Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Sveikos panos.
Turiu didelį galvos skausmą, kaip gražiai sudėlioti plyteles vonios kambaryje doh.gif Šiaip ne taip kažką išgimdžiau, tačiau visdar kažko trūksta iki pilnos laimės. taigi pateikiu jūsų teismui - kaip sakant kelios galvos geriau nei viena. Gal jums šaus kokia geniali idėja arba nuraminsite mane, kad viskas savo vietoj 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Tik dėl spalvų nieko nesakykit, nes paveiklėliuose jos netikros, kažkokios tamsios gavosi. iš tiesų tos tamsios plytelės labiau į rudumą, o šviesios su smėliniu atpalviu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciocė: 27 birželio 2012 - 14:46
QUOTE(Ciocė @ 2012 06 27, 15:44)
Sveikos panos.
Turiu didelį galvos skausmą, kaip gražiai sudėlioti plyteles vonios kambaryje  doh.gif  Šiaip ne taip kažką išgimdžiau, tačiau visdar kažko trūksta iki pilnos laimės. taigi pateikiu jūsų teismui - kaip sakant kelios galvos geriau nei viena. Gal jums šaus kokia geniali idėja arba nuraminsite mane, kad viskas savo vietoj  4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Tik dėl spalvų nieko nesakykit, nes paveiklėliuose jos netikros, kažkokios tamsios gavosi. iš tiesų tos tamsios plytelės labiau į rudumą, o šviesios su smėliniu atpalviu.


O iš kur pirkot plyteles jei ne paslaptis?
Atsakyti
dar nepirkom, bet planas yra Iris'ui santaupas atiduot.
Atsakyti
o ta siena, kur skalbianke, bus tuscia?
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2012 06 27, 15:54)
dar nepirkom, bet planas yra Iris'ui santaupas atiduot.


O nenorit pasinaudoti nemokama paslauga - IRIS PASLAUGOS

Mes pirkom iš Dvarčionių tai mums paprojektavo kaip klijuoti ir iš kelių variantų išsirinkom sau tinkamą ir labai džiaugiuos, labai gražu man.
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 06 27, 15:56)
o ta siena, kur skalbianke, bus tuscia?

Ten dažysim.

lietuvaite100, tai čia su tuo Iris dizaineriu ir derinu, bet kad jis arba fantazijos neturi arba noro doh.gif Pati turiu sakyt ko noriu, o jis tik kompe padėlioja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2012 06 27, 16:20)
lietuvaite100, tai čia su tuo Iris dizaineriu ir derinu, bet kad jis arba fantazijos neturi arba noro  doh.gif  Pati turiu sakyt ko noriu, o jis tik kompe padėlioja  doh.gif

Jei plyteles is Paradyz, tao patiems galima pasidelioti, nes yra ju puspalyje programele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2012 06 27, 16:58)
Jei plyteles is Paradyz, tao patiems galima pasidelioti, nes yra ju puspalyje programele  4u.gif

Jei būtų Paradyz, tai būčiau pasidėliojus, bet čia ne to gamintojo plytelės.
Be to jau yra išdėliota viskas ir aš tik įvertinimo ir nuomonių prašau mirksiukas.gif
Atsakyti
man visai tavarkingai ir gerai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlight @ 2012 06 27, 13:59)
Pasirodykit su Roca maisytuvais smile.gif
As taip pat paieskose ir lygiai taip pat Grohe ir Hansgrohe jau atkrito smile.gif


rytoj nufotografuosiu ant bide, nes vonios nesumontuotas, ant kriauklės irgi nesumontuotas, nes spintelę gamina ant kurios dėsim kriauklę
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2012 06 27, 14:44)
Sveikos panos.
Turiu didelį galvos skausmą, kaip gražiai sudėlioti plyteles vonios kambaryje  doh.gif  Šiaip ne taip kažką išgimdžiau, tačiau visdar kažko trūksta iki pilnos laimės. taigi pateikiu jūsų teismui - kaip sakant kelios galvos geriau nei viena. Gal jums šaus kokia geniali idėja arba nuraminsite mane, kad viskas savo vietoj  4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Tik dėl spalvų nieko nesakykit, nes paveiklėliuose jos netikros, kažkokios tamsios gavosi. iš tiesų tos tamsios plytelės labiau į rudumą, o šviesios su smėliniu atpalviu.

Man kazkaip prasosi vertikaliai tas tamsesnes plyteles delioti, horizontaliai kazkiap senoviskai atroro, kaip tarybiniais laikais blush2.gif
Papildyta:
O as irgi su klausimuku pas jus. Gal kas zinot ar kur skaitet kokiu auksciu reikia pisuara kabinti?? blink.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 06 27, 21:54)

O as irgi su klausimuku pas jus. Gal kas zinot ar kur skaitet kokiu auksciu reikia pisuara kabinti??  blink.gif  g.gif  doh.gif



pisuaras kabinasi ant potinkinio stelažo, ten matyt numatytas aukštis, kuris manau reguliuosi, todėl teks vyriškiui "pasimatuoti" aukštį
Atsakyti