Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(GF FERRE @ 2012 10 02, 13:41)
Laba.
Turiu maza vonios kambari ir niekaip neisivaizduoju kaip viska sutalpinti. Gal kas turite kokiu geru minciu is asmenines patirties 4u.gif

Vonia staciakampe 3.0m x 1.8m turetu tilpti dusas (tik ne kabina, o su uzuolaida ir man norisi ovalo formos, kriaukle, WC, skalbimo masina, stovas drabuziams dziovinti, gyvatukas.

Busiu labai dekinga uz jusu mintis 4u.gif

tai iš principo čia dar ir vonia gali tilpti ir infraraudonųjų pirtelė lotuliukas.gif
koks patalpos aukštis ir kurioje sienoje langas, durys?
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 02, 15:21)
tai iš principo čia dar ir vonia gali tilpti ir infraraudonųjų pirtelė  lotuliukas.gif
koks patalpos aukštis ir kurioje sienoje langas, durys?



Lango nera verysad.gif
Pabandysiu paaiskint: galine siena 1.80m sonines po 3.0m. durys is kito galo gali buti bet kur, ta siena dar nepastatyta.
Jum gal ir paprasta atrodo, o man jau vien tai, kad lango nera - didziulis liudesys, na bet ka padarysi, turiu ka turiu.
Aukstis tikriausiai standartinis 2.80
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GF FERRE: 02 spalio 2012 - 14:26
QUOTE(GF FERRE @ 2012 10 02, 14:25)
Lango nera  verysad.gif 
Pabandysiu paaiskint: galine siena 1.80m sonines po 3.0m. durys is kito galo gali buti bet kur, ta siena dar nepastatyta.
Jum gal ir paprasta atrodo, o man jau vien tai, kad lango nera - didziulis liudesys, na bet ka padarysi, turiu ka turiu.
Aukstis tikriausiai standartinis 2.80


duris geriau daryti iš sienos, kuri yra 3metrai, ar yra tokia galimybė?
langas nėra jau taip neatsiejamas atributas, labai dažnai vonios kambaryje jis būna užklijuotas plėvele ar uždarytas kokiom žaliuzėm
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 02, 15:31)
duris geriau daryti iš sienos, kuri yra 3metrai, ar yra tokia galimybė?
langas nėra jau taip neatsiejamas atributas, labai dažnai vonios kambaryje jis būna užklijuotas plėvele ar uždarytas kokiom žaliuzėm


ne, duru daryti is sienos kuri yra 3.00m. galimybes nera. uz vienos sienos miegamasis, uz kitos vaiko kambarys, tik ta vienintele siena kur gali buti durys.

Atsakyti
QUOTE(GF FERRE @ 2012 10 02, 14:35)
ne, duru daryti is sienos kuri yra 3.00m. galimybes nera. uz vienos sienos miegamasis, uz kitos vaiko kambarys, tik ta vienintele siena kur gali buti durys.


tada plotas išsinaudoja mažiau efektyviai.

pirmučiausiai aš pagalvočiau ar man reikia dušo su užuolaida - labai jau šiaip sau reikalas, kiek teko naudotis - prisiminimai neigiami ir dėl eksploatacijos ir dėl pačio proceso.
kadangi man patinka retsykiais pasikaitinti vonioje, tai bandyčiau galvoti taip:
per galą vonia tarkime tebūnie su pakabinamu dušu ir jeigu Jums tinka - užtraukiama užuolaida naudojantis dušu (0,75m) tada pagal vieną sieną iškarto skalbyklė (0,6m) ir kriauklė (0,6m), o stalviršis bendras per skalbyklę ir kriauklę, o virš stalviršio veidrodis. toliau pagal tą pačią sieną kampe išėjimas. Kriauklės spintelę galima daryti užapvalintą, kad nebūtų stataus kampo ant įėjimo. Tada pagal kitą sieną galite dėti gyvatuką ar net kažkokią aukštą siaurą/ploną spintą ir kampe unitazą, o nuo durų jį galima atskirti sienele. ta prasme įėjus į vonią, dešinėje būtų unitazas už sienelės, o priekyje kriauklė, už jos skalbyklė ir vonia.

vėlgi, jei vonios nereikia, dušą galimą daryti vietoje unitazo, o jei dar su užuolaida - jis visai vietos nevogia, o unitazą talpinti link kampo priešais skalbyklę. taip vietos dar daugiau. Gyvatukas - kažkur arčiau dušo ar vonios.

kas link rūbų džiovinimo - rekomenduočiau džiovyklę (elektrinę, galima statyti ant skalbyklės, o jei tokia ne prie širdies - džiovinti galite virš vonios, arba tarpe tarp dušo ir unitazo. Beje, pagalvokite ir apie lyginimo reikmenis.
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 10 02, 14:08)
Pazystamo paklausiau kokios kainos eina, tokias man ir pasake  blush2.gif  jis pats veza, pjauna, zodziu dirba su baldininkais...bijau reklama uzsiimti  ax.gif


nu tai galit man per a.ž. išsamiau papasakot kas ten per pažįstamas mirksiukas.gif Jei už tokią kainą išpjautų man reikalingą stalviršį - mielai ir aš su juo susipažinčiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latifa: 02 spalio 2012 - 16:01
QUOTE(Latifa @ 2012 10 02, 16:00)
nu tai galit man per a.ž. išsamiau papasakot kas ten per pažįstamas  mirksiukas.gif Jei už tokią kainą išpjautų man reikalingą stalviršį - mielai ir aš su juo susipažinčiau  biggrin.gif

ir aš ax.gif blush2.gif
Atsakyti
patarkit kokį rinktis gyvatuko galingumą, jei turėsime grindų šildymą? vonios plotas 7 kv. rolleyes.gif tad tas gyvatukas reikalingas bus tik rankšluoščiams padžiauti ar kokiom kojinėm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 10 02, 14:08)
Pazystamo paklausiau kokios kainos eina, tokias man ir pasake  blush2.gif  jis pats veza, pjauna, zodziu dirba su baldininkais...bijau reklama uzsiimti  ax.gif


gal galima kontaktus gauti per AŽ ir kokiame jis mieste ? Dėkinga būčiau 4u.gif

QUOTE(zuveles @ 2012 10 02, 14:24)
Mes pirkom sita komplekta, tik ne sioje parduotuveje, ismatavimai 57,5 pagal brezinuka ziurekite, nomalus dydis mano akimis, tik dar su dangciu nesedejau ant jo, nes pats darbu ikarstis  doh.gif o keramika balta, tikrai nepilka  mirksiukas.gif

http://www.voniapliu...abinamu-unitazu

Dar yra duravut compact, jie trumpesni, bet del patogumo nieko negaliu pakomentuoti, gal kas nusipirkusi, tai pasipasakos  smile.gif

http://www.bano.lt/p...starck3-duravit

O ventiliatoriu desime, issiunciau vyra, kad nupirktu, aciu visoms uz nuomones  4u.gif


labai ačiū 4u.gif mačiau tuos compact, įdomu kaip jie.... g.gif

QUOTE(Danbo @ 2012 10 03, 08:32)
patarkit kokį rinktis gyvatuko galingumą, jei turėsime grindų šildymą? vonios plotas 7 kv. rolleyes.gif tad tas gyvatukas reikalingas bus tik rankšluoščiams padžiauti ar kokiom kojinėm g.gif


ir mums toks pats klausimas kyla...
Papildyta:
Jei Duravit Colomba 57,5 cm, tai pakankamai didelis tada g.gif va dabar išmatavau savo Gustavsberg pakabinamą, trumpesnis gerokai, o nėra mažas. Tada gal to compact per akis būtų g.gif
Ar turite kas nors Compact ? biggrin.gif Atsiliepkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 02, 16:24)
tada plotas išsinaudoja mažiau efektyviai.

pirmučiausiai aš pagalvočiau ar man reikia dušo su užuolaida - labai jau šiaip sau reikalas, kiek teko naudotis - prisiminimai neigiami ir dėl eksploatacijos ir dėl pačio proceso.
kadangi man patinka retsykiais pasikaitinti vonioje, tai bandyčiau galvoti taip:
per galą vonia tarkime tebūnie su pakabinamu dušu ir jeigu Jums tinka - užtraukiama užuolaida naudojantis dušu (0,75m) tada pagal vieną sieną iškarto skalbyklė (0,6m) ir kriauklė (0,6m), o stalviršis bendras per skalbyklę ir kriauklę, o virš stalviršio veidrodis. toliau pagal tą pačią sieną kampe išėjimas. Kriauklės spintelę galima daryti užapvalintą, kad nebūtų stataus kampo ant įėjimo. Tada pagal kitą sieną galite dėti gyvatuką ar net kažkokią aukštą siaurą/ploną spintą ir kampe unitazą, o nuo durų jį galima atskirti sienele. ta prasme įėjus į vonią, dešinėje būtų unitazas už sienelės, o priekyje kriauklė, už jos skalbyklė ir vonia.

vėlgi, jei vonios nereikia, dušą galimą daryti vietoje unitazo, o jei dar su užuolaida - jis visai vietos nevogia, o unitazą talpinti link kampo priešais skalbyklę. taip vietos dar daugiau. Gyvatukas - kažkur arčiau dušo ar vonios.

kas link rūbų džiovinimo - rekomenduočiau džiovyklę (elektrinę, galima statyti ant skalbyklės, o jei tokia ne prie širdies - džiovinti galite virš vonios, arba tarpe tarp dušo ir unitazo. Beje, pagalvokite ir apie lyginimo reikmenis.


O...... aciu, labai issamu, bet ka man daryti, kad negaliu isivaizduot verysad.gif
O kaip visa tai pabraizyta atrodytu?
Atsakyti
QUOTE(GF FERRE @ 2012 10 03, 11:30)
O...... aciu, labai issamu, bet ka man daryti, kad negaliu isivaizduot verysad.gif
O kaip visa tai pabraizyta atrodytu?

pamėginsiu , jei (kai) laiko rasiu 4u.gif

o tai vonios reikia ar tik dušas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kad ji kur galas: 03 spalio 2012 - 12:54
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 03, 13:54)
pamėginsiu , jei (kai) laiko rasiu  4u.gif

o tai vonios reikia ar tik dušas?



Aciu labai biggrin.gif

Tik dusas 4u.gif
Atsakyti