Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Kriaka @ 2012 07 18, 12:50)
Del sldumo vonios tai tikrai vienintele iseitis kilimelis. Jeigu tinka ir patinka, tai puiku, nes vonia tikrai ir piniginiu atzvilgiu ir kokybe gera. Bet mane pvz erzina tie kilimeliai, esu turesusi kazkada  blush2.gif  doh.gif Skaitosi, kad kas karta issimaudzius reikia isimti ta kilimeli, isdziovinti butinai, nes kitaip dregmeje veisiasi visokie negerumai. Jeigu nesukelia problemos kas karta nusausinti, tada tai puiki iseitis  4u.gif

o dėl slidumo tai išeitis yra, galima padengti neslistančia dabga bent 1/3., aišku tai kainuoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyzzzz: 18 liepos 2012 - 12:02
Ką renkatės iš geresnių wc, vonių, kriauklių ? 4u.gif
Kaip IDO ir kita panašios kokybės produkcija? Gal galite palyginti kas daugiau apsišvietę šioje srityje? Ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justyzzzz @ 2012 07 18, 11:46)
o kaip ta vonia kaldewei? mes tokia planuojame pirkti kaip tik smile.gif



QUOTE(Kriaka @ 2012 07 18, 12:01)
Siaip tas plienines kaldewei labai giria, ir as taip pat i jas ziurejau, bet...suzinojau, kad vienintelis ju trukumas taip slidumas, o turint mazu vaiku tai rizikinga man pasirode. Todel apsigalvojau. Bet siaip geras produktas  4u.gif

Man kaldewei vonia patinka, valosi gerai, pritariu nuomonei, kad baisiai slidi, galima pirkti su neslystančiu padengimu, bet man atrodo, kad tada bus sunkiau išvalyti. man geriau dėti prilimpantį kilimėlį ir jam nusidėvėjus pirkti naują.
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 07 17, 17:53)
bet Cersanit keramika labai prasta...nusipirksit, pastatysit ir po to kas kart valydama keiksites  biggrin.gif


Turim wc Cersanit, tikslaus modelio net nepasakysiu, nes jau 5,5 metu naudojames ir tikrai nieko blogo negaliu pasakyti. Del prieziuros, tai laikausi tik vienos taisykles, kuri pati nusistaciau ir namiskiams isakiau, kad i klozeta nieko negalima pilti, t.y. ten turi begti tik svarus vanduo, o ne visokie riebaluoti likuciai is puodu pilami ir pan. Ir valau tik su citrinos rugstimi, nereikia jokios chemijos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaki: 18 liepos 2012 - 13:58
QUOTE(Kriaka @ 2012 07 18, 12:50)
Del sldumo vonios tai tikrai vienintele iseitis kilimelis. Jeigu tinka ir patinka, tai puiku, nes vonia tikrai ir piniginiu atzvilgiu ir kokybe gera. Bet mane pvz erzina tie kilimeliai, esu turesusi kazkada  blush2.gif  doh.gif Skaitosi, kad kas karta issimaudzius reikia isimti ta kilimeli, isdziovinti butinai, nes kitaip dregmeje veisiasi visokie negerumai. Jeigu nesukelia problemos kas karta nusausinti, tada tai puiki iseitis  4u.gif


As jau minejau, bet turime Kaldewei su antislipo dugnu. Dabar net nepagalvociau, kad joje galima paslysti. Taigi kilimelis ne vienintele iseitis ( man asmeniskai jie labai baisu - prizelia po jais visokiu gerybiu, kasdien plauti irgi nesinori...). doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 07 19, 14:04)
As jau minejau, bet turime Kaldewei su antislipo dugnu. Dabar net nepagalvociau, kad joje galima paslysti. Taigi kilimelis ne vienintele iseitis ( man asmeniskai jie labai baisu - prizelia po jais visokiu gerybiu, kasdien plauti irgi nesinori...).  doh.gif



O kokia dar gali būti išeitis neskaitant antislip dugno ar guminio kilimėlio ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 07 19, 14:24)
O kokia dar gali būti išeitis neskaitant antislip dugno ar guminio kilimėlio ??? g.gif


Maudytis su guminiais batais:DDD

Atleiskit, nesusilaikiau:)
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 07 19, 15:27)
Maudytis su guminiais batais:DDD

Atleiskit, nesusilaikiau:)



Nu tikrai kaip juokinga...
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 07 19, 15:27)
Maudytis su guminiais batais:DDD

Atleiskit, nesusilaikiau:)


Oi, negaliu lotuliukas.gif Dar geriau žvejybiniai iki pat užpakalio. lotuliukas.gif

O jei rimtai, kad daugiau išeičių kaip ir nėr. Tik dar atsargus lipimas į vonią. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 19, 20:13)
Oi, negaliu lotuliukas.gif Dar geriau žvejybiniai iki pat užpakalio. lotuliukas.gif

O jei rimtai, kad daugiau išeičių kaip ir nėr. Tik dar atsargus lipimas į vonią. :hm

šitą variantą aš ir pasirinksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyzzzz @ 2012 07 20, 10:55)
šitą variantą aš ir pasirinksiu smile.gif

nepatariu biggrin.gif patikrintas, ne visada veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elelele @ 2012 07 20, 11:05)
nepatariu biggrin.gif  patikrintas, ne visada veikia biggrin.gif

biggrin.gif
Kartą sėkmingai išsitėškiau senoje, šiurkščioje ketaus vonioje, alkūne sulanksčiau vandens čiaupą (apie pasekmes alkūnei patylėsiu biggrin.gif ), taip kad - niekas nėra apsaugotas smile.gif
Atsakyti