Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Ačiū už patarimą 4u.gif Perdažysim žalia spalva, minkštas baldas nelabai tiks, nes patalpa siauroka ir tokia praeinama. Vyras nori apklijuoti sienas iki pusės, kad ne taip ,,nusičiupinėtų ir nusispardytų". Kuo dar apklijuoti, išskyrus kamštinę medžiagą, nežinau, o plytelės būtų ,,ne į temą".
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 08 19, 15:35)
Nesk nesk  bigsmile.gif mes cia visos dizaineres  cool.gif

Va tas mano WC . nenoriu per daug jo perkrauti... bet tikrai jis man "plikas" Ką patartumėt ?

dar ten bus balti plintusai, kai nusipirksim

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 08 21, 09:06)
Ačiū už patarimą 4u.gif Perdažysim žalia spalva, minkštas baldas nelabai tiks, nes patalpa siauroka ir tokia praeinama. Vyras nori apklijuoti sienas iki pusės, kad ne taip ,,nusičiupinėtų ir nusispardytų". Kuo dar apklijuoti, išskyrus kamštinę medžiagą, nežinau, o plytelės būtų ,,ne į temą".

gal tiktų struktūrinis tinkas, nesunkiai dedamas, mažai teplus, o ir spalvų galima visokių pasirinkti....
Atsakyti
Pirma mintis, sovusi i galva pamacius, tokia:

user posted image

Jeigu ten ruda, tai manau tiktu aukso/zalvario ploteriuotas lipdukas.
Arba balta, prie lentuciu...

Rastas nebutinai toks, tiesiog kazkas panasaus.
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 08 21, 09:06)
Ačiū už patarimą 4u.gif Perdažysim žalia spalva, minkštas baldas nelabai tiks, nes patalpa siauroka ir tokia praeinama. Vyras nori apklijuoti sienas iki pusės, kad ne taip ,,nusičiupinėtų ir nusispardytų". Kuo dar apklijuoti, išskyrus kamštinę medžiagą, nežinau, o plytelės būtų ,,ne į temą".


Cia kazkas panasaus i strukturini tinka, bet daug elegantiskiau, subtiliau, svelniau, pasidomekite "stucco veneziano" (google kazka tikrai pasiulys). Aisku, kainos tikriausiai labai kandziojasi, na bet cia nuo jusu galimybiu priklauso...bet gyvai tikrai ziauriai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 08 21, 09:24)
Pirma mintis, sovusi i galva pamacius, tokia:

user posted image

Jeigu ten ruda, tai manau tiktu aukso/zalvario ploteriuotas lipdukas.
Arba balta, prie lentuciu...

Rastas nebutinai toks, tiesiog kazkas panasaus.

Matai, ten jis iš savęs su tokiom stilizuotom gėlėm muštas.
user posted image
tokie
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 08 21, 09:41)
Cia kazkas panasaus i strukturini tinka, bet daug elegantiskiau, subtiliau, svelniau, pasidomekite "stucco veneziano" (google kazka tikrai pasiulys). Aisku, kainos tikriausiai labai kandziojasi, na bet cia nuo jusu galimybiu priklauso...bet gyvai tikrai ziauriai grazu  4u.gif

tikrai gražiai žiūrisi, Vilniuje buvau pas vieną meistriuką, kuris tuo užsiima, tikras menas...ir kaina tikrai " kanda" ...bent aš rinkčiausi kokiai labiau matomai patalpai, salonui pvz.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2012 08 21, 08:52)
Matai, ten jis iš savęs su tokiom stilizuotom gėlėm muštas.
tokie


Tai va, kad foto prastokoka ir nesimato.
Tada netiks...

Maniau, gal plyteles tokios alia akmenines siek tiek blizgancios (kazkur maciau)...
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 08 21, 10:19)
Tai va, kad foto prastokoka ir nesimato.
Tada netiks...

Maniau, gal plyteles tokios alia akmenines siek tiek blizgancios (kazkur maciau)...

aš galvoju, gal kokias baltas "plikas" lentynėles kokias pamėtyti kur ne kur g.gif O ant jų tai kokią vazelę su kvapų pagaliukais, tai statulėlę...
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2012 08 21, 08:11)
Va tas mano WC . nenoriu per daug jo perkrauti... bet tikrai jis man "plikas" Ką patartumėt ?

dar ten bus balti plintusai, kai nusipirksim



Virs wc kabinciau viena ar keliu paveiksliuku/nuotrauku kompozicija. mirksiukas.gif

pvz
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2012 08 21, 10:11)
Va tas mano WC . nenoriu per daug jo perkrauti... bet tikrai jis man "plikas" Ką patartumėt ?



aš galvoju, gal kokias baltas "plikas" lentynėles kokias pamėtyti kur ne kur  g.gif  O ant jų tai kokią vazelę su kvapų pagaliukais, tai statulėlę...


Man cia nieko netruksta visai, netgi ir taip perdaug schmoll.gif nes geletas tapetas ir juostuota lentutem apacia , dar plyteles ant grindu. Na jei jau norisi kasko tai virs klozeto paveiksleli koki linksma ar nuotrauka iremint galima mirksiukas.gif bet cia kiekvieno pasirinkimas tik as nedeciau nieko, ypac lentynu su statulelemis ir zvakidemis ir kvapais, dulkes tik rinksis ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 08 21, 13:17)
Man cia nieko netruksta visai, netgi ir taip perdaug  schmoll.gif nes geletas tapetas ir juostuota lentutem apacia , dar plyteles ant grindu. Na jei jau norisi kasko tai virs klozeto paveiksleli koki linksma ar nuotrauka iremint galima  mirksiukas.gif  bet cia kiekvieno pasirinkimas tik as nedeciau nieko, ypac lentynu su statulelemis ir zvakidemis ir kvapais, dulkes tik rinksis ir viskas...

drinks_cheers.gif tikrai jau ir taip daug skirtingu fakturu ir spalvu, tai labai atsargiai su papildomom detalem zaisti reiketu...
Atsakyti