Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(*MiLi* @ 2012 09 21, 09:47)
Pakabinamo klozeto pliusas ne tik grožis, patogu valyti grindis, užima mažiau vietos.

Gal kas pirkote arba matėte gyvai šias plyteles ? Arba gal ką žinote apie šios firmos plytelių kokybę aplamai.  Labai noriu atsiliepimų  4u.gif

http://www.kerama-ma...SECTION_ID=1753

http://www.kerama-ma...SECTION_ID=1654


As i vonia pirkau Marazzi plyteles, galiu pagirti del vaizdo ir kokybes kaip atrodo ant sienu ir grindu. Del naudojimosi dar nezinau, dar ten negyvenam 4u.gif Bet siaip tas gamintojas skaitosi geras, man jas rekomendavo mano dizainere 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 21, 11:04)
As i vonia pirkau Marazzi plyteles, galiu pagirti del vaizdo ir kokybes kaip atrodo ant sienu ir grindu. Del naudojimosi dar nezinau, dar ten negyvenam  4u.gif  Bet siaip tas gamintojas skaitosi geras, man jas rekomendavo mano dizainere  4u.gif


nudžiuginote 4u.gif Gavau pasiūlymą iš vienos parduotuvės su visom mano norimo dizaino plytelėm, išbraukiau visus virš 200 lt kv.m. biggrin.gif , beliko šios trys... reikės apžiūrėti kaip gyvai atrodo...
O kur pirkote, gal galima sužinoti? 4u.gif per kiek laiko pristato jie?
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 09 21, 10:12)
nudžiuginote  4u.gif  Gavau pasiūlymą iš vienos parduotuvės su visom mano norimo dizaino plytelėm, išbraukiau visus virš 200 lt kv.m.  biggrin.gif , beliko šios trys...  reikės apžiūrėti kaip gyvai atrodo...
  O kur pirkote, gal galima sužinoti?  4u.gif  per kiek laiko pristato jie?

Pristato per 3 sav. , o uzsakinejau Iris parduotuveje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 21, 11:18)
Pristato per 3 sav. , o uzsakinejau Iris parduotuveje  4u.gif


Būsiu praleidus, kad ir jie turi. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 09 21, 10:23)
Būsiu praleidus, kad ir jie turi. Ačiū  4u.gif

Ten galit drasiai prasyti kad ir 20% nuolaidos 4u.gif
Atsakyti
user posted image

o koki bajeri radau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 21, 11:04)
As i vonia pirkau Marazzi plyteles, galiu pagirti del vaizdo ir kokybes kaip atrodo ant sienu ir grindu. Del naudojimosi dar nezinau, dar ten negyvenam  4u.gif  Bet siaip tas gamintojas skaitosi geras, man jas rekomendavo mano dizainere  4u.gif


Marazzi yra vienas is didziausiu koncernu pasaulyje, kuris aprepia tikrai nezinau kiek saliu ir atskiru gamyklu. Yra Marazzi Ispanija, kuria importuoja Iris, yra Marazzi Italija (ragno gamykla), kuria veze Eurotopas, yra Marazzi netgi USA, dar kazkoki Marazzi turi ir Linea, yra Marazzi Rusija (kerama gamykla), kuri taip pat turi tik viena importuotoja Lietuvoje, kaune

Nepalyginamai ispanai ir italai kainomis brangesni. Jau kazkada domejausi tuo.rusai pigesni, todel kad vietoj turi zaliava, todel kad jiems ten mokesciai mazi, ir todel, kad gamybai naudojama energija,dujos jiems prakstiskai nekainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 09 21, 10:54)
Stalvirsis pas mus akmens mases, tai dregmes bet kokiu atveju nebijo. Jusu atveju manau net nevetra ziureti tokiu variantu kaip plokste.


o aš kažkaip galvoju, kad jei jau virtuvėj tie drožlių plokštės stalviršiai atlaiko (o kriauklės pas daugumą gi būtent taip ir įleidžiamos - ant to stalviršio viršaus), tai atlaikys ir vonioj irnesakyk.gif na, bent jau iki to laiko kol vaikai nuniokos vonią taip, kad ir vėl reiks remonto hihihi.gif
O kad praustuvų kokybė priklauso nuo to, kokiu būdu jie įleidžiami - iš viršaus ar apačios - tai aš ir nesakiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 21, 11:31)
Ten galit drasiai prasyti kad ir 20% nuolaidos  4u.gif


bandysim išlaužt kas galima, kad ir kur užsakytume biggrin.gif

QUOTE(Fuerta @ 2012 09 21, 12:35)
o koki bajeri radau  blink.gif


ekonomiška, bet atrodo tai baisiai ta visa sistema doh.gif

QUOTE(Voveryyte @ 2012 09 21, 13:02)
Marazzi yra vienas is didziausiu koncernu pasaulyje, kuris aprepia tikrai nezinau kiek saliu ir atskiru gamyklu. Yra Marazzi Ispanija, kuria importuoja Iris, yra Marazzi Italija (ragno gamykla), kuria veze Eurotopas, yra Marazzi netgi USA, dar kazkoki Marazzi turi ir Linea, yra Marazzi Rusija (kerama gamykla), kuri taip pat turi tik viena importuotoja Lietuvoje, kaune

Nepalyginamai ispanai ir italai kainomis brangesni. Jau kazkada domejausi tuo.rusai pigesni, todel kad vietoj turi zaliava, todel kad jiems ten mokesciai mazi, ir todel, kad gamybai naudojama energija,dujos jiems prakstiskai nekainuoja.


Man atrodo, kad ten rusiškas Marazzi man ir siūlo. Kažin jos nusileidžia kokybe ispanų, italų gaminiams ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 09 21, 15:34)
bandysim išlaužt kas galima, kad ir kur užsakytume  biggrin.gif
ekonomiška, bet atrodo tai baisiai ta visa sistema  doh.gif
Man atrodo, kad ten rusiškas Marazzi man ir siūlo. Kažin jos nusileidžia kokybe ispanų, italų gaminiams ar ne  g.gif


Na 20% speju galite gauti, kur labai dideles kainos ( speju, kad daug ir uzdeta antkainio, del to ir svaistosi), bet cia mano nuomone, kuria vadovaujuosi ir maximose ir rubu parduotuvese ir daug kur smile.gif manau kai perku daikta su nuolaida, tada moku daugmaz realia jo kaina ax.gif

O del kokybes, manau ne veltui turi Marazzio varda, vien del to neabejociau kokybe.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 09 21, 15:20)
Na 20% speju galite gauti, kur labai dideles kainos ( speju, kad daug ir uzdeta antkainio, del to ir svaistosi), bet cia mano nuomone, kuria vadovaujuosi ir maximose ir rubu parduotuvese ir daug kur smile.gif manau kai perku daikta su nuolaida, tada moku daugmaz realia jo kaina  ax.gif

O del kokybes, manau ne veltui turi Marazzio varda, vien del to neabejociau kokybe.. 4u.gif

Parodikyt man tokia parduotuve Lietuvoje, kur nera zdetas didelis antkaini biggrin.gif doh.gif gi Lietuviai butinai turi uzdirbti nemaziau 100% nuo pradines kainos, gi cia Lietuva doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 09 18, 15:01)
Neapsisprendžiu kokį pakabinamą klozetą pirkt: su stačiu nubėgimu ar nuožulniu nubėgimu? Ir kiek ilgai kažin "laiko" tie lėtai nusileidžiantys klozetų dangčiai ?  ax.gif


na gal kas žinot ? unsure.gif
Atsakyti