Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Song @ 2012 09 09, 17:04)
Pradėjau rinktis kriauklę voniai ir suabejojau savo pasirinkimu. Ar yra toks dalykas, kaip vonių madų kryptys ir visa kita? biggrin.gif Nes visur matau kampuotas, visiškai įleidžiamas plokščias kriaukles, o maniškė numatytoji visai kitokio tipo g.gif

user posted image

Kažkaip nesinori susidėti beviltiškas atgyvenas į naują vonią doh.gif  biggrin.gif


„Mados tendencijos“ realiai visiskai nesvarbu, jeigu tai nedera bendrame interjere...

Taigi jeigu jums patogu, jeigu jums grazu, jauciates gerai ir priderinate bendra interjera - wuola! Jusu namai stilingi! O tai kur kas geriau nei madingi...
Atsakyti
Laba diena, jei priimsite, prisijungsiu prie jusu pokalbiu. Siuo metu pradedame isirengtineti savo maza namuka. Ir man aisku rupi vonios kambarys... ax.gif
planelius turime, del sio punkto klausimu nekyla...bet vat medziagos medziagos....didziausias galvis skausmas.
Noriu mozaikos duse !!! gal kas galit nukreipti pas teisingus ( kokybe ir kaina) pardavejus?
Atsakyti
QUOTE(Fuerta @ 2012 09 12, 11:59)
Laba diena, jei priimsite, prisijungsiu prie jusu pokalbiu. Siuo metu pradedame isirengtineti savo maza namuka. Ir man aisku rupi vonios kambarys... ax.gif
planelius turime, del sio punkto klausimu nekyla...bet vat medziagos medziagos....didziausias galvis skausmas.
Noriu mozaikos duse !!! gal kas galit nukreipti pas teisingus ( kokybe ir kaina) pardavejus?


Mes pirkom mozaika is http://porfyras.lt/ thumbup.gif (atveze,kaip ir zadejo per ta laika, labai maloni pardaveja, pataria, padeda prisiderint kt plyteles prie mozaikos.
Bet labai graziu mozaiku maciau ir Aparici parduotuvej ir 1000 plyteliu (ukmerges g.), dar kapri parduotuveje galite pasiziureti.
Kas del kainos - tai galima rast ir pigesniu, ir brangesniu.
Aisku, kas grazu - kainuoja ax.gif

Sekmes renkantis.
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 09 10, 16:03)
Tai darykite kaip daroma virtuveje su stiklu:

Technologija:
1 sluoksnis (isorinis): stiklas.
2 sluoksnis: foto lipdukas ant skaidraus lipduko.
3 sluoksnis: baltas (ar bet koks vienspalvis) lipdukas. Susidaro fonas.


Nu nezinau nezinau. As tai labai skeptiska. Dregmes koncentracijos vonioj nepalyginsi su virtuves. Arba vandens taskymosi. Reiktu suleidimus/uzbaigimus labai gerai hermetizuoti. Nes jei pateks truputi uz stiklo, tai geru grybeliu sienose galit uzsiveisti. Plius jei kokia laukine siena, tai atvirksciai negali uzsandarinti, nes vedintis turi. Pas mus virtuvej stiklas ant laukines sienos ir neuzsandarintas.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 09 13, 08:58)
Nu nezinau nezinau. As tai labai skeptiska. Dregmes koncentracijos vonioj nepalyginsi su virtuves. Arba vandens taskymosi. Reiktu suleidimus/uzbaigimus labai gerai hermetizuoti. Nes jei pateks truputi uz stiklo, tai geru grybeliu sienose galit uzsiveisti. Plius jei kokia laukine siena, tai atvirksciai negali uzsandarinti, nes vedintis turi. Pas mus virtuvej stiklas ant laukines sienos ir neuzsandarintas.


nu va ir aš prisibijau, kad nepakliutu drėgmės..
Atsakyti
Man atrodo vonios kambariuose geriausiai tik plyteles ir nieko cia jau geriau kolkas neisrasim. Juk yra tokiu ivairiu ir labai graziu tai kam cia dirbt kaska su stiklu nezinant ar paskui kokis pelesis neisiveis ar dregme nesikaups. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 09 13, 08:45)
Mes pirkom mozaika is http://porfyras.lt/  thumbup.gif  (atveze,kaip ir zadejo per ta laika, labai maloni pardaveja, pataria, padeda prisiderint kt plyteles prie mozaikos.
Bet labai graziu mozaiku maciau ir Aparici parduotuvej ir 1000 plyteliu (ukmerges g.), dar kapri parduotuveje galite pasiziureti.
Kas del kainos - tai galima rast ir pigesniu, ir brangesniu.
Aisku, kas grazu - kainuoja  ax.gif

Sekmes renkantis.


Aciu uz patarimus, tik mes Kaune ieskomes dabar...Siandien viena apvaziavau kiek imanoma parduotuviu..buvau ir 1000plyteliu ir aparici ir iris ir nice ir visokiuose, kur pavadinimu tikrai neatsiminsiu.
Kuo daugiau tu parduotuviu, tuo labiau galva sukasi doh.gif jau ir ta mozaika nebe taip rupi, kai pamaciau ivairiu grozybiu.. blush2.gif
Nezinau, bet ziauriai nenoriu lenkisku ir dvarcioniu..atsiprasau jei kas issirinkote, bet man dvarcionys taip neskanu, grubu...
Vienoj parduotuvej nusiziurejau idomias plyteles, pasidalinsiu, butu isgirsti nuomones 4u.gif patiko, nes tos plyteles su paveiksliukais is tolo biski primena mozaika, o ir ne karve kainuoja...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fuerta @ 2012 09 13, 15:43)

Vienoj parduotuvej nusiziurejau idomias plyteles, pasidalinsiu, butu isgirsti nuomones  4u.gif patiko, nes tos plyteles su paveiksliukais is tolo biski primena mozaika, o ir ne karve kainuoja...


Man gražu, jei tai didelis vonios kambarys su langu. Jei maža patalpa, bus labai tamsu visur tokias plyteles suklijavus.
Atsakyti
QUOTE(Fuerta @ 2012 09 13, 16:43)
Aciu uz patarimus, tik mes Kaune ieskomes dabar...Siandien viena apvaziavau kiek imanoma parduotuviu..buvau ir 1000plyteliu ir aparici ir iris ir nice ir visokiuose, kur pavadinimu tikrai neatsiminsiu.
Kuo daugiau tu parduotuviu, tuo labiau galva sukasi  doh.gif  jau ir ta mozaika nebe taip rupi, kai pamaciau ivairiu grozybiu..  blush2.gif
Nezinau, bet ziauriai nenoriu lenkisku ir dvarcioniu..atsiprasau jei kas issirinkote, bet man dvarcionys taip neskanu, grubu...
Vienoj parduotuvej nusiziurejau idomias plyteles, pasidalinsiu, butu isgirsti nuomones  4u.gif patiko, nes tos plyteles su paveiksliukais is tolo biski primena mozaika, o ir ne karve kainuoja...
user posted image

Grazu , tik butinai reiketu tada palikti kaskiek ploto ar sienu keleta lygiai dazytu, nes jei visa patalpa tai marga tada labai schmoll.gif
O kokia kaina jei nepaslaptis, mane visai gal domintu ir kokios cia firmos ?
Atsakyti
QUOTE(Fuerta @ 2012 09 13, 14:43)
Aciu uz patarimus, tik mes Kaune ieskomes dabar...Siandien viena apvaziavau kiek imanoma parduotuviu..buvau ir 1000plyteliu ir aparici ir iris ir nice ir visokiuose, kur pavadinimu tikrai neatsiminsiu.
Kuo daugiau tu parduotuviu, tuo labiau galva sukasi  doh.gif  jau ir ta mozaika nebe taip rupi, kai pamaciau ivairiu grozybiu..  blush2.gif
Nezinau, bet ziauriai nenoriu lenkisku ir dvarcioniu..atsiprasau jei kas issirinkote, bet man dvarcionys taip neskanu, grubu...
Vienoj parduotuvej nusiziurejau idomias plyteles, pasidalinsiu, butu isgirsti nuomones  4u.gif patiko, nes tos plyteles su paveiksliukais is tolo biski primena mozaika, o ir ne karve kainuoja...
user posted image

Gerai atrodo plyteles thumbup.gif , tik spalva aisku specifine, bet gal kitu spalvu yra, nors man ir si patinka, kitas sienas tiesios vienspalvem baltom isklijuoti ir butu thumbup.gif
Atsakyti
Aisku net neturiu minciu daryti visa raudona patalpa - cia tik tokia nuotrauka mums atsiunte pardaveja, bet tikriausiai maisytume su kremine, ar dramblio kaulo...
Siandien galutinai apvaziuoti visi taskai, ir kol kas is tikruju pasiliekam prie sito varianto. bet cia dar tik musu vonia, o sveciams dar reikia kazka isrinkti doh.gif
dabar suprantu koks galvos skausmas tas isirenginejimas...jezus ir glaistus parinkti, ir santechnika, ir baldus, ir parketus, ir tapetus, ir uzuolaidas...kosmaras tirkai doh.gif
kazkas klause del kainos - daugmaz 69 lt uz kvadrata, bet jei issirinksime ir kitoms patalpoms, ir salionui su virtuve ( jie pas mus bus kartu sujungti ir bus sildomos grindys), zadejo nemazas nuolaidas. kita savaite vaziuosime toliau rinktis, jei kas grazaus uzklius, butinai pateiksiu jusu teismui ir ivertinimui ! 4u.gif
Atsakyti
Gal kas ka nors patarsit del voniu pasirinkimo. g.gif Ieskau trikampes,tik nezinau kokios firmos geriau rinktis blink.gif
Atsakyti