Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

[quote=meme,2012 09 06, 09:55]
pas man viso sienų plytelės baltos, grindys bus šviesiai rudos va tokios http://www.keramika....o?&ko=1&pid=565 Spinteles pradėjau mąstyt daryt baltas su ale medžio spalva šviesia.
Ir visad galvojau kad darysiu paprastą stiklą, bet dabar sesuo sako daryt rudu atspalviu stiklą. Bet gal reik apsistot ties savo nuomone ir daryt paprastą ir be jokių matų.
Oj kaip sudėtinga, o kai dar su vaizduote susipykusi doh.gif

Tiesa, o kokį glaistą geriau pasirinkti prie baltų plytelių g.gif kažkaip balto bijau, gal kokį kitokį kas patartų blush2.gif
[/quot
O kodėl bijote balto?
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2012 09 06, 08:55)
pas man viso sienų plytelės baltos, grindys bus šviesiai rudos va tokios http://www.keramika....o?&ko=1&pid=565  Spinteles pradėjau mąstyt daryt baltas su ale medžio spalva šviesia.
Ir visad galvojau kad darysiu paprastą stiklą, bet dabar sesuo sako daryt rudu atspalviu stiklą. Bet gal reik apsistot ties savo nuomone ir daryt paprastą ir be jokių matų.
Oj kaip sudėtinga, o kai dar su vaizduote susipykusi  doh.gif

Tiesa, o kokį glaistą geriau pasirinkti prie baltų plytelių  g.gif  kažkaip balto bijau, gal kokį kitokį kas patartų  blush2.gif

Patarimas dėl stiklo. Ant skaidraus visąlaik matysis mažiau purvo bei kris į akis nei su stiklų su atspalviu (pilkšvas, rusvas ir t.t). Tačiau su atspalviu tikrai labiau atrodo su "cinkeliu", ypač rusvas grąžiai žiūrisi su rudais atspalviais.
Turėk omenyje, kad yra specialios priemonės, kurios palengvina stiklo priežiurą bei jo valymą kaip impregnantai ir t.t
Atsakyti
QUOTE(nepasotinama @ 2012 09 06, 10:21)
O kodėl bijote balto?


balto bijau, nes manau kad pasidarys pilkas g.gif

QUOTE(dusaras @ 2012 09 06, 11:05)
Patarimas dėl stiklo. Ant skaidraus visąlaik matysis mažiau purvo bei kris į akis nei su stiklų su atspalviu (pilkšvas, rusvas ir t.t). Tačiau su atspalviu tikrai labiau atrodo su "cinkeliu", ypač rusvas grąžiai žiūrisi su rudais atspalviais.
Turėk omenyje, kad yra specialios priemonės, kurios palengvina stiklo priežiurą bei jo valymą kaip impregnantai ir t.t


na tuomet reiks pasižiūrinėti kokie tie rudi atspalviai, galbūt aš juos kitaip įsivaizduoju. Kažkaip man rodos kad tas rusvas tai labai tamsus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meme: 06 rugsėjo 2012 - 10:25
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 09 06, 10:21)
tai kad ne tik nuo vandens. Viename prekybos centre man darbuotojas pažystamas parodė vonią , kuri ekspozicijoj stovi 3 m, tai pagelto visus nuo stovėjimo  doh.gif , o šalia Ravak stovi tiek pat laiko, tai baltutėlė  g.gif


gal pamenate kokios firmos vonia taip pagelto ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 09 06, 12:05)
gal pamenate kokios firmos vonia taip pagelto ?  ax.gif

Tie dušo padėklai kurie gelsta ne tik nuo vanddens tai absoliučiai nežinau kas per padėklai (kiniški gal kokie). Mes nusipirkome Ravak maxi padėklą, kol neįdėjome filtro ir jis geltonodavo, dabar jau kaip tris mėn. kai įdėti vandens filtrai - jokio geltonumo nėra.
Atsakyti
Gal aš čia biški ne į temą, bet mums liko 2 kibiriukai po 5kg Ceresit balto glaisto plytelėms. Gal kaip tik kam nors reikia? Nauji, nepradaryti, rašykite į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nepasotinama @ 2012 09 06, 11:46)
Tie dušo padėklai kurie gelsta ne tik nuo vanddens tai absoliučiai nežinau kas per padėklai (kiniški gal kokie). Mes nusipirkome Ravak maxi padėklą, kol neįdėjome filtro ir jis geltonodavo, dabar jau kaip tris mėn. kai įdėti vandens filtrai - jokio geltonumo nėra.



O kokius filtrus dejote g.gif
Atsakyti
QUOTE(nepasotinama @ 2012 09 06, 12:46)
Tie dušo padėklai kurie gelsta ne tik nuo vanddens tai absoliučiai nežinau kas per padėklai (kiniški gal kokie). Mes nusipirkome Ravak maxi padėklą, kol neįdėjome filtro ir jis geltonodavo, dabar jau kaip tris mėn. kai įdėti vandens filtrai - jokio geltonumo nėra.


aiškius... 4u.gif Pas mus dušas bus be padėklo. Bet vonią sudėtinga išsirinkti... kol kas stoviu ties IDO g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 09 06, 12:05)
gal pamenate kokios firmos vonia taip pagelto ?  ax.gif


tikrai kažkokia kinietiška buvo, bet gražaus dizaino, masažinė ir nepigi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nepasotinama @ 2012 09 06, 12:46)
Tie dušo padėklai kurie gelsta ne tik nuo vanddens tai absoliučiai nežinau kas per padėklai (kiniški gal kokie). Mes nusipirkome Ravak maxi padėklą, kol neįdėjome filtro ir jis geltonodavo, dabar jau kaip tris mėn. kai įdėti vandens filtrai - jokio geltonumo nėra.



Žvalgausi RAVAK Classik g.gif
Kažin ar Ravak akrilinės visos geros ?
Atsakyti
šiaip Ravak lyg nesiskundžia niekas g.gif man ten irgi viena yra tinkama, bet IDO gal kokybiškesnės g.gif
Atsakyti
O kokias dušo galvas renkatės ?
gundausi ties šita http://www.trendir.c...ves/001618.html gal atsiliepimų turite ? 4u.gif
Atsakyti
Labas visiem

Esu sioje srityje visiskai zalia, taigi reiketu patarimu...Reikia klozeto, vonios...

Kiek skaitau vis sunkiau issirinkti klozeta, norisi,kad ir graziai, siuolaikiskai ziuretusi ir nebutu kosmine kaina, taip pat nubegimas patogus ir pan...
del vonios...turime/turesime mazu vaiku, esu giliai isitikinus, kad reikia vonios, taigi apgalvojau toki varianta, kad pirkti vonia ir prie krasto primontuoti stikla, kad nesitaskutu (tikiuosi aiskiai parasiau )...bet kazkaip niekur nemaciau pirkti tinkamo stiklo.... gal kas turi ar pasiteisina...

Atsakyti