Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Temidė @ 2012 07 30, 15:07)
Ar yra turinčių Vispool akmens masės vonias? Ar patenkinti?

Mes į namą pirkom paa akmens masės vonią. Šiandien kaip tik atvežė. Atrodo gražiai, o kai pradėsim naudot, tai bus aiškiau
Atsakyti
Kad gražiai atrodo, tai žinau, bet kaip naudojasi įdomu. Girdėjau , kad skyla, nuskyla ir pan., bet istorijas pasakoja žmonės, kurie tokių vonių niekada neturėję, o tik girdėję iš kažko apie tokius nutikimus.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 07 30, 15:54)
Kad gražiai atrodo, tai žinau, bet kaip naudojasi įdomu. Girdėjau , kad skyla, nuskyla ir pan., bet istorijas pasakoja žmonės, kurie tokių vonių niekada neturėję, o tik girdėję iš kažko apie tokius nutikimus.

Butent,kad girdeje. As ir tebelaukiu savosios. Kazko ilgai veza g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 07 30, 15:07)
Ar yra turinčių Vispool akmens masės vonias? Ar patenkinti?

mes turim, net dvi biggrin.gif didesnę ir mažesnę ax.gif na nesuskaldėm dar, maudytis smagu, bet va antrame aukšte, vyras ilgai neprisiruošė jos sutvarkyt iki galo, tai apatinė apdaila buvo tik pridėta prie jos, tai vaikai belaipiodami nudaužė vonios kampukus doh.gif ir beje- didesnė nestabili, kai atsisėdi į padarytą vietą sėdėjimui, ji vos vos pakrypsta, nes kojos galėtų būt kitoj vietoj pritvirtintos, sakyčiau nieko tokio šiaip, bet apdailos juosteles jungiančias vonią su siena išsiklibina doh.gif
va čia mūsiškė nestabilioji ir nudaužytoji, gerai isižiūrėjus matosi per vidurį nudaužymai ax.gif
user posted image
Atsakyti
Aš apie tokią mąstau.

user posted image

Dabar turim akrilinę Ravak Rosa II. Nieko blogo apie ją pasakyti negaliu, bet kad akmens masės Vispool atrodo daug solidesnė, tai faktas. O kaina gaunasi labai jau panaši.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temidė: 30 liepos 2012 - 17:17
QUOTE(Temidė @ 2012 07 30, 19:17)
Aš apie tokią mąstau.

Labai grazi vonia, tik jei ja igrusti i anksta patalpa, prie sienos, dar ir plytelem apklijuot tai savaime aisku kad grozi prarastu. Kaip sakant tokia vonia ipareigoja atitinkamo interjero.
Atsakyti
Neee, jokiu būdu ne prie sienos schmoll.gif Aš jos būtent ir norėčiau, kad jokios apdailos jai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 07 30, 14:51)
Mes į namą pirkom paa akmens masės vonią. Šiandien kaip tik atvežė. Atrodo gražiai, o kai pradėsim naudot, tai bus aiškiau

Mes irgi PAA uzsakinesim, Vario Long. Kokia jus turit?

QUOTE(Temidė @ 2012 07 30, 17:17)
Aš apie tokią mąstau.

user posted image

Dabar turim akrilinę Ravak Rosa II. Nieko blogo apie ją pasakyti negaliu, bet kad akmens masės Vispool atrodo daug solidesnė, tai faktas. O kaina gaunasi labai jau panaši.

Labai grazi ta Vispool vonia, bet ja erdveje reikeje statyti, kad is vidu pusiu eitu prieiti 4u.gif Pas mus tiek vietos daug nera, nors sanmazgas ir nemazas, bet visvien prie sienos reik statyti.
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 07 31, 12:56)
Mes irgi PAA uzsakinesim, Vario Long. Kokia jus turit?

Mes pirkom asimetrinę tre grande. tikiuosi busim patenkinti.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 07 30, 17:17)
Aš apie tokią mąstau.

user posted image

Dabar turim akrilinę Ravak Rosa II. Nieko blogo apie ją pasakyti negaliu, bet kad akmens masės Vispool atrodo daug solidesnė, tai faktas. O kaina gaunasi labai jau panaši.


Mes irgi tokia vonia nusiziurejom ir greiciausiai pirksim. Nes nieko neradom geriau uz panasia kaina.
Skaiciau SM forume apie Vispool vonias atskirai kalbeta buvo http://www.supermama...showtopic=34752 - tai pora zmoniu rase,kad nuskele kampuka.
Atsakyti
Akmens masės vonios pačios savaime yra tvirtos ir stabilios. Žinoma, visgi visko pasitaiko, o bet tačiau atkreipkite dėmesį į pranešimų datas (vienu postu aukščiau duotoje nuorodoje).

Taip, Vispool turėjo bėdų su kampų nuskilimų prieš kokius 5-7 metus, bet juk laikas eina, gaminiai tobulėja, gamintojas irgi žino apie problemas (nes su mumis pakankamai komunikuoja šiais klausimais) ir daro išvadas. Dar prieš kelis metus Vispool ėmėsi kardinalių priemonių, kaip sudėties pakeitimas (pvz naudojamas kvarcas, kas gerokai sutvirtina vonią), galutinis kraštų apdirbimas (pvz nuimant ar uždedant apdailą praktiškai nebeįmanoma "nulupti" dažų gabalo), patobulintas gelkautas ir t.t.

Kažkuriame poste dar skaičiau, kad kampinė vonia nestabili ir mano dėmesį patraukė būtent apdailos juostelės - štai čia yra vienas niuansas. Vonia turi būti prisilikonuota prie sienos ir tik tuomet uždedamos juostelės, o juk dažniausiai vonią prideda prie sienos ir sodina apdailos juostelę ant silikono. Gaunasi, jog vonia neturi sąlyčio per silikoną su siena, o tik per juostelę, kuri prisilikonuota prie vonios iš vienos pusės ir prie sienos iš kitos. Tokiu atveju stabilumo ir nebus, net jei ir kojos sąžiningai sureguliuotos pagal gulščiuką.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 08 01, 08:44)

Kažkuriame poste dar skaičiau, kad kampinė vonia nestabili ir mano dėmesį patraukė būtent apdailos juostelės - štai čia yra vienas niuansas. Vonia turi būti prisilikonuota prie sienos ir tik tuomet uždedamos juostelės, o juk dažniausiai vonią prideda prie sienos ir sodina apdailos juostelę ant silikono. Gaunasi, jog vonia neturi sąlyčio per silikoną su siena, o tik per juostelę, kuri prisilikonuota prie vonios iš vienos pusės ir prie sienos iš kitos. Tokiu atveju stabilumo ir nebus, net jei ir kojos sąžiningai sureguliuotos pagal gulščiuką.

matai tos vonios kojelės ęsančios prie kampo, sakyčiau ne vietoje sudėtos, atsisėdus sveriasi doh.gif tai nemanau, kad čia prisilikonavus vonią prie sienos išsprestumėm problemą g.gif ar aš klystu g.gif
Papildyta:
QUOTE(acteeno @ 2012 08 01, 08:44)

Taip, Vispool turėjo bėdų su kampų nuskilimų prieš kokius 5-7 metus, bet juk laikas eina, gaminiai tobulėja, gamintojas irgi žino apie problemas (nes su mumis pakankamai komunikuoja šiais klausimais) ir daro išvadas. Dar prieš kelis metus Vispool ėmėsi kardinalių priemonių, kaip sudėties pakeitimas (pvz naudojamas kvarcas, kas gerokai sutvirtina vonią), galutinis kraštų apdirbimas (pvz nuimant ar uždedant apdailą praktiškai nebeįmanoma "nulupti" dažų gabalo), patobulintas gelkautas ir t.t.



o mums būtent apdaila ir nudaužė doh.gif ir taip keliose vietose doh.gif
user posted image
Atsakyti