Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Fuerta @ 2012 09 18, 19:48)
Kaina ju 150 lt/kvm nesiderejus, siule mums Kaune, salono pavadinimo nezinau, nes jokio nera, bet randasi jis NIC centre, kur anksciau buvo Eurotopas.


Ačiū 4u.gif
Kuo gražesnes ir man labai tinkamas randu, tuo labiau kyla kaina... biggrin.gif

Turbūt apie šį kalbate... http://www.nicentras.lt/ ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MiLi*: 19 rugsėjo 2012 - 10:53
sveiki,

ieškom įmontuojamo praustuvo vonios kambariui. Ir kiek stilistiškai tinkančių modelių žiūrėjau - visi man mažai žinomų gamintojų. Tai noriu pasidomėt ar kam nors teko susidurt su šių gamintojų - Roco, Marmite, Hatria, Creavit - gaminiais? domina kainos/kokybės santykis ir jei kažkas negerai su kokybe, gal būtų galima konkrečiau įvardint kas negerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latifa: 19 rugsėjo 2012 - 21:31
QUOTE(Latifa @ 2012 09 19, 22:29)
sveiki,

ieškom įmontuojamo praustuvo vonios kambariui. Ir kiek stilistiškai tinkančių modelių žiūrėjau - visi man mažai žinomų gamintojų. Tai noriu pasidomėt ar kam nors teko susidurt su šių gamintojų - Roco, Marmite, Hatria, Creavit - gaminiais? domina kainos/kokybės santykis ir jei kažkas negerai su kokybe, gal būtų galima konkrečiau įvardint kas negerai.


Šiaip tai nelabai įsivaizduoju kas galėtų blogai būti su praustuvais, nu bet aišku kad turėtų būti bent kiek padoresnių gamintojų, tai čia jau gal reikėtų panaršyti internete apie tų firmų gaminių vertinimą, bet kalbant apie įmontuojamas, tai iš patirties galiu pasakyti kad man patogiau, švariau ir gražiau yra įmontuojami iš apačios, o ne iš viršaus - tada nesimato sujungimo vietos, patogiau valyti ir daugiau laisvos stalviršio plokštumos. Nors aišku priklauso ir nuo dizaino užmanymo. Dabar turim Kohler firmos, priekaištų neturiu.
Atsakyti
O kaip suprasti įmontuojamas praustuvas? blush2.gif

Gavau atsakymą dėl ceramiche atlas concordia Etic plytelių. 207 kv.m. be pvm unsure.gif Jau nebenoriu..... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2012 09 19, 23:14)
Šiaip tai nelabai įsivaizduoju kas galėtų blogai būti su praustuvais, nu bet aišku kad turėtų būti bent kiek padoresnių gamintojų, tai čia jau gal reikėtų panaršyti internete apie tų firmų gaminių vertinimą, bet kalbant apie įmontuojamas, tai iš patirties galiu pasakyti kad man patogiau, švariau ir gražiau yra įmontuojami iš apačios, o ne iš viršaus - tada nesimato sujungimo vietos, patogiau valyti ir daugiau laisvos stalviršio plokštumos. Nors aišku priklauso ir nuo dizaino užmanymo. Dabar turim Kohler firmos, priekaištų neturiu.


tai, kad tas ir yra kad lietuviškai nelabai ką randu apie šitų gamintojų produktų kokybę unsure.gif
O blogai gali būti tai, kad visiškai neatspari keramika jokiems smūgiams (tarkim, nukrito dantų šepetėlių indelis ir skilo), blogai padengta glazūra ar kaip ten vadinasi ir labai greitai iš baltos negrįžtamai patampa gelsva, ir t.t. ir pan.
O koks pas jus stalviršis ir kuo padengti jo kraštai? nes kažkodėl turiu įtarimą, kad nuo drėgmės tas stalviršis (tiksliau jo kraštai) gali labai greitai 'išsipūsti'? g.gif Aišku, jei stalviršis lieto akmens - tada jokių abejonių neturėčiau dėl tokio pasirinkimo, bet mūsų atveju tikrai nebus lieto akmens. Todėl kol kas labiau žiūrinėjuosi montuojamus iš viršaus.

QUOTE(*MiLi* @ 2012 09 19, 23:40)
O kaip suprasti įmontuojamas praustuvas?  blush2.gif


gali būti įvairiai - arba iš viršaus užsideda kaip čia arba dedasi ne ant stalviršio viršaus, bet iš apačios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latifa: 20 rugsėjo 2012 - 08:54
QUOTE(*MiLi* @ 2012 09 19, 11:52)
Ačiū  4u.gif
Kuo gražesnes ir man labai tinkamas randu, tuo labiau kyla kaina...  biggrin.gif

Turbūt apie šį kalbate... http://www.nicentras.lt/    ?


Aha, sitam pastete radom,
( www.plyteliuparduotuve.lt )

O Atlas jusu gera kaina biggrin.gif biggrin.gif

laukiam dabar kai kuriu pavyzdziu kol atsius, kad galetume gyvai apziureti, nes pas save neturejo, o is katalogo biski bijau pirkti...
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 09 19, 23:29)

Pas mus ileidziamas Vitra praustuvas, nesinau kaip dantu sepetukus, bet keramikinio puoduko kritima i krasta atlaike ir kovoj su muiline laimejo. Valosi gerai, kol kas patenkinta, bet naudojam dar neilgai.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 09 20, 13:02)
Pas mus ileidziamas Vitra praustuvas, nesinau kaip dantu sepetukus, bet keramikinio puoduko kritima i krasta atlaike ir kovoj su muiline laimejo. Valosi gerai, kol kas patenkinta, bet naudojam dar neilgai.


Ačiū, reikės tada atidžiau dar juos pasižiūrinėt, nes vienas variantas tarp žiūrimų irgi buvo lyg iš Vitra. O ką turit galvoj sakydama 'neilgai'? kelias savaites, mėnesius ar kokį laiko tarpą? nes tarkim man 'neilgai' yra iki metų g.gif
Ir dar norėjau pasitikslint - 'įleidžiamas' turit galvoje montuojamas po stalviršiu? nes jei taip, tai man labai įdomu koks stalviršis ir kaip/kuo padengti kraštai, kad nenukentėtų nuo drėgmės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latifa: 20 rugsėjo 2012 - 14:07
QUOTE(Latifa @ 2012 09 20, 09:52)
gali būti įvairiai


supratau dabar ką turėjote galvoje biggrin.gif įleidžiamą. O aš galvoju kaip tas įmontuojamas dedasi, o tik kitaip pavadinot... biggrin.gif

QUOTE(Fuerta @ 2012 09 20, 12:29)
Aha, sitam pastete radom,
( www.plyteliuparduotuve.lt )

O Atlas jusu gera kaina  biggrin.gif  biggrin.gif

laukiam dabar kai kuriu pavyzdziu kol atsius, kad galetume gyvai apziureti, nes pas save neturejo, o is katalogo biski bijau pirkti...


4u.gif

taip... kaina... unsure.gif net nežinau kur ieškot kažko panašaus, bet pigiau. Labai tokių noriu.
Atsakyti
Labas 4u.gif

gal kazkas pasidalins patirtimi kur nepermokant, bet ir neblogos kokybes ir kokios firmos pirkti vonia, klozeta, kriaukle... Jau tiek daug perziurejau,kad galva sukasi kas geriau. klozeto noreciau potinkiniu baku ir pakabinamo. Ar pasiteisina tas grozis jau naudojant, nes ju kainos tikrai nemazos doh.gif
Vonios noretusi nepermaziausios, kadbutu patvari, nes neuose nebus atskiro duso, ar apsimoka pirkti masazine vonia,a r geriau paprasta? doh.gif
Atsakyti
Pakabinamo klozeto pliusas ne tik grožis, patogu valyti grindis, užima mažiau vietos.

Gal kas pirkote arba matėte gyvai šias plyteles ? Arba gal ką žinote apie šios firmos plytelių kokybę aplamai. Labai noriu atsiliepimų 4u.gif

http://www.kerama-ma...SECTION_ID=1753

http://www.kerama-ma...SECTION_ID=1654

ir to paties norėčiau dėl šių biggrin.gif 4u.gif

http://www.rocatileg...t...&id=53:nuss
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 09 20, 16:06)

Naudojam pora menesiu tik dar, tad ir neilagai. Pas mus toks kaip rodet nuorodoj ileidziamas, bet ne is apacios o is virsaus, bet nemanau kad kokybe skirsis ju nuo to kaip ileidziamas ...Stalvirsis pas mus akmens mases, tai dregmes bet kokiu atveju nebijo. Jusu atveju manau net nevetra ziureti tokiu variantu kaip plokste.
Atsakyti