Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

klasikiniai, modernus
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 07 15, 11:53)
Mergaitės, o kur kokybiškus vonios aksesuarus perkate? Rankšluosčių kabliukus, tualetinio popieriaus laikiklius ir kt.?


Aš pirkau Iris ir Gerduvoj. smile.gif
Atsakyti
O būna tokių aksesuarų, kuriems įtvirtinti nereikia gręžti sienos? Kažkaip ranka nekyla naujutėlių plytelių perforuot biggrin.gif , juolab, nesu tikra, ar numatytos vietos tualetinio popieriaus laikikliui, rankšluosčių kabliukams, man tiks visą laiką, gal norėsiu perkelt... Kažkada turėjau tokią muilinę su siurbtukais prilimpančią, gal ir dabar tokių dalykučių būna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 07 15, 21:43)
Kažkada turėjau tokią muilinę su siurbtukais prilimpančią, gal ir dabar tokių dalykučių būna? g.gif


Būna, būna, bet kad man tai baisokai tokie atrodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 07 15, 21:49)
Būna, būna, bet kad man tai baisokai tokie atrodo schmoll.gif

O kokia būtų alternatyva? Jei nenoriu gręžti skylių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 07 15, 21:52)
O kokia būtų alternatyva? Jei nenoriu gręžti skylių? g.gif


Yra spec. juosta. limpanti iš abiejų pusių. O popieriaus laikiklis dar buna kartu su tuo šepečiu klozetu valyti. Du viename lotuliukas.gif
Aš apie tokį galvuju, kad išvis nereiktų ant sienos nieko. Tik galvoju kaip duše, nugi norėsis kažkokios lentynėlės g.gif Gal kas iš praktikos ką patars. Ar tiesiog kiekvieną kartą viską susirenkat ir einat į dušą
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 07 15, 16:01)

Plesikai kokie. blink.gif Atsidariau pirmaja nuoroda, pats pirmas puikuojasi Ikejinis "Lillholmen"wc sepetys su laikikliu uz 80lt... O Ikea jis kainuoja dvigubai pigiau. doh.gif

ZZZvimbt- ne Jums cia priekaistas. 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 15, 21:56)
Yra spec. juosta. limpanti iš abiejų pusių. O popieriaus laikiklis dar buna kartu su tuo šepečiu klozetu valyti. Du viename lotuliukas.gif
Aš apie tokį galvuju, kad išvis nereiktų ant sienos nieko. Tik galvoju kaip duše, nugi norėsis kažkokios lentynėlės g.gif Gal kas iš praktikos ką patars. Ar tiesiog kiekvieną kartą viską susirenkat ir einat į dušą

Žinau tas juostas, ačiū, kad priminėt bigsmile.gif thumbup.gif

Dušui dar nesugalvojau, ką darysim... Senąjame turėjom kampinę lentyną, bet tokią pobjaurę, o ir prisikaupia tada visko likučių, negražiai atrodo. Norėtųsi kažko minimalaus, gal kokios stiklinės lentynėlės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 15, 21:56)
O popieriaus laikiklis dar buna kartu su tuo šepečiu klozetu valyti. Du viename lotuliukas.gif

Na va, tai aš laikinai tokį irgi nusipirkusi, kur antrajam popieriaus ritinėliui vieta, rankšluostį pakabinu biggrin.gif Čia WC pas mane taip.
Kažkodėl atrodo, kad tas ''laikinai'' bus ''amžinai".

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 07 15, 22:05)
Na va, tai aš laikinai tokį irgi nusipirkusi, kur antrajam popieriaus ritinėliui vieta, rankšluostį pakabinu  biggrin.gif Čia WC pas mane taip.
Kažkodėl atrodo, kad tas ''laikinai'' bus ''amžinai".




Nieko nėra pastoviau už laikiną lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 15, 22:29)
Nieko nėra pastoviau už laikiną lotuliukas.gif

Tikra tiesa. Galiu pasakyti, kad kai įsikėliau po remonto, jokio darbo neatlikau eigoje suplanuoto. Kažkaip susigyvenau su tom nepabaigtom smulkmenom ir jau jas retai ir pastebiu smile.gif
Atsakyti
Buna teleskopines kampines lentynos, kurios isispaudzia tarp lubu ir grindu (ar vonios krasto) ir joms nereikia grezti skyliu...
Atsakyti