Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

QUOTE(nagla-nachale @ 2012 08 29, 10:16)
Labukas 4u.gif
Aš tai neturiu ką vakuot, pomidorai mano į lapus išėjo  lotuliukas.gif
Vakar pagaliau gavau kvietimą i vaisingumo kliniką lapkričio mėnesiui, kartu atsiuntė ir popierius visokiems tyrimams  ax.gif Išgriovėm sieną namie tarp virtuvės ir svetainės, važiuojam šiandien baldų ieškot, kuom užpildyt  thumbup.gif O sekmadienį sulauksiu mamos svečiuose  cool.gif Tai tiek iš manęs žinių..
Bučkis visoms ir jūsų mažyliams  wub.gif

sveikute as kaiptik apie musu palniukes galvojau rolleyes.gif

kaip gerai kad gavot jau kvietima na gal pagalaiu ir ateis ta alaime pas jus 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Atsakyti
labas! ka veikiat paskutine vasaros diena? g.gif pas mus lyyyyja nuo pat ryto be sustijimo.... ech... o ryt planuoju lietuviu merginu susitikima bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes rolleyes.gif

na ka ir baiges vasarele rolleyes.gif

o mums paskutine vasaros diena mazoji eme ir staigmena suruose rolleyes.gif na ji megsta tai per gimtadieniu ka nors ar siap kokia isimintinesne diena kazka grazaus suorganizuot teveliams rolleyes.gif

taigi pries savaite isikibus i kazka atsistodavo bandydavo ir lyg eiti rolleyes.gif o vakar pastaciau ant zolytes paemiau uz rankyciu o ji tik tep tep o kaip pajaute malonuma tai nuvare per visa kiema laikoma pas teti o paskui jau sedincios nenulaikaiu vis eit reikejo bigsmile.gif
Atsakyti
Po langais iš ryto obuolių prikrito.
Gelsta klevo lapas – rudenėli, labas!

Paskutinės gėlės liūdi vasarėlės.
Su rugsėju šnekas baltas smėlio takas.

su rūdenėliu!


Smagių akimirkų mamytėms su mažiukais (kurie jau toli gražu nebe mažiukai!)

Zylute - smagumėlis, bet tik mažei, tau užjautimas doh.gif varinėsit db abiedvi thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 09 01, 12:40)
Po langais iš ryto obuolių prikrito.
Gelsta klevo lapas – rudenėli, labas!

Paskutinės gėlės liūdi vasarėlės.
Su rugsėju šnekas baltas smėlio takas.

su rūdenėliu!
Smagių akimirkų mamytėms su mažiukais (kurie jau toli gražu nebe mažiukai!)

Zylute - smagumėlis, bet tik mažei, tau užjautimas  doh.gif varinėsit db abiedvi  thumbup.gif  lotuliukas.gif

zinok man kolkas malonumas su ja taip varineti rolleyes.gif paziuresim kiek tas malonumas man truks lotuliukas.gif bet as kazkaip kantri tuose reikaluose gal kad tiek metu save sitam ruosiau ir laukiau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Su rudenėliu visas!!! smile.gif

Seniai čia bebuvau, o žiūriu ir plepat kaip niekad biggrin.gif

maniškė pasveiko, dabar aš ligonis doh.gif Svarbu, kad be temperatūros.. Nu bet savijauta tai eina na...

Dendule, kaip smagu kai Ugnytė jau taip samprotauja wub.gif

Maniškė vis pliurpia savo kalba ir viskas - atkiša galvytę atsisukusi, papliurpia visokiom intonacijom ir nusisuka lotuliukas.gif Gražu, kai taip su vaikais bendrauja smile.gif ir suprask tu, kad nori, ką ji sako. Mokam tik kelis paprastučius žodelius, kuriuos jau suprantam - mama, tete, baba, nė (nėra), ate, tiatia (caca), kaka, kukū, lele, niam niam, pure (kepurė), tiap tiam (batukai). Pure ir tiap tiam būna, kai norim į lauką smile.gif
ir šiaip visokius maa (mū), wau wau (au au), nem (miau), tis (štiš) ir dar visokius garsus, kaip traktorius važiuoja, kaip varna sako ir panašiai smile.gif O, kiek aš čia privardinau lotuliukas.gif žiūriu, visai gudri ta mano pana bigsmile.gif

Zylut
, pamenu, kaip maniškei buvo tas periodas, kai per miegus sėdosi, stojosi, tai vienam gale, tai kitam.. Bet ir šaunuolė taviškė, jau vaikšto bigsmile.gif maniškė 7mėn tik sėdėti normaliai pradėjo. Žiūrėk, ir savarankiškai ne už kalnų pradės eiti smile.gif

Gintare, kaip tavo darbas ar tai praktika? Pamenu, kaip sakei, kad kaifuoji smile.gif

Beje, iš manęs vakuotoja irgi nekokia. Aš tik kamerą uogų su cukrum sutrintų prisikraunu ir psio smile.gif Visą kitą iš kaimo atsivežu iš mamos.. blush2.gif Ai, tik šiemet pirmą kartą morkų ir obuolių sulčių žiemai privakavau. Tik nedaug 4 puslitriukus lotuliukas.gif tikiuosi išsilaikys..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautuke21: 04 rugsėjo 2012 - 13:48
as tai paskutinem dienom vos speju vakut saldyt dziovint doh.gif

va pabandziau simet dziovint pomidorus ta gavos skanumelis uzpyliau su
pipiriukais cesmakais alijum druska tai bus delikatesas

beje greit bus vistyciu naminiu gal kas nores tai parasykit man
Atsakyti
kuku, sveikos gyvos,
kaip visad viena mano ranka uzimta laikau jau beveik bemiegamti mziu, o kita bandau rasineti biggrin.gif

kokie grazus jusu vaikiuku pasiekimai, kas vaikstot, o kas sakiniais ir samprotavimais kalbat..
smagu ir del lemonos, kad namukan keliai, ir del naglos, del busto,, wub.gif thumbup.gif

kaip dendules pilviniai laikos? gal kokia nuotraukyte i pastka pasiusi? ax.gif

as siais metais irgi cukinijas vekavau, laaabai skamu recepta kaimynka uzrode : zodziu cukinijos gabaliukais pjaustytos, be zieviu, seklu, paprika kokios turim tokios, astrus cili ir paprastas klasikinis keciupai lygiom dalim mazdaug arba pagal skoni kaip megstam astriai ar svelniau, 2 stkl aliejaus, ir gera stikline cukraus, bei 1-2 stiklines acto.
niam niam kaip skanu thumbup.gif
as dar bandysiu paimprovicuoti desiu stambiau kapoto svoguno ir prinokusio ananaso
turetu gautis kazkas kaip kinietiski saldziarugsciau padazai..

sekmes ir iki susirasymo.
ate! 4u.gif
Atsakyti
LINUTAS neturiu normaliu foto doh.gif tik viena seseline tokia meniska pati padariau...reik jau galvot kad kas graziai pafotkytu nes toj uzaugs pilvas toks kad nebegrazu bus biggrin.gif
Atsakyti
Jautuke21- jau baigiau savo praktika... liudna, nes giliai sirdy tikejausi kad priims dirbt.. deja.. taip ir nesuzinojau priezasties schmoll.gif svedai niekad nesako to ka galvoja. dabar intensyviai ieskau. buvau 2 pokalbiuose, tai kol kas jokiu ziniu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2012 09 05, 22:38)
Jautuke21- jau baigiau savo praktika... liudna, nes giliai sirdy tikejausi kad priims dirbt.. deja.. taip ir nesuzinojau priezasties  schmoll.gif  svedai niekad nesako to ka galvoja. dabar intensyviai ieskau. buvau 2 pokalbiuose, tai kol kas jokiu ziniu...  unsure.gif



ziauru kai stengiesi, kad paliktu dirbti po praktikos, o tau cia daro nera.... gun_bandana.gif
Atsakyti