Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 19, 19:13)
Oi, negaliu lotuliukas.gif Dar geriau žvejybiniai iki pat užpakalio. lotuliukas.gif

O jei rimtai, kad daugiau išeičių kaip ir nėr. Tik dar atsargus lipimas į vonią. g.gif

QUOTE(justyzzzz @ 2012 07 20, 09:55)
šitą variantą aš ir pasirinksiu smile.gif


šitas variantas tinka tik kai vaikų neturi wink.gif kai jų turi - tikrai geriau pasirinkti saugesnį variantą.

dėl tos antislip dangos: ar ji tikrai pasiteisina? kilimėlio tada jau kaip suprantu tikrai nebereikėtų? g.gif dar kažkas rašė, kad tada valymas sunkesnis vonios - ar iš tiesų taip yra? dar mums salone konsultantas sakė, kad pasirinkus perlo efektą, tas slidumas plieninės vosnios ir taip kažin sumažėja - teisybė kažin tai ar ne? g.gif
Atsakyti
mes jau 1,5 metu maudomes slidzioje kaldewei
dar sveiki gyvi
o vonia isties gera
valyti superpaprasta ax.gif

vaikas irgi sveikas

beje, kiek tas antislip kainuoja? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sūpynės: 20 liepos 2012 - 20:37
QUOTE(Kriaka @ 2012 07 18, 12:50)
Bet mane pvz erzina tie kilimeliai, esu turesusi kazkada  blush2.gif  doh.gif Skaitosi, kad kas karta issimaudzius reikia isimti ta kilimeli, isdziovinti butinai, nes kitaip dregmeje veisiasi visokie negerumai. Jeigu nesukelia problemos kas karta nusausinti, tada tai puiki iseitis  4u.gif

Kilimeli tik del vaiku turim, mum pokolkas uztenka, kad atsargiai vonioj elgiames. Bet cia pirkta kilimeli po 2-3 vaiku maudyniu kaskart sveisdavau, nes apsinesdavo, ypac aplink tuos lipukus, o dar permatomas buvo doh.gif , tai ohoho kaip visi brudai matesi. Pavargau nuo to sveitimo, isbandem dar viena, irgi tas pats, tai trecia kilimeli pirkom is Anglijos, tai su situo visiskai jokiu bedu neturiu jau daugiau kaip metai laiko, tai susidariau nuomone, jog cia nuo pacios gumos prilauso.
Atsakyti
laba:) gal kas galetu rekomenduoti gera meistra, kuris galetu isklijuoti plyteles vonioje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sufle @ 2012 07 29, 14:27)
laba:) gal kas galetu rekomenduoti gera meistra, kuris galetu isklijuoti plyteles vonioje? 4u.gif

miesta parasykit...
Atsakyti
uoj sory, Vilnius:)
Atsakyti
Labas mamytes,

Ruosiuosi pirkti plienine vonia, neapsisprendziu kokia pirkti, gal ka galite pasakyti apie Jika vonias http://www.santechni...?productID=7311 , gal kuri pirkote ir jau naudojates, labai lauksiu komentaru, ar patinka ji, kaip valosi, kaip tas neslystantis vonios dugnas ar nesikaupia ten purvas.

Kitas klausimelis del vokisku Kaldawei voniu, perskaiciau paskutinius komentarus, kad naudojates sia vonia, esant patenkintos lengva prieziura, o koki modeliuka jus pasirinkote, nes kainos ten nuo 290-3000 lt., patarkite kokia verta pasirinkti.
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2012 07 29, 21:14)
Labas mamytes,

Ruosiuosi pirkti plienine vonia, neapsisprendziu kokia pirkti, gal ka galite pasakyti apie Jika vonias http://www.santechni...?productID=7311 , gal kuri pirkote ir jau naudojates, labai lauksiu komentaru, ar patinka ji, kaip valosi, kaip tas neslystantis vonios dugnas ar nesikaupia ten purvas.

Kitas klausimelis del vokisku Kaldawei voniu, perskaiciau paskutinius komentarus, kad naudojates sia vonia, esant patenkintos lengva prieziura, o koki modeliuka jus pasirinkote, nes kainos ten nuo 290-3000 lt., patarkite kokia verta pasirinkti.
Aciu labai  4u.gif


Sveika.
As pirkau sia vonia: Kaldewei vonia

As labai patenkinta, tikrai super vonia. Mano mama ja pirkosi sau pries kokius 6-7m. - viskas puiki, iki sio gerai valosi, isvaizda kaip naujos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuvaite100: 29 liepos 2012 - 21:18
QUOTE(zuveles @ 2012 07 29, 21:14)
Labas mamytes,

Ruosiuosi pirkti plienine vonia, neapsisprendziu kokia pirkti, gal ka galite pasakyti apie Jika vonias http://www.santechni...?productID=7311 , gal kuri pirkote ir jau naudojates, labai lauksiu komentaru, ar patinka ji, kaip valosi, kaip tas neslystantis vonios dugnas ar nesikaupia ten purvas.

Kitas klausimelis del vokisku Kaldawei voniu, perskaiciau paskutinius komentarus, kad naudojates sia vonia, esant patenkintos lengva prieziura, o koki modeliuka jus pasirinkote, nes kainos ten nuo 290-3000 lt., patarkite kokia verta pasirinkti.
Aciu labai  4u.gif

Pas mane tokio pat modelio, tik ilgesnė. http://www.santechni...lus-170x75.html
Esam tikrai patenkinti - kaina ir kokybė atitinka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 07 30, 10:19)
Pas mane tokio pat modelio, tik ilgesnė. http://www.santechni...lus-170x75.html
Esam tikrai patenkinti - kaina ir kokybė atitinka.  mirksiukas.gif

Aciu mamytes uz atsakymus, o kaip manote, ar verta pirkti papildomai ta neslystanti vonios dugno pavirsiu, neissivaizduoju kaip jis atrodo ir ar nesikaupia jame nesvarumai, gal kas gales patarti 4u.gif
Tikriausiai kartu reikia uzsisakyti ir sifona bei kojeles, ar tas kojaliu aukstis reguliuojasi, nes mes norime pakeisti sena ketaus vonia, nekeiciant plyteliu.
Dar domina vienas klausimelis ar labai barska vanduo pilant i vonia, skaiciau, kad yra kazkokie kilimeliai, kurie klijuojami vonios isorineje puseje, jie sulaiko ta garsa, arba galima apipurksti vonios apacia mikrofexu. Ar jus darete kazka panasaus pries montuodami vonia smile.gif aciu dar karteli uz draugiskus patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes kai pirkom tai kartu ir kojeles pirkom ir sifona. O vandeni pilant tai yra sioks toks garsas, bet kazkaip ipratau tai jis man neatrodo kazkoks kitoks nei turetu buti. O is isores mums meistras apipurske putomis.
Atsakyti
Ar yra turinčių Vispool akmens masės vonias? Ar patenkinti?
Atsakyti