Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Kalbant apie vonias-kas turit ar zadat pirkti Tullip is Saniform,ar ji kokybiska? (atsiprasau,neveikia liet. raides)
Atsakyti
QUOTE(justyzzzz @ 2012 09 07, 10:04)
nes db 240lt, biški daugoka...

Rimtai tiek dabar kainuoja? g.gif Reikes uzmesti aki, kai busiu senukuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 09 06, 19:07)
Labas visiem

Esu sioje srityje visiskai zalia, taigi reiketu patarimu...Reikia klozeto, vonios...

Kiek skaitau vis sunkiau issirinkti klozeta, norisi,kad ir graziai, siuolaikiskai ziuretusi ir nebutu kosmine kaina, taip pat nubegimas patogus ir pan...
del vonios...turime/turesime mazu vaiku, esu giliai isitikinus, kad reikia vonios, taigi apgalvojau toki varianta, kad pirkti vonia ir prie krasto primontuoti stikla, kad nesitaskutu (tikiuosi aiskiai parasiau )...bet kazkaip niekur nemaciau pirkti tinkamo stiklo.... gal kas turi ar pasiteisina...

Sveika. Mes taip pat nusprendem, kad mums reikalinga vonia. Pirkom vonia kaldewei - plienine, ir kad maudantis nesitaskytu ant grindu tai dar papildomai sumontavom ant vonios krasto sulankstoma ravak sienele - niekaip negaliu ja atsidziaugti. Seniau po maudyniu negalejau iskart islipti is vonios, nes budavo didziausia bala prie jos, tekdavo griebti grindu kempine ir salinti vandeni, o dabar tai vienas malonumas -sienele sulankstai ir zengi ant minkstucio kilimelio :-). Mokejom uz ja apie 500lt., musu ne su stiklu o su plastiku - ir saugesnis ir jei vis del to jis skiltu tai paketimas nauju pigesnis butu.
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 07, 21:27)
Rimtai tiek dabar kainuoja?  g.gif  Reikes uzmesti aki, kai busiu senukuose  g.gif

[QUOTE]
249lt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyzzzz: 08 rugsėjo 2012 - 10:32
QUOTE(rek @ 2012 09 07, 18:42)
pirmiausia del klozetu - nusiziurejom cersanit parva. gal kas turit, kaip siaip atsiliepimai?

Turim tokį, bet dar labai neilgai - virš mėnesio tik naudojamės. Klozetas kaip klozetas, nedidelis, nežinau, kaip dėl taškymosi - pas mus vien moterys biggrin.gif , na ir stambesnio sudėjimo draugė sukritikavo, kad siaurokas. Mes kūdos, tai mums gerai smile.gif
Valosi normaliai, nesiteršia kažkaip ypatingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 09 08, 15:31)
Turim tokį, bet dar labai neilgai - virš mėnesio tik naudojamės. Klozetas kaip klozetas, nedidelis, nežinau, kaip dėl taškymosi - pas mus vien moterys :D , na ir stambesnio sudėjimo draugė sukritikavo, kad siaurokas. Mes kūdos, tai mums gerai smile.gif
Valosi normaliai, nesiteršia kažkaip ypatingai smile.gif


o moterys nesituština? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vis tik apsistojau ties lieto akmens latviška vonia SPN ir Ravak stiklo sienele 170 cm ilgio. Gal kas turit akmens masės vonią? man ji tik neatrodo akinamai balta kaip Ravak akrilinės, ar taip ir turi būt su akmens masės voniomis?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2012 09 08, 19:14)
o moterys nesituština?  g.gif  biggrin.gif

Aš apie kito pobūdžio taškymąsi rašiau lotuliukas.gif
O jei jūs apie tai, kas pliumpteli ir aptaško sėdimąją - tai tokio reiškinio irgi nepastebėjau, ko gero, nesitaško ir moterims smile.gif
Atsakyti
Sveikos na norisi ir man jusu patarimo ax.gif kuris planavimas jums atrodo geriausias ? arba ka keistumet ? busiu labai dekinga uz patarimus/pastebejimus rolleyes.gif
user posted image

dar isvis rupi nuomone, tarkim antrame aukste galvojame apie dusa, wc ir t.t. pirmame masciau tik apie vonia ( galimas variantas, kad veliau reikes rupintis mano pacios tevais arba vyro) todel gal ir dusas butu neblogai g.gif tik va tiek kad musu seimai 100 proc jo pirmam aukste nereikia, tik va del priezasties parasytos skliaustuose kyla abejones doh.gif
O jei be duso tai isvis pasimetimas isplanavime doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ankata @ 2012 09 04, 10:26)
o jei viskas tiesiai i vandeni eis, tai nebus taip, kad taškysis besėdint?  g.gif  as jau geriau nesvarumus nuvalysiu nuo klozeto negu nuo saves.. ax.gif



QUOTE(allberto @ 2012 09 04, 10:39)
As irgi bijau klaidingai issireiksti, bet kai tiesiai darai i vandeni, nesitasko???
Dabar pas mus toks tarybinis, su daug „nuvaziuojamo“ kelio - aisku nesitasko, o teko buti sveciuose, tai kai darai dideli, krenta ir uzpakali aptasko... Kazkaip neitin man taip...  ax.gif

Nu nepykit,bet zvengiau balsu doh.gif lotuliukas.gif Kai tokios problemos ner,tai net nesusimasciau kad taip gali but doh.gif Pas mus V&B yra nuolydis,bet nedidelis,zodziu nuciuozia svelniai,bet netasko,na nebent jau ten fontanai po spaudimu doh.gif bet tada jau viskas aplink graziai apsitasko doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 09 08, 20:52)
Aš apie kito pobūdžio taškymąsi rašiau lotuliukas.gif
O jei jūs apie tai, kas pliumpteli ir aptaško sėdimąją - tai tokio reiškinio irgi nepastebėjau, ko gero, nesitaško ir moterims smile.gif

na ka, kompaktiskas, nesitaskantis, manau ties situo pasirinkimu ir apsistosim ax.gif aciu uz atsiliepima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 09 07, 15:01)
Geras pastebėjimas, ačiū 4u.gif
Išsimatuosiu viską skersai išilgai, bus ramu tada biggrin.gif


kai prisiėjo sykį keisti, tai nusukau tą dangtį nuo unitazo ir ant popieriaus lapo apipiešiau tokį kaip trafaretą (ne paties viršutinio dangčio, o tos dalies su kiauryme, kur tiesiai ant unitazo dedasi), tada pagal jį senukuose konsultantas mikliai parinko tinkantį smile.gif
Atsakyti