Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 09, 10:09)
koks gražus jūsų maišytuvas  wub.gif



aj tokie truputi išprotėję, bet kai natūroje pačiupinėjom - nebeatsilaikėm, tokie stiliovi pasirodė.
aj dar juos rinkomės, ir todėl, kad kriauklėse kiaurymė buvo nestandartinė, kažkokia per didelė, todėl ten ne visi maišytuvai tiko. bet dabar jau nepasakys ar kriaukles rinkomės pagal maišytuvus ar vis dėlto atvirščiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 10 09, 16:09)
Aš irgi dar be maišytuvų, o laikas spaudžia. Ateis tuoj santechnikai viską jungt doh.gif
Gal kas turi atsiliepimų apie Blue water
nusižiūrėjau šią seriją http://www.e-ciupk.l...ater-jav-2/rogo
ir šią http://www.e-ciupk.l...ter-jav-2/liwia

thumbup.gif stiliovi maisytuvai thumbup.gif , bet visai skiringu stiliu g.gif ir tieir tie tinka?
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 10 09, 20:16)
thumbup.gif  stiliovi maisytuvai  thumbup.gif , bet visai skiringu stiliu  g.gif ir tieir  tie tinka?


Nu vat, pas mani moderni klasika lotuliukas.gif
Bet MB jau nusprendė, kad Liwia, tai sietyno ir veidrodžio įtariu jau neberodysiu jam, pirksiu neatsiklausus.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 10 09, 20:47)
Nu vat, pas mani moderni klasika lotuliukas.gif
Bet MB jau nusprendė, kad Liwia, tai sietyno ir veidrodžio įtariu jau neberodysiu jam, pirksiu neatsiklausus.

va man blue water grazesnis pasirode ax.gif bandysiu gal sau toki pirkti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 10 09, 20:47)
Nu vat, pas mani moderni klasika lotuliukas.gif
Bet MB jau nusprendė, kad Liwia, tai sietyno ir veidrodžio įtariu jau neberodysiu jam, pirksiu neatsiklausus.


man pirmoje nuorodoje labai patiko, mielai priimčiau į savo namus juos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 10, 08:15)
man pirmoje nuorodoje labai patiko, mielai priimčiau į savo namus  juos  biggrin.gif



jei tokie dar būtų termostatiniai, tai griebčiau ir aš bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 10 10, 09:16)
jei tokie dar būtų termostatiniai, tai griebčiau ir aš  bigsmile.gif


oi, gi tikrai, termostatinių reikia. Maži vaikai namuose.

Kokią apdailą renkatės voniai ? Standartinį panelį ar plytelėmis apklijuojat ? Ir ten , ir ten matau pliusų ir minusų, neapsisprendžiu g.gif Ir išvis... noriu vonios ant kojelių biggrin.gif biggrin.gif , kam priešinasi vyras, sako valyti bus sunku po vonia, aplink kojas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MiLi*: 11 spalio 2012 - 10:17
QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 11, 11:16)
1.oi, gi tikrai, termostatinių reikia. Maži vaikai namuose.

2.Kokią apdailą renkatės voniai ? Standartinį panelį ar plytelėmis apklijuojat ? Ir ten , ir ten matau pliusų ir minusų, neapsisprendžiu  g.gif  Ir išvis... noriu vonios ant kojelių  biggrin.gif  biggrin.gif , kam priešinasi vyras, sako valyti bus sunku po vonia, aplink kojas g.gif

1. O kokie tu termostatiniu privalumai blush2.gif Tik nesijuokit, nenusimanau nieko apie tai biggrin.gif
2.Mes rinksimes apdaila is plyteliu...Pasirinkau Ravak vonia, o apdailos paneliai, mano akimis, gana brangus...uz tokia suma visa kruva plyteliu iseina doh.gif
O del vonios su kojeles, as sutikciau su Jusu vyro nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 10 11, 11:36)
1. O kokie tu termostatiniu privalumai blush2.gif  Tik nesijuokit, nenusimanau nieko apie tai biggrin.gif
2.Mes rinksimes apdaila is plyteliu...Pasirinkau Ravak vonia, o apdailos paneliai, mano akimis, gana brangus...uz tokia suma visa kruva plyteliu iseina doh.gif
O del vonios su kojeles, as sutikciau su Jusu vyro nuomone 4u.gif


nėra galimybės apsiplikyti karštu vandeniu, nereikia reguliuoti karšto šalto, kokią temperatūrą nustatysite, toks vanduo ir bėgs jums visą laiką.

tai vat, kad nematau nei labai didelio grožio tuose paneliuose, nei kaina patinka. bet priežiūra paprastesnė, tie plytelių grioveliai baugina dėl valymo g.gif Net nežinau...
Vonia su kojelėmis mano svajonė, dar vistiek pakovosiu biggrin.gif o gal persigalvos. nes jei jo nuomonės nepaisydama ją nupirksiu, tada jis tikrai nevalys, teks vienai vargti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 11, 11:16)
oi, gi tikrai, termostatinių reikia. Maži vaikai namuose.

Kokią apdailą renkatės voniai ? Standartinį panelį ar plytelėmis apklijuojat ? Ir ten , ir ten matau pliusų ir minusų, neapsisprendžiu  g.gif  Ir išvis... noriu vonios ant kojelių  biggrin.gif  biggrin.gif , kam priešinasi vyras, sako valyti bus sunku po vonia, aplink kojas g.gif


Aš SPN lieto akmens voniai rinkausi panelį, jis magnetukais tvirtinasi, tai nuimt lengva jei kas ir išvalyt po apačia ax.gif Bijau apklijuot plytelėmis, nes jei kas suges, kanalizacija, vamzdžiai ar dar kas, tai daug griaut reiktų g.gif O ir kojeles vonios gali reikt pareguliuot aukščius, tai tik nuimi panelį ir viskas smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti