Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Kriaka @ 2012 07 17, 17:53)
bet Cersanit keramika labai prasta...nusipirksit, pastatysit ir po to kas kart valydama keiksites  biggrin.gif


tikrai neprasta... schmoll.gif Turim ir nekeikiam.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 17 liepos 2012 - 18:15
QUOTE(Miaška @ 2012 07 17, 17:56)
Nors gal, kai praturėjau n metų kažkokį bevardį baltarusišką, tai man visi būtų geri smile.gif

tikriausiai biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(rytorasa @ 2012 07 17, 18:13)
tikrai neprasta...  schmoll.gif  Turim ir nekeikiam..  rolleyes.gif

Nu gi kiekvienam savo 4u.gif

Bet jeigu rinktis as asmeniskai rinkciausi Kolo ne Cersanit. Buvod ana savaite Druskininkuose ir ten nuomojamam bute buvo kriaukle Cersanit, o WC Yika, tai man kriaukles keramika pasirode prastesne 4u.gif
Atsakyti
Mes pirkom Cersanit Carina klozetą. Man jis pasirodė pats gražiausias ir forma ir pavadinimu biggrin.gif . Nu nežinau kaip bus toliau - kolkas labai patenkinta. Ir kaina vidutinė labai.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 07 17, 20:48)
Mes pirkom Cersanit Carina klozetą. Man jis pasirodė pats gražiausias ir forma ir pavadinimu  biggrin.gif . Nu nežinau kaip bus toliau - kolkas labai patenkinta. Ir kaina vidutinė labai.
user posted image

Tai puiku thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
O kas blogai su Cersanit pagal jus? Ta prasme kaip suprast blogai valosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 07 17, 21:26)
O kas blogai su Cersanit pagal jus? Ta prasme kaip suprast blogai valosi?  g.gif


As pati Cersanito neturejau, turiu dabarbute Kolo ir Jika kriaukles. Kolo naudajama daug dazniau ir apsitersia tai jomajo, tiesiog limpa bet koks purvas prie jos, bet ir valosi gerai. Jika naudojama maziau bet po laiko kazkaip papilkejusi...na nezinau. O dabar ieskat i nauja busta santechnikos daug daug vazinejausi, su visais imanomais konsultantais konsultavausi, man reikejo daug nuomoniu, kad susidaryti galu gale savo nuomone ir trejetuka firu, is kuriu rinktis. Tai man ne vienas konsultantas nepasiule Cersanit, kai klausdavau kodel ne, tai sakydavo, jau geriau Kolo. As kadangi ieskojau pisuaro nebrangaus, tai ir ziurejau is tu visu ekonomiu variantu. Bet galu gale prisejo pirkti toki pat kaip ir WC, nes labai jau spalva keramikos skiriasi ir matytusi skirtumas man labai. Nu ir dar praejusia savaite, kaip rasiau pamaciau pati kaip atrodo tiek pat tarnaujanti Cersanit kriaukle ir Jika WC. Tai tokia man "patirtis" biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
gal ir man kuri gales patarti - renkames vonia , apsistojome ties akriline - nes akmens mases pinigine nepatemps blush2.gif noretume kampines akrilines vonios, aisku didesnes , kad ilgis ne maziau 150cm butu. Gal kuri is patirties gali kazkokia parekomenduoti? kad ir kaina ir kokybe butu gera ax.gif
Atsakyti
pritarsiu nuomonei, kad cersanit keramika prasta. pas mus sodyboj wc jikos, vonia kaldewei, o kriaukle - cersanit. tai ją gali valyt vos ne po kiekvieno rankų plovimo - labai traukia purvus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 07 18, 10:12)
pritarsiu nuomonei, kad cersanit keramika prasta. pas mus sodyboj wc jikos, vonia kaldewei, o kriaukle - cersanit. tai ją gali valyt vos ne po kiekvieno rankų plovimo - labai traukia purvus doh.gif

o kaip ta vonia kaldewei? mes tokia planuojame pirkti kaip tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyzzzz @ 2012 07 18, 10:46)
o kaip ta vonia kaldewei? mes tokia planuojame pirkti kaip tik smile.gif

Siaip tas plienines kaldewei labai giria, ir as taip pat i jas ziurejau, bet...suzinojau, kad vienintelis ju trukumas taip slidumas, o turint mazu vaiku tai rizikinga man pasirode. Todel apsigalvojau. Bet siaip geras produktas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justyzzzz @ 2012 07 18, 11:46)
o kaip ta vonia kaldewei? mes tokia planuojame pirkti kaip tik smile.gif



QUOTE(Kriaka @ 2012 07 18, 12:01)
Siaip tas plienines kaldewei labai giria, ir as taip pat i jas ziurejau, bet...suzinojau, kad vienintelis ju trukumas taip slidumas, o turint mazu vaiku tai rizikinga man pasirode. Todel apsigalvojau. Bet siaip geras produktas  4u.gif


Turim ir mes Kaldewei plieninę vonią. Tikrai tas slidumas ko gero didžiausias minusas, nes ir pati vos neišsitiesiau joje. Vaikas irgi bijojo iš pradžių labai net žingsnį žengti. Dabar nusipirkom klimėlį, kuris prilimpa prie dugno ir viskas OK. Iš pradžių gavojau akrilinę pirkti, bet pas draugus pamačiau kokia jų likusi praėjus 6m. - visa susibraižė. Nu tikrai tada geriau pirkti tai kas ilgiau tarnauja, vonios juk nekeisi kas kelis metus. Nors girdėjau kitos džiaugiasi akrilinėm ir sako, kad nesibraižo. Gal čia nuo gamintojo priklauso dar.
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 07 18, 11:42)
Turim ir mes Kaldewei plieninę vonią. Tikrai tas slidumas ko gero didžiausias minusas, nes ir pati vos neišsitiesiau joje. Vaikas irgi bijojo iš pradžių labai net žingsnį žengti. Dabar nusipirkom klimėlį, kuris prilimpa prie dugno ir viskas OK. Iš pradžių gavojau akrilinę pirkti, bet pas draugus pamačiau kokia jų likusi praėjus 6m. - visa susibraižė. Nu tikrai tada geriau pirkti tai kas ilgiau tarnauja, vonios juk nekeisi kas kelis metus. Nors girdėjau kitos džiaugiasi akrilinėm ir sako, kad nesibraižo. Gal čia nuo gamintojo priklauso dar.

Del sldumo vonios tai tikrai vienintele iseitis kilimelis. Jeigu tinka ir patinka, tai puiku, nes vonia tikrai ir piniginiu atzvilgiu ir kokybe gera. Bet mane pvz erzina tie kilimeliai, esu turesusi kazkada blush2.gif doh.gif Skaitosi, kad kas karta issimaudzius reikia isimti ta kilimeli, isdziovinti butinai, nes kitaip dregmeje veisiasi visokie negerumai. Jeigu nesukelia problemos kas karta nusausinti, tada tai puiki iseitis 4u.gif
Atsakyti