Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Red&Red @ 2012 07 09, 09:25)
Sveikos  4u.gif
Šiuo metu pradedam remontą vonioje, norėtume pasidaryti dušo kabiną, planuojame patys betonuoti ir išgauti tą formą  bigsmile.gif Paveiksliuko iš fotki.com nebesugebu įdėti, kažkas ten pasikeitė, tad įdedu nuorodą kokio rezultato norėtume   http://public.fotki....s-kambarys.html
Suprantam, kad kampuotą dušo padėklo kraštą būtų daug lengviau padaryti, ir maždaug žinom kaip, tačiau gal žinot kokių video, nuorodų ir pan, kur galėtume pažiūrėti, kaip užapvalinti tuos kraštus, kad būtų tokie kaip paveikslėlyje?
unsure.gif


Nuorodų nežinau, bet čia nieko sunkaus. Išsilenkiat pagrinda su plokštėm ar presuotu popierium, kuris geriau lankstosi ir pilat. O tą viršų iš kelių kartų užauginsit.
Manau ir iš plytų galima tai padaryt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 09 liepos 2012 - 08:42
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 09, 09:41)
Nuorodų nežinau, bet čia nieko sunkaus. Išsilenkiat pagrinda su plokštėm ar presuotu popierium, kuris geriau lankstosi ir pilat. O tą viršų iš kelių kartų užauginsit.
Manau ir iš plytų galima tai padaryt g.gif



Bet vat įdomu, gal yra kokia technologija kaip lygiai užapvalint ir tą bortelį ir patį tą kraštą padėklo g.gif bigsmile.gif Nes dar niekad nedarę savom rankom remontų, o reikia kažkaip išsisukt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2012 07 08, 11:00)



QUOTE(Solen @ 2012 07 08, 21:44)
grazios plyteles 4u.gif o vonia kokios firmos g.gif ir kiek  ant kiek cm g.gif man ir tokios reikia mirksiukas.gif

Vonia ir mane sudomino. Ar čia ne paa mambo vonia? aš į panašią žiūrėjau. o kur bus maišytuvas voniai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2012 07 08, 12:00)
user posted image

Musų vonios plytelės. Labai džiaugiuosi, praktiškos, nesimato dulkių, nors dar vyksta statybos darbai.
Papildyta:
user posted image
atsiprašau už netvarką..

Grazu thumbup.gif kokios cia plyteles galit ir i az. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 07 09, 10:59)
Vonia ir mane sudomino. Ar čia ne paa mambo vonia? aš į panašią žiūrėjau. o kur bus maišytuvas voniai?  g.gif


QUOTE(Vaidillute @ 2012 07 09, 11:52)
Grazu  thumbup.gif kokios cia plyteles galit ir i az.  4u.gif


Pagal mane, tai vonia Ravak g.gif O plyteles tokias maciau www.1000plyteliu.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 07 09, 11:52)
Grazu  thumbup.gif kokios cia plyteles galit ir i az.  4u.gif


Plyteles visai nieko, man tik uzkliuvo, kad blizgios...man geriau butu matines.
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2012 07 09, 09:25)
Sveikos  4u.gif
Šiuo metu pradedam remontą vonioje, norėtume pasidaryti dušo kabiną, planuojame patys betonuoti ir išgauti tą formą  bigsmile.gif Paveiksliuko iš fotki.com nebesugebu įdėti, kažkas ten pasikeitė, tad įdedu nuorodą kokio rezultato norėtume   http://public.fotki....s-kambarys.html
Suprantam, kad kampuotą dušo padėklo kraštą būtų daug lengviau padaryti, ir maždaug žinom kaip, tačiau gal žinot kokių video, nuorodų ir pan, kur galėtume pažiūrėti, kaip užapvalinti tuos kraštus, kad būtų tokie kaip paveikslėlyje?
unsure.gif


Pas mane pilnai padaryta duso kabina (yra siena), bet ji tokios pat formos, kaip rodei (pusapvale), nes nereikia kampu valyti thumbup.gif . Mano duso kabina 160 cm, kaip sakant dviviete, bet dar nepilnai irengta, tik siena, kad galeciau maudytis, nes bus ir kedute ir kiti pribombasai. Visa islenkima dareme is gipso, bet cia padui manau lieti betona ir jokio vargo. dedu savo foto, Bet interjero nelaukita dar - gyvenimas ant betono 4u.gif

Bendras vaizdas

user posted image

Vaizdas is vidaus, tik neina normalios foto padaryti, nes truksta erdves

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 07 09, 11:59)
Vonia ir mane sudomino. Ar čia ne paa mambo vonia? aš į panašią žiūrėjau. o kur bus maišytuvas voniai?  g.gif

Maišytuvas bus montuojamas į vonios kraštą. Jau sumontavo, tik dar foto neturiu.Vonia kaip ravak Rosa, tik lenkiška, plotis1m, o ilgis 170cm.
Papildyta:
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 08, 14:34)
Super. Ramios spalvos, praktiska ir grazu thumbup.gif
Mano II a. vonioj labai panasios spalvos, bent jau taip atrodo paziurejus i foto blush2.gif

Labai ačiū blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(eknos @ 2012 07 08, 12:39)
Ne, jau išbandyta, tik nuotraukoje gal taip atrodo, gal iš apačios fotografavau smile.gif .

Šiaip yra dar kitas wc. O jei rimtai, tai nebuvo kitos vietos, nes norėjom sutalpinti ir dušo kabiną ir vonią, o dar langas, durys ir šlaitas. Tai gavosi taip. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite Ravak Love story vonią? Apžiūrėjome gyvai ir pasirodė patogi, maudantis daugiau nei vienam žmogui.
http://www.vonia24.l...p?id_product=59
Būsiu dėkinga, jei pasidalinsite atsiliepimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2012 07 08, 10:00)
user posted image

Musų vonios plytelės. Labai džiaugiuosi, praktiškos, nesimato dulkių, nors dar vyksta statybos darbai.

o čia vonia kartais ne šita: vonios nuoroda-> ?
Atsakyti
Mergaitės, o kur kokybiškus vonios aksesuarus perkate? Rankšluosčių kabliukus, tualetinio popieriaus laikiklius ir kt.?
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 07 15, 10:53)
Mergaitės, o kur kokybiškus vonios aksesuarus perkate? Rankšluosčių kabliukus, tualetinio popieriaus laikiklius ir kt.?


As ieskojau gero kainos ir kokybes santykio, ji radau
Ikea. ax.gif
Atsakyti