Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojai

QUOTE(Balta.Eustoma @ 2012 09 10, 18:52)
Į šitą "daugintojo-veterinaro sąjungą" pažiūrėkit iš kitos pusės. Veterinaras turi ne "atsisakyti padėti gimdančiai kalei", o turi nesekti pasakų, kaip kalei yra būtina nors kartą gyvenime pajusti motinystės džiaugsmą. Taip, galbūt seniau juos taip mokė, bet dabar viskas yra pažengę į priekį, nauji tyrimai, metodai, pagrįstos teorijos, o seno kirpimo veterinarų mąstymas vis dar tame pačiame lygyje kaip ir prieš 30 - 40 metų.

Aš esu girdėjus tik nubaustą oficialų veislyną, kuris netik veisė, bet ir daugino. O daugintojai šiai dienai niekam nepriklauso, todėl ir daro ką nori. Skųsk kiek nori ir kam nori, niekam tas neįdomu.

Ko į seimą spalio 14 d. nesibalotiruoja kokie gyvūnų teisių gynėjai... Bent būtų už ką balsuoti...

Manau kad daugintojai mažiausia klauso tas pasakas apie " būtina nors kartą gyvenime pajusti motinystės džiaugsmą " , o daugino dėl pelno . O ir veterinarai tikriausia šioms pasakom netiki , bet irgi nori pasipelnyti ,jog supranta kad jeigu gimdymas komplikuos žmogus su savo kale ateis pas ji . Bet čia jau kalba apie sąžiningumą ir veterinaro kompetencija .Nors kartais ir nespėja pas profesionalą . .. Neseniai mano vyras turėjo padėti maltezo kalytei , nes veterinaras pasake normalus gimdymas iki 12v. , laukite . Ir šeimininke lauke iki 12 nakties o po to atbėgo verkdama pas mus . Mano vyras ne veterinaras , bet ne karta padėdavo mūsų kalytėms . O kas pasakė tai šeimininkai kad jos malteze , sverianti 1,5 kg labai troško būti mama? Patino šeimininkas ....
Atsakyti
QUOTE(~Istorija~ @ 2012 09 07, 19:12)
Daugintojai toliau vagia nuotraukas mad.gif gun_bandana.gif

......



Mūsų istorija pasibaigė taip, jog....
Mano kalytės su šuniukais nuotrauka tame baisiame daugintojų skelbime dar kabėjo visą savaitgalį, pakol pirmadienį pavyko susisiekti su skelbiu . lt administracija. Buvau parašiusi mandagų ir išsamų laišką šios svetainės kontaktiniu elektroniniu paštu. Prisistačiau kas rašo, kokia ir kieno veislyno tai nuotrauka - su prašymu išimti. O gavau atsakymą, štai tokį:

Laba diena,
atsiųskite dokumentą, kad šių nuotraukų intelektualinės teisės
priklauso Jums ir nuotraukas iš skelbimo galėsime pašalinti. Kitokiu
atveju nuotraukų šalinti negalime.

Pagarbiai
vardas xxx, Skelbiu . lt



Teko kviestis į pagalbą fotografę, kurios fotosesijos metu mūsų šuniukai ir buvo įamžinti šioje nuotraukoje. Ačiū jai už pastangas. Buvo skambinta dar kartą 'gerbiamam' daugintojui - o jis dainavo toliau savo dainelę, jog tai jo nuotraukos ir viskas doh.gif Buvo siųsta administracijai fotografės patvirtinimai su orginalios nuotraukos dydžiu ir visais printscreenais.

Na ir rezultatą turim tokį, jog skelbime nuotraukos tiesiog pakeistos kitomis (pačio skelbimo autoriaus-daugintojo, matyt tiesiog užknisom jį su skambučiais) aiškiai irgi random surinktomis iš interneto smile.gif Panašu, jog administracija šio vartojo nebaudžia niekaip, net jei jo tie patys skelbimai mažų mažiausiai pasikartoja po tris kartus kiekvienam puslapį....

Pamoka mums: fecebook'e per daug 'gerų draugų', kurie pasidalino su daugintojais nuotraukomis biggrin.gif Ir daugiau į viešą erdvę nebedėsim nei vienos be riebaus vandens ženklo savo šuns(šuniuko) nuotraukos.

Būkite atsargūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tss @ 2012 06 23, 11:55)
Prancuzas ant grandines... blink.gif  verysad.gif ir is kur tokiu slykstyniu veikeju atsiranda verysad.gif


dėja ypač LT didžioji dalis daugyklose gyvenančių šunų ir prancūzų tame tarpe, "džiaugiasi" vat tokiu "šauniu" gyvenimu ......pati savo akimis esu mačiusi alia prancūzą patiną gruyodžio pradžioje per pūgą ant grandinės su menka būdele , kuri stovėjo ant pliko apledėjusio betono.....

QUOTE(saika @ 2012 09 10, 16:56)
Kaip supratau vetas turi atsisakyti padėti gimdančiai kalei  arba turi būti nubaustas kad padėjo daugintuoju šuniukams atsirasti operacinių būdų . O kaip gi priesaika ? Ar veterinarai neturi priesaikos ? Ar aš atvežus savo negalinti pagimdyti kale turiu vežti su savimi ir veislyno pažemėjama  ? Gal nereikia painioti veterinarini pagalba ir neatsakingas dauginimas . Aš taip pat negirdėjau kad nubaudė nors  1  šunų fermos savininko


veterinaras, turi daryti tai ką privalo - padėti bet kokiam savo pacientui, bet niekas nedraudžia jam pranešti ir gyvūnų teisėms ir pan....BET jei tas vetas praneš, tai gandai greit nueis ir praras manau didžiąją dalį savo klientūros, kadangi mano manymu būtent tokios daugyklos tuos vetus pagrinde ir išlaiko......jų šunys turi daugybę sveiktos sutrikimų, kalės pjaustomos be saičiaus ir pan.... poto triedžiančias ( atsiprašau už išsireiškimą) vemiančias vadas reikia gydyti, taigi.......
Dėja mūsų Lietuvėlėje, manau mažai yra veterinarų, kurie turi principus ir jų laikosi.....
Atsakyti
QUOTE(~Istorija~ @ 2012 09 10, 19:03)
Mūsų istorija pasibaigė taip, jog....

Būkite atsargūs  4u.gif


verysad.gif vadinasi ir aš nieko nepešiu verysad.gif

kraujas užvirė pamačius savo kalytę su vaikiukais šitos moters skelbime verysad.gif
Atsakyti
Pries tris metus draugai pirko haski. Pamaciau suniuka ir kazkoks keistas itarimas kilo, kad kazkas su juo negerai. Nuveze pas veterinare isgirdome, kad paciu laiku atvykome, Padaryti tyrimai buvo tragiski. Toliau seke gydymas ir siai dienai suo laksto sveikas ir gyvas. Aisku tuo metu as kaip seklys morka-teisybes ieskotoja pradejau aiskintis is kokios landynes jie pirko suniuka. Issiaiskinau, kad Kaune moteriske suka gera versliuka. Suniukus vezasi is Lenkijos ir cia pardavineja. Daugeliui jos klientu nusivyle arba palaidojo suniukus. Tuo metu jos telefonas kaito nuo mano skambuciu ir grasinimu. Pinigeliu dali uz haski ji grazino (bet tik su salyga, kad nepaleisiu antireklamos). Aisku informacija paskleidziau visur kur tik galejau. Taciau tikiu, kad tai nesuzlugde jos verslo.
Kitas variantas pazistama moteris kuri suveda du VA ir ploja katutem, kad uzsidirba pinigo. Visus savo augintinius ji gydo pati, nes mano, kad veterinarai yra pinigu lupikautojai. Jos VA patinas yra uzpuoles net pacios pazistamos sunu. Sunys yra be dokumentu ir tik primena VA.
Tokiu daugintoju yra simtai.... Ir kokiu priemoniu imtis kovojant su tokiais debilais (atsiprasau uz issireiskima)? verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Dažniausiai daugintojai stengiasi pigiai ar veltui įsigyti kalę ar šunį, kad minimaliai investuoti. Mano kaime viena moteris speciailiai įsisgijo dovanojamą pekinų veislės patinuką, nes jos tėvai turi tokią pat "susišaudytą popigiai" kalytę. Na ir kergia, daugina, pardavinėja. Žinoma, abu šunys gyvena prie grindinių pririšti, apšiurę. Nežinau, kaip patinėlis, bet kalytė tai ryškiai dar ir nestabilios psichikos..galbūt nuo gyvenimo prie būdos, nežinau. Manau, jeigu jau dovanoji savo šunį, tai bent paskutinį kart pasirūpink jo gerove, sterilizuok, kad nepakliūtų daugintojams.
Atsakyti
Va va dar ir nestabilios psichikos keturkoju priveisia...kaina nekosmine, be cipu, su defektais...tuomet gyvuneliu prieglaudos pildosi naujais gyventojais... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorkee @ 2012 09 18, 12:22)
Tokiu daugintoju yra simtai.... Ir kokiu priemoniu imtis kovojant su tokiais debilais (atsiprasau uz issireiskima)? verysad.gif doh.gif

Kol bus paklausa, bus ir pasiūla...
Dažniausiai žmonės nesupranta, koks tai didelis "ratas" ir mano, jog nuo "pirkimo sau|, niekas nenukentės. O kenčia.
Šviesti reikia žmones.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megeja: 18 rugsėjo 2012 - 17:31
QUOTE(megeja @ 2012 09 18, 18:31)
Kol bus paklausa, bus ir pasiūla...
Dažniausiai žmonės nesupranta, koks tai didelis "ratas" ir mano, jog nuo "pirkimo sau|, niekas nenukentės. O kenčia.
Šviesti reikia žmones.

drinks_cheers.gif
Čia visų pirma. Ir dar labai reikėtų vieno straipsnio į rengiamą Gyvūnų gerovės įstatymą - draudžiančio pardavinėti bedokumenčius šunis ir kates, leidžiančio juos tik dovanoti.
Nėr biznio - nėr tikslo daugint.
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2012 09 18, 19:33)
drinks_cheers.gif
Čia visų pirma. Ir dar labai reikėtų vieno straipsnio į rengiamą Gyvūnų gerovės įstatymą - draudžiančio pardavinėti bedokumenčius šunis ir kates, leidžiančio juos tik dovanoti.
Nėr biznio - nėr tikslo daugint.

su privaloma sterilizacija!!! Bet to niekas nesukontroliuos... Kazkur miesto pakrastyje, soduose, veis ir pardavines (o garsiai skelbs, kad dovanoja) suniukus kurie neaisku i kokius mutantus isaugs...
Atsakyti
QUOTE(Lorkee @ 2012 09 19, 09:59)
su privaloma sterilizacija!!! Bet to niekas nesukontroliuos... Kazkur miesto pakrastyje, soduose, veis ir pardavines (o garsiai skelbs, kad dovanoja) suniukus kurie neaisku i kokius mutantus isaugs...


Bet tada bet kuris norintis (ir aš tame tarpe biggrin.gif ) galės tuos pardavinėtojus skųsti, o jie akių nedraskys, kad ką noriu, tą ir parduodu, tokias fotkes ir keliu. Tada būtų realus įrankis, kuo grasinti. Ir be to, tikrai ne kiekvienas dabartinis daugintojas ryžtųsi tuomet jau nusikalstamai veiklai. Jeigu neklystu, prieš kokius metus panašią nuostatą įgyvendino lenkai. Įdomu, kokie rezultatai, statistika? Ale lenkiškai neskaitau, sunkoka rast ką nors. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2012 09 19, 10:41)
Bet tada bet kuris norintis (ir aš tame tarpe  biggrin.gif ) galės tuos pardavinėtojus skųsti, o jie akių nedraskys, kad ką noriu, tą ir parduodu, tokias fotkes ir keliu. Tada būtų realus įrankis, kuo grasinti. Ir be to, tikrai ne kiekvienas dabartinis daugintojas ryžtųsi tuomet jau nusikalstamai veiklai. Jeigu neklystu, prieš kokius metus panašią nuostatą įgyvendino lenkai. Įdomu, kokie rezultatai, statistika? Ale lenkiškai neskaitau, sunkoka rast ką nors.  blush2.gif

Mums daugelyje klausimu reiktu imti pvzdi is uzsienio saliu...BET!! Ir tai, kad mes cia internetineje erdveje keli zmones susirinke padiskutuosim ka galima butu padaryti-situacijos nepakeis!! Kiek pati bandziau Vilniaus savivaldybeje sneketi apie pokycius, teikti pasiulymus...yra svarbesniu klausimu ir projektu!
Pradziai reikia daugiau informacijos, daugiau sviesti zmones!
Atsakyti