Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojai

[quote=Arvika,2014 02 10, 21:27]
Žinoma,kad kaina aktuali,bet gi nerašysi laiško su vienu klausimu "Kiek kainuoja šuniukas?", ne turgus gi. Ar jūs jau turėdamos mažus nupopintus,numyluotus mažylius kad ir už dyką pirmam pasitaikiusiam dalintumėte? Nesvarbu,kiek žinai,kiek apsišvietęs esi, bet tavęs, tavo šeimos, pomėgių, gyvenimo budo veisejas nežino, o tai turi daug reikšmės pasirenkant veislę. Tad man tai nieko keista, kad reikia ne tik kainos pasiteirauti, bet ir prisistatyti, nieko tame arogantiško nematau.
[/ quote] Nieko, blogo nera,jei zmogus paklause kaina, a po to ,jei islaikys kisene --------apie viska kita,jei veiseja tures laiko bendrauti.......,zinot kiek tokiu norinciu ir kaupanciu pinigu issvajotam suneliui. wub.gif a wub.gifA del kurjiozisku SMS----garantuojiu vaiku darbas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2014 02 10, 19:34)
Jei nepaskaityčiau čia,tai matyt paklausčiau tik kainos  blush2.gif Bet jei kaina tinka, tai bendravimas juk tesiasi toliau. Tada gali paaiškėti, kad jis šaunių šauniausias žmogus  mirksiukas.gif

Suprantu puikiai, kad jei Jums kaina tiks jus noresite bendrauti toliau. Bet o kodel veiseja turetu bendrauti toliau su kazkuo, kas renkasi suniuka pirmiausia pagal kaina? Isivaizduokite, kad veiseja turi 5 suniukus vadoje, o emailu jau apie 8 atejo. Ir bent puse rasanciu klausia tik kainos. Kodel ji dabar turi su kazkuo net bandyti bendrauti? Juk ne televizorius parduoda. Isivaizduokite savo pirma emaila kaip vieninteli sansa "uzkabinti" veisejos demesi. Kodel ji turi pasirinkti butent Jus. Matot, keletas nariu sioje diskusijoje jau paminejo tai, kaip kai kurie veisejai parduoda suniukus pigiau jei naujieji seimininkai jiems labai patiko. O jei dabar jums pasakys kaina, jus pasakysite "ne, aciu" gal prarasite gera sansa? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 02 10, 22:10)
                                                                                                  Nieko, blogo nera,jei zmogus paklause kaina, a po to ,jei  islaikys kisene --------apie viska kita,jei veiseja tures laiko bendrauti.......,zinot kiek tokiu norinciu ir kaupanciu pinigu issvajotam suneliui. wub.gif                                                                        a wub.gifA  del kurjiozisku SMS----garantuojiu vaiku darbas wub.gif

Yra elementarios bendravimo taisyklės, o kai žmogus labai nori, svajoja ir taupo, domisi, tai jo laiškas tikrai neapsiribos vienu sakiniu apie kainą.
Atsakyti
Neesu nei vienoj pusėj, bet esantieji veisėjų pusėje,na, ar ne per daug hiperbolizuojat? g.gif
kartais atrodo,kad šuniukų baisus deficitas g.gif aišku,kas ieškos perspektyvaus šuns, gali būti ne tik Lietuvos, bet ir pabaltijo ar dar toliau būt per maža. Arba jei veislė dar naujiena ir pan. Pasiskaičius susidaro nuomonė, kad šuniukų gerokai mažiau nei norinčųjų pirkti.
Aš nekalbu apie tai,kad veisėjas turi būt patenkintas gavęs laišką, ,,kokia kaina'' , bet jei žmogus ne vienerius metus domėjosi veisle, net ir veislyną turėjo kaip savo favoritą, pasidomėjo apie tėvus ir t.t. arba net pats augino tokios pat veislės šunį, tai ko gi klaust? Na, nebent ko veisėjas tikėjosi iš atitinkamų šunų. Žinoma asmeninis prisistatymas duoda bendravimui pradžią, bet tai žinodami net ir tie iš ,,puppy mills'' tokį prisistatymą sukurs, kad bus gražu žiūrėt, tik noro reikia. Nesakau, kad jo nereikia, bet man įdomus klausimas: Ar parašytas gražus rašinėlis tikrai garantuoja gerą šuniuko priežiūrą ir geras rankas? Ar jūs apsikeitę keliais laiškais, kurie nebūtinai yra tiesa, jau būsite ramūs,kad šuniukas patenka į geras rankas? Kiek būna pasakojimų,kad pirkėjas bendrauja,kol pasiima, paskui nebenori atrašinėti, paskui išvis dingsta, o iš pradžių ir nuotraukas žada ir bendrauti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 10 vasario 2014 - 22:58
Papasakosiu apie vieną iš savo pirkėjų. Šuniukai dar nebuvo gimę, tai pirmame laiške ji pasiteiravo ( jei gerai pamenu) kada gims, kada galės keliauti į naujus namus ir kokia kaina. Atrašiau. Tada gavau laišką su atsakymui, kad 'oi, kaip gaila, bet tiek mes negalim mokėti, linkiu šuniukams rasti kuo geriausius šeimininkus' -ar kažkaip panašiai. Na, tikrai nuoširdžiai ir tikrai man tas atsisakymas buvo priimtinas- na negali, tai negali. Aš irgi ne viską galiu sau leisti, tai yra visiškai natūralu ( nes didžioji dauguma, net jei iems pasirodo, kad per brangu, net nesiteikia atsakyti. O jei skambina telefonu- iš karto ima pasakoti, kad matė skelbimus, kur šuniukai kainuoja tiek ir tiek- kodėl pas mane taip brangiai, arba ima prašyti nuolaidos šuniukų net nematę, o dar kurioziškiau- jie gal dar net nebūna gimę doh.gif ). Taigi, grįžtant prie tos merginos laiško. Tuo viskas kaip ir baigėsi. Čia gimsta šuniukai, ir BAC- vienas veislės brokas. Prisiminiau tą merginą, parašiau jai, sakau- turiu šuniuką už pusę kainos. Iš karto susitarėm, ji kantriai laukė kol šuniukas užaugo, teiravosi apie jį, nuotraukų prašydavo...
Ką aš noriu pasakyti- niekada nereikia nuleisti rankų ar pradėti draskyti akis. Taip nieko nebus. Kai viskas žmoniškai, tai visada galima rasti kažkokią išeitį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2014 02 10, 23:58)

puikus pavyzdys. Istorija prasidėjo ne taip, kaip galbūt norėtųsi, ir išsirutuliojo be mandrumų į abiems pusėms tinkamą sprendimą. O tas žmogus galėjo būti ,,praignoruotas''..
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2014 02 10, 23:55)
bet jei žmogus ne vienerius metus domėjosi veisle, net ir veislyną turėjo kaip savo favoritą, pasidomėjo apie tėvus ir t.t. arba net pats augino tokios pat veislės šunį,


...tai tokį žmogų veisėjas jau ir taip seniai pažinos, bus susitikęs parodose, bus susidaręs apie jį savo nuomonę ir arba atiduos jam geriausią šuniuką palankiausiomis sąlygomis, arba pasiųs kuo toliau... Juk Lietuva- švogerių kraštas, o šunininkų pasaulis- dar mažesnis, visi viską vieni apie kitus žinom. Kartais kiti žino net daugiau, negu pats... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2014 02 11, 00:02)
puikus pavyzdys. Istorija prasidėjo ne taip, kaip galbūt norėtųsi, ir išsirutuliojo be mandrumų į abiems pusėms tinkamą sprendimą. O tas žmogus galėjo būti ,,praignoruotas''..


Taip. Tik aš tuo pavyzdžiu norėjau pasakyti, kad net ir laiške, net ir ne "paklodėje" puikiai jaučiasi, koks žmogus rašo, su kokiom intencijom. Tuo labiau, kai paskambina telefonu. Ir tada darai sprendimą- ar bendrauti toliau, ar nebe...Jei parašo: 'kokia šuniukų kaina?' , (nei labas, nei sudie, net neaišku, ko jam reikia- veislės ( pas mane jos dvi), lyties, spalvos, tikslo...)- tai apie kokį tolimesnį bendravimą galima kalbėti? Į tokį laišką arba nereaguoju, arba parašau tik maksimaliai didelę kainą skaičiukais. Be jokių komentarų. Iš principo. Kaip tu man, taip aš tau. ax.gif
Atsakyti
Teko kažkada pasirašinėti SMS su vienu asmeniu. Pradžia sudomino, nebuvo vien apie kainą, domėjosi ir tėvais. Kai parašiau kainą, atrašė, kad per brangu, bet kadangi pas mane bus ne vienas šuniukas, tai gal aš padovanosiu vieną? Va taip, šiaip sau, nes žmonės man PASISTENGĖ parašyti penkis sms?
Man šuniukai didelė atsakomybė. Surasti jiems visiem gerus namus, geras rankas - didžiulis galvos skausmas. Todėl gauta suma rūpi mažiausiai.
Bet kai gauni emailą "e, a turi baltų ir kiek kainuoja?" - atsakymas būna "Šiuo metu parduodamų šuniukų nėra" biggrin.gif ir viskas
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2014 02 10, 22:55)
Neesu nei vienoj pusėj, bet esantieji veisėjų pusėje,na, ar ne per daug hiperbolizuojat? g.gif
kartais atrodo,kad šuniukų baisus deficitas  g.gif aišku,kas ieškos perspektyvaus šuns, gali būti ne tik Lietuvos, bet ir pabaltijo ar dar toliau būt per maža. Arba jei veislė dar naujiena ir pan. Pasiskaičius susidaro nuomonė, kad šuniukų gerokai mažiau nei norinčųjų pirkti.
Aš nekalbu apie tai,kad veisėjas turi būt patenkintas gavęs laišką, ,,kokia kaina'' , bet jei žmogus ne vienerius metus domėjosi veisle, net ir veislyną turėjo kaip savo favoritą, pasidomėjo apie tėvus ir t.t. arba net pats augino tokios pat veislės šunį, tai ko gi klaust? Na, nebent ko veisėjas tikėjosi iš atitinkamų šunų. Žinoma asmeninis prisistatymas duoda bendravimui pradžią, bet tai žinodami net ir tie iš ,,puppy mills'' tokį prisistatymą sukurs, kad bus gražu žiūrėt, tik noro reikia. Nesakau, kad jo nereikia, bet man įdomus klausimas: Ar parašytas gražus rašinėlis tikrai garantuoja gerą šuniuko priežiūrą ir geras rankas? Ar jūs apsikeitę keliais laiškais, kurie nebūtinai yra tiesa, jau būsite ramūs,kad šuniukas patenka į geras rankas? Kiek būna pasakojimų,kad pirkėjas bendrauja,kol pasiima, paskui nebenori atrašinėti, paskui išvis dingsta, o iš pradžių ir nuotraukas žada ir bendrauti....

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2014 02 10, 23:55)
Neesu nei vienoj pusėj, bet esantieji veisėjų pusėje,na, ar ne per daug hiperbolizuojat? g.gif
kartais atrodo,kad šuniukų baisus deficitas  g.gif aišku,kas ieškos perspektyvaus šuns, gali būti ne tik Lietuvos, bet ir pabaltijo ar dar toliau būt per maža. Arba jei veislė dar naujiena ir pan. Pasiskaičius susidaro nuomonė, kad šuniukų gerokai mažiau nei norinčųjų pirkti.
Aš nekalbu apie tai,kad veisėjas turi būt patenkintas gavęs laišką, ,,kokia kaina'' , bet jei žmogus ne vienerius metus domėjosi veisle, net ir veislyną turėjo kaip savo favoritą, pasidomėjo apie tėvus ir t.t. arba net pats augino tokios pat veislės šunį, tai ko gi klaust? Na, nebent ko veisėjas tikėjosi iš atitinkamų šunų. Žinoma asmeninis prisistatymas duoda bendravimui pradžią, bet tai žinodami net ir tie iš ,,puppy mills'' tokį prisistatymą sukurs, kad bus gražu žiūrėt, tik noro reikia. Nesakau, kad jo nereikia, bet man įdomus klausimas: Ar parašytas gražus rašinėlis tikrai garantuoja gerą šuniuko priežiūrą ir geras rankas? Ar jūs apsikeitę keliais laiškais, kurie nebūtinai yra tiesa, jau būsite ramūs,kad šuniukas patenka į geras rankas? Kiek būna pasakojimų,kad pirkėjas bendrauja,kol pasiima, paskui nebenori atrašinėti, paskui išvis dingsta, o iš pradžių ir nuotraukas žada ir bendrauti....

savęs pristatymas yra tik pradžia, kuri padeda veisėjui atfiltruoti galimus šuniukų šeimininkus.. Be abejo yra veisėjų, kurie parduoda bile kam, kad tik šuniukai neužsisedėtų.. bet yra veisėjų kurie gali sau leisti rinktis. Ypač tiems, kuriems tikrai rūpi kur jo leliukas iškeliaus. Jei būsimas pirkėjas pasirenka sau veisėją pagal kažkuriuos kriterijus, t.y išanalizavo jo turimus šunis, jų sveikatos tyrimus ir tt tai sąžiningą suteikti veisėjui informaciją pagal kurią jis rinksis jus arba nesirinks.. ir vėl manau šioje vietoje išlenda tas požiūris, kad pirkėjas neva daro veisėjui paslaugą.. jei pirkėjas išsirenka šuniuką, skanbina veisėjui, vadinasi to šuniuko jam reikia ar ne?

tiesa, galiu pasakyti kad daugiausia laiko užtrunku kol atrenku būsimus šeimininkus būtent petukams.. kiek teko susidurt, būtent tokių šuniukų pirkėjai kaip taisyklė yra itin priekabūs smile.gif turbūt žmonės galvoja, kad jei neva tai neatitinkantis kažkokių reikalavimų šuniukas tai jau galim išsidirbinėti iki maksimumo. Galbūt todėl retas kuris bent jau maniškių lieka LT

Atsakyti
Aš asmeniškai, nematau problemos, jeigu žmogus klausia kainos pirmo skambučio metu. Juk ir žmonių yra įvairių - iškalbingesnių, kuklesnių, plepesnių, uždarų ir t.t. Kitas iš to strioko, girdi, kad iš kažkur skaito - o ten ir kaina įrašyta biggrin.gif Bet jis gali būti pats pačiausias šeimininkas tavo šuniukui. Todėl aš pati išsiklausinėju, ko man reikia. Vat jeigu ir tada nepasakoja - verta įsitempti.
Nemanau, kad tik vienai pusei kitos reikia - mums reikia vieniems kitų - juk ir tie "iškasti" puikūs šeimininkai ne kasdien pasitaiko.
O sau pasirinkau tokią koncepciją - parduodu šuniukus už palyginus nedidelę, bet stabilią kainą, kuri nepradės mažėti šuniukams augant. Taip daryti man būtų nepatogu prieš tuos, kurie laukė dar kergimo. Bet tuo pačiu pasilieku prabangą neparduoti, jeigu galvoju, kad negerai ten bus šuniukui.
O mano giminės ir artimieji jau pradeda nerimauti, nujausdami pavojų gauti Velykoms kokį vieną-kitą "užrūgusį" azijatuką. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2014 02 11, 10:00)
Aš asmeniškai, nematau problemos, jeigu žmogus klausia kainos pirmo skambučio metu. Juk ir žmonių yra įvairių - iškalbingesnių, kuklesnių, plepesnių, uždarų ir t.t. Kitas iš to strioko, girdi, kad iš kažkur skaito - o ten ir kaina įrašyta  biggrin.gif  Bet jis gali būti pats pačiausias šeimininkas tavo šuniukui. Todėl aš pati išsiklausinėju, ko man reikia. Vat jeigu ir tada nepasakoja - verta įsitempti.
Nemanau, kad tik vienai pusei kitos reikia - mums reikia vieniems kitų - juk ir tie "iškasti" puikūs šeimininkai ne kasdien pasitaiko.
O sau pasirinkau tokią koncepciją - parduodu šuniukus už palyginus nedidelę, bet stabilią kainą, kuri nepradės mažėti šuniukams augant. Taip daryti man būtų nepatogu prieš tuos, kurie laukė dar kergimo. Bet tuo pačiu pasilieku prabangą neparduoti, jeigu galvoju, kad negerai ten bus šuniukui.
O mano giminės ir artimieji jau pradeda nerimauti, nujausdami pavojų gauti Velykoms kokį vieną-kitą "užrūgusį" azijatuką.  tongue.gif

thumbup.gif
Atsakyti