Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Flora7 @ 2012 08 08, 16:38)
ar niekam neteko susidurt su tokiu variantu:
http://i489.photobuc...09/manonor2.jpg

na, čia kažkas panašaus, kaip įsivaizduočiau...savo norimą... Žodžiu, žinau tik tiek, kad tektų ieškoti, kas pagamintų spec. ištisinę spintelę... Spintelės funkcija paslėpti visus apačioj esančius vamzdžius, dar pasidėti kokią chemiją, ant viršaus būtų irgi galima susidėt daug ką...klausimas, kaip tie WC ten įsimontuotų  g.gif nu niekaip man nesuprantama  blush2.gif  g.gif ar spec. kokie variantai pirkti yra, ar reikia užsakinėti  g.gif


UK daug tokių mačiau. Viduj tas paslėtas tualeto mechanizmas dedas.
Pas mus kažkaip nemačiau tokių pirk g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 08, 15:49)
UK daug tokių mačiau. Viduj tas paslėtas tualeto mechanizmas dedas.
Pas mus kažkaip nemačiau tokių pirk g.gif


va va, kodėl aš visada užsinoriu to ko nėra, arba kas debesingai kainuoja doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2012 08 08, 16:55)
va va, kodėl aš visada užsinoriu to ko nėra, arba kas debesingai kainuoja  doh.gif  lotuliukas.gif


Tai mes visos moterys tokios. Mums reikiamo dar nieks nepagamino ir rūbo dar to pačio pačiausio nepasiuvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2012 08 08, 15:55)
va va, kodėl aš visada užsinoriu to ko nėra, arba kas debesingai kainuoja  doh.gif  lotuliukas.gif


Pas kazka sveciuose maciau toki dalyka.
Sake „pasidarem patys“.

Bet kaip ten tiksliai kas, tai neardziau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 08 08, 16:10)
Pas kazka sveciuose maciau toki dalyka.
Sake „pasidarem patys“.

Bet kaip ten tiksliai kas, tai neardziau...  ax.gif


vistiek, galvoju, kad turi būti ta pati sistema, kaip į sieną montuojami... g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif noriu jusu patarimu del vonios kambario isdestymo g.gif neapsisprendziam su vyru, ar 1var. ar 2var. biggrin.gif gal padetumet? Jusu nuomone kaip geriau? O gal turit dar koki 3var rekomenduoti? ax.gif

user posted image

Ka galeciau pakomentuoti...viskas subraizyta pagal tikslius matmenis, gyvatukas ant sienos nejudinamas, durys atsidaro i isore, tualeta noretume palikti bent jau kazkur ties virsutiniu kampu, kad nereiketu kanalizacijos per labiausiai judinti g.gif realiai tie su projekteliai beveik niekuom nesiskiria, tik dusas su spintele keiciasi vietomis biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2012 08 08, 16:38)
ar niekam neteko susidurt su tokiu variantu:
http://i489.photobuc...09/manonor2.jpg[/img]

na, čia kažkas panašaus, kaip įsivaizduočiau...savo norimą... Žodžiu, žinau tik tiek, kad tektų ieškoti, kas pagamintų spec. ištisinę spintelę... Spintelės funkcija paslėpti visus apačioj esančius vamzdžius, dar pasidėti kokią chemiją, ant viršaus būtų irgi galima susidėt daug ką...klausimas, kaip tie WC ten įsimontuotų  g.gif nu niekaip man nesuprantama  blush2.gif  g.gif ar spec. kokie variantai pirkti yra, ar reikia užsakinėti  g.gif


http://www.betterbat...bination-units/

Cia siek tiek su kainom, bent jau UK tai ju daug kur galima rasti, o ir nebrangus jie mirksiukas.gif galima ir atsisiusti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elelele @ 2012 08 02, 10:05)
nepriklijavo vyras pasirodo todėl, kad po to, tipo reikalui ęsant, galėtų ją patraukt, ar ten prie ko prieit, na jei kas nutiks doh.gif nu *****, vyras sako ką paskui dantimis graušiu aš ją nuo sienos doh.gif  biggrin.gif vien žo doh.gif  dar vakar pasijuokiau iš jo ar ir stogą tik truputuką pritvirtino, kad paskui keičiant daug vargt nereikėtų lotuliukas.gif  atrodo itikinau pritvirtint tą vonią prie sienos biggrin.gif o kaip realiai bus pamatysim biggrin.gif


Mes pirkom didelę, vyro ūgis ir svoris nemaži biggrin.gif Kiek kojas reguliavo, vis tiek svyruodavo vyrui įlipus. Vyras nupirko laikiklius, panašius kaip akrilinėms ravak vonioms ir pritvirtino ją prie sienos. O tada aš silikonu užtepiau tarpą. Laiko ne silikonas, o tie laikikliai. Silikoną tepiau sandarinimui tarpo. Šiaip nežinau kam ten dantimis graužti reikia tą silikoną, jeigu jau reikėtų ardyti. Jia persipjauna "riezaku" (toks peiliukas laužomas, nežinau kaip jį reikėtų vadinti lietuviškai). Svarbu pjaunant spausti prie plytelių, kad nesubraižyti vonios akrilinės dangos.
Čia mūsiškė - nenusidaužė ir nesvyruoja net mums dviems su vyru į ją sulipus ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2012 08 12, 23:56)


Kiek subiniuku ant sienos bigsmile.gif maciau sitas su kuno dalimis 1000 plyteliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niuska* @ 2012 08 12, 23:17)
Sveikos mamytes 4u.gif 


man 1 variantas geresnis smile.gif
Atsakyti
Labai ieškau Loccitane tokios matalinės muilinės,gal kas nebenaudojat? smile.gif mielai perpirkčiau 4u.gif
user posted image
I AZ 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Noreciau jusu pagalbos blush2.gif , gal galetumete man patarti, kaip tokioje vonioje sutalpinti dusa (arba vonia), kriaukle ir toleta. Dekui uz pagalba is anksto rolleyes.gif user posted image
Atsakyti