Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojai

Įstatymas dar visai šviežias, manau, kad norint, įmanoma įrodyti savo teisybę smile.gif nes netikiu, kad daugintojai čipuos ir registruos šuniukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neisha: 20 spalio 2012 - 22:04
Čipuojantis vadą daugintojas - būtų metų anekdotas.
Atsakyti
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2012 10 20, 22:33)
Taigi antrinu. Teisiniu keliu nieko. Nes Lietuvoje gyvūnai yra šūdo vietoje. Kaip ir žmonės...


drinks_cheers.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 21 spalio 2012 - 08:23
QUOTE(Nutai @ 2012 10 20, 21:59)
Nu ,cia per stipriai sau leidot issireiksti.

Leidau. Ir galėčiau darsyk pakartot. Matyt, per mažai susidūrėt su tokiais dalykais "ten, kur Jūs gyvenat". Jei nepatinka reagavimas ir nenorit nieko komentuot - tai ir nekomentuokit.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2012 10 20, 14:27)
Tai kad inteligentiški žmonės taip ir nesielgtų. Daugintojai ir gyvenime dažniausiai padugnės...

Kaip gaila, kad jūs klystat... Kiek daug matau aplink inteligentiškų, išsilavinusių, aukštas ir rimtas pareigas užimančių žmonių, kurių suvokimas apie šunis - nulinis. Tai padaras, skirtas paloti, būti būdoje ir ėsti atliekas. Mano kategoriški pareiškimai prieš jų pasiūlymus man daryt pinigus iš savo kalės juos šokiruoja ir kelia daug minčių pokalbiams už akių apie mano nukvaišimą... Bet kokie mano argumentuoti aiškinimai šunų temomis lieka priskirti perdėtam sureikšminimui ir pasiūlymais nesikišti ir neaiškinti to, kas metų metus praktikuojama ir šunims nekenkia. Tie "inteligentiškieji" tokio tamsaus mąstymo, kad verčia suprasti, jog nei statusas, nei išsilavinimas žmogaus oriu ir protingu dar nedaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arretė: 21 spalio 2012 - 19:31
QUOTE(Arretė @ 2012 10 21, 20:30)
Kaip gaila, kad jūs klystat... Kiek daug matau aplink inteligentiškų, išsilavinusių, aukštas ir rimtas pareigas užimančių žmonių, kurių suvokimas apie šunis - nulinis. Tai padaras, skirtas paloti, būti būdoje ir ėsti atliekas. Mano kategoriški pareiškimai prieš jų pasiūlymus man daryt pinigus iš savo kalės juos šokiruoja ir kelia daug minčių pokalbiams už akių apie mano nukvaišimą... Bet kokie mano argumentuoti aiškinimai šunų temomis lieka priskirti perdėtam sureikšminimui ir pasiūlymais nesikišti ir neaiškinti to, kas metų metus praktikuojama ir šunims nekenkia. Tie "inteligentiškieji" tokio tamsaus mąstymo, kad verčia suprasti, jog nei statusas, nei išsilavinimas žmogaus oriu ir protingu dar nedaro.

Manyčiau, ne visada išsilavinimas ir inteligentiškumas eina vienas šalia kito...
Atsakyti
Na, aš kalbėjau apie tikrai inteligentiškus žmones, kurie visuomenėje elgiasi ir pateikia save kaip pridera. smile.gif Bet kai palieti štai tokią atrodo paprastą temą, viskas susidėlioja į vietas...
Atsakyti
QUOTE(Arretė @ 2012 10 21, 20:44)
Na, aš kalbėjau apie tikrai inteligentiškus žmones, kurie visuomenėje elgiasi ir pateikia save kaip pridera. smile.gif Bet kai palieti štai tokią atrodo paprastą temą, viskas susidėlioja į vietas...

Tai va būtent... Siauras tas mūsų požiūris, siauras. O ir keistis nelinkę mes...
Atsakyti
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2012 10 20, 23:06)
Čipuojantis vadą daugintojas - būtų metų anekdotas.


Когда я была размноженцем - у меня все пометы были чипированы и с европаспортами lotuliukas.gif lotuliukas.gif Потому, что уходили как пирожки - за кордон mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sever: 03 lapkričio 2012 - 02:59
QUOTE(cile @ 2012 10 20, 19:41)
Na bet Anglijoj, Prancuzijoj irgi bedokiu bei mixu pilna...gal nekergia kalyciu kiekviena ruja, bet be dokumantu tikrai suneliu uztektinai  g.gif


Mixu pilna, nes cia (neisivaizduoju kaip...) islieka paklausa. Ir kas manes nepaliauna stebinus yra, kad zmones is tiesu perka kvailiausius mixus uz kosmines kainas. As kartas nuo karto paziuriu i parduodamu gyvunu skelbimus ir nezinau ar juoktis ar verkti del tokio absurdo... g.gif nemanau kad lietuvoje kas noriai sumoketu dvizenkle suma uz pudelio ir maltezes misruna (grynaveisli dvorniuka blink.gif ). O cia zmones drasiai sukuria naujas "retas veisles" ir parduoda uz 500-600 svaru doh.gif

http://www.gumtree.c...poos/1002460669

http://www.gumtree.c...pies/1002490847

http://www.gumtree.c...-pup/1002437669

ir kiekviena savaite galima rasti vis "retesniu" ir "kilmingesniu" veisliu. as dar suprantu (nepateisinu, bet suprantu) kodel lietuvoje zmones taupydami pinigus renkasi nedokumentuotus suniukus. Bet cia bent zmones galvoja (naiviai tiki) kad jie moka pinigus uz norimos veisles suniuka. Taciau as nesuprantu kas ir kodel samoningai paklotu tokias sumas uz gryna dvorniuka kai toki galima paimti is prieglaudos? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2012 11 03, 05:47)
Mixu pilna, nes cia (neisivaizduoju kaip...) islieka paklausa. Ir kas manes nepaliauna stebinus yra, kad zmones is tiesu perka kvailiausius mixus uz kosmines kainas. As kartas nuo karto paziuriu i parduodamu gyvunu skelbimus ir nezinau ar juoktis ar verkti del tokio absurdo... g.gif nemanau kad lietuvoje kas noriai sumoketu dvizenkle suma uz pudelio ir maltezes misruna (grynaveisli dvorniuka blink.gif ). O cia zmones drasiai sukuria naujas "retas veisles" ir parduoda uz 500-600 svaru  doh.gif 

http://www.gumtree.c...poos/1002460669

http://www.gumtree.c...pies/1002490847

http://www.gumtree.c...-pup/1002437669

ir kiekviena savaite galima rasti vis "retesniu" ir "kilmingesniu" veisliu. as dar suprantu (nepateisinu, bet suprantu) kodel lietuvoje zmones taupydami pinigus renkasi nedokumentuotus suniukus. Bet cia bent zmones galvoja (naiviai tiki) kad jie moka pinigus uz norimos veisles suniuka. Taciau as nesuprantu kas ir kodel samoningai paklotu tokias sumas uz gryna dvorniuka kai toki galima paimti is prieglaudos? doh.gif

Arba čia- boxita lotuliukas.gif pups, nu ir pavadinimas
http://www.donedeal....le/dogs/4060811

dar prieš kelias savaites mačiau skelbimą, pardavinėjo senbernaro ir bokserio mišrūnus, kaip supratau iš skelbimo teksto, sukryžmino šunis samoningai, tai nebuvo nelaimingas atsitikimas ir kainą užsiplėšė nemažą, kiek, jau nebepamenu. Idiotai tie kurie taip daro ir tie, kurie tokius mišrūnus perka doh.gif
Atsakyti
uzejau paskaitineti pasizvalgyti...ir viskas sutapo pirkau pries 4 metus jorksyro terjera mokejau 1200lt cia tas kur alytnamyje veisia kaime kauno rajone nepacitavau konkrecios zinutes....kai skambinau klausinejau ir pan sakiau kad noriu berniuko.... atvaziavom bet konkreciai apgavo su vieta parasyta ir sake kad kaune o vaziuot dar nuo kauno tolokai reikejo.bet atvaziavus jau lauke prieskambaryje tipo jorkiuko tevai ir mazas berniukas kaip norejau nors atseit turejo dar mergaite paprasius parodyti neparode o jorko tevai abu atrode kaip parodiniai o mazuciai iki2kg plaukuciai sutvarkyti nu idialas adrode tevai abu tikrai ispudingai...o tas mazas suniukas vaiksciojo ir tiek mama jo nei pyko nei ka kai mes ji lietem ir pan...na pamaciusi neatsisipyriau nusipirkau...parsivezuus viskas tvarkoje myluciavom priziurejom po keliu dieneliu ar tai savaites pradejo baisiai vemti ir viduriuoti....nieko nelauus i kauno veterinarija na ir prasidejo gydymas mes is kaisiadoriu kiekviena diena veziojom gydem antibijotikus leidom vitaminus daug labai kainav sunycio gyvybe bet esme tame kad pasveikome...jau dideli mes 4 metu bet ir sveria toli grazu ne kaip abu tevai 4kg bet nesergam dabar priziurime ir visur keliauja kartu ir mylime begalo stipriai...
Atsakyti