Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Kriaka @ 2012 09 02, 22:54)
mes toki nusipirkom, tik lyg stiklas ne baltas  4u.gif  Dar neidejo, dar ten negyvenam, tai nezinau ar geras ar ne  4u.gif

o kiek mokėkote? kur pirkot?
Atsakyti
QUOTE(justyzzzz @ 2012 09 06, 18:42)
o kiek mokėkote? kur pirkot?

Senukuose, jei gerai pamenu g.gif
O mokejom apie 100 lt, akcija dar buvo ta diena jiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriaka: 06 rugsėjo 2012 - 18:47
QUOTE(#tagra# @ 2012 09 06, 18:07)
Labas visiem

Esu sioje srityje visiskai zalia, taigi reiketu patarimu...Reikia klozeto, vonios...

Kiek skaitau vis sunkiau issirinkti klozeta, norisi,kad ir graziai, siuolaikiskai ziuretusi ir nebutu kosmine kaina, taip pat nubegimas patogus ir pan...
del vonios...turime/turesime mazu vaiku, esu giliai isitikinus, kad reikia vonios, taigi apgalvojau toki varianta, kad pirkti vonia ir prie krasto primontuoti stikla, kad nesitaskutu (tikiuosi aiskiai parasiau )...bet kazkaip niekur nemaciau pirkti tinkamo stiklo.... gal kas turi ar pasiteisina...


Stiklu buna Ravak, tik kaina nuo 500 Lt doh.gif Reikes ir mums kada prisiruost nusipirkt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 06 rugsėjo 2012 - 19:40
QUOTE(ankata @ 2012 09 04, 11:23)
nu man 90 proc. tu klozetu taškosi.. kiek ten ir tereikia, o jei pries tai maza reikala atsilikes buni.. doh.gif  jei tiesiai i vandenį eina rimtesni reikalai, tai nesuprantu kaip galima neapsitaškyti. o jei eis ne į vandenį, tai kaip sakot - nešvarumai kaupsis..

nu ir temą užvedžiau.. bet bent jau man labai aktualu rasti tokį, kuris būtų praktiškai patogus. noris, kad bent namuose galečiau atsipalaiduot tokioj vietoj  blush2.gif

drinks_cheers.gif nu labao gera teme uzvedet!
Mestaip pat senai ieskojom klozeto, dabar stovi kazkaip ,,gustavsberg" vadinasi, atrodo taip g.gif tai esam labai labai patenkinti, nubegimas toks, kad atsiprasau kakis nestovi, o svelniai nuciuozia ir neaptasko lotuliukas.gif o dar kas man labai patiko, kad geras ir nuplovimas, nes kitu kloziku tik ten is prieokio stipri vandens srove paduoda, o sonai ir uzpakaline siena lieka vos paslapinti doh.gif
Tikrai atsakingas dalykas issirinkti gera klozeta!
Atsakyti
QUOTE(Shantina @ 2012 09 06, 22:38)
drinks_cheers.gif nu labao gera teme uzvedet!
Mestaip pat senai ieskojom klozeto, dabar stovi kazkaip ,,gustavsberg" vadinasi, atrodo taip  g.gif tai esam labai labai patenkinti, nubegimas toks, kad atsiprasau kakis nestovi, o svelniai nuciuozia ir neaptasko  lotuliukas.gif o dar kas man labai patiko, kad geras ir nuplovimas, nes kitu kloziku tik ten is prieokio stipri vandens srove paduoda, o sonai ir uzpakaline siena lieka vos paslapinti  doh.gif
Tikrai atsakingas dalykas issirinkti gera klozeta!


gal būtų galima nuotraukyte? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shantina @ 2012 09 06, 21:38)
drinks_cheers.gif nu labao gera teme uzvedet!
Mestaip pat senai ieskojom klozeto, dabar stovi kazkaip ,,gustavsberg" vadinasi, atrodo taip  g.gif tai esam labai labai patenkinti, nubegimas toks, kad atsiprasau kakis nestovi, o svelniai nuciuozia ir neaptasko  lotuliukas.gif o dar kas man labai patiko, kad geras ir nuplovimas, nes kitu kloziku tik ten is prieokio stipri vandens srove paduoda, o sonai ir uzpakaline siena lieka vos paslapinti  doh.gif
Tikrai atsakingas dalykas issirinkti gera klozeta!


thumbup.gif laimei, tema neissemta ir nenumesta „archyvan“...

modelio, aisku, nezinot... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 06, 19:47)
Senukuose, jei gerai pamenu  g.gif
O mokejom apie 100 lt, akcija dar buvo ta diena jiems.

nes db 240lt, biški daugoka...
Atsakyti
Man toks diletantiškas klausimėlis kilo... ax.gif
Meistras suskaldė kloziko dangtį, pamažu skilimas gilėjo, o vakar vidurys išlūžo suvisam, turim dailią skylę doh.gif
O klausimas toks: ar visi dangčiai, tarkim - Senukuose, standartinių išmatavimų? T.y., ar man atitiks prisukimo vieta, ar reikia matuot saviškį ir matuot pardėj tą atstumą tarp varžtų? Nes norėčiau po darbo lėkt nupirkt, kol dar kokia katė į tą skylę neįkrito lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 09 07, 13:07)
Man toks diletantiškas klausimėlis kilo... ax.gif
Meistras suskaldė kloziko dangtį, pamažu skilimas gilėjo, o vakar vidurys išlūžo suvisam, turim dailią skylę doh.gif
O klausimas toks: ar visi dangčiai, tarkim - Senukuose, standartinių išmatavimų? T.y., ar man atitiks prisukimo vieta, ar reikia matuot saviškį ir matuot pardėj tą atstumą tarp varžtų? Nes norėčiau po darbo lėkt nupirkt, kol dar kokia katė į tą skylę neįkrito lotuliukas.gif

kas dėl varžtų, tai jie reguliuojami dažniausiai, tačiau kitas klausimas išlieka dėl pačios angos, kadangi mums nutiko taip, jog sulužo tas dangtis per atramas, galiausiai tose vietose buvo jau skylės doh.gif butas ne mūsų, tai nutarėm kokį pigų dangtį tam kartui nusipirkti, kad tik būtų įmanoma normaliai sėdėt. taigi, parinkom +/- gražų, tačiau pasirodo, jo skylės skersmuo mažesnis nei prieš tai buvusio, o kartu ir klozeto ir dabar atsisėdus toks jausmas, kad užplombuoji tą visą skylę doh.gif biggrin.gif biggrin.gif tad, reziumuojant, pasimatuokit koks tas jūsų dangtis bent jau preliminarų dydį ir žiūrėkit, kad jis nebūtų per mažas klozetui arba per didelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 09 07, 14:20)
kas dėl varžtų, tai jie reguliuojami dažniausiai, tačiau kitas klausimas išlieka dėl pačios angos,...

Geras pastebėjimas, ačiū 4u.gif
Išsimatuosiu viską skersai išilgai, bus ramu tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 09 07, 15:01)
Geras pastebėjimas, ačiū 4u.gif
Išsimatuosiu viską skersai išilgai, bus ramu tada biggrin.gif

O as tai nusiimciau ta dangti ir su juo zygiuociau i parduotuve, manau konsultantas kazka pritaikytu panasaus, beja , jeigu dangtis ir netiks parsinesus, ji galima grazinti i parduotuve ir atgauti pinigus, arba keisti ant kitokio per 14 dienu 4u.gif
Atsakyti
sveiki. renkames santechnika... noriu patarimo blush2.gif
pirmiausia del klozetu - nusiziurejom cersanit parva. gal kas turit, kaip siaip atsiliepimai?
del maisytuvu issirinkau talis klasik is hansgrohe... na labiausiai man del klozeto neramu, tiek visokiu paslapciu pasirodo su tokiu lyg ir paprastu kasdieniu dalyku... lauksiu pastabu ir patarimu ax.gif
Atsakyti