Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojai

QUOTE(Crazy Daisy @ 2014 02 11, 11:00)
Aš asmeniškai, nematau problemos, jeigu žmogus klausia kainos pirmo skambučio metu. Juk ir žmonių yra įvairių - iškalbingesnių, kuklesnių, plepesnių, uždarų ir t.t. Kitas iš to strioko, girdi, kad iš kažkur skaito - o ten ir kaina įrašyta  biggrin.gif  Bet jis gali būti pats pačiausias šeimininkas tavo šuniukui. Todėl aš pati išsiklausinėju, ko man reikia. Vat jeigu ir tada nepasakoja - verta įsitempti.
Nemanau, kad tik vienai pusei kitos reikia - mums reikia vieniems kitų - juk ir tie "iškasti" puikūs šeimininkai ne kasdien pasitaiko.
O sau pasirinkau tokią koncepciją - parduodu šuniukus už palyginus nedidelę, bet stabilią kainą, kuri nepradės mažėti šuniukams augant. Taip daryti man būtų nepatogu prieš tuos, kurie laukė dar kergimo. Bet tuo pačiu pasilieku prabangą neparduoti, jeigu galvoju, kad negerai ten bus šuniukui.
O mano giminės ir artimieji jau pradeda nerimauti, nujausdami pavojų gauti Velykoms kokį vieną-kitą "užrūgusį" azijatuką.  tongue.gif

na niekas ir nesako, kad pirmo pokalbio yra nusikaltimas klausti kainos smile.gif kalba eina kai žmogui rūpi kaina ir tik kaina smile.gif kaip reikia gerai apie save galvoti, kad sakyt, jog žinau jau viską ir man belieka sužinot tik kainą smile.gif
Man asmeniškai ryšys su būsimu šeimininku yra labai svarbus. todėl , jei aš to ryšio neužmezgu, vadinasi nei aš kaip veisėja tam žmogui tinku nei jis man.
Ir visada pirmiausia kviečiu potencialius pirkėjus pas save į namus.. ir turiu vieną taisyklę - niekada neimu užstato po pirmo vizito, nelygu apsisprendė žmonės ar ne .. visada ,,išgrūdu" juos namo ir liepiu paskambint ryt smile.gif jei žmogus 100 proc apsisprendęs bus po nakties, vadinasi tai jų šuniukas.. O jei ne - vadinasi ne.. gi yra žmonių, kurie jaučia savotišką spaudimą moralinį pasakyti taip, kai tave pagirdo arbata, pavaišina pyragu smile.gif
Atsakyti
Cererakennel - drinks_cheers.gif Visiškai sutinku. Be abejo, jeigu manęs SMS'u paklaustų dėl "revletės" (ar kaip ten), tai neatsakyčiau. Apskritai, į SMS neatsakyčiau.
Dabar galiu pasidžiaugti, kad visi rezervuoti šuniukai keliauja tik pas tuos, su kuriai norėčiau vasarą šašlo pasikepti biggrin.gif
Ir dar vienas pastebėjimas - net 2 iš jų yra turėję azijatą be dokumentų, o dabar renkasi su. Šviesa tunelio gale yra, reiškias 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crazy Daisy: 11 vasario 2014 - 10:40
QUOTE(Crazy Daisy @ 2014 02 11, 11:39)
Ir dar vienas pastebėjimas - net 2 iš jų yra turėję azijatą be dokumentų, o dabar renkasi su. Šviesa tunelio gale yra, reiškias  4u.gif

yra yra smile.gif .. bent jau tie šuniukai, kurie maniškiai liko LT, jų šeimininkai tikrai domėjosi apie dokumentų reikšmę , nors visi jie yra šeimų
mylimukai smile.gif ir po to va taip mėgaujasi gyvenimu .. svajonių šeimininkai, o mano širdis dainuoja tokias foto matant smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 11 vasario 2014 - 10:46
Norit pasijuokti? biggrin.gif Iš vieno medžiotojų forumo:
"*Sveiki gal kas galetu padovanuot jagterjeru suniuka kalite nes turiu patina ir noreciau veist sios veisles siuniukue,patinas gerai dirbantis.gerai butu arciau traku ar vilniaus,isanksto DEKOJU.

*Nepyk,bet is dovanotu sunu,geru nepriveisi.

*na bet pamegynt galma juk.turiu jagterjeru patina tai jam 3ar4met tikslei nezinau nes dovanotas katina name suvalge pilnai o miske lojo an serno.ir irgy DOVANOTAS."

http://www.hunter.lt...r...33&page=123

lotuliukas.gif Vo kaip reikia su šunimis "suktis". biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 13 vasario 2014 - 18:31
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2014 02 13, 19:30)
katina name suvalge pilnai o miske lojo an serno.ir irgy DOVANOTAS."

http://www.hunter.lt...r...33&page=123



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kretingiškis garaže kankino būrį šunų
Komentaruose rašoma, kad šuneliai buvo gražinti savininkams sad.gif

Video http://tv.lrytas.lt/...037591403766884

Daugiau info apie tuos daugintojus
https://www.facebook...2...e=1

"Nuaro" info apie šunelių gražinimą savininkams ČIA


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 03 liepos 2014 - 15:25
Cia gal reikia kreiptis izurnalistus ar dar kur nors,na ir ka ,ir vel juos uzdare i ta garaza.Ir vel tamsoje,negere,neede.baisu.Reiskia Lietuvoje taip tyciotis is gyvunu galima.
Atsakyti
o siaube,sito labiausiai bijojau sad.gif tik Lt sitaip galima verysad.gif reikia kazka daryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 07 03, 20:38)
reikia kazka daryti unsure.gif

Na, bent jau dalintis FB galima, viešinti juos.
Bet baisiausia, kad juk neseniai išleido naujus įstatymus, sugriežtino gyvūnų laikymo ir priežiūros taisykles, o viskas kaip buvo, taip liko. doh.gif Kai priėmė įstatymą dėl mažiau promilių, tai dabar pareigūnai visiems kiš pūsti, nes pinigo pasidarys. O ką tie gyvūnai, leisk neleidęs įstatymus, jei nėra savimonės, moralės ir apskritai žmogiškumo, tai rašė bele parašė, kas perskaitė, paprunkštė į kumštį, kad nuo kada čia su šunimi kaip su šunimi elgtis nebegalima ir sėkmingai ignoruoja tvarką, pagal savo įstatymus gyvena. O tamsuolių logika - šuo prie grandinės, batono kartą per savaitę gauna, iš balos palaka, juk tam ir šuo. blink.gif Kai tokiam pareigūnui suteikia teisę spręsti, tai tas sėkmingai bėdos ir nemato.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 07 03, 19:38)
o siaube,sito labiausiai bijojau sad.gif tik Lt sitaip galima  verysad.gif reikia kazka daryti unsure.gif

reikia viesiti per FB,nors ju profiliai jau pasikeite unsure.gif
galima ju pavardes,foto su prierasu viesinti forumuose,grupese,kitrose svetainese smile.gif
ju gimines taip pat gyvunus ir Taurageje laiko... yra irgi rasius spauda,o skelbiu.lt ju sklebimai puikuojasi jau seniai,kaip geriausiais Taurages reproduktorius (jorkas)
vargsai gyvunaiv verysad.gif
Atsakyti
LINAS IR INGA AURYLOS-LAIKO GYVUNUS BAISOM SALYGOM...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tss @ 2012 06 23, 12:55)
Prancuzas ant grandines... blink.gif   verysad.gif ir is kur tokiu slykstyniu veikeju atsiranda verysad.gif


... žiauru šitoks grožis ant lenciūgo, kokie šeimininkai -siaubas, ,,

http://grynas.delfi....s.d?id=65213897
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salli: 07 liepos 2014 - 14:29