Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(dolile @ 2012 06 26, 14:20)
prieš metus moki-veži pirkau plastikinę dvigubą baltą lentynėlę į vonią. Gal dar yra ir daba ax.gif

Ačiū, reikės ten pažiūrėti smile.gif
QUOTE(allberto @ 2012 06 26, 14:32)
Va tokia is mazu yra e-seniuose.

As suprantu, apie kalbate, pas uosviene tokia nediduke plastmasine sampunams virs vonios kabo...

Šita pobaisė... biggrin.gif

Aha, pas mano mamą irgi kabo a la komplektukas: viena skaidri spintukė, kita - nepermatomomis durelėmis, caro-maro laikų, bet puikiai atrodo, baltos, mažiukės.

O tai visur, kur pasižiūriu - ūkinės spintos, ten pusę mano buto sudėt galima, o man reik kelioms smulkmenoms pasidėt ir viskas.
Atsakyti
1. Ar verta V&B keramiką imti su beramicplus danga?

2. Kokius maišytuvus geriau rinktis: Grohe ar Hansgrohe? (jei yra kitų vertų dėmesio gamintojų, tai būtų gerai žinot, tik nenoriu iš 100 rinktis, geriau kelis vertus dėmesio žiūrėt ir iš jų kažką)

Ačiū, atrašykit kas nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2012 06 26, 18:37)

2. Kokius maišytuvus geriau rinktis: Grohe ar Hansgrohe? (jei yra kitų vertų dėmesio gamintojų, tai būtų gerai žinot, tik nenoriu iš 100 rinktis, geriau kelis vertus dėmesio žiūrėt ir iš jų kažką)



gal aš turiu laimę taip išsirinkti, bet mane vienodai pritrenkė ir grohe ir hansgrohe kainos doh.gif reziume - išsirinkau roca
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 26, 19:59)
gal aš turiu laimę taip išsirinkti, bet mane vienodai pritrenkė ir grohe ir hansgrohe kainos  doh.gif  reziume - išsirinkau roca

Ne jus viena ta laime turit. Mane visos kainos tranko, o MB dar labiau.
Kazkaip sugebu prieit prie pacio brangiausio daikto lotuliukas.gif
Taigi, posakis prieinamos kainos pasiteisina.
Atsakyti
Spindulėle, lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Pas mus bute apie 5 metus buvo Hansgrohe - nusiskundimų jokių. Dabar į namą nusipirkom kol kas tik termostatinį maišytuvą į vonią su dušu, tai irgi Hansgrohe. Kaip bus su kitais maišytuvais dar nežinau, žiūrėsim gal kur akcija, kas gražu, kas ne biggrin.gif
Atsakyti
Man toks klausimas iškilo - kaip geriau įtvirtinti veidrodį vonioje? Jis bus didelis, t.y - aukštas. Buvo pasiūlymas įklijuoti jį tiesiai ant sienos, vietoj plytelių, bet dabar galvoju, gal geriau vis tik ant plytelių... Ką manot?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 27, 11:19)
Man toks klausimas iškilo - kaip geriau įtvirtinti veidrodį vonioje? Jis bus didelis, t.y - aukštas. Buvo pasiūlymas įklijuoti jį tiesiai ant sienos, vietoj plytelių, bet dabar galvoju, gal geriau vis tik ant plytelių... Ką manot?

Man kaip tik siūlė neklijuoti, tik kabinti ant plytelių (maniškis 60x100) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 06 27, 11:26)
Man kaip tik siūlė neklijuoti, tik kabinti ant plytelių (maniškis 60x100)  g.gif

Taip ir padarėt? g.gif

Maniškis bus beveik nuo grindų iki lubų, bet siauras, t.y. apie 50 x 230. Nežinau, kaip geriau daryt...
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 26, 18:59)
gal aš turiu laimę taip išsirinkti, bet mane vienodai pritrenkė ir grohe ir hansgrohe kainos  doh.gif  reziume - išsirinkau roca


Pasirodykit su Roca maisytuvais smile.gif
As taip pat paieskose ir lygiai taip pat Grohe ir Hansgrohe jau atkrito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 27, 11:34)
Taip ir padarėt? g.gif

Maniškis bus beveik nuo grindų iki lubų, bet siauras, t.y. apie 50 x 230. Nežinau, kaip geriau daryt...

Taip, kabino ant viršaus.
Atsakyti
Mes irgi kabinom. Pabijojau, kad gali negraziai iklijuot, negraziai krastelius apdirbt, kad kada nors gali skilt arba pasitaikius nekokybiskam vweidrodziui susidrumst, o jau tada pakeist butu vargo daugiau nei su kabintu. Issirinkom su graziai apdirbtais krasteliais ir pakabinom. Man taip graziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 06 27, 15:29)
Mes irgi kabinom. Pabijojau, kad gali negraziai iklijuot, negraziai krastelius apdirbt, kad kada nors gali skilt arba pasitaikius nekokybiskam vweidrodziui susidrumst, o jau tada pakeist butu vargo daugiau nei su kabintu. Issirinkom su graziai apdirbtais krasteliais ir pakabinom. Man taip graziau  biggrin.gif

Dėkui 4u.gif
Reikės gal palėkt iki Novaldos, apsižiūrėt, pasikonsultuot.
Atsakyti