Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Voveryyte @ 2012 09 22, 16:58)
Man, asmeniskai ir vienareiksmiskai - aglomeratas (kvarco smelis maisytas su spec epoksidinem dervom). Ir grazu, ir spalvu ivairove, ir nesibraizo, ir ne granitas, ir ne corianas, kuris pas mus Lt naudojamas ne pagal paskirti, o po to zmones verkia, kad susibraize  4u.gif
Na bet as esu myletoja brangiu ir kokybisku medziagu, todel mano variantai niekad nebuna pigus  blush2.gif


labai smalsu apie kokias sumas eina kalba aglomerato atveju? rolleyes.gif

QUOTE(Pause @ 2012 09 23, 00:13)
Prakalbot apie akmeni smile.gif Man jis irgi ne pagal kisene, bet neseniai skaiciau zurnala Grand Designs ir ten buvo labai geras pasiulymas: vietoj akmeninio stalvirsio galima panaudoti ilgas akmens plyteles smile.gif Mes sitai mastom virtuves stalvirsiuj, bet kolkas nezinau del naudojimo patogumo, nes turiu pora akmeniniu (slate) lenteliu, ant kuriu sumustinius serviruoju, tai nelabai fainai valosi. Vonios stalvirsi noreciau is travertino plyteliu susideti, jos dideles ir nebrangios (pas mus UK 1 plytele apie £5 kainuoja, neprisimenu dydzio, bet kazkur 30x60 speju), maciau vienam pub'e padaryta, visai nieko, tik dar nesugalvojau kaip tarpus tarp plyteliu graziai uzglaistyt, kad jie kuo maziau matytusi


na, plytelės pas mus bus tik tuo atveju jei nesugalvosiu nieko geriau, nes plytelių siūlių valymas manęs visai nežavi schmoll.gif plius, kas dar mane atbaido nuo plytelių ant stalviršių ir palangių - tai užbaigimo klausimas. Ta prasme, jei imant laiptų pvz., tai ten būna pakopinės plytelės, ir paskui jau būna užbaigimo plytelės - jos dedasi ant kampo ir gražiai tvarkingai užbaigia pakopą. Prie paprastų sienų ar grindų plytelių tokių dalykų komplekte nebūna ar bent jau man neteko matyti. Ir va ką daryt ten kur stalviršis susitinka su fasadu arba palangė su siena - aš kol kas nieko man patinkančio nemačiau.

QUOTE(Vilienė @ 2012 09 23, 09:42)
piniginės išraiškos nežinau, čia vyras tvarkosi (reikės jo paklausti) - bet palangės, tokio pačio akmens vonios stalviršis, virtuvinis granitinis stalviršis - viskas iš lenkų firmos Varšuvoj.


ech, kaip smagu kai reikia rūpintis tik estetiniais, bet ne finansiniais remonto aspektais thumbup.gif bet vistik jei paklaustumėt vyro - būčiau dėkinga už skaičiukus mirksiukas.gif

QUOTE(jblmami @ 2012 09 23, 14:35)
Pasieskociau internete firmu. Ir prasyciau ju pasiulymu. As taip pat dariau. Radau man tinkancius ir patinkncius is 6 firmu. Aisku tai kainuoja laiko.
Naturalaus akmens kainos labai svyruoja. Tai priklauo nuo jo fiziniu, cheminiu savybiu. Plius ar tai susloksniuotas akmuo( buna, kad apgaudineja ir suklijuoja is keliu plonu sluoksneliu. Del to jis tampa trapus ir tuo paciu pigesnis). Nuo jo apdirbimo.  Pas mus dar pigesni yra is Kinijos akmenys.


taip, paieškos visada kainuoja laiko. Bet tarkim, jei aš žinosiu, kad kainos prasideda nuo trijų nulių už metrą, tai man net nebus reikalo ko nors ieškoti biggrin.gif

QUOTE(Kriaka @ 2012 09 23, 14:56)

****Na, gipskartinis ne radiacija skleidzia, ten kiti "tarakonai", bet sutinku, kad nemazai statybose naudojamu produktu yra svelniai tariant kenksmingi. bet ar gi reikia dabar nusispjauti i tai ir nekreipti demesi, kad ai, ir taip jau yra, tai ir dar kenksmingumo nebus blogai. Ar verta vis gi bet pasistengti kuo maziau i savo namus "atsinesti kenksmingumo"?


o tai kokį konkrečiai stalviršį jūs rinksitės savo vonios kambariui ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 09 23, 17:20)
labai smalsu apie kokias sumas eina kalba aglomerato atveju?  rolleyes.gif


Kaina prasideda nuo 200 ir eina iki 700 m uz begini metra. labai priklauso nuo spalvu.
pvz ale marmurai, jie pigesni ir labiausiai tinka vonios kambariui (virtuvei jau nelabai tinka)
dabar kai pasiziurejau, nera jau taip ir nezmoniskai brangu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 09 23, 19:56)
Kaina prasideda nuo 200 ir eina iki 700 m uz begini metra. labai priklauso nuo spalvu.
pvz ale marmurai, jie pigesni ir labiausiai tinka vonios kambariui (virtuvei jau nelabai tinka)
dabar kai pasiziurejau, nera jau taip ir nezmoniskai brangu  blush2.gif

nebrangu,jei reikia nedidelio smile.gif bet dabar pvz aisku nelabai i tema, taciau jei det akmens mases virtuveje, tai kaina, ty bendra suma ... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 09 23, 17:20)
labai smalsu apie kokias sumas eina kalba aglomerato atveju? 


ale kiek pavadinimų sugalvota - pas mane palangės ir vonios stalviršis iš konglometarto doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 09 23, 16:20)
o tai kokį konkrečiai stalviršį jūs rinksitės savo vonios kambariui ? unsure.gif

Dar mes nepriejom prie vonios baldu, tai ir negalvoju apie tai, nes ir taip blink.gif galva sukasi nuo visko. Bet manau, kad rinksiuos elementaria baldu furnitura, skirta vonios patalpoms 4u.gif Kai jau turesiu, galesiu papasakoti, ka gi galu gale pasirinkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 09 23, 19:48)
ale kiek pavadinimų sugalvota - pas mane palangės ir vonios stalviršis iš konglometarto  doh.gif

Gal iš konglomerato?
Konglomeratas –1. nuosėdinė uoliena, sudaryta iš apvalainų uolienų gabalų ir sutvirtinta cementu (vikipedija) arba 2. nuosėdinė uoliena, kurią sudaro susicementavęs žvirgždas, gargždas, rieduliai.

Taip pat:Konglomeratas – įmonių susivienijimas, kurį sudaro įmonės, veikiančios skirtingose ekonomikos šakose. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 23 rugsėjo 2012 - 21:27
QUOTE(airise @ 2012 09 23, 22:23)
Gal iš konglomerato?
Konglomeratas – nuosėdinė uoliena, sudaryta iš apvalainų uolienų gabalų ir sutvirtinta cementu.

Taip pat:Konglomeratas – įmonių susivienijimas, kurį sudaro įmonės, veikiančios skirtingose ekonomikos šakose.



nu ne, mano tiekėjas įvardino kaip konglomeratą

suvedus į google -
http://www.realierdv...=...=63&lang=lt


apie įmonių susivienijimą kalba neina mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 23 rugsėjo 2012 - 21:27
Tai taip,tas žodis dvi reikšmes turi smile.gif nu nesvarbu 4u.gif

dar radau:Technistone dar vadinamas dirbtiniu kvarcu arba konglomeratu.

dar voniai pasiūlymas:

http://www.baltijosmarmuras.lt/vonios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 23 rugsėjo 2012 - 21:48
Kad akmuo radiacija gaudo tai susirupinam o plokste is ko padaryta ... kas kart uzlasejus ant jos siltesnio vandens, pakilus temperaturai visokie formaldehidai sklinda i ora, kuriuos neimanoma pravedint ir tai ikvepama. Buvau kazkur citavus mokslini straipsi apie tu ploksciu ,,geruma''. Tai man asmeniskai didelis klausymas kas blogiau sveikatai.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 09 23, 22:57)
Kad akmuo radiacija gaudo tai susirupinam o  plokste is ko padaryta ... kas kart uzlasejus ant jos siltesnio vandens, pakilus temperaturai visokie formaldehidai  sklinda i ora, kuriuos neimanoma pravedint ir tai ikvepama. Buvau kazkur citavus mokslini straipsi apie tu ploksciu ,,geruma''.  Tai man asmeniskai didelis klausymas kas blogiau sveikatai.

Taip sutinku, kad plokstese pilna "gerumu", bet daznu atveju to neimanoma isvengti zmonems vartotojams, o akmeni jau pats zmogus atsinesa i savo namus. Nu gi kiekvienas pasirenka pats, taip pat kaip ir ar rikyti ar ne, ar gerti ar ne, ar valgyti desras ir pan. Nu ar gi ne?
Atsakyti
Ekstra klausimas.
Pro dušo durų apatinį apvadėlį poroje vietų praleidžia vandenį. Dušo padėklas ir durys montuotos atskirai (ne kaip vienas vienetas).
Kaip galima būtų užsandarinti naminėmis sąlygomis? Silikonas? Kt. priemonės?
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 24, 09:48)
Taip sutinku, kad plokstese pilna "gerumu", bet daznu atveju to neimanoma isvengti zmonems vartotojams, o akmeni jau pats zmogus atsinesa i savo namus. Nu gi kiekvienas pasirenka pats, taip pat kaip ir ar rikyti ar ne, ar gerti ar ne, ar valgyti desras ir pan. Nu ar gi ne?

Kiekvienas pasirinka pats,as sutinku, bet kaip suprasti jusu ta... akmeni pasirenka o plokste neimanoma pasirinkt? Plokste zmogus ne atnesa pagal jus, kaip rasot...na matyt ji ten uzauga. smile.gif Tas pats, nenori nenesk tos plokstes, kas vercia...Atsiprasau, neperprantu jusu logikos... blush2.gif

QUOTE(Neverk @ mama,2012 09 24, 12:38)
Ekstra klausimas.

Taip, silikonu, bet pavirsius turi buti idealiai isdziovintas ir nuriebintas.
Atsakyti