Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Jei reikia vonios su sienele, o daug pinigų išleisti neplanuojate, pasižiūrėkit Ravak 4u.gif Kiek pati ieškojau, visai neblogas kokybės ir kainos santykis.
Atsakyti
Isirenginejam namus, tai aciu diev vienas vonios kambarys jau i pabaiga doh.gif
Visa vonia isklijavom baltom matinem, pailgom plytelem, lubos baltu lentu, grindys baltos lentu imitacijos plyteles su auksiniu blizgesiu.Baldu nedaug-spintele (daryta pagal senovines komodos pavyzdi), ir pakabinama spintele su veidrodziu- juodos spalvos. Vonia pirkom sitokia :
user posted image

dusas(nenaudojant durys uzsidaro prie sienu ir neuzima vietos)
user posted image

Liko sudetingiausia dalis- kranai doh.gif
Atsakyti
agniukee, gal galite pasidalinti iš kur pirkote tas medžio imitacijos plyteles ?
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 09 28, 12:50)
agniukee, gal galite pasidalinti iš kur pirkote tas medžio imitacijos plyteles ?


Svedijoj, MB parasys kokios firmos, gal ir cia lt kur yra, tik nepigios jos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2012 09 28, 13:00)
Svedijoj, MB parasys kokios firmos, gal ir cia lt kur yra, tik nepigios jos  4u.gif


Būtų malonu gauti nuorodą 4u.gif , aš Švedijoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 09 28, 13:01)
Būtų malonu gauti nuorodą  4u.gif , aš Švedijoj  biggrin.gif


Nuvaziuos iki namo ir parasys pavadinima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2012 09 28, 13:06)
Nuvaziuos iki namo ir parasys pavadinima  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif dar ir parduotuvės pavadinimas labai praverstų 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Merginos reikia patarimo, kaip manote ar bute, 4 m3 vonios kambaryje reikalingas elektrinis ventiliatorius ?
Meistras sako, kad jeigu vonia nepelija, nereikalingas jis, nes uzstoja 50% istraukima,jeigu neijungtas.
Patarkite prasau, nes reikia greitai apsispresti smile.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2012 09 28, 14:40)
Merginos reikia patarimo, kaip manote ar bute, 4 m3 vonios kambaryje reikalingas elektrinis ventiliatorius ?
Meistras sako, kad jeigu vonia nepelija, nereikalingas jis, nes uzstoja 50% istraukima,jeigu neijungtas.
Patarkite prasau, nes reikia greitai apsispresti smile.gif
Aciu  4u.gif

Na pas mane siek tiek didesne vonia ir nera elektrinio ventiliatoriaus, net gyvatuko biggrin.gif Tik sildomos grindys smile.gif Niekas nepelyja... Tik issimaudzius palieku atviras duris vonioje
Atsakyti
QUOTE(AninaNina @ 2012 09 28, 14:09)
Na pas mane siek tiek didesne vonia ir nera elektrinio ventiliatoriaus, net gyvatuko biggrin.gif Tik sildomos grindys smile.gif Niekas nepelyja... Tik issimaudzius palieku atviras duris vonioje


Aciu uz nuomone smile.gif
Pas mus vonioje nebus sildomu grindu, bus tik gyvatukas, tiesa vonia kartu su tualetu.
Tai va suku galva ar reikia to ventiliatoriaus, pasidalinkite patirtimi, aciu.
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2012 09 28, 14:42)
Aciu uz nuomone smile.gif
Pas mus vonioje nebus sildomu grindu, bus tik gyvatukas, tiesa vonia kartu su tualetu.
Tai va suku galva ar reikia to ventiliatoriaus, pasidalinkite patirtimi, aciu.

Man rodos reikia ventilaitoriaus, jau vien del to, kad vonia kartu su wc. Nelabai isivaizduoju kaip jeigu vyras pvz pasinaudoja WC ilgesni laika biggrin.gif o jum po to reikia nusiprausti ar issimaudyti...nemalonu bus, kvapai laikysis ilgai. O ventiliatorius akimirksniu viska istrauks. Ir issimaudzius, ijungsti ventilaitoriu, issiventiliuos visi garai ir gales sau buti isjungtas jau sausoje patalpoje. As tai deciau butinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2012 09 28, 15:42)
Aciu uz nuomone smile.gif
Pas mus vonioje nebus sildomu grindu, bus tik gyvatukas, tiesa vonia kartu su tualetu.
Tai va suku galva ar reikia to ventiliatoriaus, pasidalinkite patirtimi, aciu.

Pas mus vonia be WC, bet įsidėjom ventiliatorių, ir aš tuo labai džiaugiuos, nes kai išsimaudau vonios kambarys pilnas garų. Įjungiu ventiliatorių ir labai greit ištraukia viską
Atsakyti