Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

aciu mergaites, geriausiai turbut daryti nuo atskiro mygtuko ane g.gif kada reikia tada isijungi ir kurie jie tyliausiai dirbantys kokios firmos ?
Gal kokia nuorodele imeskite, buciau labai dekinga smile.gif

Tiesa, papasakosiu apie musu daznai diskutuojamus pakabinamus WC smile.gif
Nusipirkome Duravit columbia, tai niekas man ten nesitasko, labai fainai vanduo nusileidzia, gaunasi toks sukurys, viska graziai nuplauna ir akimirksniu sutraukia i skyle ax.gif nereikia bijoti to vidaus isformavimo, viskas ten gerai nusiplauna 4u.gif
Duravit galite drasiai pirkti jeigu issirinksite patinkanti modeliuka smile.gif
Atsakyti
GAl kas gali pakomentuoti ar patogi, gera vonia Ravak campanula II...Nusiziurejau tokia pirkti, galvoju ar patogu joje maudytis ir po dusu, ne tik vonioje guleti g.gif

Del ventilaitoriu diskusija maciau...pas mus vonioje bus sildomos grindys+ gyvatukas, bet taip pat bus ir ventiliatorius....

Vis dar neapsisprendziu del Wc, sunku issirinkti, kai nenoriu brangaus...jau baigiu ir vilti prarasti, kad toki rasiu
Atsakyti
klozetas

O kaip šitas,kaina irgi visai nebloga. Buvau nužiūrėjus ir Roca meridian,ir Duravit,dabar tokį pamačiau.
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2012 09 30, 12:42)
klozetas

O kaip šitas,kaina irgi visai nebloga. Buvau nužiūrėjus ir Roca meridian,ir Duravit,dabar tokį pamačiau.

Del grozio gal ir nieko, kazin kiek potinkine sisitema tokiam kainuoja...kai viska susumuoji taip ir gaunasi apvalios sumeles...
Labai sunku ka issirinkti man, bijau, kad nesigaileti veliau, o tokio daikto nepakeisim greit...o dar ir reikia, kad nesitaskytu, prisikaiciau cia tai galvosukis, nei neissivaizduoju kaip atrodo tie kur taskosi ir tie kurie ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2012 09 28, 15:42)
Aciu uz nuomone smile.gif
Pas mus vonioje nebus sildomu grindu, bus tik gyvatukas, tiesa vonia kartu su tualetu.
Tai va suku galva ar reikia to ventiliatoriaus, pasidalinkite patirtimi, aciu.

mes dėjom ventiliatorių, nors ir grindis darysimės šildomas ir gyvatuką kabinsim. mūsų wc kartu su vonia be to.

QUOTE(zuveles @ 2012 09 29, 08:26)
aciu mergaites, geriausiai turbut daryti nuo atskiro mygtuko ane  g.gif kada reikia tada isijungi ir kurie jie tyliausiai dirbantys kokios firmos ?


ieškokit,kad kuo mažiau decibelų būtų. mes pirkom su laikmačiu, gal 150 mokėjom,bet veikia garsiai, gal apie 40 dB.. tad virtuvėje arba tikrai tylu dėsim, arba visai nedėsim doh.gif

QUOTE(#tagra# @ 2012 09 30, 17:54)
Del grozio gal ir nieko, kazin kiek potinkine sisitema tokiam kainuoja...kai viska susumuoji taip ir gaunasi apvalios sumeles...
Labai sunku ka issirinkti man, bijau, kad nesigaileti veliau, o tokio daikto nepakeisim greit...o dar ir reikia, kad nesitaskytu, prisikaiciau cia tai galvosukis, nei neissivaizduoju kaip atrodo tie kur taskosi ir tie kurie ne smile.gif

aš ieškau paprasto, pastatomo. nenoriu brangaus, na max 400 lt.. bet patinkančio nerandu blush2.gif
Atsakyti
Pas mus dabar ventiliatorius nuo sviesos mygtuko doh.gif Isjungus sviesa jis dar uzia apie 5min., tai uzknisa, jei tik uzbegi ko i vonia ir vis burbia jis, daryciau dabar su atskiru jungikliu, nes ne visada reikalingas jis.
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 10 01, 10:32)
Pas mus dabar ventiliatorius nuo sviesos mygtuko doh.gif Isjungus sviesa jis dar uzia apie 5min., tai uzknisa, jei tik uzbegi ko i vonia ir vis burbia jis, daryciau dabar su atskiru jungikliu, nes ne visada reikalingas jis.


Tiktai atskira mygtuka..negaliu pakest kai uzia. Jau geriau jei nori isvedinti - issimaudai ir iseidama isjungi.
Kazkada domejausi, buvo tokie Airflow ventiliatoriai. jie ir simpatiskai atrodo ( turi keleta spalvu variantu), ir dirba tyliai, ir i juos bet kada galima nusipirkti papildomus "vidurius" su skirtinga funkcija - laikmaciu, ir visokiais pribumbasais, kuriu as tikrai neatsimenu. Aisku kainuoja daugiau, bet po to nereikia gailetis , kad uzia ir barska.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2012 09 30, 12:42)
klozetas

O kaip šitas,kaina irgi visai nebloga. Buvau nužiūrėjus ir Roca meridian,ir Duravit,dabar tokį pamačiau.


aš labai noriu Laufen wc, ir vonios wub.gif bet... kainos dažniausiai visur tik keramikos, o visi priedai atskirai kaip susideda, gaunasi vien nužiūrėtas klozetas virš 1000 lt g.gif o tai dar bidetė, pisuaras, kriauklė, vonia... jei visus tos pačios serijos imti, ne pigu... verysad.gif

zuveles, o kaip Duravit Colomba keramikos spalva? Kažin jie balti kaip Laufen ar pilkesni? ax.gif Dar gal žinot ar wc puodas iš didesnių ar mažesnių pagal kitus g.gif nenoriu didelio unitazo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MiLi*: 01 spalio 2012 - 17:43
QUOTE(Voveryyte @ 2012 09 23, 19:56)
Kaina prasideda nuo 200 ir eina iki 700 m uz begini metra. labai priklauso nuo spalvu.
pvz ale marmurai, jie pigesni ir labiausiai tinka vonios kambariui (virtuvei jau nelabai tinka)
dabar kai pasiziurejau, nera jau taip ir nezmoniskai brangu  blush2.gif


o gal galėtumėt išduot paslaptį kur čia taip pigiai galima rasti? nes kiek ieškojau, tai man niekas niekur taip pigiai nesiūlė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 10 02, 12:31)
o gal galėtumėt išduot paslaptį kur čia taip pigiai galima rasti? nes kiek ieškojau, tai man niekas niekur taip pigiai nesiūlė  schmoll.gif


Pazystamo paklausiau kokios kainos eina, tokias man ir pasake blush2.gif jis pats veza, pjauna, zodziu dirba su baldininkais...bijau reklama uzsiimti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 01, 18:35)
aš labai noriu Laufen wc, ir vonios  wub.gif  bet... kainos dažniausiai visur tik keramikos, o visi priedai atskirai kaip susideda, gaunasi vien nužiūrėtas klozetas virš 1000 lt  g.gif  o tai dar bidetė, pisuaras, kriauklė, vonia... jei visus tos pačios serijos imti, ne pigu...  verysad.gif

zuveles, o kaip Duravit Colomba keramikos spalva? Kažin jie balti kaip Laufen ar pilkesni?  ax.gif  Dar gal žinot ar wc puodas iš didesnių ar mažesnių pagal kitus  g.gif  nenoriu didelio unitazo.


Mes pirkom sita komplekta, tik ne sioje parduotuveje, ismatavimai 57,5 pagal brezinuka ziurekite, nomalus dydis mano akimis, tik dar su dangciu nesedejau ant jo, nes pats darbu ikarstis doh.gif o keramika balta, tikrai nepilka mirksiukas.gif

http://www.voniapliu...abinamu-unitazu

Dar yra duravut compact, jie trumpesni, bet del patogumo nieko negaliu pakomentuoti, gal kas nusipirkusi, tai pasipasakos smile.gif

http://www.bano.lt/p...starck3-duravit

O ventiliatoriu desime, issiunciau vyra, kad nupirktu, aciu visoms uz nuomones 4u.gif
Atsakyti
Laba.
Turiu maza vonios kambari ir niekaip neisivaizduoju kaip viska sutalpinti. Gal kas turite kokiu geru minciu is asmenines patirties 4u.gif

Vonia staciakampe 3.0m x 1.8m turetu tilpti dusas (tik ne kabina, o su uzuolaida ir man norisi ovalo formos, kriaukle, WC, skalbimo masina, stovas drabuziams dziovinti, gyvatukas.

Busiu labai dekinga uz jusu mintis 4u.gif
Atsakyti