Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

as kai maudaus, tai kadangi karscio nemegstu, vanduo tik siltas buna, tai nei veidrodis neaprasoja.. dar yra ventiliatorius jei jau prireiktu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 25, 20:27)




QUOTE(kaki @ 2012 06 25, 20:28)



Dekui, reiks pasizvalgyt.. Siaip kiek matydavau seniau, tai visos su tais piesiniais (baisus jie man).. bet gal atsirado jau ir vienspalviu..
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 06 25, 22:33)
Aš pirkau iš Raguvos baldų. Dar kolkas neatvežė, labai laukiu. Dėl kokybės jų tai nežinau. Iš pradžių galvojau gamintis, bet kad labai brangu gaunasi.

Man 1,20 m spintelė po kriaukle kainavo 300 lt.
QUOTE(elelele @ 2012 06 26, 05:42)
na tą, kad brangu jau pastebėjau doh.gif  biggrin.gif
mes prieš beveik du metus viename tualete viršutinę spintelę ėmėme raguvos baldų, o apatinę rivos, tai apatinė jau nuo drėgmės pradėjo pūstis vietomis doh.gif  ir iš vis pastebėjimas, mano abi vonios plytelėmis iki lubų išklotos ir nesigaliu nei sekundės tokiu poelgiu, nes kai vaikai nusimaudo ir šiaip gi prigaruoja ta vonia, būna siaubinga drėgna, ką čia drėgna, šlapia visur doh.gif nors iš kart puolu valyti, sausinti doh.gif  va baldai jau pasimatė doh.gif  niekaip neisivaizduoju kaip medines grindis susidėjusios jas sugeba apsaugot, kad neisižergtų, ar dažytos sienos neatsilaupytų doh.gif

drinks_cheers.gif Man parduotuviniai baldai nepatikimi, nes neaišku iš kokios plokštės daromi ir kaip atlaikys drėgmę unsure.gif Be to, pasirinkimas visur vienodas, kokybė jau parduotuvėje kelia abejonių cool.gif Todėl renkuosi pagal užsakymą, nes žinau kokią plokštę pasirenku, modelį pati susikuriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 06 26, 07:41)
Man 1,20 m spintelė po kriaukle kainavo 300 lt.

drinks_cheers.gif  Man parduotuviniai baldai nepatikimi, nes neaišku iš kokios plokštės daromi ir kaip atlaikys drėgmę  unsure.gif Be to, pasirinkimas visur vienodas, kokybė jau parduotuvėje kelia abejonių  cool.gif Todėl renkuosi pagal užsakymą, nes žinau kokią plokštę pasirenku, modelį pati susikuriu  4u.gif

Kur gaminotes, jei nepaslaptis biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2012 06 26, 07:56)
Kur gaminotes, jei nepaslaptis biggrin.gif  ax.gif

Parašiau į A.Ž. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elelele @ 2012 06 26, 04:42)
mes prieš beveik du metus viename tualete viršutinę spintelę ėmėme raguvos baldų, o apatinę rivos, tai apatinė jau nuo drėgmės pradėjo pūstis vietomis doh.gif  ir iš vis pastebėjimas, mano abi vonios plytelėmis iki lubų išklotos ir nesigaliu nei sekundės tokiu poelgiu, nes kai vaikai nusimaudo ir šiaip gi prigaruoja ta vonia, būna siaubinga drėgna, ką čia drėgna, šlapia visur doh.gif nors iš kart puolu valyti, sausinti doh.gif  va baldai jau pasimatė doh.gif  niekaip neisivaizduoju kaip medines grindis susidėjusios jas sugeba apsaugot, kad neisižergtų, ar dažytos sienos neatsilaupytų doh.gif


Reiskiasi tik viena - prasta ventiliacija!

Neturi taip buti!
As ziema, buna maudausi praktiskai tik po karstu vandeniu, tai gaunasi beveik garine pirtis thumbup.gif
Ir nors garu daug, uzgaruoja veidrodis, bet nei tapetai atsilupo, nei seni tarybiniai plokstes baldai issipute... (tiksliau, issipute tik ten, kur anksciau tiesioginio vandens gaudavo)
Atsakyti
QUOTE(elelele @ 2012 06 26, 05:42)
na tą, kad brangu jau pastebėjau doh.gif  biggrin.gif
mes prieš beveik du metus viename tualete viršutinę spintelę ėmėme raguvos baldų, o apatinę rivos, tai apatinė jau nuo drėgmės pradėjo pūstis vietomis doh.gif 


O kaip raguvos baldų spintelė? Kaip kokybė ir išvaizda praėjus beveik 2 metams?
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 06 26, 11:04)
Reiskiasi tik viena - prasta ventiliacija!

Neturi taip buti!
As ziema, buna maudausi praktiskai tik po karstu vandeniu, tai gaunasi beveik garine pirtis  thumbup.gif
Ir nors garu daug, uzgaruoja veidrodis, bet nei tapetai atsilupo, nei seni tarybiniai plokstes baldai issipute... (tiksliau, issipute tik ten, kur anksciau tiesioginio vandens gaudavo)

na garuoja paprastai kai vyras turškiasi po karštu vandeniu, vaikai daugiau pritaško, tada einu su rankšluoščiu per spinteles, ir valau, ir šiaip pasinaudoję kriaukle sugeba aptašyt ir nenuvalyt man tos spintelės, i ji reaguoja momentaliai doh.gif

QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 06 26, 12:03)
O kaip raguvos baldų spintelė? Kaip kokybė ir išvaizda praėjus beveik 2 metams?

pakabinama, kadangi jai vandens netekdavo, tik garų, tai nieko jai neatsitiko, ir spalvos nepakeitė (balta mūsų) tik gal sunervino kažkada, ausų krapštukų dėžutė, nudengiau dangtelį ir jį po dėžute pakišau, tai giliai tie dažai nuo popieriuko isigėrė ir nebenusivalo biggrin.gif
Atsakyti
O šiais laikais dar būna kur nors pirkt paprastų plastikinių pakabinamų spintelių voniai? g.gif Man norisi lengvutės ir nedidelės, nes vonia - mikro dydžio smile.gif
Atsakyti
man atrodo, senukuose tokiu maciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 06 26, 13:46)
man atrodo, senukuose tokiu maciau  g.gif

Buvau, nėra ten tokių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 26, 13:02)
O šiais laikais dar būna kur nors pirkt paprastų plastikinių pakabinamų spintelių voniai? g.gif  Man norisi lengvutės ir nedidelės, nes vonia - mikro dydžio smile.gif

prieš metus moki-veži pirkau plastikinę dvigubą baltą lentynėlę į vonią. Gal dar yra ir daba ax.gif
Atsakyti
Va tokia is mazu yra e-seniuose.

As suprantu, apie kalbate, pas uosviene tokia nediduke plastmasine sampunams virs vonios kabo...
Atsakyti