Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojai

QUOTE(Agnnyte @ 2014 02 10, 17:33)
O mes tikrai ne kartu laiškus į veislynus rašėm?  lotuliukas.gif


Visko gali buti...:DDD
Atsakyti
Man kažkaip neteko laiškų rašyt, nors mano mėgiamiausias dalykas rašyt paklodes, su veisėja to nebuvo biggrin.gif nes kažkaip domėjausi iš kito galo visiškai - pirma išsiaiškinau giminę, kas kaip ką ir kodėl, po to veisėja pradėjo klausinėt ar nenoriu aš to šuns, o aš jo nenorėjau biggrin.gif matyt, perkalbėjo biggrin.gif pasitikėjimas iš jos pusės buvo nuostabus, tikėjimas manim kai atidavė man savo kalę irgi smile.gif o už manęs stovėjo krūva, kurie norėjo, bet negavo, man mano šuns veisėja tapo laabai svarbiu žmogum nes ne aš ją atsirinkau, o ji mane, ir išties kaip kažkas rašė taip ir būna - kartais atsiranda žmogus, kuriam norisi parduoti šuniuką, net jei jis uždirba mažiau, gyvena sunkiau ar nėra tas pats idealiausias.
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 02 10, 18:55)
Man kažkaip neteko laiškų rašyt, nors mano mėgiamiausias dalykas rašyt paklodes, su veisėja to nebuvo  biggrin.gif nes kažkaip domėjausi iš kito galo visiškai - pirma išsiaiškinau giminę, kas kaip ką ir kodėl, po to veisėja pradėjo klausinėt ar nenoriu aš to šuns, o aš jo nenorėjau  biggrin.gif matyt, perkalbėjo  biggrin.gif pasitikėjimas iš jos pusės buvo nuostabus, tikėjimas manim kai atidavė man savo kalę irgi smile.gif o už manęs stovėjo krūva, kurie norėjo, bet negavo, man mano šuns veisėja tapo laabai svarbiu žmogum nes ne aš ją atsirinkau, o ji mane, ir išties kaip kažkas rašė taip ir būna - kartais atsiranda žmogus, kuriam norisi parduoti šuniuką, net jei jis uždirba mažiau, gyvena sunkiau ar nėra tas pats idealiausias.

Mane stebina jusu naivumas ,a gal jusu idealizmas daugiau wub.gif Jums pasiseke ,savo kelyje sutikot gera zmogu ir tuo paciu idealu veiseja,bet cia daugiau isimtis... doh.gif Mano giminaite daugeli metu svajojio apie X veisle.Ji atitiktu-----idealu laikytoja busimo cempiono veislyno....nesikartosiu cia daugeliu issakytu nuomoniu ... biggrin.gif Susitare su veiseja ir del suniuko busimu tevu,del lyties.,kainos....bendravo siltai. Kalytei gimus uzprase brangiau,kaina padvigubino ----tik viena mergyte gime vadoj--Pasiteisinimas veisejos......A mano giminaite ir toliau lauke...... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 02 10, 21:11)
-tik viena mergyte gime vadoj


O tokia mintis, kad veisėja planavo pasilikti kalytę iš tos vados sau- jums nekyla? doh.gif Deja, gimė tik viena, todėl parduoti nėra ką...
Atsakyti
Viską suprantu ir sutinku su pasisakiusiomis apie dokumentų svarbą, sveikatą, investicijas, veislės puoselėjimą. Bet jei žmogus renkasi šuniuką su dokumetais, bet jam visiškai nesvarbu jokie giminės medžiai, užsieniniai/ar ne kergimai, titulai, jam reikia tik tos veislės šunio, ko jam klaust apart kainos, kai ta kaina, tuo labiau tokiu atveju, dažnai labai svarbi būna. Jei jis renkasi šuniuką tik atsižvelgdamas į kainą? Dabar besirinkdama šunį (o jį po metų-kitų matyt teks rinktis) net nežinosiu kaip į veisėjus kreiptis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2014 02 10, 19:02)
Viską suprantu ir sutinku su pasisakiusiomis apie dokumentų svarbą, sveikatą, investicijas, veislės puoselėjimą. Bet jei žmogus renkasi šuniuką su dokumetais, bet jam visiškai nesvarbu jokie giminės medžiai, užsieniniai/ar ne kergimai, titulai, jam reikia tik tos veislės šunio, ko jam klaust apart kainos, kai ta kaina, tuo labiau tokiu atveju, dažnai labai svarbi būna. Jei jis renkasi šuniuką tik atsižvelgdamas į kainą? Dabar besirinkdama šunį (o jį po metų-kitų matyt teks rinktis) net nežinosiu kaip į veisėjus kreiptis unsure.gif

Na, man be kainos dar buvo svarbu suns kraujai ne tik del to, kad zinoti kokie cempijonai ar ne cempionai yra seneliai, o del suns paskirties. Jei zinote kokios veisles norite, tada turetumet zinoti ir kokie toj veislej buna darbiniai ir parodiniai sunys. Skirtumas vis tik yra tarp ju. Na, imam mano Australu avigani. Grynu darbiniu liniju australai turi labai stipru ganymo instinkta, daug energijos ir turi pastoviai dirbti. parodiniai veisiami del isvaizdos, o ne del "darbingumo" tad tie instinktai gali buti minimalus. Man norejosi suns per viduriuka. Todel visu veiseju, kuriems rasiau klausinejau kokie ju sunys (net jei maciau, kad pagrinde jie dalyvauja tik parodose). Aiskiai pasakojau kodel noriu sitos veisles ir kokio butent atstovo ieskau. Kad noriu uzsiimti su suniu, bet atsidavusio darbininko neieskau. na, juk zinote KO tikites is to suniuko, kuri pirksite. Bent kazka isivaizduojate? Ar, kad pastoviai i miska vazinesite ilgiems pasivaiksciojimams/grybavimams, ar daugiau atsipute prie ezero gulesite, ar tik siaip pasivvaikscioti noresite. Jei turite/ planuojate greitu metu vaiku tureti klausiate ar suniukai nuo mazens pratinami prie vaiku, ar tevai gerai sutaria su vaikais. Paklodziu nebutina rasyti visiems. Bet bent prisistatyti ir apie save papasakoti ir issakyti savo lukescius pries klausiant apie kainas vertetu. Galu gale, gal jums veisejo kaina siuloma tiks, bet veisejas negales jums suns parduoti todel, kad jus ieskote kitokio charakterio ar kitos paskirties suns. Sunys is grynai darbiniu liniju netiks tyliai seimyninei idilei.
Atsakyti
Žinoma,kad kaina aktuali,bet gi nerašysi laiško su vienu klausimu "Kiek kainuoja šuniukas?", ne turgus gi. Ar jūs jau turėdamos mažus nupopintus,numyluotus mažylius kad ir už dyką pirmam pasitaikiusiam dalintumėte? Nesvarbu,kiek žinai,kiek apsišvietęs esi, bet tavęs, tavo šeimos, pomėgių, gyvenimo budo veisejas nežino, o tai turi daug reikšmės pasirenkant veislę. Tad man tai nieko keista, kad reikia ne tik kainos pasiteirauti, bet ir prisistatyti, nieko tame arogantiško nematau.
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2014 02 10, 20:27)
O tokia mintis, kad veisėja planavo pasilikti kalytę iš tos vados sau- jums nekyla? doh.gif  Deja, gimė tik viena, todėl parduoti nėra ką...

Pardave i uzsieni Suomija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2014 02 10, 22:20)
Na, man be kainos dar buvo svarbu suns kraujai ne tik del to, kad zinoti kokie cempijonai ar ne cempionai yra seneliai, o del suns paskirties. Jei zinote kokios veisles norite, tada turetumet zinoti ir kokie toj veislej buna darbiniai ir parodiniai sunys. Skirtumas vis tik yra tarp ju. Na, imam mano Australu avigani. Grynu darbiniu liniju australai turi labai stipru ganymo instinkta, daug energijos ir turi pastoviai dirbti. parodiniai veisiami del isvaizdos, o ne del "darbingumo" tad tie instinktai gali buti minimalus. Man norejosi suns per viduriuka. Todel visu veiseju, kuriems rasiau klausinejau kokie ju sunys (net jei maciau, kad pagrinde jie dalyvauja tik parodose). Aiskiai pasakojau kodel noriu sitos veisles ir kokio butent atstovo ieskau. Kad noriu uzsiimti su suniu, bet atsidavusio darbininko neieskau. na, juk zinote KO tikites is to suniuko, kuri pirksite. Bent kazka isivaizduojate? Ar, kad pastoviai i miska vazinesite ilgiems pasivaiksciojimams/grybavimams, ar daugiau atsipute prie ezero gulesite, ar tik siaip pasivvaikscioti noresite. Jei turite/ planuojate greitu metu vaiku tureti klausiate ar suniukai nuo mazens pratinami prie vaiku, ar tevai gerai sutaria su vaikais. Paklodziu nebutina rasyti visiems. Bet bent prisistatyti ir apie save papasakoti ir issakyti savo lukescius pries klausiant apie kainas vertetu. Galu gale, gal jums veisejo kaina siuloma tiks, bet veisejas negales jums suns parduoti todel, kad jus ieskote kitokio charakterio ar kitos paskirties suns. Sunys is grynai darbiniu liniju netiks tyliai seimyninei idilei.


Ačiū. Ant kelio užvedėt ax.gif Bet jei paaiškėja, kad kaina netinkama...gal iškato neverta gaišinti nei veisėjo laiko, nei pačiam gaišti. Juk natūralu, jei kaina tinkama, tas pokalbis savaime turėtų išsirutulioti. O ne "būri" apie svajones, gyvenimą, pasakoji savo viziją,o paskui bac ir paaiškėja, kad kaina netinkama. Ir vėl ieškai kito, ir vėl pasakoji...
Na pvz. pirkau katiną. Nesvarbu man buvo jo tėvai, titulai, visai nedomino parodos, norėjau paprasčiausiai tos veislės katino ir kaina vaidino tikrai svarbų vaidmenį smile.gif Juk nuo to nepasidarai blogesnis žmogus. Tiesa, veisėją buvau nusižiūrėjusi, bet apart kainos netmintis nekilo ko nors klausti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2014 02 10, 21:02)
Viską suprantu ir sutinku su pasisakiusiomis apie dokumentų svarbą, sveikatą, investicijas, veislės puoselėjimą. Bet jei žmogus renkasi šuniuką su dokumetais, bet jam visiškai nesvarbu jokie giminės medžiai, užsieniniai/ar ne kergimai, titulai, jam reikia tik tos veislės šunio, ko jam klaust apart kainos, kai ta kaina, tuo labiau tokiu atveju, dažnai labai svarbi būna. Jei jis renkasi šuniuką tik atsižvelgdamas į kainą? Dabar besirinkdama šunį (o jį po metų-kitų matyt teks rinktis) net nežinosiu kaip į veisėjus kreiptis unsure.gif

Tai aš gi pasikartosiu - klausti kainos nėra uždrausta ar kažkoks tabu. Tiesiog reikia elementaraus mandagumo ir žmoniškumo.
Daugelis iš "esemesininkų" tikrai dažnai galvoja, kad šuo - tai paprasčiausia prekė, lygiavertė negyvai produkcijai ir jos įsigijimo taisyklės tos pačios, t.y. kad pirkėjas visada teisus, pirkėjas yra auksinis, o pardavėjui rūpi tik greičiau bet kam ir bet kaip pramušti prekę.
Nors šuo ir įeina į prekės kategorija, tai vis tik - gyva būtybė ir didžiąjai daliai veisėjų jų parduodami šuniukai ir yra suvokiami plačiau, nei tik prekė. Vadinasi, pirkimo-pardavimo sandėris yra abipusis, ir prie įprastinių pardavimo žingsnių prisideda ir kiti, ne mažiau svarbūs.

Tad, kai kainos klausiama nepamirštant paprastučių bendravimo taisyklių ir turint omenyje, kad sandėris - abipusis, visada ta kaina bus pasakoma be problemų. Manau, atsakoma ir į kitus klausimus.
Atsakyti
QUOTE(Arvika @ 2014 02 10, 22:27)
Žinoma,kad kaina aktuali,bet gi nerašysi laiško su vienu klausimu "Kiek kainuoja šuniukas?", ne turgus gi. Ar jūs jau turėdamos mažus nupopintus,numyluotus mažylius kad ir už dyką pirmam pasitaikiusiam dalintumėte?  Nesvarbu,kiek žinai,kiek apsišvietęs esi, bet tavęs, tavo šeimos, pomėgių, gyvenimo budo veisejas nežino, o tai turi daug reikšmės pasirenkant veislę. Tad man tai nieko keista, kad reikia ne tik kainos pasiteirauti, bet ir prisistatyti, nieko tame arogantiško nematau.


Jei nepaskaityčiau čia,tai matyt paklausčiau tik kainos blush2.gif Bet jei kaina tinka, tai bendravimas juk tesiasi toliau. Tada gali paaiškėti, kad jis šaunių šauniausias žmogus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2014 02 10, 21:31)
O ne "būri" apie svajones, gyvenimą, pasakoji savo viziją,o paskui bac ir paaiškėja, kad kaina netinkama.

Na pvz. pirkau katiną. Nesvarbu man buvo jo tėvai, titulai, visai nedomino parodos, norėjau paprasčiausiai tos veislės katino ir kaina vaidino tikrai svarbų vaidmenį  smile.gif Juk nuo to nepasidarai blogesnis žmogus. Tiesa, veisėją buvau nusižiūrėjusi, bet apart kainos netmintis nekilo ko nors klausti  ax.gif

Nebūtina pirmajame laiške paklodę apie savo gyvenimą rašyti, bet ir ta pati kaina priklauso nuo tam tikrų norų. Šuniuko gali norėti parodoms, veisimui, sportui, darbui (tarnyba, medžioklė), kompanjonas. Su katinų pasirinkimu, ypatingai jei namams, yra tikrai viskas elementariau, jau vien pradedant nuo to, kad kačių nebūna darbinių, medžioklinių ir t.t. linijų, jų nereikia dresuoti, socializuoti, vesti į žmones ir raudonuoti dėl elgesio smile.gif
Atsakyti