Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Kaip pas jus vonioje isijungia ventiliatorius? Gincijames dabar su vyru...as noreciau, kad jam butu atskiras jungtukas ir kai man reiks as ji isijungciau (kai maudausi pvz), o vyras sako, kad kam reikalingas dar vienas jungtukas, jeigu galima pajungti nuo bendro apsvietimo, ir ijungus sviesa jis pradetu birbti...nu mane asmeniskai erzina tas jo birbimas kai jis nereikalingas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Niuska* @ 2012 08 21, 13:51)
Kaip pas jus vonioje isijungia ventiliatorius? Gincijames dabar su vyru...as noreciau, kad jam butu atskiras jungtukas ir kai man reiks as ji isijungciau (kai maudausi pvz), o vyras sako, kad kam reikalingas dar vienas jungtukas, jeigu galima pajungti nuo bendro apsvietimo, ir ijungus sviesa jis pradetu birbti...nu mane asmeniskai erzina tas jo birbimas kai jis nereikalingas doh.gif

Jungtukas su dviem klavisais pas mus. Nori isijungi tik sviesa, nori tik ventiliatoriu palieki, nori isijungi ir sviesa ir ventiliatoriu. 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Niuska* @ 2012 08 21, 15:51)
Kaip pas jus vonioje isijungia ventiliatorius? Gincijames dabar su vyru...as noreciau, kad jam butu atskiras jungtukas ir kai man reiks as ji isijungciau (kai maudausi pvz), o vyras sako, kad kam reikalingas dar vienas jungtukas, jeigu galima pajungti nuo bendro apsvietimo, ir ijungus sviesa jis pradetu birbti...nu mane asmeniskai erzina tas jo birbimas kai jis nereikalingas doh.gif

Nu man tarodo buna ju kur tyliau dirba, bet jungias ant vieno su sveisa, kiek teko susidurt. Man atrodo butu nepatogu vis galvot ar reikia ji ijungt ar ne g.gif
Juk vonioj nemiegosit o prausiantis bet kokiu atveju ji reikes naudoti.
Atsakyti
QUOTE(Niuska* @ 2012 08 21, 14:51)
Kaip pas jus vonioje isijungia ventiliatorius? Gincijames dabar su vyru...as noreciau, kad jam butu atskiras jungtukas ir kai man reiks as ji isijungciau (kai maudausi pvz), o vyras sako, kad kam reikalingas dar vienas jungtukas, jeigu galima pajungti nuo bendro apsvietimo, ir ijungus sviesa jis pradetu birbti...nu mane asmeniskai erzina tas jo birbimas kai jis nereikalingas doh.gif


Aš labai už - dėl jūsu minties, nes pas mus seniau buvo pajungtas nuo bendro apšvietimo.. o ir užimas erzindavo pastoviai tai dabar dėsime atskira jungtuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2012 08 21, 08:53)
tikrai gražiai žiūrisi, Vilniuje buvau pas vieną meistriuką, kuris tuo užsiima, tikras menas...ir kaina tikrai " kanda" ...bent aš rinkčiausi kokiai labiau matomai patalpai, salonui pvz.... 4u.gif



tai va-ta patalpa daugiau naminė-darbinė, ten tik į WC svečiui užeiti...
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 08 21, 14:57)
Jungtukas su dviem klavisais pas mus. Nori isijungi tik sviesa, nori tik ventiliatoriu palieki, nori isijungi ir sviesa ir ventiliatoriu.  4u.gif

Yra 4 variantai
Pajungta lygiagrečiai su apšvietimu. kol šviesa dega- tol veikia ( gerai ten, kur TIK tuoletas).

Pajungta lygiagrečiai su laiko rele, šviesą išjungi, jis dar truputi paveikia ir nustoja

Padaryti 2 jungikliai, vienas šviesai, kitas ventiliatoriui.

dar kitas variantas : dvigubas apšvietimas, kur vienas veikia tik kaip apšvietimas ( pvz kokie sieniniai šviestuviukai), o kitas ant bendro apšvietimo kartu su ventiliatorium

Ačiū už konsultacijas dėl mano "pliko" tuoleto.
kaip tik namie turiu vieną nuotrauką su baltais rėmeliais. Paprašysiu kad Mb ją palaikytų ant tos sienos ir pažiūrėsiu kaip atrodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 21 rugpjūčio 2012 - 15:08
Kur perkat maišytuvus vonios praustuvams? Kur geriausią nuolaidą pasiūlė. Užsimaniau viename vonios praustuve dėti maišytuvą su bidete dušeliu. Siūlė hansgrohe focus e2, bet ten snapo ilgis 101mm, o aukštis 53mm. Spėju, kad čia mažai kriauklei geriau tiktų. O pas mus tokia.
user posted image
Tai daba žiūriu į oras vega 1802. Bet nerandu kur pigiau. Gal kas gali ką kitą panašaus pasiūlyt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolile: 21 rugpjūčio 2012 - 15:14
Kaip sprendziat apsvietima vonioje? Gal turit kokiu ideju? g.gif Ar dedat halogenus,ar kokias dienos sviesos lempas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 08 22, 12:41)
Kaip sprendziat apsvietima vonioje? Gal turit kokiu ideju?  g.gif Ar dedat halogenus,ar kokias dienos sviesos lempas?  g.gif

maniskis prisisvaiges visokius apsvietimus pasidaryt, bet as taip tingiu mastyt kur tas lemputes slepti,kad butu grazu... doh.gif man musu kambarys pailgas, bendras wc ir dusas, tai planuojam didele trikampe garine kabina 150x150, jau vietos uzima, dar klozetas, kriaukle ir skalbykle...tai nelabai isivaizduoju jau kur tuos ledus kisti likusioj kambario daly, kad butu dailu ir jauku.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 08 22, 12:41)
Kaip sprendziat apsvietima vonioje? Gal turit kokiu ideju?  g.gif Ar dedat halogenus,ar kokias dienos sviesos lempas?  g.gif

Pradinė idėja buvo halogenai, bet kol vyko remontas, porą kartų teko dažytis plaukus pas mamą vonioje - ir man labai nepatiko tas halogenų apšvietimas. Finale pasidarėm paprasčiausią lempą, tokią vos vos gaubtą ir beveik priglundančią prie lubų, gražiai sklaido šviesą, o dar du veidrodžiai (sieninis ir spintelės) prisideda, rezultatas man patinka smile.gif
Tiesa, mūsų vonia/wc mikro dydžio.
Atsakyti
Mes halogenus dedam smile.gif ir po vionia desim ledine juostele, kad is apacios sviestu, bus romantiska atmosfera mirkimui vonioje wub.gif
Atsakyti
Mes "romantiskam" apsvietimui turejom isirenge halogenus, taciau reguliuojamus su sukamu jungikliu - kiek nori sviesos, tiek "atsisuki". Tikiuos aiskiai pasakiau ax.gif
o ateity tikriausiai pas visus vien tik led'ai bus, neperdega, o svarbiausiai lb taupus. Nes tie halogenai kai dega, tai mintyse taip ir sukasi skaitliukas uz elektra doh.gif
Atsakyti