 21 val. lovoj, kai i darba reikia. Vakar sleikstulys kazkoks buvo apemes vakare, bet nepykina. Tai vat, dziaugiuosi stebuklu smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 10 20, 18:56)
LUTE laikykis 4u.gif bjaurus reikalas o tu irgi pietu miegi kartu as tai kaip katinas luztu doh.gif pilvas jau nelengvas oioio... blush2.gif

NEA AŠ NEMIEGU PIETŲ, AŠ TUO METU RANKDARBIAUJU KIEK GALIU
oi įjungė capsą, bet tingiu perrašyti blush2.gif

Įsivaizduoju kaip sunkokas pilvukas, o kaip tavo viršininkė į pilvinukus reaguoja?
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2012 10 20, 21:43)
As cia  biggrin.gif Jauciuosi puikiai, gyvenu taip pat  nestuke.gif Valgau daug, nepykina  thumbup.gif Tik spuogeliais buvo isbere veida ir krutine, nuovargis tai istisai, siandien pietu ejau pamiegoti. Vakarais irgi jau 21 val. lovoj, kai i darba reikia. Vakar sleikstulys kazkoks buvo apemes vakare, bet nepykina. Tai vat, dziaugiuosi stebuklu  smile.gif  wub.gif

sveikute rolleyes.gif

matau geras naujienas praleidau thumbup.gif labai sveikinu wub.gif
Papildyta:
labas rytas rolleyes.gif

kol mano špokiuke kambari vercia galiu trumam isijungt kompa kol neuzmate ir veiklos susiradus doh.gif

as tai jau tik speju eiti paskui mazaja nes jau niekur nenori buti tik paleista tai kambary vienam daugmaz pritaikuta jai siaust tai tik batukus usdedu kad neslidinetu ir varo isikibus kaip tankas o jai nera kur isikibt tai ta tarpa nuropoja rolleyes.gif jau turim tris dantukus ketvirtas ant dienu pasirodys kita savaite eisim TA jai vel gyditoja nesusitgs nes jau kogero pora men nebuvom doh.gif kas cia dar na zodziu gyvename linksmai biggrin.gif vel naktim keltis valgyt pradejo jau koks menuo kaip ciudinas naktim normaliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 10 21, 19:47)
NEA AŠ NEMIEGU PIETŲ, AŠ TUO METU RANKDARBIAUJU KIEK GALIU
oi įjungė capsą, bet tingiu perrašyti  blush2.gif

Įsivaizduoju kaip sunkokas pilvukas, o kaip tavo viršininkė į pilvinukus reaguoja?

parodyk kaaaaaaaaaaaaaaa darai labai idomu!!! 4u.gif

Direktore gerai kalbina pilvuka siaip paziuresim kaip gims kas bus blush2.gif

Mes tai prisidarem bedu isnuomavom buta tai pridirbo nuomininkai tai man nervai bereikalingi doh.gif

ZYLUTE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 10 22, 11:08)
parodyk kaaaaaaaaaaaaaaa darai labai idomu!!! 4u.gif

Direktore gerai kalbina pilvuka siaip paziuresim kaip gims kas bus blush2.gif

Mes tai prisidarem bedu isnuomavom buta tai pridirbo nuomininkai tai man nervai bereikalingi doh.gif

kai pribaigsiu paskutinį projektą parodysiu FB, o šeip pagrinde db visokie kepuriukai šalikiukai ir kiti š...deliukai, o šiuo metu baiginėju suknutę nerti

Smagu kad direktorė pavaduotojus myli ir kalbina

O dėl buto 4u.gif gal netyčia kokią nuomos sutartį pasirašėt, nors ir netvirtintą notaro? Tada lengviau būtų visus pridirbimus sutvarkyti. Jergutėliau lb nesijaudink, viskas bus gerai juk negalima nestuke.gif erzinti, blogai baigiasi


manoji naktį užkarčiavo, bet db sveika, tai nežinau koks čia veiksmas nutiko g.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Atsakyti