Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Kriaka @ 2012 08 31, 08:58)
Bet argi reikia butinai atskiros vietos dziovyklei? Ant skalbimo masinos statai ir viskas... ar negalima?...

galima, jei skalbimo mašina iš priekio pakraunama ir standartinio gylio. jei sumažinto gylio ar pakraunama iš viršaus - komplikacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisy33 @ 2012 08 30, 15:53)
Kokios firmos buvo gal pamenate??? As taip tikiuosi \, kad naujos kartos 2in1 nebus total sh.... doh.gif

Kiek pamenu turejo Zannusi nusipirkusi
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 08 30, 14:19)
Sveika  ax.gif  mano vyras elektrikas UK tai sake kad negalima deti rozeciu  vonioje nes tokia regulation. Teks kolidoriuke dziovintis palukus o pirtelei isvesti rozete per siena i kita patalpa kaip nors pasleptai pritaisyti bet kad butu patogu esant reikalui prieiti.

Aciu uz atsakyma smile.gif
O jei pirtele gipso kartonu apsiuvus, nesiskaitytu kaip atskiras kambariukas? biggrin.gif

O as taip norejau spinteleje rozete turet ir nesitampyt prailgintuvu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2012 08 31, 08:12)
galima, jei skalbimo mašina iš priekio pakraunama ir standartinio gylio. jei sumažinto gylio ar pakraunama iš viršaus - komplikacijos smile.gif

Tai tai, suprantama, kad turi buti is priekio dureles ir gylis nemazesnis nei dziovykles biggrin.gif Turiu galvoje, gal pagal tech. reikalavimus negalima statyti, nors parduotuvese tai kaip tik siulo taupant vieta statyti viena ant kitos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 08 31, 10:55)
Tai tai, suprantama, kad turi buti is priekio dureles ir gylis nemazesnis nei dziovykles  biggrin.gif Turiu galvoje, gal pagal tech. reikalavimus negalima statyti, nors parduotuvese tai kaip tik siulo taupant vieta statyti viena ant kitos  4u.gif

nu ne biggrin.gif kažkokia tvirtinimo detalė dedasi ir tiek.
na nebent žmogus turi riboto aukščio nišą - tai musiet teks ieškot pločio daugiau. arba vietos kitos.
Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2012 08 31, 08:37)
Sveiki 4u.gif
Kažkada turėjau tokią mašiną Whirpool firmos, tai visai nebloga buvo. Tik kad džiovindavau ne krūvą skalbinių, o kokią striukę, džinsus, porą maikučių, kai staigiai prireikdavo... Poto naujame bute nusipirkome Zanussi...Galiu pasakyti, kad pinigai į balą išmesti doh.gif  Džiovykle pasinaudojom vos keletą kartų ir sugedo..Poto naudojom tik kaip skalbiankę.
Dabar turiu 2 atskiras mašinas ir galiu pasakyti, kad tai yra totaliai kitas reikalas  thumbup.gif  thumbup.gif  Mašina 2 viename reikalinga nebent kokiam extra atvejui, o ne patalynei ar dideliems kiekiams drabužių džiovinti.
Bandykite rasti vietos atskirai mašinai 4u.gif



Aciu 4u.gif
Atsakyti
Su vyru ginčijamės, ką įsirengti, dušą ar vonią. Aš už vonią, bet, kad pas mus vonioje nedaug vietos, susistatys vonia, skalbyklė ir dar jei mini spintelė, tai neliks vietos. Ką patartumėt?
Atsakyti
QUOTE(Lizaaa @ 2012 09 01, 15:59)
Su vyru ginčijamės, ką įsirengti, dušą ar vonią. Aš už vonią, bet, kad pas mus vonioje nedaug vietos, susistatys vonia, skalbyklė ir dar jei mini spintelė, tai neliks vietos. Ką patartumėt?

Aš vonios neatsisakyčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 09 01, 16:06)
Aš vonios neatsisakyčiau smile.gif


Aš irgi labiau už vonią, patinka jos teikiamas malonumas, bet kai įtikinti vyra, kad tai pats geriausias sprendimas lotuliukas.gif
Atsakyti
Oj buvo kazkada diskusija (lygtais mazu erdviu temoj) apie vonia vs dusas.
isvada - zmones skirtingi, todel ir prioritetai skirtingi. asmeniskai as jau apie 10 metu nenaudoju vonios, 4 metai kaip gyvenam su savo antraja puse - ne karto nenaudojom jos kaip vonios. Isvada - kai remontuosimes ji eis i soda - lietaus vandeniui...

Statysime didesne duso kabina...
Atsakyti
QUOTE(Lizaaa @ 2012 09 01, 15:59)
Su vyru ginčijamės, ką įsirengti, dušą ar vonią. Aš už vonią, bet, kad pas mus vonioje nedaug vietos, susistatys vonia, skalbyklė ir dar jei mini spintelė, tai neliks vietos. Ką patartumėt?

Labai individualu 4u.gif Pas mus vonia 80cm plocio ir duso sienele thumbup.gif kaip nori taip naudoji,o turint mazu vaiku vonia nepamainomas daiktas thumbup.gif Duse sunkiai ismaudysi 2 metu pypli,nebent pati ten lysi kartu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia. @ 2012 09 01, 19:02)
Labai individualu  4u.gif Pas mus vonia 80cm plocio ir duso sienele  thumbup.gif kaip nori taip naudoji,o turint mazu vaiku vonia nepamainomas daiktas  thumbup.gif Duse sunkiai ismaudysi 2 metu pypli,nebent pati ten lysi kartu  biggrin.gif


o puiki mintis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif musu dukružė jau nemaža, seniai pati prausiasi, o apie kitą vaiką vis pagalvojame, tai puiki nenuginčijama priežastis įsirengti vonią drinks_cheers.gif
Atsakyti