Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Latifa @ 2012 09 21, 14:06)
o aš kažkaip galvoju, kad jei jau virtuvėj tie drožlių plokštės stalviršiai atlaiko (o kriauklės pas daugumą gi būtent taip ir įleidžiamos - ant to stalviršio viršaus), tai atlaikys ir vonioj  irnesakyk.gif na, bent jau iki to laiko kol vaikai nuniokos vonią taip, kad ir vėl reiks remonto  hihihi.gif
O kad praustuvų kokybė priklauso nuo to, kokiu būdu jie įleidžiami - iš viršaus ar apačios - tai aš ir nesakiau  mirksiukas.gif


dėl plokštės vonioje - patikėkite, tai nebus ilgaamžis dalykas. Yra spec stalviršiai, impregnuoti/perimpregnuoti - bet jų jau kaina nemaža. Paprastas stalviršis TIKRAI per laiką išsipūs. nebent jį galima naudoti kaip laikiną sprendimą, visais kjitais atvejais, jei įmanoma, bandykite rinktis alternatyvas: akmenį, stiklą ir pan.
Jau nekalbant apie kriaukles, montuojamas iš stalviršio apačios.

Tiesa, paprastas stalviršis įmanomas toliau nuo vonios/dušo/kriauklės pvz. kai kriauklė yra atskirai montuojama, be stalviršio.
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 09 20, 08:52)
tai, kad tas ir yra kad lietuviškai nelabai ką randu apie šitų gamintojų produktų kokybę  unsure.gif
O blogai gali būti tai, kad visiškai neatspari keramika jokiems smūgiams (tarkim, nukrito dantų šepetėlių indelis ir skilo), blogai padengta glazūra ar kaip ten vadinasi ir labai greitai iš baltos negrįžtamai patampa gelsva, ir t.t. ir pan.
O koks pas jus stalviršis ir kuo padengti jo kraštai? nes kažkodėl turiu įtarimą, kad nuo drėgmės tas stalviršis (tiksliau jo kraštai) gali labai greitai 'išsipūsti'? g.gif Aišku, jei stalviršis lieto akmens - tada jokių abejonių neturėčiau dėl tokio pasirinkimo, bet mūsų atveju tikrai nebus lieto akmens. Todėl kol kas labiau žiūrinėjuosi montuojamus iš viršaus.
gali būti įvairiai - arba iš viršaus užsideda kaip čia arba dedasi ne ant stalviršio viršaus, bet iš apačios.


Mechaniniams smugiams visos keramikos jautrios. Juk nepadengsi kokiu amortizuojamu pavirsiumi. Aisku, gali buti tik kokybiskesne glazura.

QUOTE(Latifa @ 2012 09 20, 14:06)
Ačiū, reikės tada atidžiau dar juos pasižiūrinėt, nes vienas variantas tarp žiūrimų irgi buvo lyg iš Vitra. O ką turit galvoj sakydama 'neilgai'? kelias savaites, mėnesius ar kokį laiko tarpą? nes tarkim man 'neilgai' yra iki metų  g.gif
Ir dar norėjau pasitikslint - 'įleidžiamas' turit galvoje montuojamas po stalviršiu? nes jei taip, tai man labai įdomu koks stalviršis ir kaip/kuo padengti kraštai, kad nenukentėtų nuo drėgmės?


Turim is apacios imontuota, bet stalvirsis is granito thumbup.gif . Kitu stalvirsiu neisivaizduoju(apart lieto akmens), nes neaisku kaip uzbaigti nupjautus krastus g.gif . Aisku, juos galima apklijuoti-laminuoti. Bet laikys tai gal savaite.
Atsakyti
Nereikia lialialia...

Stai - paprastas stalvirsis.
user posted image

Reiketu paklausti, kiek jau laiko naudojasi (nuotraukos darytos balandi) ir kokia bukle, bet tikrai ne savaite...
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 09 21, 19:15)
na gal kas žinot ?  unsure.gif

tai gal niekas nezino, todel ir neatsako ax.gif

QUOTE(allberto @ 2012 09 22, 07:45)
Nereikia lialialia...

Stai - paprastas stalvirsis.
user posted image

Reiketu paklausti, kiek jau laiko naudojasi (nuotraukos darytos balandi) ir kokia bukle, bet tikrai ne savaite...

drinks_cheers.gif tikrai ne tik granitas atlaiko, yra tu stalvirsiu ivairiu stipriu ir ne granitiniu. Jus i savo virtuves paziurekit, ar pas visas granitas? Abejoju. Stalvirsis visada sausas? irgi abejoju. Ir ka? Neatlaiko? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 09 22, 07:45)
Nereikia lialialia...

Stai - paprastas stalvirsis.
user posted image

Reiketu paklausti, kiek jau laiko naudojasi (nuotraukos darytos balandi) ir kokia bukle, bet tikrai ne savaite...

Allberto - tikrai nenoriu kažko atkalbinėti nuo drožlių stalviršio tuo labiau proteguoti kažkokį kitą produktą - kiekvienas laisvas pasirinkime ir norėjau pasidalinti patirtimi. Tik noriu pastebėti, jog suplakėte viską į kruvą.
JBLMAMI yra teisi dėl savaitės ir Jūs esate teisus (imu už pagrindą niko gramatinę giminę) - pabandykite išpjauti stalviršyje skylę ir sumontuoti kriauklę iš apačios. galite laminuoti, teplioti, dažyti - jeigu naudositės ryte vakare ir dar ne vienas asmuo - labai gerai bus, jei stalviršis be pokyčiu išlaikys tą savaitę. Tas patrs, jei norite suformuoti įdomesnę stalviršio formą - nupjauti kraštai gana greitai pakeis savo vaizdą.
dabar jei mes stalviršį įmontuojame į nišą tarp 3 sienų, perimetrą užtepame silikonu ar dar geriau panaudojame spec užbaigius, kriauklę renkames kaip nuotraukoje - "pakabinamą" į stalviršį, jos perimetrą sąžiningai padengus silikonu, bei tokią, kur maišytuvas dedasi ne šalia jos bet yra angos pačioje plautuvėje - taip atliktas darbas laikys ir metus ir tris ir gal septynis ar dvidešimt, jei sąžiningai prižiūrėsite
tik ne visada tokie sprendimai įmanomi bei estetiškai patrauklūs, kaip ir pats stalviršio storis: ne visada gražu tie 4cm. granitas ar akmuo ar stiklas leidžia laisviau reikšti fantazijas.
juk nenorime, kad vonios kambarys taptų pusiau virtuvė.

mano asmenine patirtimi - vonioje stalviršis atlaikė kokius 4 metus iki pirmų problemų, virtuvėje - gal 10m
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 09 22, 10:00)
tik ne visada tokie sprendimai įmanomi bei estetiškai patrauklūs, kaip ir pats stalviršio storis: ne visada gražu tie 4cm. granitas ar akmuo ar stiklas leidžia laisviau reikšti fantazijas.
juk nenorime, kad vonios kambarys taptų pusiau virtuvė.

mano asmenine patirtimi - vonioje stalviršis atlaikė kokius 4 metus iki pirmų problemų, virtuvėje - gal 10m

Su granitu vonios kambarys kaip tik primena virtuve, bent jau man biggrin.gif , nes granita dazniausiai deda i virtuves. doh.gif Zinoma cia skonio reikalas.
O geri baldininkai, padarys bet ka ir bet kaip, estetiskai patraukliai ir nereikia granito nei stiklo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 22, 10:27)
Su granitu vonios kambarys kaip tik primena virtuve, bent jau man  biggrin.gif , nes granita dazniausiai deda i virtuves.  doh.gif Zinoma cia skonio reikalas.
O geri baldininkai, padarys bet ka ir bet kaip, estetiskai patraukliai ir nereikia granito nei stiklo.  4u.gif


kiekvienam savo 4u.gif
galbūt tai mano asmeninė problema, bet ateityje aš vengsiu bet kokios LMDP vonios kambaryje.

dėl gerų baldininkų - gal kartais tokius žinote? aš nelabai žinau tokių, kurie tikrai pagalvos apie galima drėgmės poveikį savo kūriniui. Jiems svarbu paimti Jūsų pinigėlius ir geriausiu atveju perspėti, jog vonioje baldams garantijos nesuteiks.
Tiesa, yra vonios baldų gamintojai, bet ...
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 09 22, 11:12)
kiekvienam  savo  4u.gif
galbūt tai mano asmeninė problema, bet ateityje aš vengsiu bet kokios LMDP vonios kambaryje.

dėl gerų baldininkų - gal kartais tokius žinote? aš nelabai žinau tokių, kurie tikrai pagalvos apie galima drėgmės poveikį savo kūriniui. Jiems svarbu paimti Jūsų pinigėlius ir geriausiu atveju perspėti, jog vonioje baldams garantijos nesuteiks.
Tiesa, yra vonios baldų gamintojai, bet ...

as dar sau negaminau baldu i vonia, iki to dar nepriejom, beet atsiliepimu girdejau ir zinau, kad turiu ilgamete patirti. Tik tiek, kad pati dar neturiu, tai 100% negaliu sakyti. Bet kokiu atveju, jeigu ziureti piniginiu atzvilgiu, po 5-7-10 metu man atrodo lengviau pakeisti baldus, negu taip ir ziureti i ta pati nusibodusi granito stalvirsi, ir pigiau visvien iseina. 4u.gif
Man asmeniskia granitas nepatinka, o dar zinant, kad jis kaupia radiacija, isviso i jo puse net neziuriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 22, 12:47)
as dar sau negaminau baldu i vonia, iki to dar nepriejom, beet atsiliepimu girdejau ir zinau, kad turiu ilgamete patirti. Tik tiek, kad pati dar neturiu, tai 100% negaliu sakyti. Bet kokiu atveju, jeigu ziureti piniginiu atzvilgiu, po 5-7-10 metu man atrodo lengviau pakeisti baldus, negu taip ir ziureti i ta pati nusibodusi granito stalvirsi, ir pigiau visvien iseina.  4u.gif 
Man asmeniskia granitas nepatinka, o dar zinant, kad jis kaupia radiacija, isviso i jo puse net neziuriu  4u.gif

iš savo patirties žinau, kad kai darai pigiau, kompromisinį variantą 3-5 metams, net nepastebi, kai po 10 metų vis dar tebežiūri į tą patį vaizdelį mirksiukas.gif
jeigu drožlių stalviršis atitinka Jūsų lūkesčius - tai ir darykite, tik tuomet nesirinkite iš stalviršio apačios montuojamų praustuvių ir kitų, nesuderinamų sprendimų. ir manau viskas bus čiki mirksiukas.gif minimum tiems 5-7 metams 4u.gif

Reziume - suderinkite norus su medžiagomis ir taikykite technologiškai teisingus sprendimus ir baldai vonioje tarnaus


P.S. be granito manau priskaičiuoti būtų galima dar ne vieną dešimtį galimų panaudoti medžiagų, tinkamų vonios kambariui. laminuota drožlių plokštė nėra pats tinkamiausias variantas norų įgyvendinimui. Tiesa, yra spec plokštė vonios kambariui, ji būna papildomai impregnuota, bet kaina jos jau nebedžiugina.
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 09 22, 13:17)
iš savo patirties žinau, kad kai darai pigiau, kompromisinį variantą 3-5 metams, net nepastebi, kai po 10 metų vis dar tebežiūri į tą patį vaizdelį  mirksiukas.gif
jeigu drožlių stalviršis atitinka Jūsų lūkesčius - tai ir darykite, tik tuomet nesirinkite iš stalviršio apačios montuojamų praustuvių ir kitų, nesuderinamų sprendimų. ir manau viskas bus čiki  mirksiukas.gif  minimum tiems 5-7 metams  4u.gif

Reziume - suderinkite norus su medžiagomis ir taikykite technologiškai teisingus sprendimus ir baldai vonioje tarnaus
P.S. be granito manau priskaičiuoti būtų galima dar ne vieną dešimtį galimų panaudoti medžiagų, tinkamų vonios kambariui. laminuota drožlių plokštė nėra pats tinkamiausias variantas norų įgyvendinimui. Tiesa, yra spec plokštė vonios kambariui, ji būna papildomai impregnuota, bet kaina jos jau nebedžiugina.

as tiesa sakant net ir neplanuoju imontuojamu praustuviu voniose, nes man net ir negrazu biggrin.gif . Tiesiog isiveliau diskusija, nes labai jau giriat granita, o girti jo visiskai nera del ko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 22, 13:37)
as tiesa sakant net ir neplanuoju imontuojamu praustuviu voniose, nes man net ir negrazu  biggrin.gif . Tiesiog isiveliau  diskusija, nes labai jau giriat granita, o girti jo visiskai nera del ko  mirksiukas.gif

blush2.gif atsiprašau blush2.gif
kažkaip net nenorėjau jo reklamuoti, nes pas mus jo niekur ir nėra - nežinau apie šią medžiagą nieko konkretaus.
vartojau tai kaip sinonimą plokštės alterantyvai, kurių yra tikrai daug, o granitas tik vienas iš variantų.
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 09 22, 14:01)
blush2.gif  atsiprašau  blush2.gif
kažkaip net nenorėjau jo reklamuoti, nes pas mus jo niekur ir nėra - nežinau apie šią medžiagą nieko konkretaus.
vartojau tai kaip sinonimą plokštės alterantyvai, kurių yra tikrai daug, o granitas tik vienas iš variantų.

viskas gerai 4u.gif , nera uz ka atsiprasyti Jums, gi kiekvienas savo nuomone ir vizija issakom 4u.gif
Atsakyti