Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(ankata @ 2012 09 04, 09:26)
o jei viskas tiesiai i vandeni eis, tai nebus taip, kad taškysis besėdint?  g.gif  as jau geriau nesvarumus nuvalysiu nuo klozeto negu nuo saves.. ax.gif

lotuliukas.gif nu ki kiek kg ten turi nukristi, kad aptaskytu??? lotuliukas.gif galu gale visada galima atsisesti "giliau", tada ir kris ne tiesiaini anga biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(allberto @ 2012 09 04, 09:39)
As irgi bijau klaidingai issireiksti, bet kai tiesiai darai i vandeni, nesitasko???
Dabar pas mus toks tarybinis, su daug „nuvaziuojamo“ kelio - aisku nesitasko, o teko buti sveciuose, tai kai darai dideli, krenta ir uzpakali aptasko... Kazkaip neitin man taip...  ax.gif

lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 04, 11:05)
lotuliukas.gif  nu ki kiek kg ten turi nukristi, kad aptaskytu???  lotuliukas.gif galu gale visada galima atsisesti "giliau", tada ir kris ne tiesiaini anga  biggrin.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif  doh.gif


nu man 90 proc. tu klozetu taškosi.. kiek ten ir tereikia, o jei pries tai maza reikala atsilikes buni.. doh.gif jei tiesiai i vandenį eina rimtesni reikalai, tai nesuprantu kaip galima neapsitaškyti. o jei eis ne į vandenį, tai kaip sakot - nešvarumai kaupsis..

nu ir temą užvedžiau.. bet bent jau man labai aktualu rasti tokį, kuris būtų praktiškai patogus. noris, kad bent namuose galečiau atsipalaiduot tokioj vietoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ankata @ 2012 09 04, 10:23)
nu man 90 proc. tu klozetu taškosi.. kiek ten ir tereikia, o jei pries tai maza reikala atsilikes buni.. doh.gif  jei tiesiai i vandenį eina rimtesni reikalai, tai nesuprantu kaip galima neapsitaškyti. o jei eis ne į vandenį, tai kaip sakot - nešvarumai kaupsis..

nu ir temą užvedžiau.. bet bent jau man labai aktualu rasti tokį, kuris būtų praktiškai patogus. noris, kad bent namuose galečiau atsipalaiduot tokioj vietoj  blush2.gif

nu vadinasi mes namie turim klozeta is tu likusiu 10% biggrin.gif , nes net vyro paklausiau lotuliukas.gif ar taskosi lotuliukas.gif Sako nu cia jau reikia baisiai daug ir greitai varyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif Sedim zvengiam abu lotuliukas.gif

O tu klozetu, kur anga yra toliau trukumas toks, kaip man santechnikai pasakojo ir parduotuviu konsultantai, kad s...i virsu kyla ir vis nuplauti nepavyksta doh.gif

Taip kad kiekvienas pasirenka, kuris variantas jam geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 04, 11:44)
nu vadinasi mes namie turim klozeta is tu likusiu 10%  biggrin.gif , nes net vyro paklausiau  lotuliukas.gif  ar taskosi  lotuliukas.gif Sako nu cia jau reikia baisiai daug ir greitai varyt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  Sedim zvengiam abu  lotuliukas.gif

O tu klozetu, kur anga yra toliau trukumas toks, kaip man santechnikai pasakojo ir parduotuviu konsultantai, kad s...i virsu kyla ir vis nuplauti nepavyksta  doh.gif

Taip kad kiekvienas pasirenka, kuris variantas jam geriau  biggrin.gif

Oi merginos susukot man galva doh.gif jau dabar neissirinksiu net ir apziuredama vidu is isore biggrin.gif
Pas mus dabar stovi pastatomas 10 metu senumo jika, viskas su juo gerai, o kaip ta pakabinama dabar issirinkti, gaila, kad pas mus mieste pakabinamu nelabai yra kur apziureti... o akys i tuos apvalius linksta nors tu ka, reikes dar duravit kazkur susirasti, gal i celci dar nuleksiu, bet jau mane tuo vys is parduotuviu del to isrankumo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 04, 10:44)
nu vadinasi mes namie turim klozeta is tu likusiu 10%  biggrin.gif , nes net vyro paklausiau  lotuliukas.gif  ar taskosi  lotuliukas.gif Sako nu cia jau reikia baisiai daug ir greitai varyt 


Nu nezinau... Cia gal dar priklauso nuo fiziologiniu dalyku... Pvz. pas mane buna pakankamai sausai ir tikrai taskosi... Nukrenta ir tekst - uzpakalis slapias!!!!

Bandziau pas kazka „giliau“ atsisesti - beveik ant bakelio uzsirioglinau - nu vistiek kazkaip netaip...

Nu va pvz. tokiame
tai nieko nepakeis atisisedimas giliau, o arciau atsisedimui tai yra kas trukdo...

lotuliukas.gif blush2.gif lotuliukas.gif blush2.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Susidūriau ir aš su problema kaip išsirinkt viską voniai -tualetui doh.gif
Gal kas patarsit kokios firmos ką išsirinkt (išlaidos proto ribose blush2.gif ) Klaipėda:
1) Masažinė dušo kabina 170 cmx90 cm su giliu padėklu (kaina iki 3000 lt), gali būt ir be purkštuku, bet su radija lotuliukas.gif (vaikų pageidavimas)
2) Klozetas pakabinamas su potinkine sistema, (bet kad gerai nusileistų turinys).
3) Kriauklė su spintele apačioje apie 100-110 cm

Būčiau laaaabai dėkinga už patarimus bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriaka @ 2012 09 04, 11:44)
nu vadinasi mes namie turim klozeta is tu likusiu 10%  biggrin.gif , nes net vyro paklausiau  lotuliukas.gif  ar taskosi  lotuliukas.gif Sako nu cia jau reikia baisiai daug ir greitai varyt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  Sedim zvengiam abu  lotuliukas.gif

O tu klozetu, kur anga yra toliau trukumas toks, kaip man santechnikai pasakojo ir parduotuviu konsultantai, kad s...i virsu kyla ir vis nuplauti nepavyksta  doh.gif

Taip kad kiekvienas pasirenka, kuris variantas jam geriau  biggrin.gif


o kaip atrodo tie kur anga toliau? Bijau apsipirkt blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif
Gal galit kas nors papasakoti apie dušo kabinos duris. Kokias geriau rinktis, ar tonuotas tarkim rudas, ar išvis paprastas stiklas. na gali būt su kokiu matiniu raštu iš kitos pusės? Reik pradėt galvot apie tai, o nežinau kurių priežiūra paprastesnė
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2012 09 05, 11:01)
Sveikos.  4u.gif
Gal galit kas nors papasakoti apie dušo kabinos duris. Kokias geriau rinktis, ar tonuotas tarkim rudas, ar išvis paprastas stiklas. na gali būt su kokiu matiniu raštu iš kitos pusės?  Reik pradėt galvot apie tai, o nežinau kurių priežiūra paprastesnė

Patariu rinktis paprastą stiklą, mažiau į akis krenta. Nes tie tonuoti, matiniai jie tampa lyg vonios akcentu. Nors aišku priklausomai kookia vonia ir kokie pageidavimai. O apie priežiūrą galiu pasakyti tik vieną, visos reikalauja priežiūros, tik jos žymiai sumažėja kai įtaisai vandens filtrus (nugeležinimo ir minkštinimo).
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 09 04, 13:16)
Susidūriau ir aš su problema kaip išsirinkt viską voniai -tualetui  doh.gif
Gal kas patarsit kokios firmos ką išsirinkt (išlaidos proto ribose  blush2.gif ) Klaipėda:
1) Masažinė dušo kabina 170 cmx90 cm su giliu padėklu (kaina iki 3000 lt), gali būt ir be purkštuku, bet su radija  lotuliukas.gif (vaikų pageidavimas)
2) Klozetas pakabinamas su potinkine sistema, (bet kad gerai nusileistų turinys).
3) Kriauklė su spintele apačioje apie 100-110 cm

Būčiau laaaabai dėkinga už patarimus  bigsmile.gif
Papildyta:
o kaip atrodo tie kur anga toliau? Bijau apsipirkt  blush2.gif



merginos, dar galvoju apie masažinę arba paprastą vonią su sienele, bet net nebežinau kokią pirkt kad nepagelstų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 09 06, 09:32)
merginos, dar galvoju apie masažinę arba paprastą vonią su sienele, bet net nebežinau kokią pirkt kad nepagelstų  doh.gif

Gelsta nuo vandens kur pper daug gelež. reikia filtrus dėti
Atsakyti
QUOTE(nepasotinama @ 2012 09 06, 09:25)
Patariu rinktis paprastą stiklą, mažiau į akis krenta. Nes tie tonuoti, matiniai jie tampa lyg vonios akcentu. Nors aišku priklausomai kookia vonia ir kokie pageidavimai. O apie priežiūrą galiu pasakyti tik vieną, visos reikalauja priežiūros, tik jos žymiai sumažėja kai įtaisai vandens filtrus (nugeležinimo ir minkštinimo).

pas man viso sienų plytelės baltos, grindys bus šviesiai rudos va tokios http://www.keramika....o?&ko=1&pid=565 Spinteles pradėjau mąstyt daryt baltas su ale medžio spalva šviesia.
Ir visad galvojau kad darysiu paprastą stiklą, bet dabar sesuo sako daryt rudu atspalviu stiklą. Bet gal reik apsistot ties savo nuomone ir daryt paprastą ir be jokių matų.
Oj kaip sudėtinga, o kai dar su vaizduote susipykusi doh.gif

Tiesa, o kokį glaistą geriau pasirinkti prie baltų plytelių g.gif kažkaip balto bijau, gal kokį kitokį kas patartų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meme: 06 rugsėjo 2012 - 08:56
QUOTE(nepasotinama @ 2012 09 06, 09:40)
Gelsta nuo vandens kur pper daug gelež. reikia filtrus dėti


tai kad ne tik nuo vandens. Viename prekybos centre man darbuotojas pažystamas parodė vonią , kuri ekspozicijoj stovi 3 m, tai pagelto visus nuo stovėjimo doh.gif , o šalia Ravak stovi tiek pat laiko, tai baltutėlė g.gif
Atsakyti