Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Ciocė @ 2012 06 27, 16:20)
Ten dažysim.

lietuvaite100, tai čia su tuo Iris dizaineriu ir derinu, bet kad jis arba fantazijos neturi arba noro  doh.gif  Pati turiu sakyt ko noriu, o jis tik kompe padėlioja  doh.gif



Nu tikrai tada "pagerintas" dizaineris jei jokių padėliojimų pats nepadaro...
Šiap man gražus jūsų planas, tik kažkodėl irgi norėtųsi stačiai dėlioti plyteles ...
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 27, 21:23)
pisuaras kabinasi ant potinkinio stelažo, ten matyt numatytas aukštis, kuris manau reguliuosi, todėl teks vyriškiui "pasimatuoti" aukštį

Pisuaras gali buti kabinamas ne vien ant potinklinio remo 4u.gif , o ausktis tikrai reguliuojasi, tik va man dizainere brrezini atsiunte, kad "viduriukas" 65 cm auktyje, meistrai zvengia, kad labai zemai, kad tik vaikam tiks, o mano vyras 190 cm. O dabar ka tik radau oficialiam tinklapi to pisuaro brezini kad tikrai 65 cm...ir vyras sako nu gi ne i virsu ....., o i apacia biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 06 27, 22:26)
Nu tikrai tada "pagerintas" dizaineris jei jokių padėliojimų pats nepadaro...
Šiap man gražus jūsų planas, tik kažkodėl irgi norėtųsi stačiai dėlioti plyteles ...

Pats padarė pirmą padėliojimą - apačia tamsi, dekoratyvinė juostelė ir viršus šviesus. Vualia doh.gif

Reikės man rodos dar pas jį važiuot, nes nu nelimpa man 100% tas vaizdas nors tu ką.
O dėl vertikalių plytelių, reikės pasidėliot ir taip, ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 27, 20:17)
rytoj nufotografuosiu ant bide, nes vonios nesumontuotas, ant kriauklės irgi nesumontuotas, nes spintelę gamina ant kurios dėsim kriauklę



Tai nefotkinkit, galit ir internetines nuorodas imesti, bent modelius pasidairyciau, gal kas aki uzkabintu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2012 06 27, 22:55)
Pats padarė pirmą padėliojimą - apačia tamsi, dekoratyvinė juostelė ir viršus šviesus. Vualia  doh.gif

Reikės man rodos dar pas jį važiuot, nes nu nelimpa man 100% tas vaizdas nors tu ką.
O dėl vertikalių plytelių, reikės pasidėliot ir taip, ačiū  mirksiukas.gif



Nu žinai - tiek padėlioti tai kiekvienas tikrai mokėtumėm, betgi dabar kai tų plytelių įvarovė didžiulė - ir raštai ir dekorai ir t.t. ir tik tiek tesugebėt...
Yra Facebook'e toks puslapis "1000 plytelių" - ten yra albumas "Klientų iliustracijos" - gal ten kokių minčių rastumėt. Tikrai daug foto yra.
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 06 27, 23:03)
Yra Facebook'e toks puslapis "1000 plytelių" - ten yra albumas "Klientų iliustracijos" - gal ten kokių minčių rastumėt. Tikrai daug foto yra.

labai ačiū thumbup.gif bėgu semtis idėjų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 06 27, 23:03)
Nu žinai - tiek padėlioti tai kiekvienas tikrai mokėtumėm, betgi dabar kai tų plytelių įvarovė didžiulė - ir raštai ir dekorai ir t.t. ir tik tiek tesugebėt...
Yra Facebook'e toks puslapis "1000 plytelių" - ten yra albumas "Klientų iliustracijos" - gal ten kokių minčių rastumėt. Tikrai daug foto yra.

Begu ir as pasizvalgyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlight @ 2012 06 27, 22:58)
Tai nefotkinkit, galit ir internetines nuorodas imesti, bent modelius pasidairyciau, gal kas aki uzkabintu biggrin.gif



į google paveikslus suveskite Roca Touch - 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 28 birželio 2012 - 17:17
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 28, 17:15)
į google paveikslus suveskite Roca Touch  -  4u.gif



Vieni geresniu Roca serijose didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlight @ 2012 06 28, 22:48)
Vieni geresniu Roca serijose didis.gif


blush2.gif nežinau, varčiau katalogą, dūriau pirštu.... mano reikalavimas buvo, kad būtų visai voniai t.y. kriauklei, bide, voniai - tos pačios serijos kranai - tai Touch atitiko tokį reikalavimą
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Turiu klausimuka, gal zinote, kiek kainuoja pravesti kanalizacija is vienos patalpos i kita? Nes visiskai nesiorentuoju kainose. Gal kazkas tiesiog dare ir zino.
Atsakyti
QUOTE(Zydriuke @ 2012 06 30, 12:29)
Sveiki 4u.gif
Turiu klausimuka, gal zinote, kiek kainuoja pravesti kanalizacija is vienos patalpos i kita? Nes visiskai nesiorentuoju kainose. Gal kazkas tiesiog dare ir zino.

Taip zinom. O nuo tasko A iki tasko B kiek? 2 metrai ar puse kilometro?Kas su grindym ten? Ir kur jus randates...nes deklaruojat kad Skotijoj, tai gal konkretumo laseli... smile.gif
Atsakyti