Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

Hm g.gif gal ir man bandyti dėti dangtį ant klozeto g.gif
Atsakyti
Maniskis anskciau dar sesdavosi ant to specialaus ,,klozeto", o dabar jau nenori.. verysad.gif jauciu busim su pampersais iki 4 metu doh.gif o laikyt be pamperso namuos, tai nesinori, nes bus ir kilimai ir sofa ssss doh.gif
Papildyta:
Jautuke, as ir pasvajodavau apie alu kol maitinau blush2.gif tai kai po 2 metu visisko alkoholio nevartojimo isgeriau puse bokalo 5 laipsniu alaus, taip apsinesiau lotuliukas.gif dar ir dabar isgeriu skardine alaus, tai man jau linskma biggrin.gif retai geriu, nes MV negeria visiskai, tai tik pas draugus nebent truputi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2012 10 06, 20:03)

nu va, laukiu ir aš, kada taip pasilinsminti galėsiu lotuliukas.gif praeitą naktį stebuklas įvyko - maitinti neteko yahoo.gif ryte prašė, bet nukreipiau dėmesį biggrin.gif kažin kaip toliau.. jei taip savaime, tai thumbup.gif bet jei naktį neramiai miegos, tai dar turbūt duosiu, kol dantys visiškai neišdygę.. g.gif
Mes tai kilimą prieš gerą pusmetį susukom į maišus ir išnešėm į rūsį. O sofa jau seniai pakrikštyta... bet tik vieną kartą (tfu tfu tfu) doh.gif kaip ir kilimai pas senelius ne kartą lotuliukas.gif doh.gif
P.S. Gintare, o nėra pas jus tokių mokomųjų kelnaičių, kur kelnės nesušlampa, bet kelnaitėse būna šlapia ir vaikui nemalonu? Gal kas naudojot arba turit pažįstamų, kurios naudojo/naudoja? kaži ar pasiteisina? g.gif Užsiprašiau vienos draugės, kurios pažįstama jomis prekiauja, tikiuosi greitai gausiu.. tada jau gal nebebijosiu leisti ant sofos laipioti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautuke21: 06 spalio 2012 - 21:12
QUOTE(jautuke21 @ 2012 10 06, 22:11)
nu va, laukiu ir aš, kada taip pasilinsminti galėsiu  lotuliukas.gif praeitą naktį stebuklas įvyko - maitinti neteko yahoo.gif ryte prašė, bet nukreipiau dėmesį  biggrin.gif kažin kaip toliau.. jei taip savaime, tai  thumbup.gif bet jei naktį neramiai miegos, tai dar turbūt duosiu, kol dantys visiškai neišdygę..  g.gif
Mes tai kilimą prieš gerą pusmetį susukom į maišus ir išnešėm į rūsį. O sofa jau seniai pakrikštyta... bet tik vieną kartą (tfu tfu tfu) doh.gif kaip ir kilimai pas senelius ne kartą  lotuliukas.gif  doh.gif
P.S. Gintare, o nėra pas jus tokių mokomųjų kelnaičių, kur kelnės nesušlampa, bet kelnaitėse būna šlapia ir vaikui nemalonu? Gal kas naudojot arba turit pažįstamų, kurios naudojo/naudoja? kaži ar pasiteisina?  g.gif Užsiprašiau vienos draugės, kurios pažįstama jomis prekiauja, tikiuosi greitai gausiu.. tada jau gal nebebijosiu leisti ant sofos laipioti  blush2.gif


yra tokiu, bet maniskio uzpakaliukaslabai sunta.. su tokiom kelnytes istisai raudona subine vaiksciotu.. bet va jau kelis kartus siom dienom buvo taipkad palikau nuogu klynu. pasakiau kad negalimasiusiot,kad kai nores tegul man pasako. ir ka jus galvojat? po kurio laiko ziuriu atnesa nauja pampersakad uzdeciau smile.gif tik uzdejau- pasiusiojo ir rodo kad nuimt lotuliukas.gif
Atsakyti
GINTARE - tu nejuokauk lotuliukas.gif nuo praeito rudens nebemaitinu jau berods buvo 1.3 kazkur kai baigiau g.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif ,

kaip as to laukiau, kiek svajojau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2012 10 10, 15:54)
Sveikutes  smile.gif ,

kaip as to laukiau, kiek svajojau  wub.gif

4u.gif wub.gif labai nuosirdziai linkiu augti augti...
pamenu su Ugnyte kai bijojau kad nepavyks ir pamaciau tas juosteles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 10 08, 11:23)
GINTARE - tu nejuokauk lotuliukas.gif nuo praeito rudens nebemaitinu jau berods buvo 1.3 kazkur kai baigiau g.gif


matyt per daug alaus buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Parodau savo akvariuma ax.gif

user posted image
Atsakyti
lens.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2012 10 18, 22:04)

lotuliukas.gif topiškai tu čia
Atsakyti