Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
labarytis

kaip gyvenam ir kuo gyvenam? Mes bandom numesti (.) ir visiškai pereiti į draugystę su puodžiuku, rezultate nežinau ar aš, ar manoji be kantrybės tai tobulo rezultato nėra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2012 10 04, 08:34)


žadini temutę? 4u.gif
Man sustojo laikas, labai laukiu į tą vaisingumo kliniką ax.gif Nors iš dalies ir bijau to, ką pasakys, ką pasiūlys daryti, kaip tai gali atsiliepti mano sveikatai ateityje.
Beje, nežinau,ar Amour čia lankosi,jei lankosi tai atsiprašau, kad būsiu begėdė, o jei nesilanko, tai noriu pasidalinti jos džiugiomis naujienomis, kad pagaliau ir pro jos namučius prasuko gandras wub.gif
Atsakyti
Sveikos blush2.gif

Labai džiaugiuos už Amour! Sėkmingo jai nešiojimo 4u.gif

Nagla - įsivaizduoju, kaip sunku laukti. Siunčiu kibiriuką kantrybės ir tikėjimo, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif

Lute - ir tau kantrybės 4u.gif

O mes laikomės gerai. Aš sugalvojau neužmest mokslų, tai iki 2dienio kiekvieną laisvą minutę stengiaus mokytis, o dabar beliko tik atostogaut biggrin.gif Mažoji auga gerai, vis gražyn ir protingyn biggrin.gif Kitą savaitę eisim pas gydytoją, bus matyt, kiek ir ko priaugo mirksiukas.gif

Gražios dienos 4u.gif

Atsakyti
wub.gif AMOUR - super, nuostabu, sveikinimai

Egluzele - ačiū už kantrybę, nes db pats gudrumas ir drąsumas manosios doh.gif jei kas negerai tuoj deda ranką prie ausies ir skambina tetei pasiburbuliuot ant mamos blush2.gif

nagla - na o gal ten labai gerų dalykų pasakys ir greit tu lakstysis nestuke.gif wub.gif oi kaip linkėčiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2012 09 30, 16:40)
kaip jis ant to stalo uzsilipa?  blink.gif

Pirma ant kedes, o nuo kedes ir ant stalo biggrin.gif

Kedziu atitraukimas nepadeda, puikiausiai jis jas nusistumdo kur jam reik :DDD

Matytum, kaip medini arkliuka paemes uz uodegos ir nosies nesiojasi po namus.. Kazkoks svarcas :DDDD
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2012 10 04, 20:12)
Beje, nežinau,ar Amour čia lankosi,jei lankosi tai atsiprašau, kad būsiu begėdė, o jei nesilanko, tai noriu pasidalinti jos džiugiomis naujienomis, kad pagaliau ir pro jos namučius prasuko gandras  wub.gif


Tikra begede mirksiukas.gif biggrin.gif Bet naujienos tai be gedos wub.gif Mergytes, papasakosiu butinai viska, parasysiu istorija wub.gif Tik kol kas laikelio tam mazai turiu. Net pakalbet siaip nerandu kada blush2.gif Paskaitau ir viskas...

Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2012 10 04, 19:19)
Kazkoks svarcas :DDDD

mama ne skysta, tai ko iš sūnaus nori mirksiukas.gif

QUOTE(Amour @ 2012 10 04, 19:42)
Tikra begede  mirksiukas.gif  biggrin.gif Bet naujienos tai be gedos  wub.gif Mergytes, papasakosiu butinai viska, parasysiu istorija  wub.gif Tik kol kas laikelio tam mazai turiu. Net pakalbet siaip nerandu kada  blush2.gif Paskaitau ir viskas...

wub.gif thumbup.gif lauksim kantriai, tu db savim su žirniuku rūpinkis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2012 10 04, 10:12)
žadini temutę? 4u.gif
Man sustojo laikas, labai laukiu į tą vaisingumo kliniką  ax.gif  Nors iš dalies ir bijau to, ką pasakys, ką pasiūlys daryti, kaip tai gali atsiliepti mano sveikatai ateityje.
Beje, nežinau,ar Amour čia lankosi,jei lankosi tai atsiprašau, kad būsiu begėdė, o jei nesilanko, tai noriu pasidalinti jos džiugiomis naujienomis, kad pagaliau ir pro jos namučius prasuko gandras  wub.gif



QUOTE(Amour @ 2012 10 04, 18:42)
Tikra begede  mirksiukas.gif  biggrin.gif Bet naujienos tai be gedos  wub.gif Mergytes, papasakosiu butinai viska, parasysiu istorija  wub.gif Tik kol kas laikelio tam mazai turiu. Net pakalbet siaip nerandu kada  blush2.gif Paskaitau ir viskas...

atejau pries miega paskaityt ka nors ir nudziugina tokios zinios wub.gif kad tik viskas gerai Amour butu linkiu net asara atsirado wub.gif
NAGLA tikek ir viskas bus gerai turim daug tokiu pavyzdziu 4u.gif
Egluze faina kad burbuliuke auga o tu mokytis speji wub.gif pienuka geria?
LUTE joo rimti reikalai pas jus 4u.gif Mes tai nuo sios savaites vel kartu bunam, tik kazkokia jautri paskutinem dienom labai ji pasidarius doh.gif gal ta pilnatis ja veike doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2012 10 04, 19:42)
Tikra begede  mirksiukas.gif  biggrin.gif Bet naujienos tai be gedos  wub.gif Mergytes, papasakosiu butinai viska, parasysiu istorija  wub.gif Tik kol kas laikelio tam mazai turiu. Net pakalbet siaip nerandu kada  blush2.gif Paskaitau ir viskas...


vau! sveikinimai diziausi! 4u.gif labai smagu girdet! wub.gif
Papildyta:
Dendule, ar as cia ne taip supratau, ar tu vis dar maitini? jeigu ne taip supratau, tai reiksias alaus padauginau lotuliukas.gif o su puoduku Dovydas visai nebendrauja doh.gif darzeli sake sedi, o namuos niekaip schmoll.gif
Papildyta:
Egluzeleee,kaip smagu is taves girdet naujienas apie angeleli 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nagla-nachale @ 2012 10 04, 11:12)
žadini temutę? 4u.gif
Man sustojo laikas, labai laukiu į tą vaisingumo kliniką  ax.gif  Nors iš dalies ir bijau to, ką pasakys, ką pasiūlys daryti, kaip tai gali atsiliepti mano sveikatai ateityje.
Beje, nežinau,ar Amour čia lankosi,jei lankosi tai atsiprašau, kad būsiu begėdė, o jei nesilanko, tai noriu pasidalinti jos džiugiomis naujienomis, kad pagaliau ir pro jos namučius prasuko gandras  wub.gif


net nepastebesi kaip tas laikas praeis 4u.gif svarbu tikslas yra drinks_cheers.gif viskas bus gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lemona` @ 2012 10 04, 19:19)
Pirma ant kedes, o nuo kedes ir ant stalo biggrin.gif

Kedziu atitraukimas nepadeda, puikiausiai jis jas nusistumdo kur jam reik :DDD

Matytum, kaip medini arkliuka paemes uz uodegos ir nosies nesiojasi po namus.. Kazkoks svarcas :DDDD


oho, bernuzelis kaip tankas thumbup.gif gerai kad judrus, reiskias sveikas 4u.gif tik baisu del tu BUM kad ju maziau butu 4u.gif as va, neseniai apturejau toki BUM.... Dovydukas vartesi ant lovos, ir nukrito galva trenkdamasis i radiatoriu doh.gif tai dabar sasas didziausias ant kaktos doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Matosi pagyvėjimas su džiugiom žiniom smile.gif
Amour 4u.gif wub.gif saugok save ir žirniuką 4u.gif

Eglute, šaunuolė dėl mokslų drinks_cheers.gif aš irgi didžiuojuosi, kad gimus pupai sugebėjau pabaigti magistrą smile.gif

Lute, ir mes kankinamės su puodu.. doh.gif stogas kartais man važiuoja. Anksčiau bent pasodindavau be problemų, o dabar isterijos, kai noriu sodinti. Tai net neklausiu ar nori, kažkuo bandau užimti ir numovusi kelnes pasodinu. Per tuos beveik tris mėnesius be pampių nei karto nepasiprašė ir į klausimą "ar nori?" atsakymas visada vienas ir tas pats - "ne" + pykčiai, kai sodinu. Vienintelis dalykas, ko be problemų pasiprašo (tfu tfu tfu) - tai didelis reikalas. O jei nepasodinu dėl mažo, tai kelnės šlapios ir šlapios... doh.gif o aš naiviai tikėjausi, kad per mėnesį išmoksim lotuliukas.gif

O šiaip pas mus nieko naujo.. Laukiu, kol visai išdygs paskutinieji dantukai ir nebeduosiu nei to vienintelio karto (.)(.). Jau pavargau.. Noriu alaus, kaip Gintarė!!! lotuliukas.gif na, bet nepadauginti.. bet pasiilgau gurkšnio.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautuke21: 05 spalio 2012 - 21:29
Labas rytas smile.gif Maniskis ir nenori sedeti ant puoduko, bet ant tuoleto tai sedasi ir baluciu jau retai turim smile.gif
Atsakyti