Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimių klubas :)

KANTRIAI LAUKIANČIOS GANDRŲ
user posted image
nagla-nachale, *Passion*, Amour, Skine

PO ŠIRDELE NEŠIOJANČIOS STEBUKLĖLIUS

user posted image

egluzeeele

SAVO MAŽYLIUS SUPUOJANČIOS, MYLUOJANČIOS NUOSTABIOSIOS MAMYTĖS

Anileve 2010-02-27 berniukas 3800g 54cm
LINUTE24 2010-03-17 mergytė 3202g, 52cm
smekliuke69 2010-05-31 berniukas 3090g 51cm
gintare0820 2010-06-10 berniukas 3000g, 50 cm
dendule 2010-06-26 mergytė 3310 g 51 cm
dirbtinaa 2010-11-20 mergytė 3700 g
Lute 2010-12-13 mergytė 3508 g, 54 cm
Vaniliukė7 2011-03-22 mergytė 3800 g, 54 cm
Linutas 2011-07-18 berniukas 3269 g, 53 cm
Lemona` 2010-07-21 berniukas 4270g 58cm
Zylute81 2012-01-26 mergytė 3280g 49cm

user posted image

LAUKIAM DAR DAUGIAU MAŽIUKŲ ŽIRNIUKŲ!!!
user posted image

Kaip greitai galima pastoti?

Tai labai individualu. Maždaug 85 procentai moterų pastoja jau per pirmuosius metus. Susirūpinti reikėtų, jei turint reguliarius lytinius santykius nepastojama 2 metus – tada reiktų ieškoti nevaisingumo priežasties ir gydytis.
Apie pastojimą sklando daugybė klaidingų mitų, pvz., kad mergaitė pirmųjų lytinių santykių metu negali pastoti, kad moteris pastoja tik orgazmo metu arba kad pastoti neįmanoma per mėnesines. Netiesa! Subrendusi mergaitė gali pastoti jau pirmųjų lytinių santykių metu. Pastoti taip pat gali mergaitė, kuriai įvyko ovuliacija ir ji pasimylėjo, nors iki pirmųjų mėnesinių jos gyvenime buvo likę dvi savaitės. Na, o kas dėl mėnesinių – moterims, kurių ciklas trumpas, o mėnesinės trunka ilgai, paskutinėmis kraujavimo dienomis pastojimo tikimybė gali būti didžiausia.
Atsakyti
biggrin.gif valio radau namucius

koks keistas jausmas apeme pamacius ta testuka ir savo pilvuza rolleyes.gif

beje jau anam name nebespejau tai dabar sveikinu Ugnyte ir linuta su metinem 4u.gif

nu ka einu pas zirzla bando sestis ir tuo paciu kanors sugrazti tai sakes kad koliojasi mano pikciurna siandien doh.gif net keiktis pradejo vis *** ble lotuliukas.gif


beje gal kas nores naminiu vistyciu ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Turbūt sunkiai sekasi kitoms atrasti naujus namus smile.gif
arba kitas variantas - atostogos!!! thumbup.gif
Atsakyti
mes ligoninėj, antradienį nuėjom pas gydytoją tai sako bronchitas, bet manoji kažkaio dūsta, vakarop į priėmimą, o ten sako kokia negudri gydytoja leido gydytis namie net su dusuliu bronchitą, kai čia tik ligoninės gydymas, tai vat greit girebė greit ir pagydė thumbup.gif tikiuosi ryt namo važiuosim, jei rentgenas neras uždegimo, o jei neišleis tai tada mane veš į psicihiatrijos skyrių doh.gif manąjai poniai erdvės ten maža doh.gif tai nebežinau kaip ir čiūditis...
Atsakyti
oi, Lute 4u.gif sveikit ir greičiau namučio 4u.gif
turbūt mums visoms kartais į psichūškę reiktų lotuliukas.gif baigiu nupušti, kai vakarais maniškė pastarąsias kelias savaites užmiega pusę 12, 12, pusę pirmos... doh.gif
Jau geriau rytais keltųsi 6val vietoj 9, bet bent vakarais užmigtų 8 ar 9 kaip anksčiau. bent vakarais porą valandų laiko sau turėdavau.. doh.gif
ech.. tie dantys.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 07 01, 13:18)
mes ligoninėj, antradienį nuėjom pas gydytoją tai sako bronchitas, bet manoji kažkaio dūsta, vakarop į priėmimą, o ten sako kokia negudri gydytoja leido gydytis namie net su dusuliu bronchitą, kai čia tik ligoninės gydymas, tai vat greit girebė greit ir pagydė  thumbup.gif tikiuosi ryt namo važiuosim, jei rentgenas neras uždegimo, o jei neišleis tai tada mane veš į psicihiatrijos skyrių  doh.gif manąjai poniai erdvės ten maža  doh.gif tai nebežinau kaip ir čiūditis...

vaje 4u.gif gerai kad greit pagrebe ir pagyde rolleyes.gif o jo man irgi nuo ligoniniu wacko.gif jau geraiu iskart tegu i zegzdzrius veza en grazu kauno marios pusynas lotuliukas.gif
Atsakyti
Ajai, ir as pakuriau temute doh.gif
Na tiek to, jei dar bendrausim ir baisim sita, tai liks mano jau gatavai paruosta iskart issikraustymui lotuliukas.gif

http://www.supermama...?...=853442&hl=

Zylute, as noreciau naminiu vistyciu blush2.gif Tiksliau viskas maziukui, mes tai jau uzsigrudine tom hormoninem vistom misti doh.gif
Parasyk smulkiau viska kas kaip i pastuka mirksiukas.gif

Beje, as nusunciau irgi informacija i pastuka, kad kvieciuosi pas save blush2.gif
NAGI KAUNIETUKES NEBUKIM TOKIOS NEAKTYVIOS< GI SENAI JAU MEETINOMES mirksiukas.gif


Lute, tokios bedos vasareles metu kamuoja verysad.gif Linkiu greit sveikti ir dziaugiuosi, kad nors pas protingus daktarus papuolet, tai dabar viskas bus gerai thumbup.gif

jautuke, mes irgi naktibaldos pasidarem, dabar vargais negalais uzmigdau 22.30 doh.gif kai paprastai jau 20.30 eidavom miegucio. Bet kaliasi vis tiek 7 ryto, nes nori kaku. padaro, dar pasivolioja ir vel nori miegucio.
Atsakyti
mes nuo vakar namie, viskas čiki, tik dar antibiotikus pagerti reiks, bet mergina pilna judesio doh.gif

beje man kažkaip Lemonos baisus stygius, či kas? temos nerado ar kaip?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 07 03, 19:52)
beje man kažkaip Lemonos baisus stygius, či kas? temos nerado ar kaip?? g.gif

Ku kuuuu 4u.gif bigsmile.gif

Mes nusikraustem i savo nameli ant vistos kojeles bigsmile.gif thumbup.gif
Bet ten be interneto sedim, tai tep ir gaunas - kada kur ne kur prisoku, perverciu greit, kazka brukstelnu ir vel pabegu..

Mano bicelis jau savarankiskai lakstyt pradejo, tai tik speju ziuret, kad barzdos nesusikultu biggrin.gif

Miega vos 20-30 min per diena, tai absoliuciai nieko nespeju unsure.gif

Nu va si ilga savaitgali pasimirkem visi baseine, tai pietu pamiegodavo po 1.5-2h, tai jau jau, jautesi iskart, kad daugiau laiko turiu kazka nuveikt smile.gif

O siaip nieko neduoda man padaryt - as tik virtuven, tas iskart atlekia, tampo uz sijono ir "ma ma ma, ma ma ma":D Labai demesi megsta, nezaidzia vienas su zaislais. O jei kad ir salia sedziu, zaidzia sau ramiai, krapstosi.. Nu aktyvus, smalsus vaikelis labai wub.gif

Tai va tokios naujienos is musu fronto wink.gif
Atsakyti
labas dienas rolleyes.gif

vaje kokie zmones biggrin.gif kaip fainai kad tokios geros naujienos is jusu fronto thumbup.gif

mano mazoji irgi si ilgaji savaitgali pirma kart baseina lauke isbande tai oj kiek laimes buvo paskui istraukt gaila buvo nes jau taip atgal verzesi doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif Lemona - super smagu dėl jūsų, o tavo mažylis (nu nebe toks ir mažylis) tai viens prie vieno manoji viršininkė, nieko be jos daryt negaliu, o su jau ir nebeišeina doh.gif viskam vadovauja, bet va paguoda per pietus pamiega nuo 2-2,5 val, bet per tą laiką kojas ištiesi ir atsipūti...

tuoj prasidės alpinistiniai džiaugsmai doh.gif
na bet vistiek faina


kaip Zylutės špokiukė veiklinėjasi? Ką daro, ką kalba?
Atsakyti
Laba laba, mamytes,

lemona, smagu, kad pagaliau savuose namuose, tikiuosi be tu uosvieniu piktuju dabar galit sau ramiai gyventi vaikeli augintis thumbup.gif wub.gif

Ziuriu kitos mamytes visai nebendrauja, jauciasi kad VASARA atejus, tai nera ko prie kompu kiurksoti rolleyes.gif

Ka gi, o as naktineju ir siuvu kriksto skraiste blush2.gif ir dar darysiu gelytes- puosiu zvake- is tiesu tai ir liks vieninteles relikvijos nuo krikstynu, kostiumeli ir batukus uzsides, pabus max pora val ir nusiims, po to perleisim kitam berniukui, nes viskas tiiieek dabar kainuoja, kazkiek pinigelio atgaut bandysiu blush2.gif

Tai is sio forumo zada dalyvauti tik zylute su mazyle? g.gif

Linute24 atsisake,nes dirba verysad.gif smekliuke lyg ir zadejo, bet dabar tyli unsure.gif , dendule irgi i vandeni prapuolus, matyt intensyviai ruosias tapti daugiavaike mama thumbup.gif
Kas dar cia is musu kaunietukiu? g.gif
Atsakyti