Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Labas rytas 4u.gif
visa savaitgali su vyru prasedejome internete, kol pagaliau apytiksliai susikomplektavome ir santechnika. Nemokam mes menesiu menesius rinktis - patiko, kaina daugmaz tinka - ir imam blush2.gif Matyt sia savaite ir patvirtinsim uzsakymus ( vienur salonuose, kitus - internetu, ieskosim kur geriausiai apsimoka)
1.Vonia masazine Victory Mauritius
2. Praustuvai visuose namuose Duravit, klozetai irgi
3. Duso kabinas galvojam Brastos arba Ravako, dar tikrinsimes
4. Maisytuvai tikriausiai bus Hansa
5. Vonios baldus gaminsimes, nes arba baisus, arba nezmoniskos kainos..

Sveciu vonioje sove ideja. Mozaikos nebepirksim, taciau suradom iseiti, kur ir vilkas sotus, ir avis sveika. Ieskosim plyteliu, kuo labiau panasesniu i naturalu akmeni ( man labai grazu "parudijes") ir suradom firma, kuri bet kaip pjausto, irezia plyteles, taigi uzsakysim pas juos, kad suraizytu kaip mozaika thumbup.gif thumbup.gif
Beje, pas juos ir dar super dalykas yra - is musu nusipirktu plyteliu sake supjaus plintusiukus palei sienas bigsmile.gif
Atsakyti
plintusiukai pagal sienas ne stebuklas smile.gif , taip darydavo ir prieš 10 metu
patogu , bet man jau negražu , bute virtuvė taip padaryta , name taip tikrai nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 09 17, 09:51)
plintusiukai pagal sienas ne stebuklas smile.gif , taip darydavo ir prieš 10 metu
patogu , bet man jau negražu , bute virtuvė taip padaryta , name taip tikrai nebus smile.gif


Aisku cia skonio reikalas smile.gif
O plintusus as turiu omeny ne tokius, kur kiekvienas meistras paeme ir perpjove plyta perpus, taciau su kazkokiais spec irankiais uzapvalintas virsus, nugludintas, nemoku pasakyti.
Vat man patogumas ir rupi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 09 17, 09:51)
plintusiukai pagal sienas ne stebuklas smile.gif , taip darydavo ir prieš 10 metu
patogu , bet man jau negražu


drinks_cheers.gif
paklausiu tų, kas dedate plyteles, o plintusai mediniai. Prie ko derinat jų spalvą? Internete randu įvairiausiai. Ruošiuos daryti tokius pat kaip durų apvadai. Kaip kitos derinat įdomu 4u.gif Kur plytelės ant sienų, viskas aišku, bet kur vonios sienos dažytos 4u.gif
Papildyta:
Dar atnešu savo klausimą iš kitos temos blush2.gif

domina Ceramiche Atlas Concorde Etic plytelių kolekcija. Nerandu kainų, gal kas užmatėte? Ir ką apie jas galėtumėte pasakyti

ir dar... tiksliau ARBA :

Paradyz Woodentic.

Labai norėčiau atsiliepimų, palyginimo ar pan. Šias užmačiau IRIS tinklapyje.

Kol kas neturiu galimybės apžiūrėti gyvai.

Papildyta:
čia pirmos http://www.archiprod...s-concorde.html

Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 09 17, 11:29)
drinks_cheers.gif
paklausiu tų, kas dedate plyteles, o plintusai mediniai. Prie ko derinat jų spalvą? Internete randu įvairiausiai. Ruošiuos daryti tokius pat kaip durų apvadai. Kaip kitos derinat įdomu  4u.gif  Kur plytelės ant sienų, viskas aišku, bet kur vonios sienos dažytos  4u.gif
Papildyta:
Dar atnešu savo klausimą iš kitos temos  blush2.gif

domina Ceramiche Atlas Concorde Etic plytelių kolekcija. Nerandu kainų, gal kas užmatėte? Ir ką apie jas galėtumėte pasakyti

ir dar... tiksliau ARBA :

Paradyz Woodentic.

Labai norėčiau atsiliepimų, palyginimo ar pan. Šias užmačiau IRIS tinklapyje.

Kol kas neturiu galimybės apžiūrėti gyvai.

Papildyta:
čia pirmos http://www.archiprod...s-concorde.html


O kodel prie plyteliu norite medinius plintusus deti, o ne ispjauti is plyteliu? g.gif
Jusu abieju gamintoju plyteles pagal mane tiesiog net nepalyginami produktai...
atlas concorde tikriausiai bus kokia ispanija ar italija - grazus medis, netgi labai panasus i tikra wub.gif su sakomis, nesikartojancio rasto...
O paradyz...lenkas yra lenkas blush2.gif paziurejau internete, tokia imitacija medzio, bet gruboka, tikrai nepalyginti su atlas concorde. Paradyz as tikrai nepirkciau ( aisku tikriausiai jos pigesnes?). visos plyteles paziurekit vienodos isvaizdos.
Jei ne paslaptis, kokios ju kainos? Mes sveciu kambary sujungtame su virtuve noretume deti arba parketa, arba medzio imitacija
Atsakyti
QUOTE(Fuerta @ 2012 09 17, 12:00)

O paradyz...lenkas yra lenkas  blush2.gif  paziurejau internete, tokia imitacija medzio, bet gruboka, tikrai nepalyginti su atlas concorde. Paradyz as tikrai nepirkciau ( aisku tikriausiai jos pigesnes?). visos plyteles paziurekit vienodos isvaizdos.
Jei ne paslaptis, kokios ju kainos? Mes sveciu kambary sujungtame su virtuve noretume deti arba parketa, arba medzio imitacija

mes pirkom paradyz bambus kolekcijos plyteles, dar neatvežė, bet tisiog norėjom kažko išskirtinio, tai mana, neprašausim rolleyes.gif nereikia skirstyti lenkas - lietuvis ar italas, tos pačios dvarčionių man visos baisios ir dar už kosminę kainą..
Papildyta:
ar bandėt kas santechniką užsakinėt iš Lenkijos? dvejojam, ar patikima ir pan, nes kainų skirtumas Lt ir ten akivaizdus..ar pvz dušo kabina nebus atežta kokia daužta ar kažkas tokio?..
Atsakyti
pas mus vonioje kadangi ir sienos ir grindys iš plytelių, tai jokių plintusų nėra ax.gif ir kam jie g.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 09 17, 12:58)
mes pirkom paradyz bambus kolekcijos plyteles, dar neatvežė, bet tisiog norėjom kažko išskirtinio, tai mana, neprašausim rolleyes.gif nereikia skirstyti lenkas - lietuvis ar italas, tos pačios dvarčionių man visos baisios ir dar už kosminę kainą..
Papildyta:
ar bandėt kas santechniką užsakinėt iš Lenkijos? dvejojam, ar patikima ir pan, nes kainų skirtumas Lt ir ten akivaizdus..ar pvz dušo kabina nebus atežta kokia daužta ar kažkas tokio?..


Dvarcionys man dar labiau nepatinka blush2.gif
Kiek as girdejau, kad nuo salies kokybe tikrai nesiskiria, tik skiriasi kiek gamintojasi gali pinigu isleist pasamdyti dizainerius. ir lygtais pigesni gamintojai jei neklystu, negamina idomesniu, didesniu formatu, o tokie kaip 30x30 baisoki ir atgyvene.. jus konkreciai palyginkite abi kolekcijas, kur MILI renkasi ir pamatysite akivaizdu skirtuma...
bet GINK DIEVE, as nepeikiu, jei zmones perka, nes kainu skirtumas irgi labai didelis.

O kas liecia plintusus, as tikrai iki siolei nezinojau, kad galima visokiu dalyku Lietuvoj ispjaustyti ( kaip kad musu mozaikos imitacija) ir tiesiog pasidalinau informacija. Gal kam reikes, nes kainos tikrai nedideles, tiesiog reikia tureti nusipirkus sau patinkanciu plyteliu.


Atsakyti
QUOTE(Fuerta @ 2012 09 17, 12:00)
O kodel prie plyteliu norite medinius plintusus deti, o ne ispjauti is plyteliu?  g.gif

Jusu abieju gamintoju plyteles pagal mane tiesiog net nepalyginami produktai...
atlas concorde tikriausiai bus kokia ispanija ar italija - grazus medis, netgi labai panasus i tikra  wub.gif su sakomis, nesikartojancio rasto...
O paradyz...lenkas yra lenkas  blush2.gif  paziurejau internete, tokia imitacija medzio, bet gruboka, tikrai nepalyginti su atlas concorde. Paradyz as tikrai nepirkciau ( aisku tikriausiai jos pigesnes?). visos plyteles paziurekit vienodos isvaizdos.
Jei ne paslaptis, kokios ju kainos? Mes sveciu kambary sujungtame su virtuve noretume deti arba parketa, arba medzio imitacija


nes man negražu blush2.gif

matote, kol kas esu ne LT, todėl ir klausinėju gal kas gyvai matė vienas ir kitas. Grįžusi nelabai turėsiu laiko lakstyti ir rinktis iš šimto kolekcijų. Be to, žinoti atsiliepimus renkantis yra labai gerai. Nei vienų, nei kitų kainų kol kas nežinau. Gal kas žinote? 4u.gif
Lenkų produkcijos aš jau senokai nenurašau, nes vis dažniau tenka išgirsti, kad jie sugeba pagaminti kokybišką produktą pigiau. Nevertinkime lenkų produkcijos pagal susidariusią nuomonę apie pigius produktus, kuriuos taip pačiai nekokybiškai pagaminti ir ta pati Italija.... dėl dizaino, sutinku. Man Atlas Concorde daug gražiau atrodo internetinėse foto. Bet... kai šių plytelių reikia beveik 100 kv.m., neturiu galimybės nusispjauti į kainą biggrin.gif

QUOTE(Danbo @ 2012 09 17, 12:58)
mes pirkom paradyz bambus kolekcijos plyteles, dar neatvežė, bet tisiog norėjom kažko išskirtinio, tai mana, neprašausim rolleyes.gif nereikia skirstyti lenkas - lietuvis ar italas, tos pačios dvarčionių man visos baisios ir dar už kosminę kainą..
Papildyta:
ar bandėt kas santechniką užsakinėt iš Lenkijos? dvejojam, ar patikima ir pan, nes kainų skirtumas Lt ir ten akivaizdus..ar pvz dušo kabina nebus atežta kokia daužta ar kažkas tokio?..


parašykite atsiliepimą ape Paradyz plyteles, kai sudėsite. Būčiau dėkinga 4u.gif

aš pirkčiau.

QUOTE(elelele @ 2012 09 17, 13:24)
pas mus vonioje kadangi ir sienos ir grindys iš plytelių, tai jokių plintusų nėra  ax.gif  ir kam jie g.gif


Man reikia plintusų, nes vonioje sienas dažysiu, išskyrus vieną iki pusės. Noriu, kad vonia būtų kuo panašesnė į kambarį, kabinsiu paveikslus ir t.t. na, tokiu stiliumi... smile.gif
Atsakyti
Na, susidėjau aš tą Paradyz\ą, geros, lygios plytelės. Ir tikrai ne pigios.
Buvo ir tokių kolekcijų, kur norėjau, bet jau kaina neįkandama.
Siūlau tiesiog pasiimti katalogą naują jų, liuks padarytas. Matosi ir tikra spalva, ir tekstūra plytelės.
Čia kur renkatės, tai zlotais berods 89, tai litais tikrai tiek bus, gal dar ir brangiau.
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 09 17, 18:14)
Bet... kai šių plytelių reikia beveik 100 kv.m., neturiu galimybės nusispjauti į kainą  biggrin.gif
parašykite atsiliepimą ape Paradyz plyteles, kai sudėsite. Būčiau dėkinga  4u.gif

aš pirkčiau.
Man reikia plintusų, nes vonioje sienas dažysiu, išskyrus vieną iki pusės. Noriu, kad vonia būtų kuo panašesnė į kambarį, kabinsiu paveikslus ir t.t. na, tokiu stiliumi...  smile.gif

mums reikejo apie 35 kv, tai irgi kiek derinomes i kaina ir ieskojom kur tik pigiau tas plyteles susiveikti doh.gif na, o sia savaite jau turetu atvezti, tai pasipasakosiu ar geros ir pan smile.gif
tos paradyz tikrai kad ne is pigiuju, ypac,jei norima idomesiu spalvu, rastu ir kitokiu dekoru, tai susidaro apvali sumele doh.gif
Atsakyti

Man reikia plintusų, nes vonioje sienas dažysiu, išskyrus vieną iki pusės. Noriu, kad vonia būtų kuo panašesnė į kambarį, kabinsiu paveikslus ir t.t. na, tokiu stiliumi... smile.gif
[/quote]

Beje, plintusai iš plytelių, bet išpjauti ir įleisti į sieną taip, kad neišsikištų, o būtų lygioj plokštumoj su dažyta siena, atrodo labai moderniai, tikrai ne masiškai visi taip daro, ir ant plintusų nesikaupia dulkės, kas irgi pliusas. (tingiu dabar paveiksluoti)
O kad vonios kambarys atrodytų labiau kaip kambarys, tai patarčiau dėti duris su stiklu (matiniu), tai tikrai priduoda kambariškumo, neatrodo tokiau jau labai techninė patalpa, nupaveiksluosiu kurią dieną ir tuos plintusus įleistus ir vonios duris smile.gif
Atsakyti