Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Pradėjau rinktis kriauklę voniai ir suabejojau savo pasirinkimu. Ar yra toks dalykas, kaip vonių madų kryptys ir visa kita? biggrin.gif Nes visur matau kampuotas, visiškai įleidžiamas plokščias kriaukles, o maniškė numatytoji visai kitokio tipo g.gif

user posted image

Kažkaip nesinori susidėti beviltiškas atgyvenas į naują vonią doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 09 rugsėjo 2012 - 17:04
QUOTE(Song @ 2012 09 09, 18:04)
Pradėjau rinktis kriauklę voniai ir suabejojau savo pasirinkimu. Ar yra toks dalykas, kaip vonių madų kryptys ir visa kita? biggrin.gif Nes visur matau kampuotas, visiškai įleidžiamas plokščias kriaukles, o maniškė numatytoji visai kitokio tipo g.gif

user posted image

Kažkaip nesinori susidėti beviltiškas atgyvenas į naują vonią doh.gif  biggrin.gif


Šiaip, jos tikrai ne atgyvena. O ką, jūs vonią remontuosit kas metai, kad madų kryptis pasekt g.gif Visų pirma Jums turi patikti namai, spalvos ir kitkas. Namai Jūsų gyvenimui, ne svečiams parodyt. 4u.gif
Atsakyti
Song, man visai daili jusu kriauklyte smile.gif O tos kvadratines/staciakampes negilios kriauklytes turi tokia bloga savybe - labai taskosi. Drauge norejo norejo, o dabar gailisi doh.gif
Atsakyti
Šiaip turėjau panašią apvalią kriauklę bute, ten remontą darėm prieš beveik septynis metus, ji man buvo super. Todėl dabar, kai pradėjom rinktis, akis ir nukrypo į mano rodyto tipo kriaukles, bet jų mažuma. Tai ir suabejojau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 09 rugsėjo 2012 - 17:59
QUOTE(Brunetike @ 2012 09 09, 09:41)
Sveikos na norisi ir man jusu patarimo  ax.gif  kuris planavimas jums atrodo geriausias ?  arba ka keistumet ?  busiu labai dekinga uz patarimus/pastebejimus  rolleyes.gif

dar isvis rupi nuomone, tarkim antrame aukste galvojame apie dusa, wc ir t.t. pirmame masciau tik apie vonia ( galimas variantas, kad veliau reikes rupintis mano pacios tevais arba vyro) todel gal ir dusas butu neblogai  g.gif  tik va tiek kad musu seimai 100 proc jo pirmam aukste nereikia, tik va del priezasties parasytos skliaustuose kyla abejones  doh.gif
O jei be duso tai isvis pasimetimas isplanavime  doh.gif


man trečias variantas geriausiais atrodo .Aš ir pirmam norėjau tik vonios,bet bus ko gero dušas ,nes antram vonia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 09 rugsėjo 2012 - 20:08
QUOTE(Song @ 2012 09 09, 18:04)
Pradėjau rinktis kriauklę voniai ir suabejojau savo pasirinkimu. Ar yra toks dalykas, kaip vonių madų kryptys ir visa kita? biggrin.gif Nes visur matau kampuotas, visiškai įleidžiamas plokščias kriaukles, o maniškė numatytoji visai kitokio tipo g.gif

user posted image

Kažkaip nesinori susidėti beviltiškas atgyvenas į naują vonią doh.gif  biggrin.gif

nezinau kaip su tom madom, as bent ieskau kazko tokio kas tiktu ir butu funkcionalu.... O tokios apvalios, bet lentyneliu ir pan., kriaukles dazniausiai zmones nepatogu, nes neisnaudoja ploto... Kaip bebutu liudva dazniausiai vonios kambarius turime nedidelio ploto, taigi reikia iskoti kas butu ir grazu ir kuo naudingiau 4u.gif
Na, o siaip man tokios kriaukles grazu 4u.gif

As zvalgausi klozeto...kokius daugiausia renkates pakabinamus ar pastatomus... Pkabinami man gal ir graziau, bet ar patogu g.gif ... O del to taskymosi man isvis mistika, nesuprantu koki reikia rinktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 09 10, 08:30)
nezinau kaip su tom madom, as bent ieskau kazko tokio kas tiktu ir butu funkcionalu.... O tokios apvalios, bet lentyneliu ir pan., kriaukles dazniausiai zmones nepatogu, nes neisnaudoja ploto... Kaip bebutu liudva dazniausiai vonios kambarius turime nedidelio ploto, taigi reikia iskoti kas butu ir grazu ir kuo naudingiau 4u.gif
Na, o siaip man tokios kriaukles grazu 4u.gif

As zvalgausi klozeto...kokius daugiausia renkates pakabinamus ar pastatomus... Pkabinami man gal ir graziau, bet ar patogu g.gif ... O del to taskymosi man isvis mistika, nesuprantu koki reikia rinktis doh.gif

aš irgi ieškau klozeto. tėtis primygtinai siūlo cersanit, anot jo, jie patenka į egreniųjų kategoriją, aišku,nenoriu už klozetą mokėti kokį 1000 pinigų, tai tenka truputį realiau į norus žvelgti.. dar reikia,kad būtinai būtų išėjimas horizontalus,nes planuojam patraukti kiek į šoną.. galvojau dėl pakabinamo, bet daug peckiotis su bakeliu reiktų, o ir visada galvoju "nu o ką,jei jis sugęstų?pradėtų leisti?" ir tt, tektų ardyti gabalą sienos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 09 10, 09:34)
, bet daug peckiotis su bakeliu reiktų, o ir visada galvoju "nu o ką,jei jis sugęstų?pradėtų leisti?" ir tt, tektų ardyti gabalą sienos... doh.gif

Pas mus bute 6 metus buvo pakabinamas(name taip pat dejom tik pakabinama),del grozio ir praktiskumo nesulyginamas dalykas,bent jau plaunant grindis nereikia ten aplink ji su skudurais eit doh.gif o ir bakelio nesimato,tik knopkes.Bet.....pas mus Tece,o ju(tikiu kad ne tik ju ) mechanizmas jautrus kalketam vandeniui,tai mazdaug po 5 metu teko keist kazkokia detale bakelyje, kuri kainavo 50 litu.Zodziu kuo prastesnis vanduo(kalketas,pilnas rudziu ir t.t.) tuo dazniau ta detale sugenda (neuzkrenta kazkokia sklende ir po biski teka vanduo i kluzika).Pakeitimas labai lengvas,issima klavisai is sienos ir lengvai prie bakelio prieini mirksiukas.gif Tai tokia musu patirtis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 09 10, 09:30)
As zvalgausi klozeto...kokius daugiausia renkates pakabinamus ar pastatomus... Pkabinami man gal ir graziau, bet ar patogu g.gif ... O del to taskymosi man isvis mistika, nesuprantu koki reikia rinktis doh.gif


Ner kalbos, pakabinamas zymiai patogiau ir del valymo ir nerasoja niekas, nevarva ant grindu. Man ir vaizdas zymiai geresnis kai ileistas.

QUOTE(Danbo @ 2012 09 10, 10:34)
aš irgi ieškau klozeto. tėtis primygtinai siūlo cersanit, anot jo, jie patenka į egreniųjų kategoriją, aišku,nenoriu už klozetą mokėti kokį 1000 pinigų, tai tenka truputį realiau į norus žvelgti.. dar reikia,kad būtinai būtų išėjimas horizontalus,nes planuojam patraukti kiek į šoną.. galvojau dėl pakabinamo, bet daug peckiotis su bakeliu reiktų, o ir visada galvoju "nu o ką,jei jis sugęstų?pradėtų leisti?" ir tt, tektų ardyti gabalą sienos... doh.gif

Nereikia ten jokiu sienu ardyt, viskas pasiekiama pro mygtuka apie koki peckiojimasi su bakeliu rasot visai nesupratau... unsure.gif
Atsakyti
Labai norėjau vonioje foto plytelių, bet kaina kosminė doh.gif
O jeigu dėčiau ant sienos foto tapetą ir ant viršaus stiklą arba kokį plastiką? kažin ar nerasotų po stiklu? g.gif bigsmile.gif prisimastau, bet taip noriu kokio vaizdo vonioje blush2.gif Gal kas patars ...
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 09 10, 15:53)
Labai norėjau vonioje foto plytelių, bet kaina kosminė  doh.gif
O jeigu dėčiau ant sienos foto tapetą ir ant viršaus stiklą arba kokį plastiką? kažin ar nerasotų po stiklu?  g.gif  bigsmile.gif  prisimastau, bet taip noriu kokio vaizdo vonioje  blush2.gif  Gal kas patars ...


Tai darykite kaip daroma virtuveje su stiklu:

Technologija:
1 sluoksnis (isorinis): stiklas.
2 sluoksnis: foto lipdukas ant skaidraus lipduko.
3 sluoksnis: baltas (ar bet koks vienspalvis) lipdukas. Susidaro fonas.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2012 09 09, 18:04)
Pradėjau rinktis kriauklę voniai ir suabejojau savo pasirinkimu. Ar yra toks dalykas, kaip vonių madų kryptys ir visa kita? biggrin.gif Nes visur matau kampuotas, visiškai įleidžiamas plokščias kriaukles, o maniškė numatytoji visai kitokio tipo g.gif

user posted image

Kažkaip nesinori susidėti beviltiškas atgyvenas į naują vonią doh.gif  biggrin.gif


man ji labai graži.
Mados yra, formų, spalvų... bet kaip kažkas minėjo, ar galėsite sekti mada ir keisti kas metai, du ? Svarbiausia patiems gražu, patogu ir jauku 4u.gif

QUOTE(#tagra# @ 2012 09 10, 08:30)
As zvalgausi klozeto...kokius daugiausia renkates pakabinamus ar pastatomus... Pkabinami man gal ir graziau, bet ar patogu g.gif


aš tik už pakabinamą. Dėl grindų valymo, grožio ir t.t. ir t.t. biggrin.gif

Atsakyti