Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojai

QUOTE(Agnnyte @ 2014 02 09, 10:19)
Aš tai niekaip  nesuprantu, kodėl veisėjas turi parduoti šuniuką pigiau, vien dėl to, kad jis gimė Lietuvoj ir pirkėjai lietuviai?  Juk kalę, sakykim, pirkau užsieny ir mokėjau užsieninę kainą. Tada niekas neklausė, kad aš mažiau uždirbu. Vežiau į parodas ne tik Lietuvoj. Kur kainos taip pat europinės - vėl niekas nežiūrėjo mano uždarbio. Iki tų parodų nuvykti reikia lėšų - vien kuras pas mus brangus, europinis. O jei dar sveikatos tyrimai, kurie daromi užsieny - vėlgi neįdomus niekam mano lietuviškas atlyginimas. Patino kainos užsieny - europinės ir derėtis niekas neleidžia. Tai dabar, prašau, atsakykit man į esminį klausimą - kodėl aš, parduodama šuniukus, turėčiau - žiūrėt į tai, kad Lietuvoj minimumas mažesnis?



taip taip!

QUOTE(Rida_R @ 2014 02 09, 16:48)
Rodnega, parašyk konkrečią sumą, kiek pagal Tave turėtų kainuoti pvz. prancūzų buldogas su dokumentais (žinau, kad šia veisle domiesi). Kai kalė kergta užsienyje už europinę kainą, turi titulų ne tik Lietuvoje, vežiojama ne tik į vietines LT ar artimojo užsienio parodas, bet vežama ir WDS ar EDS parodas. Gimsta perspektyvūs šuniukai, kurių "kraujus gaudo" daugelis veislynų (ne LT). Kokia tokio šuniuko kaina turėtų būti Tavo akimis?


Danų veisėjai skundžiasi kad už per mažą kainą šuniukus pardavinėja, nors Lietuviai manau nuo tokių kainų bėgtų jau - bet kai kurie danai mažina kainas vien tam, kad šuniukai būtų "įperkami", o daugintojai vis tiek klesti. Kiti danai žiūri į 5000lt brangesnius šuniukus nei kad pardavinėja patys ir sako - va čia normali kaina. Ta normali yra apie 10,000lt. Ne didelė - normali. Už vieną šuniuką, mažą. Be titulų, be didelių pasiekimų, tiesiog sportuojančių tėvų šuniukas. Ir dar Lietuviai verkia, kad čia šunys brangūs?
Atsakyti
Pabandysiu atspėti nes pas kiekvieną veisėja savo išlaidos viskam. Perspėju - tai spėjimas ir mano asmeninė nuomonė . Šunelio namams kaina daugumai būtu prieinama iki 1000 lt . Parodinio nuo 1000 iki ............ su sąlyga kad vadą sudaro daugiau nei vienas šuniukas. Atitinkamai, jei jis vis dėl to vienas nuo 2000 iki... Čia parduodant Lietuvoje ir atsižvelgiant į jos algų - kainų santykius . Parduodant užsienyje, pagal tos šalies galimybes
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 02 09, 18:06)
taip taip!
Danų veisėjai skundžiasi kad už per mažą kainą šuniukus pardavinėja, nors Lietuviai manau nuo tokių kainų bėgtų jau - bet kai kurie danai mažina kainas vien tam, kad šuniukai būtų "įperkami", o daugintojai vis tiek klesti. Kiti danai žiūri į 5000lt brangesnius šuniukus nei kad pardavinėja patys ir sako - va čia normali kaina. Ta normali yra apie 10,000lt. Ne didelė - normali. Už vieną šuniuką, mažą. Be titulų, be didelių pasiekimų, tiesiog sportuojančių tėvų šuniukas. Ir dar Lietuviai verkia, kad čia šunys brangūs?

na aš iš Danijos , vieno žymiausių prancūzų buldogų veislynų pasaulyje esu parsivežus dvi kales smile.gif su mūsų atlyginimais LT smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 09, 18:07)
Pabandysiu atspėti nes pas kiekvieną veisėja savo išlaidos viskam. Perspėju - tai spėjimas ir mano asmeninė nuomonė . Šunelio namams kaina daugumai būtu prieinama iki 1000 lt . Parodinio nuo 1000 iki ............ su sąlyga kad vadą sudaro daugiau nei vienas šuniukas. Atitinkamai, jei jis vis dėl to vienas  nuo 2000 iki...  Čia parduodant Lietuvoje ir atsižvelgiant į jos algų - kainų santykius . Parduodant užsienyje, pagal tos šalies galimybes

man juokinga matematika veisime smile.gif aš pvz pet'ą ne kartą padovanojus smile.gif BET tik žmonėms, kurie tikrai man patiko smile.gif esmė dažnai būna ne tik išlaidose smile.gif vienok, nors aš galiu sau leisti padovanoti šuniuką, kodėl aš turiu pigiau parduoti tą, kuris yra vertas tų pinigų?
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 02 09, 17:07)
na aš iš Danijos , vieno žymiausių prancūzų buldogų veislynų pasaulyje esu parsivežus dvi kales  smile.gif su mūsų atlyginimais LT smile.gif


Aš nežinau visų veislynų kainų, jos siaubingai svyruoja nuo tokių, kurie nusileidę kainas iki tokių kurie ima "normaliai" smile.gif
Kalbėdama apie bėgimą, turėjau omeny tuos kurie ieško pigiau ir max 1000 duotų už šunį wink.gif Aš irgi iš Danijos pirkau bedarbe būdama, viskas įmanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 02 09, 18:11)
Aš nežinau visų veislynų kainų, jos siaubingai svyruoja nuo tokių, kurie nusileidę kainas iki tokių kurie ima "normaliai"  smile.gif
Kalbėdama apie bėgimą, turėjau omeny tuos kurie ieško pigiau ir max 1000 duotų už šunį wink.gif Aš irgi iš Danijos pirkau bedarbe būdama, viskas įmanoma smile.gif

na mažiau 2500 eur už savo atvežtinius šunis aš nesu mokėjus.. neskaičiuojant to, kad juos pati parsiveždavau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 09 vasario 2014 - 17:13
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 09, 17:07)
Čia parduodant Lietuvoje ir atsižvelgiant į jos algų - kainų santykius . Parduodant užsienyje, pagal tos šalies galimybes


O kodėl reiktų atsižvelgti į Lietuvos kainas???? Nu niekaip nesuprantu doh.gif Taigi, patino paslaugos nekainavo pigiau, dėl to, kad aš iš LT... Kodėl žvelgti į šalies galimybes? Šuniukai įvairiose šalyse kainuoja irgi įvairiai. Bet tai juk priklauso ne nuo šalies. O nuo konkrečių šunų, veislynų.

Atsakyti
Nes parduodat Lietuvoje ir perka žmonės už savo lietuviškas algas
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 02 09, 17:12)
na mažiau 2500 eur už savo atvežtinius šunis aš nesu mokėjus.. neskaičiuojant to, kad juos pati parsiveždavau  smile.gif


O nebandei sakyti, kad pas mus kitas pragyvenimo lygis ir Tau pigiau turėtų parduoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 09, 18:40)
Nes parduodat Lietuvoje ir perka žmonės už savo lietuviškas algas

veisėjai parduoda ne šaliai o žmogui. yra žmonių ir Norvegijoj ir UK, kurie ir ten gyvendami čia neįgali nusipirkt šuniuko. Veisėjai nesiorientuoja į šalį, ir ne veisėjai ieško šeimininkų , o šeimininkai ieško sau šuniuko.. Va peržiūrėjau skelbiu.lt yra prancūziukų su dokais ir už 1600lt. kaina mano akimis padori, kaip Lietuvoje gyvenantiems
Papildyta:
QUOTE(Rida_R @ 2014 02 09, 18:41)
O nebandei sakyti, kad pas mus kitas pragyvenimo lygis ir Tau pigiau turėtų parduoti?  g.gif

smile.gif man būtų gėda !!! aš niekada nesiderėjau. nes žinojau ką perku ir labau vertinau veisėjo indėlį ir galimybę tą indėlį parsivežti namo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 09, 17:40)
Nes parduodat Lietuvoje ir perka žmonės už savo lietuviškas algas


Ir vėl viskas ratu... Aš nebeturiu argumentų, einu rašyti laiškų WDS ir EDS parodų organizatoriams, kad man registracijos mokestis būtų litais, o ne eurais. Juk dirbu už lietuvišką algą biggrin.gif Ir viešbučių administratorių to pačio paprašysiu.


Beje, tema apie daugintojus hihihi.gif
Atsakyti
Aš nesuprantu, ko čia piktintis dėl tų kainų. Kokią pardavėjas nori, tokia ir nustato. Pirkėjo reikalas, pirkti prekę ar ne. Ir čia kalbu ne tik apie šunis, bet apie visas ne pirmo būtinumo prekes. Nes, na, šuo juk nėra pirmo būtinumo prekė.
Jei šuo (ne veislė) kažkam vis tik yra toks pats svarbus kaip duona ar oras, galima pasidairyti po prieglaudas dovanojamų šuniukų: atidžiai renkantis, neskubant ir nebijant konsultuotis galima susirasti sau tikrai puikų keturkojį draugą. Nebrangiai, atsakingai ir dar prisirenkant gerų karmos taškų - išgelbstint gyvybę.
Jei vis tik norisi atitinkamos veislės, kelių ieškoti galima visada. Žinoma, reikia nepamiršt, kad veislės turi būdingas ypatybes: vieniems reikės nuolatinės ir nepigios kailio/odos priežiūros, kitiems, kad netaptų pavojumi savininkui ir visuomenei - ilgos dresūros ir dresuotojo paslaugų. Beveik visos veislės turi joms būdingas ligas, reikia pagalvoti iš finansinės pusės ir apie tai, "kas bus, jeigu bus": gal reikės labai brangios operacijos, gal nemažai tyrimų, gal gyventi su nuolatinėmis vaistų/papildų dozėmis. Veislinio šuns pirkimo kaina - tik dalis visos sumos, kiek per gyvenimą kainuos šuo.
Veisimo be dokumentų prevencijai veislinių šunų kainų mažėjimas neturės visai arba turės tik labai mažą įtaką, nes, tiesiog, ne taip veikia žmonių mąstymas ir psichologiniai aspektai.
Dėl visokių bendrasavninkysčių ir išsimokėjimų, remiantis asmenine ir aplinkoje matyta patirtimi, veisėjai labai geranoriški žmonėms, kurie geranoriškai myli veislę, ir yra galimybė gauti gerą veislinį šunį ne tik šiomis sąlygomis, bet ir visai nemokamai.
Ir tikrai galima taupyti arba imti paskolą, nieko čia keisto ar pikto, jei veisėjas vis tik tai pasiūlo, vertinkite tai kaip galimybę - taupant tą laikotarpį galima dar daugiau sužinoti apie veislę, užmegzti smagius ir draugiškus kontaktus, dar labiau išsigryninti savo norus, ar tikrai norisi būtent šios veislės, susirasti sau patinkantį veisėją ar būsimą vadą. O pasiūlymas imti paskolą iš kitur - pirkimas išsimokėtinai juk irgi paskola, tik šiuo atveju, paskolos davėjas ne bankas ar greituosius kreditus teikianti įmonė, o veisėjas. Tad piktintis, kad svetimas, nedaug pažįstamas žmogus nenori Jums paskolinti kelių tūkstančių litų su minimaliomis grąžinimo garantijomis yra nelogiška, negražu ir neetiška.

Ir dar kartą pasikartosiu - kas nors nepatinka kainoje (vadoje, sąlygose ir pan.), taigi nepirkit. Šunų daug, veislynų irgi nemažai, galų gale, pasaulis ne toks jau ir didelis... Prievartos čia nėra.
Nesvarbu, veisimas hobis, egoistinių užuomazgų tenkinimas, pelno siekimas ar bandymas daryti "didesnį gėrį" - veisėjas už savo atliktą darbą ir sukurtą produktą (aha, čia labai pragmatiškai, bet dabar tebūnie) turi visišką ir pilną teisę prašyti atlygio. Pirkėjo teisė rinktis, ar produktą įsigyti iš jo ir ar jį įsigyti išvis. Ir piktintis čia visiškai nėra dėl ko.

P.S. kad jūs žinotumėt, kaip aš noriu Jaguar XJ Supersport Supercharged, bet et, ką jau čia...
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 02 09, 17:46)
smile.gif  man būtų gėda !!! aš niekada nesiderėjau. nes žinojau ką perku ir labau vertinau veisėjo indėlį ir galimybę tą indėlį parsivežti namo. smile.gif


Žinau smile.gif Čia juokas buvo mirksiukas.gif
Atsakyti